IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 rulsonowa grafika

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Rulson

Rulson


Liczba postów : 73
Dołączył : 20/02/2019

rulsonowa grafika Empty
PisanieTemat: rulsonowa grafika   rulsonowa grafika EmptyPią Mar 01, 2019 10:47 pm

whoa, come with me n o w
i'm gonna t a k e you down
whoa, come with me now
i'm gonna
s h o w you how

Hej.~
Jakiś czas już bawię się w grafikę komputerową, więc przyszłam się pochwalić, a co. Aktualnie to nie ma tego zbyt wiele, bo moje prace zniknęły w niebycie ze względu na zepsuty komputer - a to na nim przechowywałam w folderze moje prace. ;< Ponadto miałam dłuższą przerwę w tworzeniu, dopiero niedawno odkurzyłam swojego cudownego GIMPa, bo to właśnie w tym programie tworzę. :3

Zdaję sobie sprawę, że tworzę w dość... specyficzny sposób - wszelka krytyka, rady mile widziane. ;) Nie zajmuję się grafiką profesjonalnie, to takie moje hobby, większość rzeczy wypracowałam sobie sama, innych nauczyłam się dzięki poradnikom z neta/youtube'a.

Wrzucam grafikę, a pod nią odnośnik do oryginału, który został przerobiony, coby było widać różnicę.

PS. Tak, bardzo lubię tę teksturę w paski. xD



Ostatnio zmieniony przez Rulson dnia Pon Mar 04, 2019 11:32 am, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry Go down
Herbatka

Herbatka


Liczba postów : 1107
Dołączył : 22/01/2019

rulsonowa grafika Empty
PisanieTemat: Re: rulsonowa grafika   rulsonowa grafika EmptySob Mar 02, 2019 12:01 am

Ode mnie niczego konstruktywnego nie dostaniesz. Bardzo, ale to bardzo lubię prace w tym stylu. Podoba mi się zawsze cudowne połączenie czcionki drukowanej z handwritting. Podobają mi się dobrane kolory. Podobają mi się (bardzo, bardzo) ramki. Naprawdę jestem w szoku, że można takie rzeczy tworzyć w GIMPie! pikashock
Powrót do góry Go down
erielle

erielle


Liczba postów : 170
Dołączył : 11/02/2019

rulsonowa grafika Empty
PisanieTemat: Re: rulsonowa grafika   rulsonowa grafika EmptySob Mar 02, 2019 12:04 am

Uwielbiam przeróbki <3 Naprawdę ślicznie Ci to wychodzi!
Powrót do góry Go down
Ryuuzaki

Ryuuzaki


Liczba postów : 89
Dołączył : 01/02/2019

rulsonowa grafika Empty
PisanieTemat: Re: rulsonowa grafika   rulsonowa grafika EmptyNie Mar 17, 2019 10:42 pm

Super przeróbki, zwłaszcza ta ostatnia ♥️
Powrót do góry Go down
Sponsored content





rulsonowa grafika Empty
PisanieTemat: Re: rulsonowa grafika   rulsonowa grafika Empty

Powrót do góry Go down
 
rulsonowa grafika
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Twórczość graczy-
Skocz do: