IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 8 generacja pokemonów

Go down 
+7
Bezpański Naleśnik
joey campbell
Jeck
Yatasharu
Michael
Herbatka
Ezio
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Herbatka

Herbatka


Liczba postów : 1107
Dołączył : 22/01/2019

8 generacja pokemonów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 8 generacja pokemonów   8 generacja pokemonów - Page 2 EmptySro Lut 27, 2019 3:56 pm

Kocham tego króliczka! Błagam, żeby nie wyewoluował w jakiegoś czołga. D:
Powrót do góry Go down
joey campbell

joey campbell


Liczba postów : 21
Dołączył : 06/02/2019

8 generacja pokemonów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 8 generacja pokemonów   8 generacja pokemonów - Page 2 EmptySro Lut 27, 2019 4:54 pm

Pierwsze skojarzenie podczas oglądania? Hobbit. Ten dom i te tereny, nie wiem jakoś tak, ale póki co jestem na początku i prezentuje się fajnie. Postacie widać, że wzorowane na mundurkach z WB - przynajmniej tak mi się kojarzy, a Londyn ładnie wygląda. Potencjał na jakieś mroczniejsze klimaty, ale na to raczej nie ma co liczyć XD

Trawiasta małpa fajna, jest potencjał. Od dawna w sumie myślałem o jakiejś małpce z podtypem trawiastym (Pansage był fajny, ale jego ewolka totalnie zepsuta). Ognisty królik startuje w konkurencji do najgorszego startera ognistego i pewnie będzie miał podtyp walczący. Wodny starter podoba mi się, liczę, że nie zepsują go następnymi ewolucjami. Jakoś tak, jak go zobaczyłem, to od razu skojarzenie z Mudkipem. Może ten też będzie miał ziemny typ.

Ciekawe, może wprowadzą jakieś misje poboczne, poza główną fabułą? Fajnie by było, choć i tak pewnie nie zagram :v. Mam nadzieję, że legendy nie będą stojącymi na dwóch nogach wariacjami z mieczem i tarczą. Ogólnie też pewnie trafi się dużo stalowych Poków, biorąc pod uwagę jak wygląda region.
Powrót do góry Go down
Ezio

Ezio


Liczba postów : 122
Dołączył : 10/02/2019

8 generacja pokemonów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 8 generacja pokemonów   8 generacja pokemonów - Page 2 EmptySro Lut 27, 2019 8:38 pm

Nie no. Małpka jest nawet spoko. Na ten moment wyprzedza Chespina, który biedny na mojej liście zostaje na ostatnim miejscu wśród trawiastych starterów. Ma potencjał. Ale chyba nie będzie czysto trawiasta, bo za bardzo poszłoby to w kierunku Simisage'a.

Wodny starter uratowany. Jest wyżej niż Popplio i podstawowa forma Oshawotta. Ma potencjał. Może nawet dual z trującym czy coś.

Ale królik to chujnia. Nie wiem co z niego może wyrosnąć. Albo coś czysto ognistego zostanie, albo będzie jakiś ognisto ziemny.

Pewnie plują w brodę, bo teraz Honedge mógłby być wizytówką regionu.
Powrót do góry Go down
Jeck

Jeck


Liczba postów : 665
Dołączył : 04/02/2019

8 generacja pokemonów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 8 generacja pokemonów   8 generacja pokemonów - Page 2 EmptySro Lut 27, 2019 8:39 pm

Trafiłem gdzieś na plotę, że wodny starter ma ostatecznie ewoluować w coś wzorowanego na potworze z Loch Ness. Czyżby Water/Dragon?
Powrót do góry Go down
Chaos

Chaos


Liczba postów : 45
Dołączył : 24/02/2019

8 generacja pokemonów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 8 generacja pokemonów   8 generacja pokemonów - Page 2 EmptySro Lut 27, 2019 8:58 pm

8 generacja pokemonów - Page 2 52838905_2181159351922237_4403862317729579008_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent-waw1-1

Znalazłam coś takiego. Biorąc pod uwagę screen z dołu (spójrzcie na datę dodania postu), jest bardzo prawdopodobne, że to nie fake (armored evolutions). Mam nadzieję, bo króliczek wygląda naprawdę świetnie i być może pierwszy raz od czwartej generacji wybiorę fire startera.
8 generacja pokemonów - Page 2 53151012_2181159308588908_6868638920989474816_o.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent-waw1-1
Powrót do góry Go down
Kimiko

Kimiko


Liczba postów : 162
Dołączył : 23/02/2019

8 generacja pokemonów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 8 generacja pokemonów   8 generacja pokemonów - Page 2 EmptySro Lut 27, 2019 11:07 pm

O matko serio będą z poków robić Zordy z Power Rangers? W sumie zważywszy na to, że nazwa tej edycji to sword i shield to faktycznie by to tematycznie pasowało, ale... No nie, nie przepadam za robotami/zmetalizowaniem bo to wypacza naturalny wygląd (wszak Poki to jednak zwierzęta a nie transformersi)

Jednak to prawda, że Pokemony skończyły się na Black & White 2 xD O ile Mega ewolucje z późniejszych generacji jeszcze były znośne (chociaż niektóre z nich to przekombinowane są w ch) o tyle tych armored to nie zdzierżę. Well rip.

Wprawdzie niby jest to niepotwierdzone, no ale jednak jak edycja nazywa się Sword i Shield to wygląda to legit.
Powrót do góry Go down
joey campbell

joey campbell


Liczba postów : 21
Dołączył : 06/02/2019

8 generacja pokemonów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 8 generacja pokemonów   8 generacja pokemonów - Page 2 EmptyCzw Lut 28, 2019 6:38 pm

Jeck napisał:
Trafiłem gdzieś na plotę, że wodny starter ma ostatecznie ewoluować w coś wzorowanego na potworze z Loch Ness. Czyżby Water/Dragon?

To by było super, może nawet wpadłby do topki wodnych starterów u mnie, gdyby coś takiego faktycznie miało miejsce.

Co do poke-transformers, to masakra. Moim zdaniem to kombinowanie na siłę i powinni skupić się na chociażby megaewolkach, a nie dodawaniu kolejnych bez sensu rzeczy.
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

8 generacja pokemonów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 8 generacja pokemonów   8 generacja pokemonów - Page 2 EmptyPią Mar 01, 2019 1:33 am

Szczerze?
Gorzej niż w Aloli to już nie będzie, zluzujcie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





8 generacja pokemonów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 8 generacja pokemonów   8 generacja pokemonów - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
8 generacja pokemonów
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Trenowanie Pokemonów
» Natury Pokemonów
» Rozmiary Pokemonów
» Karmienie Pokemonów
» Z miłością do pokemonów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Rozmowy-
Skocz do: