IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Armory

Go down 
AutorWiadomość
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

Armory Empty
PisanieTemat: Armory   Armory EmptyWto Kwi 21, 2020 6:32 pm

Armory Tumblr_pkyk75YzQm1umz7vx_400

xxxxZbiegłeś po schodach na ganek i otworzyłeś drzwi do środka. Sala, która się przed tobą rozpostarła, wyglądała jak stara biblioteka z mnóstwem regałów, krzeseł i stołów zastawionych różnymi książkami. Wiedziałeś jednak, że znalazłeś się w niecodziennym miejscu i nieoczekiwanym czasie. Nie była to bowiem zwykła biblioteka, a tajna zbrojownia założona przez organizację zbierającą artefakty o magicznych mocach. Twoja obecność tutaj też nie mogła być przypadkowa, głównie ze względu na to, co miało się za chwilę przydarzyć. Pośrodku pomieszczenia stała młoda kobieta o ciemniejszej karnacji. Wydawało ci się, że do kogoś mówi, ale oprócz was nie było żadnej żywej duszy w zasięgu wzroku...
xxxx- Davina przekazała mi, że wezwała posiłki, ale nie byłam pewna, czy ktoś zdąży. Jestem Bonnie Bennett, a ty? Musimy się pośpieszyć, Piekielny Ogień przemieszcza się tunelami pod Mystic Falls i niedługo tutaj będzie. Sama nie dam rady, ale z pomocą przodków i twoją może uda się nam go powstrzymać. Złap mnie za rękę i wsłuchaj się w moje słowa. Może i nie jesteś czarownicą, ale będę mogła połączyć z tobą siły, żeby wzmocnić zaklęcie - wszystko, co mówiła brzmiało zupełnie niedorzecznie, ale z nieznanych ci powodów postanowiłeś jej pomóc. Stanęliście razem na przeciwko drewnianych, masywnych drzwi, a kobieta zaczęła inkantować zaklęcie.
xxxx- Phasmatos motus incendiarios! Phasmatos incendia movet, phasmatos incendia moventur, ego ex vos, vos ex unos, phasmatos...


Cytat :
■ Lubię oglądać seriale i chętnie mieszam różne uniwersa, czego efektem jest mój autorski region. Nie prowadzę przygód w regionach z gier, więc przyjmuję graczy, którzy zgadzają się na wprowadzanie elementów ze światów przedstawionych w serialach. Nie oznacza to jednak, że nie będzie tutaj pokemonów - wszystko da się ze sobą połączyć. Świat nadprzyrodzony (którym region jest nasiąknięty jak gąbka) może pojawiać się jedynie w tle na życzenie gracza, rozumiem, że nie każdy musi lubić dokładnie te same klimaty, co ja.
■  Lubię prowadzić przygody z elementami grozy, dramatu, rzadziej romantyczne, ale z takimi też sobie jakoś radzę. Jakieś niespodziewane plot-twisty w postaci wybuchu wojen, zarazy pustoszącej region czy ogólnego postapo to zdecydowanie moje klimaty.
■ Jeśli chodzi o realistyczne załatwianie wszystkich potrzeb... Nie będę cię męczył jedzeniem buły co trzy posty albo załatwianiem potrzeb fizjologicznych w przydrożnych krzakach, ale miło by było, gdybyś raz na jakiś czas o czymś takim wspomniał.
■ O tym, co się ze mną dzieje, dlaczego nie odpisuję i co się takiego u mnie dzieje będę informował w specjalnie przeznaczonym do tego temacie, z którego będziesz mógł korzystać również ty (a nawet jest to bardzo wskazane).
■ Z racji, że administracja wymaga od nas dobrego kontaktu na linii MG-Gracz, zapisując się do mnie, zgadzasz się na udostępnienie w zapisach (lub na PW, jeśli to problem) jakiegoś kontaktu, najlepiej Discorda.
■ Walki prowadzę w tempie ekspresowym, tak jak z założenia mają one przebiegać na forum. Nie masz limitu ataków, ale pamiętaj, że pokemon może po prostu nie spamiętać całej taktyki. Liczy się przede wszystkim twój pomysł i kreatywność. To one decydują o przebiegu pojedynku.
■ Nie bij mnie, jeśli będę ci sugerował jakieś działania. Nie każdy może lubić odpowiedzi podane na talerzu, ale dosyć często zdarza mi się tak robić z niewiadomych mi powodów. Będę się starał nad tym panować. -uWu-
■ W uwagach podaj mi swoje Top5 seriali. Chętnie dowiem się, co lubicie oglądać (może zaczerpnę nieco inspiracji?), a poza tym będę wiedział, że przeczytaliście te wypociny.
■ Przede wszystkim: baw się dobrze! Jeśli pojawią się jakieś problemy, nie zwlekaj i czym prędzej do mnie napisz.

Powrót do góry Go down
 
Armory
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Armory

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Działy Mistrzów Gier :: MG Bezpański Naleśnik 2/2-
Skocz do: