IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Cosplay? A czo to?

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
erielle

erielle


Liczba postów : 170
Dołączył : 11/02/2019

Cosplay? A czo to? Empty
PisanieTemat: Cosplay? A czo to?   Cosplay? A czo to? EmptyPon Mar 04, 2019 4:18 pm

Jako że obiecałam wrzucić trochę moich zdjęć cosplayowych, pomyślałam, że zrobimy sobie topic, w którym możemy sobie o tym rozmawiać i się tym dzielić. Cosplay to niesamowicie fajna zabawa, która łączy ludzi! Wymaga sporo pracy, ale przecież nie zawsze, bo jeśli poczujesz się postacią, to nią będziesz!


Ja swoją przygodę z cosplayem zaczęłam w zeszłym roku, randomowym pomysłem na dwa tygodnie przed Pyrkonem. Szalone, prawda? Cała Eri.
Z ogromną pomocą udało mi się stworzyć wtedy swój pierwszy cosplay i była to Erza z Fairy Tail.
Spoiler:
Co prawda moje własnoręcznie robione miecze wyglądały strasznie i wytrzymały jakieś 3 godziny, ale przez to było zabawnie xD
Przy okazji przez całkowity przypadek wkręciłam się w jedną z największych grupek cosplayowych z tego uniwersum w Polsce - i zostałam tam do dziś.
To jeszcze ten moment, gdy wystąpiłam "we własnych włosach":
Spoiler:
(Pośrodku)

Spoiler:
(A to moje ulubione zdjęcie z Pyrkonu 2k18 - Juvia z Erzą przy karetce. Para wpie*dolka XD)

Ten cosplay wciąż jest rozwijany i na przykład na ostatniej edycji Falkonu miałam już wiga, który dużo zmienił:
Spoiler:
A na tegorocznej edycji Pyrkonu będę mieć już także genialnie wykonane miecze <3



Drugim z moich cospów (choć bardziej nazwałabym to a'la cospem xD) jest śmieszna wersja Chimmy'ego z uniwersum BT21, którą wykonałam w ramach świętowania urodzin Jimina na Falkon 2018:
Spoiler:

Ach, wspaniałe wspomnienia <3
Spoiler:

Kolejnym moim cosplayem będzie z kolei Gowther z Nanatsu no taizai, który jednak wciąż "się robi". Mam nadzieję, że zdążę przed tegorocznym Pyrkonem xD
Powrót do góry Go down
Herbatka

Herbatka


Liczba postów : 1107
Dołączył : 22/01/2019

Cosplay? A czo to? Empty
PisanieTemat: Re: Cosplay? A czo to?   Cosplay? A czo to? EmptyPon Mar 04, 2019 4:38 pm

Cosplaye absolutnie uwielbiam... Podziwiać! Nigdy nie zrobiłam żadnego swojego. Przebierałam się w jakieś lolitkowe sukienki, ale co najwyżej do sesji i to jednorazowo.
Te "twoje" włosy w pierwszym cospplayu mają taki intensywny kolor! ♥️ A ten bandaż na piersiach to jest zwykły po prostu bandaż, czy jakiś materiał w paskach? Nie zsuwał się? Czym zrobiłaś Fairy-tattoo? :D Będę Cię teraz zasypywać wszystkimi, nurtującymi mnie pytaniami w temacie cosplayu. xD
Chimmy absolutnie cute! Nie mogę doczekać się Gowthera. ♥️
Powrót do góry Go down
erielle

erielle


Liczba postów : 170
Dołączył : 11/02/2019

Cosplay? A czo to? Empty
PisanieTemat: Re: Cosplay? A czo to?   Cosplay? A czo to? EmptyPon Mar 04, 2019 4:46 pm

Jejciu dziękuję aaah <3 Ale przebieranie się za każdym razem jest fajne! I spoooro cosplayów można zrobić za pomocą materiałów/ubrań znalezionych w szafie ^^
Moje włosy to trochę mój znak rozpoznawczy, bo normalnie, na co dzień noszę czerwone - im intensywniejsze tym lepiej! (Miałam przygodę z fioletem, ale nuh, nah, nigdy więcej)
Bandaż jest bandażem obwiniętym ciasto wokół czegoś, co nazywa się top-tuba - to taki ciasny kawałek materiału z wkładkami jak w biustonoszu. Wygodnie i się trzyma :D
Fairy-tatoo jest malowane farbką do ciała ^^
Pytaj śmiało, ale ja też wciąż jestem laikiem! XD Jednak co będę wiedzieć, to powiem <3
Dziękuję jeszcze raz, aww <3 Postaram się nie zawieść z Gowtherem, po Pyrkonie przytacham fotki!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Cosplay? A czo to? Empty
PisanieTemat: Re: Cosplay? A czo to?   Cosplay? A czo to? Empty

Powrót do góry Go down
 
Cosplay? A czo to?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Twórczość graczy-
Skocz do: