IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Zapisy

Go down 
+3
Apocalypse
Ciasteczkowy Potwór
Jazon
7 posters
AutorWiadomość
Jazon

Jazon


Liczba postów : 313
Dołączył : 13/03/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Zapisy   Zapisy EmptySro Kwi 10, 2019 11:28 pm

___Wszystko wokół obejmowała ciemność. Stałeś pośród niej, nie wiedząc gdzie jesteś, ani co tutaj robisz. Usłyszałeś pewien charakterystyczny dźwięk, dźwięk zegara. Zacząłeś iść w kierunku z którego dochodził ów odgłos. Z każdym kolejnym przebytym metrem dźwięk się nasilał, a po chwili mogłeś dostrzec coś, jakby strumień światła przed tobą. Przyspieszyłeś kroku i przeszedłeś przez ów światło. Zasłoniłeś oczy dłonią, czując ból w skroniach od nagłej zmiany natężenia światła wokół ciebie. Stojąc tak lekko otumanionym słyszałeś wyraźnie przeskakujące wskazówki zegara, jednak nie tylko. Zdołałeś wychwycić dźwięk przerzucanych kartek, uderzania drobnym przedmiotem o drewno, a także nierówny oddech.
__ Kiedy wreszcie doszedłeś do siebie mogłeś dostrzec co się przed tobą znajduje.

Zapisy 1_iphone
___Znajdowałeś się w nieskończenie długim korytarzu. Kiedy się odwróciłeś na chwilę zauważyłeś, że “ciemność”, którą jeszcze chwilę temu przebyłeś, znikła, a ty swoimi plecami niemal dotykał ściany kończącej przedpokój. A no właśnie, przedpokój najbardziej pomieszczenie przypominało, gdyż po obydwu stronach znajdowała się niezliczona ilość drzwi. Kilka metrów przed tobą siedział mężczyzna z zapalonym papierosem, którego zapach roznosił się wraz z dymem.
___-Proszę siadać . GLU. Nie mamy wiele czasu -rzekł bez odwracania wzroku od swoich papierów, w których cały czas coś zapisywał. Prawdopodobnie mówił do ciebie, w końcu nikogo wokół nie było. Będąc jednak skonfundowanym nie poruszyłeś się ze swojego miejsca. Po chwili w końcu mężczyzna spojrzał na ciebie. Na jego dziwnie zielonawej twarzy mogłeś dostrzec drobny grymas złości zmieszanej ze zniecierpliwieniem. -Co robicie? GLU. Musimy się spieszyć -mówiąc wskazał na krzesło po drugiej stronie biurka. Poprawił swoje przetłuszczone włosy zaczesane na zaokrągloną grzywke, chyba nie dbał specjalnie o swoją higienę. To co zwróciło twoją uwagę, to charakterystyczny dźwięk jaki z siebie wydawał w przerwach między zdaniami. Przypominał on coś pomiędzy czkawką, oraz odgłosem wydawanym przez żaby.
___W końcu, po nasilonej prośbie mężczyzny usiadłeś na krześle. Wciąż nie byłeś świadom tego co się wokół ciebie. Chyba najlepszym wyjściem w tej sytuacji będzie posłuchanie człowieka naprzeciw siebie. Siedząc mogłeś z bliska poczuć zapach papierosa, tak bardzo śmierdzącego, jak żaden inny którego w życiu widziałeś.
___-Proszę tutaj wpisać swoje dane. GLU - powiedział podsuwając w twoim kierunku kartkę. Spojarzałeś na nią, jednak nie byłeś w stanie zrozumieć ani jednego słowa. Mężczyzna zauważył twoje zaniepokojenie. -Ojej, przepraszam najmocniej. Rzadko odwiedza nas ktoś z waszego świata. GLU. Proszę, ten formularz powinien być bardziej zrozumiały. GLU - podsunął ci arkusz, którego tekst był już dla ciebie zrozumiały. Zdając sobie sprawę, iż raczej nie wyciągniesz od niego żadnych informacji dopóki nie wypełnisz go, zacząłeś wypisywać swoje dane osobowe.
Imię i nazwisko: Czyli twoje dane personalne.
Pochodzenie: Skąd pochodzi twoja postać.
Region Początkowy: Gdzie pragniesz rozpocząć swoją podróż.
Starter: Twój pierwszy pokemonowy towarzysz.
Ulubiony Typ: Maksymalnie trzy, pomoże mi to w podejmowaniu niektórych decyzji.
Nielubiany Typ: Maksymalnie trzy, pomoże mi to w podejmowaniu niektórych decyzji.
Cel Podróży: Jakie posiadasz ambicje, co pragniesz osiągnąć podczas tej przygody.
Fabuła: Czyli w jakim klimacie chciałbyś aby była prowadzona twoja przygoda. Może lubisz elementy nadnaturalne, fantastyczne bądź też detektywistyczne?
Prośby: Czyli wszystko co pomoże nam wspólnie czerpać największą przyjemność z rozgrywki. Nawet pierdoły. Proszę wypisać w podpunktach :)
Czy zgadzasz się podjąć ryzyko: Czyli czy skutki twoich decyzji mogą być nieprzyjemne. Określ, czy zgadzasz się na okaleczenia, swoje, towarzyszy, wrogów, bądź też przypadkowych “NPC”. Może nawet nie straszna ci śmierć?
Wybrane Drzwi: Które przejście wybierasz. Pierwsze drzwi oznaczają solową przygodę w jak najbardziej zgodnej formie z KP, drugie multiprzygodę z innym graczem, zaś ostatnie przeniosą cię do stworzonego przeze mnie regionu (aktualnie niedostępny).
Link do KP: Raczej nie trzeba wyjaśniać ^^
Link do Dzienniczka: Podobnie jak u góry ^^ PS. Można go założyć po rozpoczęciu przygody, a te pole uzupełnić później.
___Po wypełnieniu dokumentu spojrzałeś na wciąż zapisującego coś w tym nieznanym ci języku mężczyznę. Dostrzegł on, że przestałeś pisać i wskazał ci palcem trzy pary drzwi po swojej prawej. -Proszę wybrać jedne z tych drzwi. GLU. Po przejściu przez nie zrozumiesz swoje położenie. Glu. Pierwsze skierują cię do wymarzonego przez siebie miejsca, GLU, drugie pozwolą ci poznać wymarzoną osobę a trzecie ,GLU, … Trzecimi prosze sie póki co nie przejmować. GLU.  Mamy z nimi pewien problem na chwilę obecną. GLU. W trakcie swojej podróży napotkasz na swojej drodze naszych ludzi, GLU, którzy będą mogli ci w każdym momencie pozwolić na ponowne wybranie drzwi. GLU.  Jednak to nie czas i miejsce żeby się na ten temat rozgadywać GLU - spojrzał na zegarek -szczególnie że już jesteśmy spóźnieni.

[/b][/b]
Od teraz, to ty jesteś autorem swojego losu! Wybierz mądrze i pamiętaj, żeby się dobrze bawić!


Kod:
[b][i]Imię i nazwisko:[/i][/b]
[b][i]Pochodzenie:[/i][/b]
[b][i]Region Początkowy:[/i][/b]
[b][i]Starter:[/i][/b]
[b][i]Ulubiony Typ:[/i][/b]
[b][i]Nielubiany Typ:[/i][/b]
[b][i]Cel Podróży:[/i][/b]
[b][i]Fabuła:[/i][/b]
[b][i]Prośby:[/i][/b]
[b][i]Czy zgadzasz się podjąć ryzyko:[/i][/b]
[b][i]Wybrane Drzwi:[/i][/b]
[b][i]Link do KP:[/i][/b] [url=LINK]KP[/url]
[b][i]Link do Dzienniczka:[/i][/b] [url=LINK]Dzienniczek[/url]


Ostatnio zmieniony przez Jazon dnia Sob Kwi 13, 2019 3:13 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ciasteczkowy Potwór

Ciasteczkowy Potwór


Liczba postów : 20
Dołączył : 19/02/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptyPią Kwi 12, 2019 10:01 pm

Imię i nazwisko: Elize McClane
Pochodzenie: Obojętne/Nie ważne
Region Początkowy: Obojętne
Starter: Charmander
Ulubiony Typ: Fire, Dragon, Fighting
Nielubiany Typ: Posion, Fairy, Ice
Cel Podróży: Wygrać 100 walk podrząd i uwolnić siostrę z niewoli.
Fabuła: Delikatny cyber punk
Prośby:
Czy zgadzasz się podjąć ryzyko: Oczywiście
Wybrane Drzwi: Wybrałbym 3, ale skoro nie można, to 1
Link do KP: KP
Link do Dzienniczka: [url=LINK]Dzienniczek[/url]
Powrót do góry Go down
Apocalypse

Apocalypse


Liczba postów : 12
Dołączył : 12/04/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptyPią Kwi 12, 2019 10:52 pm

Imię i nazwisko: Apollo Calypso (AKA Apocalypse)
Pochodzenie: Unova, Virbank
Region Początkowy: up
Starter: Budew
Ulubiony Typ: brak
Nielubiany Typ: brak
*Aczkolwiek, jakbym napotykał na swojej drodze potencjalnych towarzyszy, którzy byliby dobrym dodatkiem dla mordercy/detektywa - chętnie przygarnę coś ciekawego*
Cel Podróży: Zamordować mafię (w tym Maxima i Dahlię), stać się silniejszym, by naprawić świat = Pokonać liderów (może Elite Four i Championa; albo wziąć udział w lidze). Rozwiązywać mnóstwo tajemnic z całego świata, zarówno kryminalnych, jak i zupełnie losowych.
Fabuła: Klimat detektywistyczne, technologiczne aspekty mogłyby się przeplatać, w końcu sam Apocalypse tworzy różne rozmaite pułapki, ale nie chciałbym żeby to wpadło w futurystykę. Elementy fantastyki mogłyby wystąpić, jednak nie do tego stopnia, by zakryły klimat deketywistyczny, chciałbym by był on wiodący.
Prośby: Byłoby mi miło, gdyby zawrzeć dużo zróżnicowanych wątków; a no i nie pogardzę Pokazami, ale nie są konieczne, jeśli ich nie chcesz. Fajnie jakby to miało jakieś systemy RPGowe, ale to już zostawiam w 100% Tobie.
Czy zgadzasz się podjąć ryzyko: Ryzyko to moje drugie imię, w moim zawodzie raczej muszę się liczyć, że mogę zginąć, więc nie mam z tym problemu
Wybrane Drzwi: Pierwsze (skoro trzecich nie mogę)
Link do KP: KP
Link do Dzienniczka: Dzienniczek
Powrót do góry Go down
Jazon

Jazon


Liczba postów : 313
Dołączył : 13/03/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptySob Kwi 13, 2019 11:27 pm

Więc tak:
@Ciasteczkowy Potwór twoja postać bardzo mi się spodobała. Chyba pierwszy raz spotkałem kogoś kto w swojej historii ukazał motyw "scalania się z pokemonem". Myślę, że będziemy mieć razem sporo frajdy :D
@Apocalypse W twoim przypadku miałem trochę wątpliwości, jednak ... takiej KP nie można powiedzieć nie xD No i masz "Nikczemnego Okularnika", więc propsy za to.

Reasumując, przyjmuję was pod swoje skrzydła <3 AKCEPT

Myślę, że jutro będziecie już mieć przygodę zrobioną, chcę jeszcze sobie wszystko ładnie rozplanować :) I od razu informuję, że w nadchodzącym tygodniu może być mniej odpisów, ze względu na napięty grafik w pracy, jednak w razie czego to nawet jako zombie przysiądę żebyście mieli chociaż ten jeden-dwa odpisy w tym tygodniu :*
Powrót do góry Go down
Yún

Yún


Liczba postów : 240
Dołączył : 01/05/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptySro Maj 01, 2019 9:53 pm


Imię i nazwisko: Alexander Thyme
Pochodzenie: Olivine City, Johto
Region Początkowy: Johto
Starter: Hoppip
Ulubiony Typ: Water/Grass
Nielubiany Typ: Nie mam
Cel Podróży: Znaleźć sposób, aby naprawić przeszłość. Przeżyć jak najwięcej przygód.
Fabuła: Romans, supernatural, dramat.
Prośby: Poza prośbą o przyjęcie, chyba nie mam innych.
Czy zgadzasz się podjąć ryzyko: TAK
Wybrane Drzwi: Pierwsze
Link do KP: KLIK!
Link do Dzienniczka: Wkrótce się pojawi, obiecuję!
Powrót do góry Go down
Jazon

Jazon


Liczba postów : 313
Dołączył : 13/03/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptyCzw Maj 16, 2019 12:20 pm

Przyjęty oczywiście. Przepraszam, że tyle do zajęło, ale pobyt w szpitalu trochę mnie wymęczył xD Przygoda pojawi się w przeciągu 24 h od tego postu :)
Powrót do góry Go down
Hyakki

Hyakki


Liczba postów : 9
Dołączył : 07/05/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptyCzw Maj 23, 2019 5:02 pm

Imię i nazwisko: Naoko "Nao" Mori
Pochodzenie: Saffron City
Region Początkowy: Kanto
Starter: Alola Grimer
Ulubiony Typ: Nao lubi każdy typ.
Nielubiany Typ: ---
Cel Podróży: - Odnaleźć ukochaną ojca
- Dorwać byłego trenera Grimera i skopać mu tyłek
Fabuła: Tutaj właściwie możesz dać wszystko to, co wymyślisz. Przygodę, akcje, kryminał, romans itp.
Prośby: ---
Czy zgadzasz się podjąć ryzyko: Tak
Wybrane Drzwi: Pierwsze
Link do KP: KP
Link do Dzienniczka: [url=LINK]Dzienniczek[/url] *Potem się zrobi*
Powrót do góry Go down
Jazon

Jazon


Liczba postów : 313
Dołączył : 13/03/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptyPią Cze 07, 2019 10:36 am

Oczywiście przyjęta, tak jak ustalaliśmy na priv. Gra jest stworzona już :)
Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Liczba postów : 344
Dołączył : 16/06/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptySro Cze 19, 2019 4:34 pm


Kod:
Imię i nazwisko: Fernando de la Rosa
Pochodzenie: Johto
Region Początkowy: Oblivia, Cocona Village
Starter: Piplup
Ulubiony Typ: Woda, Trawa, Wróżka
Nielubiany Typ: brak
Cel Podróży: Odkryć tajemnice i zostać mistrzem Konkursów.
Fabuła: Niech tajemnica długo będzie tajemnicą. Lubię absurdalny żart ale też powiew grozy.
Prośby: Niech występują tylko Pokemony natywne do Oblivii.
Czy zgadzasz się podjąć ryzyko: Tak, ale bez przesady. Nie chce stracić oka czy ręki.
Wybrane Drzwi: Pierwsze.
Link do KP: W podpisie.
Link do Dzienniczka: j.w.
Powrót do góry Go down
Jazon

Jazon


Liczba postów : 313
Dołączył : 13/03/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptyCzw Cze 20, 2019 9:00 pm

@Vaphel witamy w Korpusie :D xD Przygoda pojawi się na dniach
Powrót do góry Go down
Rex Ciffer

Rex Ciffer


Liczba postów : 14
Dołączył : 15/06/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptyCzw Cze 20, 2019 11:39 pm

Imię i nazwisko:Rex Ciffer
Pochodzenie: Wyspa Cinnabar, Kanto
Region Początkowy: Kanto
Starter: Totodile
Ulubiony Typ: Grass, Flying, Water
Nielubiany Typ: Fairy, Psychic, Ghost
Cel Podróży: Stać się najlepszym trenerem, zostać oficjalnym mistrzem jednego z regionów. Założyć fundację pomagającą pokemonom oraz początkującym trenerom.
Fabuła:Chciałbym mieć klasyczną pokemonową przygodę, z podróżami od lidera do lidera i łapanie pokemonów w międzyczasie. Oczywiście w trakcie podróży trzeba mieć czas na inne rzeczy niż walki, treningi itd. dlatego mile widziane będą wątki detektywistyczne i w miarę możliwości paranormalne.
Prośby: Fajne pokemony i w miarę częste walki.
Towarzysze, których uwzględniłem w historii.
Podjęcie rywalizacji z bratem.
Czy zgadzasz się podjąć ryzyko: Nie bardzo, ewentualnie jakieś siniaki czy stłuczenia. Bez krwi, odciętych kończyn itd.
Wybrane Drzwi: Pierwsze
Link do KP: KP
Link do Dzienniczka: Dzienniczek
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy Empty

Powrót do góry Go down
 
Zapisy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zapisy
» Zapisy
» Zapisy
» ~ZAPISY 0/4~
» Zapisy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Stare przygody-
Skocz do: