IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 [szkoła] gabinet pielęgniarki

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Herbatka

Herbatka


Liczba postów : 1107
Dołączył : 22/01/2019

[szkoła] gabinet pielęgniarki  Empty
PisanieTemat: [szkoła] gabinet pielęgniarki    [szkoła] gabinet pielęgniarki  EmptyPon Kwi 20, 2020 12:16 am

[szkoła] gabinet pielęgniarki  F6c82c30338d155d5bfbb78da3e04a67
Powrót do góry Go down
Camus

Camus


Liczba postów : 399
Dołączył : 02/02/2019

[szkoła] gabinet pielęgniarki  Empty
PisanieTemat: Re: [szkoła] gabinet pielęgniarki    [szkoła] gabinet pielęgniarki  EmptyPon Kwi 20, 2020 2:34 pm

Wkroczyłem przodem upewniając się, że pielęgniarka jest na stanowisku.
-Witam, przepraszam, że przeszkadzam, ale nasza koleżanka oberwała podczas meczu, czy mogłaby Pani ją zbadać?- w międzyczasie przytrzymywałem oczywiście drzwi, żeby reszta mogła wejść nie obrywając nimi w twarz. Wystarczająco już ran bitewnych na dziś.

Gdy już wszyscy weszli stanąłem pod ścianą i obserwowałem, jak wszystko się dalej potoczy.
-Hope, Ramuda... dziękuję wam za tę grę. Zaufaliście mi jako kapitanowi mimo, że nie macie do tego podstaw. Byliście świetni. Tak jak i wasze Pokemony- to powiedziawszy spojrzałem na Impiego, który sobie słodko drzemał.

-Nie macie przypadkiem Chesto Berry? Możliwe, że Impy przegapi coś ciekawego, jeśli go teraz nie obudzę. Poza tym muszę mu jeszcze podziękować.

@easy R @Tomomi @Bezpański Naleśnik
Powrót do góry Go down
easy R

easy R


Liczba postów : 68
Dołączył : 13/06/2019

[szkoła] gabinet pielęgniarki  Empty
PisanieTemat: Re: [szkoła] gabinet pielęgniarki    [szkoła] gabinet pielęgniarki  EmptyPon Kwi 20, 2020 3:11 pm

_____- Widzę, że wszystko już rozstrzygnięte? - rzucił w stronę dziewczyn, kiedy między nimi rozegrała się normalna wymiana zdań, aniżeli dalsze darcie kotów czy bijatyki. - Aww, to dobrze!~ Nie mógłbym wytrzymać, gdybyście dalej były w złych relacjach - dodał po chwili przejętym głosem. - Jesteście dla mnie jak siostry, nie chciałbym, żebyście się kłóciły - dodał, zerkając w ich stronę. Stanął gdzieś na boku, by nie przeszkadzać pielęgniarce. Vernon już powiedział, co dolega ich koleżankom, więc tylko zostało czekać, aż zostaną przebadane. Albo przebadana, bo jedna z nich się trzymała.
_____Wyciągnął lizaka, bo słodkości miał przy sobie zawsze i wszędzie.
_____- Jak będziesz dzielna, dostaniesz w nagrodę - powiedział do Poppy i mrugnął, pokazując truskawkową słodkośc.
Powrót do góry Go down
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

[szkoła] gabinet pielęgniarki  Empty
PisanieTemat: Re: [szkoła] gabinet pielęgniarki    [szkoła] gabinet pielęgniarki  EmptyPon Kwi 20, 2020 8:07 pm

- Miejmy nadzieję, że nie wrzucą już nas na żaden ring albo arenę - przytaknęła na słowa Poppy, zastanawiając się, jakby się zachowywała, gdyby rzeczywiście kazano jej walczyć. Pewnie byłoby podobnie, chociaż w meczu rozwijało się to stopniowo. Na samym początku pewnie nawet nie pomyślałaby, że będzie w stanie uderzyć swoją przeciwniczkę w twarz.
Spojrzała na Ramudę z nieco przymrużonymi powiekami, zastanawiając się, skąd wzięło mu się na te czułości, ale ostatecznie się tylko uśmiechnęła. Wydawało jej się, że chłopak nosi na twarzy wiele masek i pewnie nie pokazał im jeszcze swojej prawdziwej twarzy, ale może po prostu przesadzała. Z natury była nieco nieufna do obcych, więc powinna go po prostu lepiej poznać, a nie od razu oceniać.
- Nie masz nam chyba czego gratulować. Ten mecz to była totalna porażka - oznajmiła na słowa Vernona, spoglądając przy tym na Poppy. Ona skończyła chyba najgorzej, aczkolwiek mniej drastycznych przypadków w trakcie meczu się namnożyło. Tak zdecydowanie nie powinna wyglądać jakakolwiek rozgrywka szkolna. Na pytanie o Berry jedynie kiwnęła przecząco głową. Nie miała przy sobie tak właściwie niczego, oprócz balla z Sizzlipede. - Jesteśmy w gabinecie pielęgniarki, wydaje mi się, że powinna tutaj coś mieć... - dodała jedynie, zwracając dość dosadnie uwagę na miejsce, w którym się znajdowali. Sama oparła się o ścianę, nie wspominając pielęgniarce o swoich dolegliwościach. Takie odmrożenia pewnie miałyby normalnie opłakane skutki w niedalekiej przyszłości, ale wilkołaczy gen powinien pomóc jej się wylizać. Właściwie, to czuła się już nieco lepiej. Pewnie wieczorem jej kości nie będą już pamiętały o zdarzeniach z boiska.
Powrót do góry Go down
Tomomi

Tomomi


Liczba postów : 75
Dołączył : 15/02/2019

[szkoła] gabinet pielęgniarki  Empty
PisanieTemat: Re: [szkoła] gabinet pielęgniarki    [szkoła] gabinet pielęgniarki  EmptyWto Kwi 21, 2020 12:33 pm

Przyszła do gabinetu z obstawą innych osób, było to dość problematyczne, ale z drugiej strony również miłe. O dziwo wszyscy, którzy z nią poszli byli z przeciwnej drużyny... Usiadła na miejscu wskazanym przez pielęgniarkę i tylko przysłuchiwała się rozmowom, kiedy ta ją badała. Na szczęście obyło się bez złamania, ale i tak dostała zimny okład i kilka wskazówek. Uniosła brew do góry, słysząc słowa Ramudy, lizaka chętnie przyjmie, ale cała otoczka była dla niej niepokojąca.
- Wydaje mi się, że byłam dzielna, w ogóle stając przed Hope - zaśmiała się krótko. Już za to powinna dostać worek cukierków. Cieszyła się też w duchu, że nie dostała w oko, chociaż i tak już była nieco sina po uderzeniu.
- Jestem ciekawa, jak rozstrzygną punktację - zagaiła -w końcu i tak nikt nie zdobył punktu - mieli się niedługo spotkać w sali, chyba, więc była ciekawa czy ten mecz będzie miał w ogóle jakiś wpływ na ich zajęcia w szkole. Wciąż trzymała lód przy nosie, jednak pewnie niedługo po prostu dostanie plaster i pielęgniarka każe wszystkim wyjść.
Powrót do góry Go down
easy R

easy R


Liczba postów : 68
Dołączył : 13/06/2019

[szkoła] gabinet pielęgniarki  Empty
PisanieTemat: Re: [szkoła] gabinet pielęgniarki    [szkoła] gabinet pielęgniarki  EmptyWto Kwi 21, 2020 5:29 pm

_____Może z innej drużyny, co nie zmienia faktu, że jeszcze na korytarzu zdążyli się zaznajomić.
_____- Racja, racja - przytaknął dziewczynie z uśmiechem i gdy już pielęgniarka przestała się nią opiekować, zgodnie z wcześniejszymi słowami, dał jej jednego ze swoich lizaków w nagrodę. - Proszę ♡
_____Vernon pytał o jagody, by wybudzić stworka, kiedy Amemura żałował, że Espurr nie ululał Sobble'a. Zdecydowanie łatwiej byłoby nosić przy sobie śpiącego pokemona, zamiast zajmować się wiecznie siąkającym.
_____- Ty też dostaniesz, jeśli będziesz spokojny - powiedział w stronę podopiecznego w nadziei, że ta zachęta sprawi, że będzie mniej kłopotliwy.

Powrót do góry Go down
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

[szkoła] gabinet pielęgniarki  Empty
PisanieTemat: Re: [szkoła] gabinet pielęgniarki    [szkoła] gabinet pielęgniarki  EmptyWto Kwi 21, 2020 9:24 pm

- Najlepiej by było, gdybyśmy wszyscy puścili ten mecz w niepamięć - odparła, uznając tym samym, że przyznawanie jakichkolwiek punktów będzie niekoniecznie fair, skoro teoretycznie mecz zakończył się remisem. - Wydaje mi się, że ciągnięcie tematu meczu nie skończy się dobrze. Na pewno nie w przypadku naszych liderów - wspomniała o akcji z boiska, gdy pojawiła się na nim Candela, a zaraz za nią Blanche i Spark. Jeśli wszystko by się nie uspokoiło w miarę szybko, oni zapewne usiedliby na trybunach, a prawdziwa walka rozpoczęłaby się między wcześniej wymienioną trójką.
- Mam nadzieję, że nie dadzą nam już żadnych wyzwań drużynowych, a tym bardziej sportowych. Mam dosyć wf-u do końca akademii - podzieliła się swoimi małymi marzeniami, chcąc się teraz nieco zrelaksować. Skoro było zadanie dla typowych sportowców, powinni teraz dać się wykazać innym grupom. Chętnie usiadłaby przy szkicowniku bądź sztaludze.
Powrót do góry Go down
Camus

Camus


Liczba postów : 399
Dołączył : 02/02/2019

[szkoła] gabinet pielęgniarki  Empty
PisanieTemat: Re: [szkoła] gabinet pielęgniarki    [szkoła] gabinet pielęgniarki  EmptyWto Kwi 21, 2020 11:44 pm

-Ja cicho liczę, że ten jeden raz odbędą się tutaj jakieś zajęcia. Bo do tej pory trochę kolonie z tego wyszły nie?- zauważył Vernon i postarał się nie brzmieć kąśliwie. W końcu nie chciał, by go znienawidzono. Nie żeby dbał o stosunki z obcymi ludźmi, ale to była strefa neutralna. Pole bitwy za nami.

-Przy okazji, może zagramy w jakieś karty albo co? Nie zapowiada się, by coś się miało dziać w najbliższych chwilach, a przyda się chwila relaksu od tej całej atmosfery sportowej- oczywiście miał na celu zabić czas, jako że Jazon nie pojawiał się od jakiegoś czasu. Pewnie znowu się zgubił. Z resztą śladu nie było też po Stelli, a tylko z nią tutaj rozmawiał na luzie. No cóż - nowe znajomości stały przed nim otworem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[szkoła] gabinet pielęgniarki  Empty
PisanieTemat: Re: [szkoła] gabinet pielęgniarki    [szkoła] gabinet pielęgniarki  Empty

Powrót do góry Go down
 
[szkoła] gabinet pielęgniarki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [szkoła] sala III
» [szkoła] korytarz
» [szkoła] dach
» [szkoła] dziedziniec

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Eventy-
Skocz do: