IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 The Bright World

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

The Bright World Empty
PisanieTemat: The Bright World   The Bright World EmptyWto Kwi 21, 2020 6:34 pm

The Bright World Tumblr_o78se1HHiq1rlvdl7o2_500

xxxxObudziłeś się w zupełnie innym miejscu, niż - zdawać by się mogło - byłeś jeszcze przed chwilą. Byłeś w zbrojowni, razem z Bonnie Bennett stawiałeś czoła Ogniowi Piekielnemu, aż w końcu straciłeś przytomność, aby chwilę później... znaleźć się tutaj. Leżałeś na podłodze w jakimś barze, w którym nie było żywej duszy. Panował półmrok. Wyszedłeś na zewnątrz i właśnie wtedy spostrzegłeś, że nie byłeś w Mystic Falls, ani nawet w okolicach bazy Armory. Stałeś przed barem Rousseau's, a w całym mieście panowała głęboka cisza i spokój. Na ulicach nie spotkałeś dokładnie nikogo. Ani jednej osoby, która mogłaby ci wyjaśnić, co to za miejsce. Wydawać by się mogło, że przemierzasz je samotnie godzinami, aż w końcu... w końcu jakiś człowiek na widoku!
xxxx- Witaj, nazywam się Davina Claire. Pewnie zastanawiasz się, co to za miejsce? Jesteśmy w Nowym Orleanie, no, może nie do końca... Pozwól, że sprostuję kilka rzeczy. To ja wysłałam cię podświadomie do Bonnie, ponieważ wyczułam w tobie jakąś moc. Nie, nigdy wcześniej nie widzieliśmy się na własne oczy, ale użyłam wyjątkowego zaklęcia lokalizującego, aby cię odnaleźć. I było warto, bo między innymi dzięki twojej pomocy Bonnie udało się zatrzymać Piekielny Ogień! Niestety... moja przyjaciółka nie mogła cię odciąć przed ukończeniem potężnego zaklęcia i nie starczyło ci sił. Umarłeś, ale..! Jestem tutaj po to, aby ci pomóc! - kolejny raz słuchałeś niestworzonych rzeczy, a twoja podświadomość wydawała się to akceptować wbrew zdrowemu rozsądkowi. Ale że jak? Umarłeś? Jakim sposobem? Co ona miałaby tutaj robić? Tak wyglądało życie po śmierci? W głowie roiło ci się milion odpowiedzi, ale czułeś, że kobieta nie kłamała.
xxxx- Widzisz, znajdujemy się teraz w pewnego rodzaju przedsionku, które prowadzi do nieba, chociaż bardzo różnie mówi się na to miejsce. Osobiście wolę nazwę Jasny Świat. Aby tam wstąpić, musisz odnaleźć spokój i podążyć za oślepiającym światłem. Nie jest to jednak twój czas. Jeszcze nie teraz. Jestem tutaj po to, żeby cię wyciągnąć. Nie jest to do końca zgodne z prawami natury, ale nie umarłeś w sposób naturalny, więc są pewne luki. Odpręż się i podaj mi rękę - nie pozostało ci nic innego, jak zrobić to, o co cię poprosiła. Syknąłeś, gdy niespodziewanie nacięła skórę na wnętrzu twojej dłoni. Uśmiechnęła się jedynie przepraszająco, po czym objęła ją swoimi i zaczęła rzucać czar.
xxxx- Le sang des deux frères, les cendres de leurs morts. Le sang des deux frères, les cendres de leurs morts...


Cytat :
Link do KP: [url=LINK_DO_KP]ciśnij![/url]
Orientacja postaci: jeśli nie masz tego w Karcie Postaci, podziel się tym tutaj. Nie jest to jakoś bardzo istotne, ale przydatne, jeśli mam ci wprowadzać jakieś romantyczne relacje.
Region i miasto: region tylko mój, miasto możecie sobie wybrać z mapki. Jeśli ktoś zna jakiś serial, może się domyślać, co znajdzie w danym mieście, aczkolwiek ogólnie jest to jedna wielka zagadka! Temat z regionem będę systematycznie uzupełniał o nowe opisy miast wraz z postępami waszych przygód. Sami przyczynicie się do tego, żeby odkryć wszystkie lokacje.
Pora roku: jeśli nic nie wybierzesz, będzie losowa.
Cele postaci: najważniejszy punkt.  
Towarzysz: a także informacje o nim, chociaż preferuję kreowanie postaci na fabule, niż nieudolne prowadzenie postaci wymyślonej przez ciebie.  
Rywal: jw.
Dream Team: 6 ulubionych pokemonów, nie wliczając w to startera.
Typ gry: w jaki sposób chciałbyś, aby była prowadzona? Daj znać, czy zgadzasz się na przemoc/sceny dla dorosłych.
Kontakt: GG/Discord/numer telefonu. To, o czym wspominałem w regulaminie - jeśli nie chcesz podawać tego publicznie, wyślij na PW, kiedy złożysz zapis.
Uwagi: wszystko, co wam przyjdzie do głowy. Sugestie, uwagi dotyczące przygody mile widziane.

kod:



Ostatnio zmieniony przez Bezpański Naleśnik dnia Sro Kwi 22, 2020 1:55 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Mrs. Nobody

Mrs. Nobody


Liczba postów : 143
Dołączył : 11/11/2019

The Bright World Empty
PisanieTemat: Re: The Bright World   The Bright World EmptyWto Kwi 21, 2020 8:32 pm

Link do KP: ci(sne)śnij!
Orientacja postaci: Hetero
Region i miasto: Nowy Orlean
Pora roku: Jesień
Cele postaci: • dowiedzieć się więcej o mężczyźnie ze skrzydłami, oraz tego kim jest ona sama
• poznać prawdę o rodzicach i dowiedzieć się dlaczego chcą ją zabić
• znaleźć informacje na temat wirusa i sposób na jego unicestwienie
Towarzysz: nope
Rywal: nope
Dream Team: Riolu, Charmander, Toxel, Gible, Jangmo-o, Pancham
Typ gry: Ty wiesz co ja lubię, bo sama w takim klimacie prowadzę Tobie przygodę c:
Co do scen przemocy to nie ma problemu, byleby nie wyrywanie kończyn komukolwiek.
Sceny dla dorosłych jak najbardziej xD
Kontakt: Mrs. Nobody#7022
Uwagi: No to mam prośbę, aby coś tam kiedyś między Anabelle i Alciem/Aleciem/Śmiercią ~
TOP 5
- Wikingowie
- Teen Wolf
- The Originals
- Legacies
- The Vampire Diaries
I żeby podczas planów zdjęciowych przygody nie ucierpiało żadne zwierzę.
Powrót do góry Go down
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

The Bright World Empty
PisanieTemat: Re: The Bright World   The Bright World EmptyWto Kwi 21, 2020 9:42 pm

@Mrs. Nobody
Przyjęta, grę postaram się założyć jak najszybciej. W razie jakichś pytań będę się kierował na discorda. :>
Powrót do góry Go down
DuoChromatic

DuoChromatic


Liczba postów : 14
Dołączył : 16/03/2019

The Bright World Empty
PisanieTemat: Re: The Bright World   The Bright World EmptySro Kwi 22, 2020 1:07 am

Link do KP: [url=LINK_DO_KP]https://pokekingdom.forumpolish.com/t368-abigail-harrison[/url]
Orientacja postaci: Bi
Region i miasto: Brakebills
Pora roku: Wiosna
Cele postaci:

  • Uciec ze szpitala
  • Zacząć wszystko od nowa
  • Spełnić marzenie z dzieciństwa o zostaniu trenerem
  • Dowiedzieć się dlaczego słyszę głosy i wiem kto umrze
  • Wrócić do domu i ostatecznie przekonać się, co stało się z rodzicami
  • Zjeść lody
  • Pokochać siebie

Towarzysz:  ---
Rywal: Personel Szpitala, głos, który zmusił mnie do podpalenia domu
Dream Team: Ponyta, Galar(?) Ponyta, Applin, Ralts, Toxel, Wooloo
Typ gry: thriller, sci-fi, dramat, opera mydlana (xd), spiski, teorie i zdarzenia z kosmosu, zdrady
Kontakt: #6823
Uwagi: Jestem gotowy na wszystko, elo
Shadowhunters
The Vampire Diaries/ The Originals
The 100
Dynasty
Friends
Teen Wolf
dałem 7, bo 5 to za mało, 7 to też za mało, ale ja oglądam tylko seriale, który lubię ._.
Titans
The Magicians
D:
Powrót do góry Go down
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

The Bright World Empty
PisanieTemat: Re: The Bright World   The Bright World EmptySro Kwi 22, 2020 1:44 pm

@DuoChromatic
Mam nadzieję, że nauczysz się u mnie w dziale poprawnie wklejać linki i czytać ze zrozumieniem. :<
Przyjmuję, przygoda za chwilę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





The Bright World Empty
PisanieTemat: Re: The Bright World   The Bright World Empty

Powrót do góry Go down
 
The Bright World
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» The Bright World
» Man vs World
» the place where the world ends

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Działy Mistrzów Gier :: MG Bezpański Naleśnik 2/2-
Skocz do: