IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 ᚱᛖᚷᚢᛚᚨᛗᛁᚾ

Go down 
AutorWiadomość
Camus

Camus


Liczba postów : 399
Dołączył : 02/02/2019

ᚱᛖᚷᚢᛚᚨᛗᛁᚾ Empty
PisanieTemat: ᚱᛖᚷᚢᛚᚨᛗᛁᚾ   ᚱᛖᚷᚢᛚᚨᛗᛁᚾ EmptyPon Lut 11, 2019 12:43 am

ᚱᛖᚷᚢᛚᚨᛗᛁᚾ Regula10
ᚱᛖᚷᚢᛚᚨᛗᛁᚾ 717264




Witam wszystkich bardzo serdecznie! Nazywam się Camus i jestem Bogiem Lodu "Aquariusem". Mój dział pragnie zaprosić was serdecznie do świata pełnego przygód i tajemnic, przeszytego niecodziennymi historiami. Najpierw może wspomnę o kilku ważnych sprawach, zanim przekroczysz bramy tego bajecznego królestwa.




ᚱᛖᚷᚢᛚᚨᛗᛁᚾ Latest?cb=20121227055643ᚱᛖᚷᚢᛚᚨᛗᛁᚾ Latest?cb=20121227055643ᚱᛖᚷᚢᛚᚨᛗᛁᚾ Latest?cb=20121227055643ᚱᛖᚷᚢᛚᚨᛗᛁᚾ Latest?cb=20121227055643ᚱᛖᚷᚢᛚᚨᛗᛁᚾ Latest?cb=20121227055643ᚱᛖᚷᚢᛚᚨᛗᛁᚾ Latest?cb=20121227055643





WAŻNE




xxxxxxxxxxOdpisy pojawiać się będą w chwili, w której będę mieć mniej roboty na głowie, ale postaram się, ile wlezie. Przygody są podzielone na Rozdziały, a każdy rozdział kończyć się będzie jakimś niespodziewankowym cośkiem :D , ale nie wykorzystujcie dobrego serduszka Camusa. Poza standardowym systemem odpisów, czyli minimum 5/6 linijek, muszę wspomnieć o systemie walk.

xxxxxxxxxxNaturalnie walki są prowadzone w sposób procentowy. System, którego używam od lat uwzględnia wartość fabularną waszego towarzysza bardziej, niż jego statystyki. Stąd poziom przeciwników, a także i standardy fabularne będą dostosowywane do was. Prosiłbym o nie poganianie mnie z odpisami. O nikim nie zapominam, dział mam ogólnodostępny i widzę wszystkich moich graczy siłą rzeczy, więc wiem, że trzeba odpisać :) Wymagam od swoich graczy, by eksponowali najważniejsze części tekstu: Wypowiedzi oznaczali pogrubieniem bądź kolorem, natomiast myśli kursywą. Ataki Pokemonów podczas walk miło by było, gdyby były podkreślone, a propos macie prawo używać 4 ataków na turę, przy czym każdy atak traktowany jest osobno. Użyć jednego typu ataku możecie użyć maksymalnie 2-krotnie w jednej turze (wyjątek-> Pokemony posiadające do 2 ataków).

xxxxxxxxxxW razie problemów z regulaminem, grą itp. mówcie śmiało - ino na prywatnym czacie. Pokemony, które chcielibyście wprowadzić do przygody mogą zostać dodane tylko jeśli poinformujecie mnie o tym! Nie jestem jasnowidzem i nie wiem, kto co adoptuje, zdobywa poza grą i nie mam zamiaru śledzić postępów wszystkich graczy co 5min, gdyż mija to się z celem. Przypominam niedoinformowanym, iż nie wolno wam pisać w imieniu Pokemona, ani mówić, co się dzieje z nimi. To samo tyczy się jakichkolwiek postaci, toteż pamiętajcie -> światem dookoła was zajmuję się ja (Wasz MG). Niestety smutnych wieści ciąg dalszy. Nie zajmuję się kontynuacją historii od innych MG w sposób bezpośredni. Jeśli chcesz kontynuować takową, musisz mi wysłać na PW streszczenie przygody, którą będę traktował od tej chwili jako dopisek do waszej historii w KP. Streszczenia takie możecie wysyłać dopiero wówczas, gdy zostaniecie przyjęci do Dusz.

xxxxxxxxxxJajko wykluć się może na 2 sposoby: W przygodzie pod moją batutą lub po uzgodnieniu ze mną otrzymacie Tzw. Hatch Time, który określi wam, kiedy wykluje się jajko. Jeśli zgadzasz się z moimi metodami prowadzenia gry (oo zapomniałbym dodać o tym, że kreatywność, zagadki, tajemnice i różne motywy to u mnie norma dzienna) zabarw swoje Personalia w formularzu na kolor indigo.





ᚱᛖᚷᚢᛚᚨᛗᛁᚾ Latest?cb=20121227055643ᚱᛖᚷᚢᛚᚨᛗᛁᚾ Latest?cb=20121227055643ᚱᛖᚷᚢᛚᚨᛗᛁᚾ Latest?cb=20121227055643ᚱᛖᚷᚢᛚᚨᛗᛁᚾ Latest?cb=20121227055643ᚱᛖᚷᚢᛚᚨᛗᛁᚾ Latest?cb=20121227055643ᚱᛖᚷᚢᛚᚨᛗᛁᚾ Latest?cb=20121227055643





Tyle słowem wstępu teraz trochę papierkowej roboty:





-wymagam od graczy przynajmniej przeciętnej ortografii i interpunkcji, gdyż wtedy chętniej mi się odpisuje, toteż będę pod tym względem sprawdzać waszą KP

-przygody działają z początku w obrębie regionu, który sobie wybierzecie, macie także opcję powołać się na mnie i macie prawo wybrać mój autorski region, jako miejsce swoich przygód. Dla wytrwałych możliwość zwiedzenia innych regionów oraz podróżowanie po nich będzie możliwe! Umieśćcie nazwę regionu, który wybieracie w swoim formularzu.

-możecie śmiało do mnie pisać i rozmawiać ze mną. Uwielbiam kontakt z ludźmi, a to też sprawi, że będzie nam się lepiej współpracowało (bo ta gra to współpraca między mną a potencjalnym graczem) Jeśli przeczytałeś ten myślnik, umieść w swoim formularzu, czy życzysz sobie towarzyszy, rywali tudzież osoby, które koniecznie chciałbyś spotkać podczas swojej przygody! Mile widziane jest także ich opisanie ich chyba, że chcecie, aby zostali wymyśleni przeze mnie. Dajcie mi o tym znać!

-zawsze daję graczom wolną rękę w wielu kwestiach, ale jak już wyżej wspomniałem nie wykorzystujcie mojego dobrego serca! Szacunek to podstawa, jeśli szanujesz mnie, ja szanuję Ciebie i tego wymagam od swoich graczy.

-każdy gracz ma prawo w swoim formularzu umieścić punkt Dodatkowe prośby. Wówczas może spytać o dodatki do swojej przygody, chociażby jakieś motywy, sceny, postacie. Z reguły nie odrzucam takich próśb chyba, że wykraczają poza moją inwencję, bądź są zbyt absurdalne, jak na grę. Miejcie to na uwadze składając formularz.






ᚱᛖᚷᚢᛚᚨᛗᛁᚾ Latest?cb=20121227055643ᚱᛖᚷᚢᛚᚨᛗᛁᚾ Latest?cb=20121227055643ᚱᛖᚷᚢᛚᚨᛗᛁᚾ Latest?cb=20121227055643ᚱᛖᚷᚢᛚᚨᛗᛁᚾ Latest?cb=20121227055643ᚱᛖᚷᚢᛚᚨᛗᛁᚾ Latest?cb=20121227055643ᚱᛖᚷᚢᛚᚨᛗᛁᚾ Latest?cb=20121227055643





xxxxxxxxxxNo cóż... to tyle. Jestem Mistrzem Gry, a nie Mistrzem Regulaminów, więc wybaczcie jeśli ten regulamin was nie uwiódł. Obowiązuje was oczywiście przestrzeganie regulaminu forum, a wszelkie sprawy możecie ze mną załatwiać przez PW (wolałbym nie ; - ;), gg (25882280) bądź innymi komunikatorami (w razie W, pytajcie). W razie pytań, zachęcam do zadawania prywatnie. Mam nadzieję, że chociaż trochę was zachęciłem do wkroczenia do tego świata. Reszta rzeczy pewnie wyjdzie w praniu, ale chętnie odpowiem na krępujące was pytania na prywatnej konwersacji.






PROSZĘ O NIE PISANIE W TYM TEMACIE! Będę go uaktualniał wyłącznie ja, w razie potrzeby.

Pozdrawiam
Camus
Powrót do góry Go down
 
ᚱᛖᚷᚢᛚᚨᛗᛁᚾ
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Działy Mistrzów Gier :: MG Camus 6/6-
Skocz do: