IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Formularz adopcyjny

Go down 
+3
Ryuuzaki
Blaze
Minty
7 posters
AutorWiadomość
Minty

Minty


Liczba postów : 107
Dołączył : 09/02/2019

Formularz adopcyjny Empty
PisanieTemat: Formularz adopcyjny   Formularz adopcyjny EmptySro Mar 06, 2019 8:52 pm


Formularz adopcyjny Tumblr_n0t05hmHtD1rovcxpo3_r2_250xFormularz adopcyjny Tumblr_mvd4yw3VTW1rovcxpo7_r1_250xFormularz adopcyjny Tumblr_n0t05hmHtD1rovcxpo5_r1_250

Witajcie! Jak na razie widzicie formularz jest w trochę bardziej testowej formie, jednak myślę, że w obecnym momencie i w mojej obecnej formie *wykaszluje płuca na dział*, musi na raze starczyć.

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI
Czas, miasto i region startowe: nie prowadzę gier w regionach pobocznych oraz Unovie i Aloli. Jeśli chodzi o czas, chodzi mi o umiejscowienie Waszej gry względem fabuły z gier - czy odbywa się równolegle, a może już jakiś czas po wydarzeniach.
Cele: Tego chyba też nie muszę wyjaśniać.
Towarzysze i rywale: oraz wszelkie oczekiwania wobec nich.
Ograniczenia wiekowe i inne tego typu bzdety: jeśli macie jakieś szczególne triggery lub po prostu czegoś nie lubicie, napiszcie mi tutaj o tym - lepiej wiedzieć zawczasu i zapobiegać, niż potem się coś tam przewinęło. ;)
Generalne oczekiwania wobec przygody, prośby i inne, co nie pasowało wyżej: Myślę, że tego też nie muszę wyjaśniać.

Kod:

[url=LINK DO TWOJEJ KARTY POSTACI][b]IMIĘ I NAZWISKO POSTACI[/b][/url]
[b]Czas, miasto i region startowe:[/b]
[b]Cele:[/b]
[b]Towarzysze i rywale:[/b]
[b]Ograniczenia wiekowe i inne tego typu bzdety:[/b]
[b]Generalne oczekiwania wobec przygody, prośby i inne, co nie pasowało wyżej:[/b]


Ostatnio zmieniony przez Minty dnia Pon Sty 27, 2020 8:58 pm, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Blaze

Blaze


Liczba postów : 71
Dołączył : 09/03/2019

Formularz adopcyjny Empty
PisanieTemat: Re: Formularz adopcyjny   Formularz adopcyjny EmptyNie Mar 10, 2019 10:48 am

Witam i spróbuję :)

   Blaze Skylight
   Czas, miasto i region startowe: Kanto, Viridian City, akcja gry dzieje się po wydarzeniach z Fire red czyli jak Green zostaje liderem sali.
   Cele: Zwiedzić świat, poznać mnóstwo pokemonów, a przy okazji tej podróży wygrać ligę.
   Towarzysze i rywale:Nie mam żadnych (póki co)
   Ograniczenia wiekowe i inne tego typu bzdety: +18
   Generalne oczekiwania wobec przygody, prośby i inne, co nie pasowało wyżej: Ciekawa przygoda, czasami jakieś paranormalne rzeczy. Ogólnie jestem otwarta na pomysły MG

Zapoznałam się z regulaminem strony oraz z regulaminem u mg.
Powrót do góry Go down
Minty

Minty


Liczba postów : 107
Dołączył : 09/02/2019

Formularz adopcyjny Empty
PisanieTemat: Re: Formularz adopcyjny   Formularz adopcyjny EmptyNie Mar 10, 2019 12:43 pm

Hm. W Twojej Karcie Postaci jest dość sporo literówek (mam wrażenie, że pisałaś ją trochę na kolanie, trochę na telefonie, ofkors, to nic złego, no ale T9 i pośpiech potrafią często namieszać) i fajnie by było, gdybyś jeszcze raz na spokojnie przejrzała KP, przeczytała ją i poprawiła wszelkie błędy.

Historia w sumie nie jest jakaś skomplikowana, ale mam generalnie wrażenie, że postać jest trochę merysujkowata, zwłaszcza z tymi mocami. Mimo to jakoś mam ochotę poprowadzić coś mało skomplikowanego, więc...

ADOPTED. Przygoda pojawi się najpóźniej w środę.

Generalnie jeśli chodzi o postać, mam jeszcze pytanie czysto klaryfikacyjne - rozumiem, że Twoja postać nie tylko rozumie mowę pokemonów, ale także słyszy ich myśli?
Powrót do góry Go down
Blaze

Blaze


Liczba postów : 71
Dołączył : 09/03/2019

Formularz adopcyjny Empty
PisanieTemat: Re: Formularz adopcyjny   Formularz adopcyjny EmptyNie Mar 10, 2019 12:48 pm

Cóż.. Wzorowałam tą moc na Yellow z Mangi więc rozumie co mówią oraz czuje ich emocje.
Powrót do góry Go down
Ryuuzaki

Ryuuzaki


Liczba postów : 89
Dołączył : 01/02/2019

Formularz adopcyjny Empty
PisanieTemat: Re: Formularz adopcyjny   Formularz adopcyjny EmptyNie Mar 10, 2019 1:53 pm



Yuzuki Kobayashi
Czas, miasto i region startowe: • Pallet, Kanto
• czasowo równolegle do wydarzeń z gier
Cele: głównie odnaleźć Kazukiego, pobocznie może być chęć na rewanżu na Rocketach, jak Yuzuki dowie się, że znowu oni istnieją
Towarzysze i rywale: na razie brak
Ograniczenia wiekowe i inne tego typu bzdety: żadnych ;>
Generalne oczekiwania wobec przygody, prośby i inne, co nie pasowało wyżej: chętnie przyjąłbym jakieś postacie z naszego karcianego anime jako towarzyszy ♥ ew. miło, jakby Red, Green i cała ta zgraja, nieco bardziej byli wzorowani na mandze, ale to nie jest wymóg
Powrót do góry Go down
Minty

Minty


Liczba postów : 107
Dołączył : 09/02/2019

Formularz adopcyjny Empty
PisanieTemat: Re: Formularz adopcyjny   Formularz adopcyjny EmptyNie Mar 10, 2019 11:58 pm

Ugadane wcześniej i mieliśmy już ze sobą do czynienia w związku MG-Gracz, więc...
ADOPTED
Tak, jak wcześniej, gra najpóźniej w środę. Besos.
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Formularz adopcyjny Empty
PisanieTemat: Re: Formularz adopcyjny   Formularz adopcyjny EmptySob Mar 23, 2019 10:51 pm

mICHAEL tHORN
Czas, miasto i region startowe: Teraźniejszość (czyli bez androidów i latających samochodów) Wiosna, Fuchsia City, Kanto
Cele:  - Odnaleźć swoją matkę
 - Udoskonalić umiejętności sztuk walki
Towarzysze i rywale: Brak
Ograniczenia wiekowe i inne tego typu bzdety: Może być +18 
Generalne oczekiwania wobec przygody, prośby i inne, co nie pasowało wyżej:  Raczej nie mam
Powrót do góry Go down
Minty

Minty


Liczba postów : 107
Dołączył : 09/02/2019

Formularz adopcyjny Empty
PisanieTemat: Re: Formularz adopcyjny   Formularz adopcyjny EmptyNie Mar 24, 2019 12:57 pm

Obawiam się, że dana karta postaci by mnie przerosła. :'(
REJECTED.
Powrót do góry Go down
Tomomi

Tomomi


Liczba postów : 75
Dołączył : 15/02/2019

Formularz adopcyjny Empty
PisanieTemat: Re: Formularz adopcyjny   Formularz adopcyjny EmptyNie Mar 31, 2019 8:32 pm

Lilith An Blackbird
Czas, miasto i region startowe: Hoenn, Rustboro, początek wiosny c:
Cele: - Odnaleźć ojca jako cel główny, a w drodze, którą przebędzie zagłębić się w tajniki pokazów z pokemonami (może do walk też się przekona), odkryć swoją seksualność - bo nie jest do niej sama przekonana i pomóc ludziom pogodzić się ze stratą bliskich pokemonów czy też ludzi, nawet jeśli ma to znaczyć seanse spirytystyczne. c:
Towarzysze i rywale: Brak!
Ograniczenia wiekowe i inne tego typu bzdety: Chętnie przyjmę wszystkie bzdety "D jestem otwarta i nie mam triggerów.
Generalne oczekiwania wobec przygody, prośby i inne, co nie pasowało wyżej: Dreszczowca, romansu, wspaniałej przygody <3
Powrót do góry Go down
Minty

Minty


Liczba postów : 107
Dołączył : 09/02/2019

Formularz adopcyjny Empty
PisanieTemat: Re: Formularz adopcyjny   Formularz adopcyjny EmptyWto Kwi 09, 2019 9:44 pm

@Tomomi
Przepraszam za zwłokę. Przejrzałam KP i jeśli nadal jesteś chętna (jakbyś mi to jakoś potwierdziła ;-;) grać u mnie, to przyjmuję. Postaram się do soboty wyrobić z tematem. I naprawdę przepraszam ;_;
ADOPTED.
Powrót do góry Go down
easy R

easy R


Liczba postów : 68
Dołączył : 13/06/2019

Formularz adopcyjny Empty
PisanieTemat: Re: Formularz adopcyjny   Formularz adopcyjny EmptyNie Lis 10, 2019 11:32 am


Czas, miasto i region startowe:
irl/hypmic/pokemon crossover
Cele:
- zbierać informacje, rekrutować członków, wykonywać polecenia od Ichijiku/Otome
- idolować x'D występować, śpiewać, grać, zwiedzać etc.
- dać mu jakiś collab, o którego nigdy nie prosił :^)
- spotkać nawet więcej ładnych 2d postaci
- wszystko inne, co było na PW
Ograniczenia wiekowe i inne tego typu bzdety:
Legalny na wszystko, bby!
Generalne oczekiwania wobec przygody, prośby i inne, co nie pasowało wyżej:
>:3c:
Powrót do góry Go down
Minty

Minty


Liczba postów : 107
Dołączył : 09/02/2019

Formularz adopcyjny Empty
PisanieTemat: Re: Formularz adopcyjny   Formularz adopcyjny EmptyNie Lis 10, 2019 12:57 pm

Spoiler:
ADOPTED. Gra będzie. Kiedy? Nie wiem, ale liczę, że jeszcze w tym tygodniu :'D
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Formularz adopcyjny Empty
PisanieTemat: Re: Formularz adopcyjny   Formularz adopcyjny EmptySro Sty 22, 2020 4:59 pm

Aleksander Deuce
Czas, miasto i region startowe: Johto, miasto dowolne, końcówka wiosny
Cele: Adventures! Odzyskać swój poprzedni status oraz umiejętności za wszelką cenę.
Towarzysze i rywale: Brak, ale niech już będzie jakiś porządny villain jak coś
Ograniczenia wiekowe i inne tego typu bzdety: Nah, niech się dzieje jak najwięcej
Generalne oczekiwania wobec przygody, prośby i inne, co nie pasowało wyżej: Raczej skupiam się na fabule postaci a same pokemony są tylko dodatkiem więc takie rzeczy jak treningi itp są u  mnie na drugim planie, więc radzę wziąć to pod uwagę xd a tak poza tym to proszę o szaloną, pokręconą fabułę. Spodziewaj się po postaci dużo niekonwencjonalnych dialogów oraz reakcji.
Powrót do góry Go down
Farlan

Farlan


Liczba postów : 11
Dołączył : 26/05/2019

Formularz adopcyjny Empty
PisanieTemat: Re: Formularz adopcyjny   Formularz adopcyjny EmptyNie Sty 26, 2020 7:29 pm

FARLAN MACPHERSON
Czas, miasto i region startowe:
Lumiose City/Kalos. Chyba, że dogadamy inaczej. Co do czasu... środek września. Względem gier hm... usytuowane jakoś alternatywnie ewentualnie kilkanaście lat po grach?
Cele:
Z krótkoterminowych byłoby pewnie ogarnięcie kwestii przeprowadzki, czy nowej pracy oraz jakaś forma osiedlenia się na miejscu. Takie o dłuższym terminie to pewnie zdecydować się, co tak właściwie chce robić w życiu i najpewniej dowiedzieć się, co stało się z jego ojcem. Z tych bliżej niewiadomych to pewnie jakiś rozwój w kierunku kariery pokazowej, czy czegoś takiego.
Towarzysze i rywale:
Zdam się na ciebie.
Ograniczenia wiekowe i inne tego typu bzdety:
Tak samo, jak wyżej.
Generalne oczekiwania wobec przygody, prośby i inne, co nie pasowało wyżej:
W razie potrzeb się ugada, czy coś.
Powrót do góry Go down
Minty

Minty


Liczba postów : 107
Dołączył : 09/02/2019

Formularz adopcyjny Empty
PisanieTemat: Re: Formularz adopcyjny   Formularz adopcyjny EmptyPon Sty 27, 2020 8:46 pm

Okej. Pana Farlana biorę od razu. ADOPTED.
Co do Wrzaskiera, nie ogarniam fragmentu z ukaraniem, dokładniej mówiąc:

Wyjaśnij mi to łopatologicznie albo wskaż fragment, bo ja już trochę nie ogarniam. Ale generalnie czuj się ADOPTED.


Obie gry powstaną najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu ze względu na trwającą sesję i to, że zaraz zgłaszam nieobecność. XDD

ZAPISY ZAMKNIĘTE.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Formularz adopcyjny Empty
PisanieTemat: Re: Formularz adopcyjny   Formularz adopcyjny Empty

Powrót do góry Go down
 
Formularz adopcyjny
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Działy Mistrzów Gier :: MG Minty 3/4-
Skocz do: