IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Rozgrzany inkubator

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Killjoy

Killjoy


Liczba postów : 560
Dołączył : 03/02/2019

Rozgrzany inkubator Empty
PisanieTemat: Rozgrzany inkubator   Rozgrzany inkubator EmptySob Cze 06, 2020 10:48 pm

Nic specjalnego, ot miejsce gdzie znajduje się jego inkubator.
Ma tylko jeden, ale jajka są na tyle trudne do znalezienia, że mu więcej nie potrzeba.


~* Inkubatory *~
1. - (- [- dni])


// Aktualizacja: 23/06/2020 //


Ostatnio zmieniony przez Killjoy dnia Wto Cze 23, 2020 12:02 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Killjoy

Killjoy


Liczba postów : 560
Dołączył : 03/02/2019

Rozgrzany inkubator Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrzany inkubator   Rozgrzany inkubator EmptySob Cze 06, 2020 10:52 pm

~* Dzień 1 *~
Na dobry początek odpowiednio przygotował inkubator, a po upewnieniu się że działa, wsadził do niego jajko Togepi. Na samym starcie nie było się co stresować, i wszystko było gotowe do działania.

(1/3) [Togepi Egg]
//2,560 kroków//
Powrót do góry Go down
Killjoy

Killjoy


Liczba postów : 560
Dołączył : 03/02/2019

Rozgrzany inkubator Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrzany inkubator   Rozgrzany inkubator EmptyNie Cze 07, 2020 3:37 pm

~* Dzień 2 *~
Nie było się co ociągać z ogrzewaniem jajka. W końcu wyglądało na takie, które nie potrzebuje za dużo czasu, żeby Pokemon był gotowy się wykluć.

(2/3) [Togepi Egg]
//2,560 kroków//
Powrót do góry Go down
Killjoy

Killjoy


Liczba postów : 560
Dołączył : 03/02/2019

Rozgrzany inkubator Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrzany inkubator   Rozgrzany inkubator EmptyPon Cze 08, 2020 4:27 pm

~* Dzień 3 *~
Przyszedł w odpowiednim momencie, kiedy jajko zaczęło pękać i Pokemon zaczynał wychodzić na zewnątrz. Miał PokeBalla w pogotowiu, ale i PokeDex żeby stworzenie od razu zeskanować.

(3/3) [Togepi Egg]
//2,560 kroków//

@Herbatka ? (w sumie to nawet nie wiem kogo do tego wołać, i wydaje mi się że ewentualne Egg Move to z tabeli USUM?)
Powrót do góry Go down
Killjoy

Killjoy


Liczba postów : 560
Dołączył : 03/02/2019

Rozgrzany inkubator Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrzany inkubator   Rozgrzany inkubator EmptyWto Cze 23, 2020 12:01 am

@Herbatka
Podbijam i wołam jeszcze raz :0
Równe trzy dni podrząd ogrzewany, i dalej nie wiem czy Egg Move jest gwarantowany czy nie (i z której tabeli).
Powrót do góry Go down
Herbatka

Herbatka


Liczba postów : 1107
Dołączył : 22/01/2019

Rozgrzany inkubator Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrzany inkubator   Rozgrzany inkubator EmptySro Cze 24, 2020 12:57 am

Wybacz za zwłokę!
Tak, Togepi, jako Pokemon z eventu ma gwarantowany Egg Move i możesz go sobie nawet wybrać! Jeden atak z tabeli "Egg Move" z generacji VIII.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rozgrzany inkubator Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrzany inkubator   Rozgrzany inkubator Empty

Powrót do góry Go down
 
Rozgrzany inkubator
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Day-care :: Wykluwanie jajek-
Skocz do: