IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Nowe zapisy

Go down 
+2
Luk1313
Kyuuri
6 posters
AutorWiadomość
Kyuuri

Kyuuri


Liczba postów : 313
Dołączył : 24/07/2019

Nowe zapisy Empty
PisanieTemat: Nowe zapisy   Nowe zapisy EmptySob Maj 30, 2020 4:11 pm

Tak więc wracam. Przyjmę czwórkę ponownie i ponownie mogę robić dodatkowe miejsce jeśli któryś z moich podopiecznych nie będzie zbyt aktywny.

Zasady Ogólne:
1. Choć mój maksymalny czas na odpis to tydzień odpisu możecie się spodziewać w przedziale najwyżej 72h. Limit siedmiu dni jest tylko dlatego, że choroby po prostu mnie lubią i często mam jakąś dolegliwość, a chyba nikt nie lubi postów bez krzty logiki.
2. Każdy ma na odpis również tydzień. Oczywiście miałoby było powitać bardziej aktywnych ale jeśli ktoś ma nawał osobistych spraw to też trzeba zrozumieć ;)
3. Każdy z nas jest człowiekiem i musimy się rozumieć wzajemnie. Mogę przymknąć oko na dłuższa niż ustalona nieobecność jeśli ktoś ma do niej sensowny powód. Jednak prosiłabym też o zrozumienie jeśli np. Odpiszę tylko jednej osobie z powodu braku dostatecznej ilości czasu.
4. Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości możecie śmiało napisać do mnie na PW.
5. Jestem MG a nie twoim wrogiem. Jestem też człowiekiem i można się ze mną dogadać. Jeśli na przykład uważasz, że obecny przebieg histori jest zbyt nudny, zbyt szybko się rozwija główna tajemnica lub po prostu akcja nie jest w twoim stylu możesz mi śmiało o tym powiedzieć, a ja w miarę możliwości postaram się ją zmienić.
6.Mam dysleksje i dysgrafię, więc mimo czerwonego podkreślenia czasem zjem jakiś znak lub literkę (najczęściej tyczy się to przecinków). Możesz mi powiedzieć o błędzie na pw ale proszę zrobić to w kulturalny sposób.

Posty i Historia twojej postaci

1. Posty piszemy w pierwszej lub trzeciej osobie. Jednak jak już wybierzesz postaraj się jej trzymać, a nie zmieniać co post. (Zmiana jest możliwa ale nie szalejmy ;)
2. Dialogi piszemy kursywą lub pogrubieniem. Tak jak wyżej możesz wybrać jakiego chcesz się stylu trzymać. Dobrze by było, gdyby jakoś wyróżniały się od myśli postaci.
3.bardzo podoba mi się pomysł Shax'a na podział przygody na Arc'y i Chaptery, więc i ja je wprowadzę. Dzięki temu podróż będzie nie tylko ciekawsza ale i bardziej przejrzysta.
4.Na chwilę obecną mam siły na czwórkę graczy, więc jeśli chcesz bym prowadziła ci przygodę musisz wykazać się kreatywnością i ciekawym pomysłem na przygodę.



Wzór podania:

Imię i nazwisko: Tak masz wszystko w KP ale wolę mieć rozpiskę pod ręką.
Wiek: Jak wyżej
Miejsce startowe: Tu możesz powiedzieć, gdzie konkretnie chcesz zacząć przygodę. Nie musisz ograniczać się do swego rodzinnego miasta ale wybrać konkretne miejsce i porę. Przecież możesz pochodzi z bogatej rodziny, a swoją przygodę zaczynać gdzieś w lochach. Nie musi być to też koniecznie jeden z głównych regionów.
Ulubione gatunki książek i filmów: Co lubisz najbardziej. Romanse? Horrory? Masę zagadek do rozwiązania jak w filmach detektywistycznych? Powiedz, a będzie nam lepiej stworzyć odpowiednią przygodę.
18+: Nie chodzi tylko o Sex ale i o bardziej brutalne sceny, śmierć, szczegółowe opisy goru itp.
*Towarzysz: Jeśli się decydujesz powiedz o nim parę słów. Nie musi to być KP ale chciałabym wiedzieć z czym mam do czynienia.
*Rywal: Tak jak wyżej. Z tym wyjątkiem, że nie musi być to koniecznie kolejny Gary, czy Paul. Równie dobrze może to być jakiś twój wróg, który tylko spiskuje by zetrzeć cię z tego świata.
*Prośby: Jeśli masz to się nie krępuj.
*Dream Team: Każdy ma swój ale prosiłabym od razu o pokemony w formach o które ci chodzi. Nie musi być to koniecznie te wymarzone sześć stworków. Możesz dać więcej lub po prostu wskazać typy, które ci pasują. Jak wiadomo nie każdy chce ewoluować Pikachu, a taki Eevee ma sporo możliwości i ciężko zgadnąć jaką ty najbardziej lubisz. Nie mogę obiecać, że złapiesz któregokolwiek z nich zamiast czegoś spoza listy ale zawsze warto wiedzieć kto co lubi. Pamiętaj też, że jest znacznie większa szansa na Caterpie niż Tauros'a.
Kod:

Kod:
Imię i nazwisko:
Wiek:
Miejsce startowe:
Ulubione gatunki książek i filmów:
18+:
*Towarzysz:
*Rywal:
*Prośby:
*Dream Team: [/td]


* - pola nieobowiązkowe
Powrót do góry Go down
Luk1313

Luk1313


Liczba postów : 130
Dołączył : 11/05/2020

Nowe zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Nowe zapisy   Nowe zapisy EmptyPon Cze 01, 2020 3:36 pm

Imię i nazwisko: Lukas Volt
Wiek: 16
Miejsce startowe: Kanto - Okolice Vermilion City
Ulubione gatunki książek i filmów: Masa zagadek i przeplatające się wątki.
18+: Bez przesady, ale nie jestem przeciwnikiem.
*Towarzysz: Staruje bez towarzysza, jeśli masz taką wolę możesz mi dodać, jednego bądź dwóch w trakcie przygody po danym regionie.
*Rywal: Nas start mam 4. Rafael (Chyba najważniejszy), Damian, Michael i Simon. Każdego kolejnego, będę opisywał w mojej KP, więc będzie nam obu łatwiej.
*Prośby: Jeśli będę jakąś miał odezwę się.
*Dream Team: O jej, O jej. Mój ulubiony podpunkt. Pozwolisz, że będą to Dream Teamy z każdego regionu.
Kanto:Jolteon, Venusaur, Raichu, Golem, Starmie, Tauros.
Johto:Typhlosion, Ampharos, Girafarig, Heracross, Octillery, Stantler.
Hoenn:Swampert, Dustox, Masquerain, Mawile, Aggron, Seviper.
Sinnoh:Torterra, Staraptor, Bibarel, Spiritomb, Hippowdon, Rotom.
Unova:Serperior, Simisear, Gigalith, Sawk, Reuniclus, Galvantula.
Kalos:Delphox, Gogoat, Malamar, Clawitzer, Klefki, Trevenant.
Alola:Decidueye, Vikavolt, Salazzle, Passimian, Palossand, Mimikyu.
Galar:Cinderace, Dubwool, Boltund, Grapploct, Frosmoth, Copperajah.
Powrót do góry Go down
Yatasharu

Yatasharu


Liczba postów : 183
Dołączył : 10/02/2019

Nowe zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Nowe zapisy   Nowe zapisy EmptyWto Cze 02, 2020 12:30 pm

Imię i nazwisko: Ethan Sarude
Wiek: 23
Miejsce startowe: Bliżej nie określone Hoenn
Ulubione gatunki książek i filmów: fantasy, kryminał, horror, przygodowe
18+: ok
*Towarzysz: brak, ale w przyszłości może pojawić się jakaś wiedźma
*Rywal: bestie na świecie i po części wspomniana w historii organizacja
*Prośby: poproszę o możliwość podróżowania po świecie i kompletowania bestariusza :)
*Dream Team: najgorszy punkt. Wybieram pokemony pod moją postać, tak aby została badassem: Aegislash, Lucario, Garchomp, Corviknight, Salamance, Aggron, Marowak, Mightyena
Powrót do góry Go down
Kawa

Kawa


Liczba postów : 59
Dołączył : 21/07/2020

Nowe zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Nowe zapisy   Nowe zapisy EmptySro Lip 22, 2020 8:18 pm

Imię i Nazwisko: Kira Watson
Wiek: 14 lat
Miejsce Startowe: Kanto - Viridian City
Ulubione gatunki książek i filmów: fantasy, przygodowe
18+: okej, ale bez przesady
Towarzysz: Na razie nie ma, ale w przyszłości mógłby się pojawić
Rywal: To samo co wyżej
Prośby: Jeżeli będę mieć to napisze
Dream Team: Blastoise, Butterfree, Noivern/Braviary, Azumarill, Zoroark, Abomasnow
Powrót do góry Go down
Tony King

Tony King


Liczba postów : 6
Dołączył : 10/07/2020

Nowe zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Nowe zapisy   Nowe zapisy EmptySro Lip 22, 2020 8:59 pm

Imię i nazwisko:
Tony King
Wiek:
22
Miejsce startowe:
Goldenrod City
Ulubione gatunki książek i filmów:
Gangsterskie, psychodeliczne, walka
18+:
Ok, ale na śmierć się nie piszę
*Towarzysz:
Brak
*Rywal:
Nie posiadam
*Prośby:
Zależy mi bardziej na pozostaniu w obrębie Johto. Mogę też zająć się porzuconymi, bądź rannymi pokemonami
*Dream Team:
Elekid, Wingull, Mimikyu, Ducklett, Munchlax, Slakoth
Powrót do góry Go down
Kyuuri

Kyuuri


Liczba postów : 313
Dołączył : 24/07/2019

Nowe zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Nowe zapisy   Nowe zapisy EmptyCzw Lip 23, 2020 2:09 pm

Niestety co do waszej dwójki nie będę w stanie prowadzić przygody. powód - Brak zarówno punktu zaczepienia jak i konkretnego celu na którym można by zbudować fabułę.
Powrót do góry Go down
Killjoy

Killjoy


Liczba postów : 560
Dołączył : 03/02/2019

Nowe zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Nowe zapisy   Nowe zapisy EmptyCzw Lip 23, 2020 11:36 pm

Imię i nazwisko: Avalon Brightburn
Wiek: 20 lat
Miejsce startowe: Kanto, samą przygodę zaczynał w Pallet Town i obecnie znajduje się w Viridian City, której jest większe niż w grach (i Anime też, ale PokeAni za dobrze nie pamiętam i go nie lubię).
Ulubione gatunki książek i filmów: Fantastyka (no magia, ale błagam nie Harry Potter), horror (bardziej taki psychologiczny i paranormalny niż zombie apocalypse czy slasher) i kryminały.

18+: Zgadzam się na wszystko. Gore-nie-gore, tortury i sceny łóżkowe (chociaż pisanie takich idzie mi średnio, ale w roli ofiary to jeszcze umiem coś porządnie wykrzesać), wszystko przełknę.
Towarzysz: Brak.
Rywal: Takiego typowego brak, ale można go stworzyć.

Prośby: To tak na wstępie, ja już mam przygodę rozpoczętą, ale drugi z kolei MG zawiesił swoją działalność. Nie wiem co mieli zaplanowane, ale można obecny wątek uciąć i przejść do czegoś innego. Bardziej zależy mi na nie resetowaniu wszystkiego, cofania się do Pallet Town i tracenia Nidorana. Mogę nawet sklecić szybkie podsumowanie tego co do tej pory tam było, jeśli nie masz czasu na przeczytanie wszystkich postów. Resztę pozostawiam tobie, ale zawsze jest jeszcze PW.
A poza tym, to raczej typowe, że bez amputacji, całkowitego odbierania mocy (tymczasowe są okej, nie mam przeciwwskazań) i nagłych (i oklepanych) romansów. Nie jestem fanem Galar i jego Pokemonów, więc prosiłbym je tak w małej ilości. A tak to tylko oczekuję dobrej zabawy. I wiem że sama historia na to wskazuje, ale czegoś więcej niż "typowy świat Pokemon" z gier, gdzie byle nastolatek może złapać Legendę do UltraBalla i wszystko jest ładne, piękne, normalne oraz cukierkowe.

Dream Team: Podam tak po cztery Pokemony z każdego regionu, żeby był większy wybór (każdy jest mile widziany, ale Galar to tak na w ostatecznej ostateczności).
Kanto: Alolan Ninetales, Nidoking, Gengar, Fearow
Johto: Tyranitar, Typhlosion, Ampharos, Houndoom
Hoenn: Manectrice, Flygon, Absol, Sceptile
Sinnoh: Weavile, Garchomp, Luxray, Drapion
Unova: Zebstrika, Braviary, Haxorus, Samurott
Kalos: Dalphox, Heliolisk, Goodra, Talonflame
Alola: Incineroar, Decidueye, Kommo-o, Lycanroc (Midday)
Galar: Corviknight, Thievul, Centiskorch, Dragapult
Powrót do góry Go down
Kyuuri

Kyuuri


Liczba postów : 313
Dołączył : 24/07/2019

Nowe zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Nowe zapisy   Nowe zapisy EmptyPią Lip 24, 2020 4:30 pm

Lubię twoją postać... piórka <3

Dziś wieczorem lub w weedend zrobię wątek. Coś wymyślę by porządnie rozpocząć nie tracąc Nidosia... tak też go uwielbiam i też nie chciałabym stracić, więc rozumiem cię doskonale <3

Nie ma sprawy. Ja anime też nie trawię... tyle tam dziur... gdyby jednak wszystko było takie jak w grach to trener zdążyłby zdobyć trochę odznak niż musiałby wrócić do domu na obiad. :)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nowe zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Nowe zapisy   Nowe zapisy Empty

Powrót do góry Go down
 
Nowe zapisy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Takie tam nowe KP
» Zapisy
» Zapisy
» Zapisy
» Zapisy!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Działy Mistrzów Gier :: MG Kyuuri 4/4-
Skocz do: