IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 O mnie

Go down 
AutorWiadomość
Queen of Hearts

Queen of Hearts


Liczba postów : 62
Dołączył : 01/05/2019

O mnie Empty
PisanieTemat: O mnie   O mnie EmptySro Lip 22, 2020 9:25 pm

O moich odpisach:


  • Czas na odpis sobie i Wam daję 1 tydzień, ale postaram się odpisać przynajmniej raz na trzy dni. W związku z tym również wolałabym bardziej aktywnego gracza, by przygoda się lepiej toczyła.

  • Długość moich odpisów to 5-15 linijek, krócej w przypadku walk, gdzie skupiam się bardziej na dynamice akcji.

  • Stawiam na postaci i relacje między nimi zdecydowanie bardziej niż na akcję, ale walki również będą się pojawiały. Nie zdziwcie się, jeśli nawet wasze pokemony będą nawiązywały relacje ze sobą.

  • Każdego pokemona zdobytego poza przygodą będę musiała ci fabularnie wprowadzić. To samo tyczy się również Held i Evolution Items. Każdy, kto zaczyna z fabularnym TM Case oraz Pokeblock Case może dowolnie zmieniać ich zawartość bez odniesienia w grze. Nauka/karmienie może się odbywać zarówno fabularnie jak i poza-fabularnie (tylko adnotacja w dzienniku).



Jakich gier nie prowadzę:


  • Przede wszystkich sportowych, mafijnych (przemoc etc), o superbohaterach, kosmosie oraz im podobnych, w gatunkach należących zwykle do "męskich" zainteresowań. Mój mózg przy tym zasypia.

  • Łączących świat pokemon z fantasy, magią albo sci-fi, chyba że są to tylko elementy jak np magia w GoT, albo fantastyka naukowa występująca typowo w anime (klonowanie Mew, technologia etc). Natomiast legendy i archeologia jak najbardziej, jednak 80% tła fabularnego stanowić musi świat pokemon znany z anime i gier.

  • Rozgrywanych w regionie Alola i odnoszących się, znowu, do kosmosu. Halo, tu ziemia.

  • Gier dla postaci biernych i bez pomysłu na siebie.



Co mnie interesuje:


  • Przygody osadzone typowo w świecie i klimacie anime pokemon, lecz nie koniecznie tak infantylnym. Zbieranie odznak i wstążek o jest to, ale chętnie poprowadzę również grę dla badacza, albo hodowcy pokemon. Generalnie zawody typowe dla świata kanonicznego.

  • Nie ukrywam, że lubię romans, dramę i okruchy życia przez co moje gry pewnie najlepiej podpasują postaciom żeńskim w wieku 13-25 lat. Ale nie jest to reguła.

  • Organizacje dobre i złe, grupy artystyczne, legendy, rodzinne tajemnice oraz okultyzm i zjawiska paranormalne (jak odnoszą się do pokemonów duchów, psychicznych i ogólnie spirytualizmu).

  • I tak, wiem że zaprzeczam sobie w tym punkcie z magią, ale generalnie chodzi o to, że może ona istnieć w ukryciu w naszym świecie, ale cała gra nie może się tyczyć w świecie magii.

  • Postacie z celem i inicjatywą.
Powrót do góry Go down
 
O mnie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» O mnie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Działy Mistrzów Gier :: MG Queen of Hearts 0/2-
Skocz do: