IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Najlepsze hacki Pokemon? (gba)

Go down 
+2
Herbatka
erielle
6 posters
AutorWiadomość
erielle

erielle


Liczba postów : 170
Dołączył : 11/02/2019

Najlepsze hacki Pokemon? (gba) Empty
PisanieTemat: Najlepsze hacki Pokemon? (gba)   Najlepsze hacki Pokemon? (gba) EmptySro Lut 20, 2019 4:17 pm

Jako że temat wypłynął wczoraj na czacie, to pomyślałam, że wrzucę posta z moją prywatną listą najlepszych hacków. Trudno było się ograniczyć nawet do tej dwudziestki xD. Lista jest subiektywna, dlatego bardzo chętnie zobaczę, czy macie podobną opinię, a może się ze mną nie zgadzacie?
A może wspólnie uda nam się stworzyć jeszcze bogatszą listę?
A może kiedyś zrobi się nawet ankietę/głosowanie na najlepszy!


Lista ułożona bez konkretnej gradacji - do każdej gry zamieszczam linki:

1) Pokemon Glazed
Najlepsze hacki Pokemon? (gba) LANtCdn
Hack Emeralda, zawierający Pokemony aż do Kalos, z możliwością wyboru spośród pięciu starterów (wszystkich możliwych do uzyskania w trakcie gry), a także podróżą po trzech regionach. Wprowadził trzy bardzo ciekawe rozwiązania: Pokemonowy Dream World, możliwość podróży między światem Pokemonów a "prawdziwym" oraz możliwość rematchu ze wszystkimi trenerami, łącznie z gym leaderami

2) Pokemon Light Platinum
Najlepsze hacki Pokemon? (gba) Pokemon_light_platinum_forever_by_wesleyfg-d4gv27g
Całkowicie nowy region, nowi liderzy i rywale, a także Pokemony z 4 pierwszych generacji to zdecydowanie zalety tej gry opartej na Ruby - nie wspominając już o możliwości wzięcia udziału w Pokemonowych Mistrzostwach Świata!

3) Pokemon Flora Sky
Najlepsze hacki Pokemon? (gba) W0F5dFC
Kolejny hack oparty na Emeraldzie, którego zaletami są zdecydowanie ciekawa, nowa historia i eventy z dniem i nocą.

4) Pokemon Advanced Adventure
Najlepsze hacki Pokemon? (gba) IGLPKJl
Nowy region, nowa historia, możliwość złapania wszystkich Pokemonów, a na dodatek bogata i wciągająca historia rozpoczynająca się po zakończeniu głównego wątku, a prowadząca do walki z bogami na rzecz uratowania Ziemi? Czego chcieć więcej od tego hacka Leaf Green?

5) Pokemon Victory Fire
Najlepsze hacki Pokemon? (gba) 7kTx14l
Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to by było, gdyby to Pokemon wybierał trenera, a nie odwrotnie? Cóż, ten hack oparty na Emeraldzie da wam możliwość odczucia czegoś takiego! Na dodatek wprowadza system dnia i nocy oraz pogodę! Nie zapomina jednak o tym, co kochają wszyscy gracze: nowym regionie, historii, a także ciekawych rywalach.

6) Pokemon Fuligin
Najlepsze hacki Pokemon? (gba) URX7X3L
Jeden z pierwszych hacków, dających możliwość stanięcia po stronie niesławnej grupy Rocketów. Oparty na Fire Redach, wprowadza ciekawą innowację: rosnący wraz z przebiegiem gry poziom trudności.

7) Pokemon: Ruby Destiny Series
Najlepsze hacki Pokemon? (gba) Pkmnrd_rol_logo
Jeśli ktoś dotąd nie słyszał o tej znakomitej serii - czas usłyszeć! Dlaczego seria? Mianowicie jest to trylogia ze wspaniałą historią, nowymi regionami oraz interesującymi Pokemonami, które spotkacie na swojej drodze: Baby Lugią oraz Shadow Lugią. Linki do poszczególnych części:
1. Reign of Legends
2. Rescue Rangers
3. Life of Guardians

8) Pokemon Prism
Najlepsze hacki Pokemon? (gba) M6NpFtW
Jeden z niewielu hacków opartych na najstarszych grach (w tym przypadku na Crystalu). Jednak wcale nie jest gorszy! Wprowadza nie tylko nowy region i Pokemony, ale także możliwość wyboru wyglądu swojej postaci oraz bezpośredniej kontroli Pokemona.

9) Pokemon Adventure: Red Chapter
Najlepsze hacki Pokemon? (gba) O6CnHpF
Przedstawiam Wam jeden z największych (i wciąż tworzących się) Pokemonowych hacków. I pomyśleć, że wszystko zaczęło się od chęci stworzenia gry podążającej za wydarzeniami z mangi - a skończyło na tak ambitnym projekcie. Trudno byłoby wypisać wszystkie zalety tej gry, ale być może przekona Was jej historia (rozpoczynająca się wydarzeniami z mangi, a kończącą na tej wymyślonej przez autora) mająca prowadzić przez 10 odrębnych regionów.

10) Pokemon Liquid Crystal
Najlepsze hacki Pokemon? (gba) 2duw285
Odnowiona wersja Crystala, oparta na Fire Redach. Wprowadza jednak szereg zmian i nowych doświadczeń, wśród których należałoby wymienić system dnia i nocy oraz pogody, fabułę prowadzącą na Wyspy Pomarańczowe, nowe scenariusze walk niczym z generacji IV, możliwość nurkowania czy hodowania jagód. Nie zapominajmy jednak o nowych eventach i podwyższonym poziomie trudności!

11) Pokemon Ash Gray
Najlepsze hacki Pokemon? (gba) Ho3t6LD
Mieliśmy już mangę, więc tym razem pora na hack prowadzący nas przez wydarzenia z anime. Poza systemem dnia i nocy, usuwa również całkowicie konieczność uczenia naszych Poków HMów, zastępując je przydatnymi urządzeniami. Och i protip: za granie teamem Asha, zyskujecie dostęp do nowych eventów i nagród!

12) Pokemon Dark Rising Series
Najlepsze hacki Pokemon? (gba) 1_orig
Kolejna genialna seria hacków, tym razem z bezpośrednim następstwem wydarzeń. Historia o naturalnej katastrofie, w którą zostajemy wplątani jako bohater, dziwnych snach, tajemniczych wydarzeniach dziejących się w nowym regionie zwanym Core oraz dziwnym stworzeniu zwanym Darugis. Mroczna i dojrzała opowieść, w której nie raz zostaniecie zaskoczeni. Do tego cały szereg nowinek, zmian i systemów - a wszystkie z najwyższej półki.
Kolejne części:
1. Dark Rising I
2. Dark Rising II
3. Dark Rising: Order Destroyed
4. Dark Rising III (w tworzeniu)

13) Pokemon Snakewood
Najlepsze hacki Pokemon? (gba) 8UZTNOR
W porządku... Hack nieco innego typu, jednak wciąż ze wspaniałą fabułą. Jako główny bohater tej historii budzimy się pewnego dnia w Littleroot, by odkryć, że generalnie... świat trafił szlag. Zombie, zombie Pokemony, wiedźmy i demony staną się naszą codzienną kromką chleba... A wszystko to okraszone na dodatek niezłym humorem.

14) Pokemon Mega Power
Najlepsze hacki Pokemon? (gba) DRjqlze
Czy ktoś z Was zastanowił się, co tak naprawdę oznaczają megaewolucje dla świata Pokemonów? Co można zrobić z taką potęgą? I czy fakt, że jeśli coś potrafisz... to nie znaczy, że musisz? Nowa, interesująca historia spróbuje ukazać Wam odpowiedzi na te pytania.

15) Pokemon CAWPS
Najlepsze hacki Pokemon? (gba) Screenshot5_zpsbudobxyh
Wszyscy znamy Oficer Jenny, prawda? A co gdybyśmy mieli spróbować jej roli w świecie Pokemonów? Cóż... Ten hack Emeraldów daje nam szansę wcielić się w Poke-policjanta regionu Hoenn. A jeśli do tego dostaniemy na początek aż dwa startery to hmm... Och, i do tego całą masę czarnego humoru.

16) Pokemon Outlaw
Najlepsze hacki Pokemon? (gba) Screencap3_zpsdnxq2ody
W porządku, a gdybyśmy tym razem okazali się sierotą mieszkającą we wspaniałym i pięknym Kanto? Do tego sierotą, który trafia we wszystkie brudne i mroczne miejsca... Tu możecie spojrzeć na Pokemonowy świat od nieco innej strony. I z innym językiem. I "brzydkim" humorem. Bo generalnie to takie Fire Redy dla dorosłych.

17) Pokemon League of Legends
Najlepsze hacki Pokemon? (gba) GAot8bS
No to musiało się tu znaleźć. Jeden z najzabawniejszych hacków, jakie znam, dający możliwość podróży po Valoran i walki ze złymi Noxianami. No trzeba tego spróbować, po prostu. Zabawne, inspirujące, a do tego daje możliwość pokonania Fakera. Chociaż ten jeden raz.

18) Pokemon Resolute Version
Najlepsze hacki Pokemon? (gba) Pokemon-resolute
W porządku, nowy region, nowi rywale, nowy zły zespół, który trzeba pokonać, aby uratować świat... Ale ta gra ma też jedną ważną rzecz. Ma Alolan Vulpixa/Ninetalesa możliwe do zdobycia.

19) Pokemon Vega
Najlepsze hacki Pokemon? (gba) Pokemon-vega
Kolejny z must-have hacków. Vega to oryginalnie japoński hack, który został na szczęście przetłumaczony na angielski. Jest co prawda sequelem dwóch poprzednich części, jednak w mojej opinii nie są one tak dobre (plik z grą zawiera plik tekstowy z podsumowaniem historii, więc nie trzeba się martwić). Nowy region, całkowicie nowa muzyka i ruchy Pokemonów - a do tego odrobinę naprawdę dobrych Fakemonów.

20) Pokemon Clover
Najlepsze hacki Pokemon? (gba) 7udZbA4
Nie jestem co prawda wielką fanką Fakemonów - ale jeśli szukacie gry opierającej się wyłącznie na nich, to ten hack Fire Redów jest w mojej opinii najlepszy. Jest także lekką parodią Pokemonów, jak i 4chana (jeśli wiecie, co mam na myśli).

21) Pokemon Gaia
Najlepsze hacki Pokemon? (gba) Titlescreen
Jeśli od zawsze fascynowała Was historia Ruins of Alph, to tutaj znajdziecie więcej tajemnic i zagadek tego pokroju. W nowej historii będziecie nie tylko zbierać odznaki i pokonywać rywali, ale też starać się wyjaśnić zagadkę przeszłości regionu Orbtus. Są tu i megaewolucje, i moveset oraz abilityset doprowadzone aż do wersji AlphaSaphire/OmegaRuby.

22) Pokemon Rocket Strike
Najlepsze hacki Pokemon? (gba) 6K9BVgf
Kolejny hack z grą po stronie Rocketów. Przyjemny, no i od początku należymy do organizacji. Kto nie chciałby spróbować zagrać po stronie "tych złych"?
Powrót do góry Go down
Herbatka

Herbatka


Liczba postów : 1107
Dołączył : 22/01/2019

Najlepsze hacki Pokemon? (gba) Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsze hacki Pokemon? (gba)   Najlepsze hacki Pokemon? (gba) EmptyPią Lut 22, 2019 9:58 pm

A ja mam takie pytanie od noobka. ;_;
Można się czegoś dowiedzieć na temat emulatorów? Kiedyś, dawno temu używałam czegoś na "N" i było to chyba pod NDS nawet, a nie GBA. Pytam, bo w tym emulatorze nie można było dźwięków wyłączyć, bo nie dało się grać (zacinał się) i się zastanawiałam czy to się na przestrzeni lat zmieniło. xD
Skąd pobraliście wasze emulatorki? Który jest najlepszy?
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Najlepsze hacki Pokemon? (gba) Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsze hacki Pokemon? (gba)   Najlepsze hacki Pokemon? (gba) EmptySob Lut 23, 2019 2:24 pm

A można, już wyjaśniam. Na chwilę obecną jest sporo emulatorów do NDS i GBA. Ja osobiście mocno polecam Visual Boy Advance dla GBA oraz Desmume albo No$GBA dla NDS
Jeszcze mnie nie zawiodły, ani jeden, ani drugi, korzystam od dawien dawna. Żeby pobrać, wpisz prosto
"vba emulator download" czy tam "inna nazwa download" i wpadnij na pierwszą, ew. drugą stronę jaka Ci się wyświetli. Potem polecam przejść w ustawienia w celu zmienienia sobie ustawień, bo domyślne są głęboko do dupy. A potem wystarczy pobrać gry i wio!
Pro tip - część hacków jest nie w fromacie .gba tylko w formacie .ips. Żeby to odpalić, musisz ściągnąć program, LunarIPS się chyba nazywał, mieć oryginalną grę w formacie .gba i hacka w formacie .ips (Np. Fire Red i hack bazowany na Fire Red). Dzięki LunarIPS łączysz te dwie pozycje i gotowe!
V.
Powrót do góry Go down
erielle

erielle


Liczba postów : 170
Dołączył : 11/02/2019

Najlepsze hacki Pokemon? (gba) Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsze hacki Pokemon? (gba)   Najlepsze hacki Pokemon? (gba) EmptySob Lut 23, 2019 4:40 pm

Format może być .ips lub .ups. Lunar służy do przemiany .ips, natomiast do drugiego formatu polecam Tsukuyomi lub UPS Patcher, oba działają.
Z emulatorów dla NDS zawsze wolałam Desmume, jakoś tak.
Powrót do góry Go down
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

Najlepsze hacki Pokemon? (gba) Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsze hacki Pokemon? (gba)   Najlepsze hacki Pokemon? (gba) EmptySob Lut 23, 2019 6:32 pm

Ja w sumie grałem w kilka z tych chacków, najmilej wspominam Light Platinum i Glazed. Niektóre pozycje ogrywałem (najczęściej nie do końca), ale niektórych na oczy nie widziałem, a ich opis bardzo mnie zaciekawił. Zawsze chciałem spróbować gry po stronie Rocketsów, ale te, które pobierałem, mi nie działały. :< Na pewno spróbuję czegoś z tej listy!

A ja mam pytanie z innej beczki, jak z emulatorami na telefon? Zawsze wolałem grać na fonie, bo na komputerze można robić wiele innych rzeczy. xD Ktoś, coś?
Powrót do góry Go down
erielle

erielle


Liczba postów : 170
Dołączył : 11/02/2019

Najlepsze hacki Pokemon? (gba) Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsze hacki Pokemon? (gba)   Najlepsze hacki Pokemon? (gba) EmptySob Lut 23, 2019 7:33 pm

@Naleśnik
Cieszę się, że się opisy podobają, bo pisałam je sama na podstawie opisów z oryginalnych stron xD <3
Z hacków Rocketowych polecam najbardziej Fuligin ^^

Jeśli chodzi o granie na telefonie to nie grałam nigdy, szczerze mówiąc, ale wiem, ze zdecydowanie są działające emulatory.
Powrót do góry Go down
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

Najlepsze hacki Pokemon? (gba) Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsze hacki Pokemon? (gba)   Najlepsze hacki Pokemon? (gba) EmptySob Lut 23, 2019 8:36 pm

Niezbyt to pomocne, ale poszukam, dzięki. XD

Jakie jeszcze polecasz z tych pozostałych? Te zombiaki też mnie ciekawią.
Powrót do góry Go down
Herbatka

Herbatka


Liczba postów : 1107
Dołączył : 22/01/2019

Najlepsze hacki Pokemon? (gba) Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsze hacki Pokemon? (gba)   Najlepsze hacki Pokemon? (gba) EmptySob Lut 23, 2019 8:44 pm

Znalazłam dawno temu emulator na telefon i pamiętam, że Leaf Green mi na tym działało całkiem sprawnie. Póki nie zabiłam telefonu. Nazywa się John GBA Lite. Może ściągnę go jeszcze raz jak mi się gra na PC nie spodoba, więc mogę zaktualizować informacje! :D
Powrót do góry Go down
erielle

erielle


Liczba postów : 170
Dołączył : 11/02/2019

Najlepsze hacki Pokemon? (gba) Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsze hacki Pokemon? (gba)   Najlepsze hacki Pokemon? (gba) EmptySob Lut 23, 2019 11:04 pm

Z Rocketowych niezły jest jeszcze ten ostatni na liście, Rocket Strike. Więcej takich kompletnych na ten moment nie kojarzę :<
Snakewood jest dobry, trudny na dodatek miejscami też (te zombie Jynx...). Ale czarny humor. I niejednoznaczne zakończenie fabularne mają.
Powrót do góry Go down
Herbatka

Herbatka


Liczba postów : 1107
Dołączył : 22/01/2019

Najlepsze hacki Pokemon? (gba) Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsze hacki Pokemon? (gba)   Najlepsze hacki Pokemon? (gba) EmptySob Lut 23, 2019 11:21 pm

A ja to mam taką ochotę na Nuzloke. Którego polecacie na to wyzwanie? Mam na myśli... Gdzie są te Pokemony bardziej zróżnicowane na tych drogach, żebym nie skończyła ze wszystkimi z podtypem normal + starter? :D Myślałam o Ash-Gray, bo tam jest ta opcja, że nie trzeba uczyć HMów, więc jak nie będę miała stworzonków, które nie będą mogły się nauczyć to się nic nie stanie. xD
Powrót do góry Go down
Yatasharu

Yatasharu


Liczba postów : 183
Dołączył : 10/02/2019

Najlepsze hacki Pokemon? (gba) Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsze hacki Pokemon? (gba)   Najlepsze hacki Pokemon? (gba) EmptySob Lut 23, 2019 11:59 pm

To może pójść o krok dalej i wybrać jakiś kanoniczny ROM i zagrać w Monotype Random Nuzlocke Challange :D Ja się piszę :D
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Najlepsze hacki Pokemon? (gba) Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsze hacki Pokemon? (gba)   Najlepsze hacki Pokemon? (gba) EmptyNie Lut 24, 2019 12:54 am

Generalnie jeśli chodzi o nuzlocke to ja uwielbiam robić na Crystal. Ewentualnie z nowszych Sun o ile ktoś ma jak go dostać albo lubi Citrę :3
A jeśli chodzi o hacki... Każdy jest na swój sposób dobry.
Powrót do góry Go down
R

R


Liczba postów : 60
Dołączył : 23/02/2019

Najlepsze hacki Pokemon? (gba) Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsze hacki Pokemon? (gba)   Najlepsze hacki Pokemon? (gba) EmptyNie Lut 24, 2019 12:25 pm

Co prawda nie hacki, ale jakby ktoś szukał fantastycznych fanowskich tworów, to mogę polecić:

Pokemon Reborn - moja ulubiona gra Pokemonowa, moim zdaniem przebijająca te od Game Freaków, bardzo złożona, skomplikowana, dorosła i ciężka. Nie jest jeszcze zakończona, ale już gra oferuje ogromną ilość zabawy, kilkanaście odznak do podbicia i setki znajdziek. Rozgrywka osadzona jest w mrocznym, psującym się ogromnym mieście i jego peryferiach.
Link: https://www.rebornevo.com/index.php?/pr/index.html/

Pokemon Phoenix Rising - bardzo świeża gra, nad której prace trwają od lat. Dosyć niedawno wyszedł pierwszy chapter, który zapewnia kilka godzin rozgrywki. Ma piękną grafikę, muzykę oraz wymagającą fabułę, widać, że autorzy się postarali. No i co najważniejsze: możliwość ustawienia wysokiego poziomu trudności, gdzie w końcu można zaznać trudów trenerstwa. Do dzisiaj źle wspominam Wurmple solujące mojego Growlithe'a...
Link: https://twitter.com/pkmnpr

Ogólnie, jakby był ktoś chętny na jakiegoś Nuzlocke, to ja się piszę. xD
Powrót do góry Go down
erielle

erielle


Liczba postów : 170
Dołączył : 11/02/2019

Najlepsze hacki Pokemon? (gba) Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsze hacki Pokemon? (gba)   Najlepsze hacki Pokemon? (gba) EmptyWto Lut 26, 2019 1:14 pm

Kurde, no i ściągnęłam Reborna, jesteś z siebie zadowolony? xD @R
Powrót do góry Go down
R

R


Liczba postów : 60
Dołączył : 23/02/2019

Najlepsze hacki Pokemon? (gba) Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsze hacki Pokemon? (gba)   Najlepsze hacki Pokemon? (gba) EmptyWto Lut 26, 2019 4:54 pm

Owszem, jestem C:

Ogólnie, tyle osób się podjęło Reborna, że ja też rozpocznę nową kampanię. A co!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Najlepsze hacki Pokemon? (gba) Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsze hacki Pokemon? (gba)   Najlepsze hacki Pokemon? (gba) Empty

Powrót do góry Go down
 
Najlepsze hacki Pokemon? (gba)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Oscar Westerheim
» Pokemon Go
» Zadowolony Pokemon
» Pokemon Shuffle
» Street Pokemon Fighters~

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Rozmowy-
Skocz do: