IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Road of Trickster (WIP)

Go down 
AutorWiadomość
Minty

Minty


Liczba postów : 107
Dołączył : 09/02/2019

Road of Trickster (WIP) Empty
PisanieTemat: Road of Trickster (WIP)   Road of Trickster (WIP) EmptySro Mar 06, 2019 8:56 pm

Cześć!

Road of Trickster (WIP) Tumblr_n0wlmwFFID1rovcxpo5_r2_400

Jeśli to czytasz, zapewne jesteś zainteresowany, by zostać w tym dziale na trochę dłużej - jest mi z tego powodu niezwykle miło! Możesz mi mówić Minty albo Nika i zostałam tutaj niedawno MG. Poruszając kilka kwestii związanych z moim życiem prywatnym:

  • Pracuję na weekendy (sobota-poniedziałek) w godzinach nocnych, dlatego te dni odpadają na odpis
  • W pozostałe dni "studiuję", dlatego to właśnie w te dni będą pojawiać się odpisy.

Skoro wyjaśniliśmy sobie kwestię tego, kiedy odpisuję i dlaczego nie są to weekendy, pora przejść do tej bardziej technicznej i związanej z grami:

  • Każda gra przechodzi u mnie próbny okres trwający stron 3. Może się zdarzyć, że wcześniej zdecyduję, czy chcę Was zatrzymać, czy wywalić, jednak na pewno nie będzie trwał on dłużej niż te 3 strony - jestem przekonana, że tyle mi wystarczy, żeby podjąć decyzję.
  • Tu będzie potem milion innych punktów, a na znak, że przeczytaliście aktualną wersję, wklejcie mi w hide na górze zapisu jakiegoś ładnego Mitsuhiro Hidakę. ;P


WIP
Powrót do góry Go down
 
Road of Trickster (WIP)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Działy Mistrzów Gier :: MG Minty 3/4-
Skocz do: