IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 dabbing away i'm dabbing away

Go down 
AutorWiadomość
Banshee

Banshee


Liczba postów : 503
Dołączył : 10/04/2019

dabbing away i'm dabbing away Empty
PisanieTemat: dabbing away i'm dabbing away   dabbing away i'm dabbing away EmptyPon Lis 11, 2019 7:19 pm

dabbing away i'm dabbing away Do1PTK_WwAANGsM

________________________________________________________________


dab _ dab _ dab

Zapisując się tutaj, godzisz się na wszystkie dziwactwa i odchyły swojego MG. Podpisujesz pakt z diabłem i to nie w znaczeniu, że będzie gorąco, ale że dostajesz najgorszy możliwy deal w ładnym opakowaniu. Przyjmujesz do wiadomości, że to nie jest Mistrz Gry, a DAB MASTER, który jest wyjątkowo płochliwy, który nie przyjmuje dużej ilości graczy, woli bezpośredniość i swobodę, który - ironicznie - nie zna tak dobrze pokemonowego świata, więc nadrabia wyobraźnią połączoną z doglądaniem PokeEarth na Serebii. Nie ustala terminów, przyjmuje sugestie odnośnie prowadzonych przygód, by obie strony się dobrze bawiły, czasami robi błyskotliwe. bądź te głupsze. nawiązania. Wy dajecie żyć mi, ja daję żyć Wam. Jeśli którakolwiek z tych rzeczy zostanie złamana lub Dab Master zacznie się czuć niekomfortowo, zastrzega sobie prawo do "NOPE THE FUCK OUT" i schowania się w swojej norze, połączonym z wykopaniem źródła swojego stresu. Proszę też o dodanie do zapisów obrazka z dabującym pokemonem.

__________________________________________Z poważaniem,
__________________________________________Dab Master


________________________________________________________________

Powrót do góry Go down
 
dabbing away i'm dabbing away
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Działy Mistrzów Gier :: MG Banshee 2/2-
Skocz do: