IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Dział ogrodniczy

Go down 
+37
Lumirin
Raven
Granola
Majestatyczne Dni Płodne
Baila
easy R
Dia
Stella
Yoru
Draco
Nyir
Queen of Hearts
Yún
tajga
Banshee
SayuriSagi
Tomomi
Jazon
Ryuuzaki
Jeck
Mollin
Chmurek
Jacqueline
Tori
Birdy
Axel
Ezio
Kimiko
Ridderak
Yatasharu
Bezpański Naleśnik
Sumo
Michael
Killjoy
Camus
V
Herbatka
41 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Dział ogrodniczy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dział ogrodniczy   Dział ogrodniczy - Page 6 EmptyPią Kwi 19, 2019 11:15 pm

@Tori oto twoje jagódki i sprzęt.
@Jackqueline oto twoja jagódka.
@SayuriSagi oto twój sprzęt ogrodniczy
@Ryuuzaki oto twoje jagódki. W swoim banku napisałeś "zakup drugiej grządki" czy to nie jest błąd?
Powrót do góry Go down
Banshee

Banshee


Liczba postów : 503
Dołączył : 10/04/2019

Dział ogrodniczy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dział ogrodniczy   Dział ogrodniczy - Page 6 EmptyPon Kwi 22, 2019 6:30 pm

woreczek na jagody [20$]
konewka [10$]
nasionko Chesto Berry [16$]
nasionko Pecha Berry [16$]
nie wiem, czy powinnam tu to pisać, ale chcę dokupić drugą grządkę [50$] uwu

razem 112$, zgadza się? (◕ ˇ ◕✿)
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Dział ogrodniczy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dział ogrodniczy   Dział ogrodniczy - Page 6 EmptyPon Kwi 22, 2019 6:53 pm

Wszystko się zgadza!
Transakcja zaakceptowana
Powrót do góry Go down
Chmurek

Chmurek


Liczba postów : 1058
Dołączył : 27/02/2019

Dział ogrodniczy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dział ogrodniczy   Dział ogrodniczy - Page 6 EmptyPią Kwi 26, 2019 7:09 am

Noah wchodzi do działu ogrodniczego, przeglądając nasionka i szukających tych, które w smaku będą ostre - takie jakie lubi jego pokemon, Glameow. Sięga więc po paczkę jagód Figy oraz Leppa i zostawia na ladzie 40$.
Jutro będzie czas na sadzenie.
Powrót do góry Go down
tajga

tajga


Liczba postów : 221
Dołączył : 21/04/2019

Dział ogrodniczy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dział ogrodniczy   Dział ogrodniczy - Page 6 EmptyNie Kwi 28, 2019 8:14 pm

Makoto w końcu odwiedziła nowy sklep, o którym ciągle plotkowano w okolicy. Kiedy tylko tam weszła, zrozumiała, dlaczego to miwjsce było na językach wszystkich - asortyment zawierał wszystko, o czym tylko można zamarzyć. Bez problemu kupiła więc
Cytat :

Konewka 10$
Woreczek na jagody 20$
Koszyk do apricornów 20$
Sadzonka żółtego apricorna 80$
Sadzonka Rowap Berry 50$
Sadzonka Enigma Berry 50$
Dodatkowe miejsce w ogródku 50$
Westchnęła cicho po wysupłaniu 280$ z portmonetki, czuła jednak, że i tak opłacało się. Jeszcze tu wróci, kto wie, może właściciel zorganizuje wkrótce jakąś promocję?
Powrót do góry Go down
Herbatka

Herbatka


Liczba postów : 1107
Dołączył : 22/01/2019

Dział ogrodniczy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dział ogrodniczy   Dział ogrodniczy - Page 6 EmptyNie Kwi 28, 2019 9:13 pm

Wszystko się zgadza. Spakowałaś swoje zakupy i już mogłaś wyruszyć na podbicie ogródków!
Powrót do góry Go down
Birdy

Birdy


Liczba postów : 511
Dołączył : 27/02/2019

Dział ogrodniczy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dział ogrodniczy   Dział ogrodniczy - Page 6 EmptyNie Kwi 28, 2019 10:14 pm

Kupuję:
pudełko na apricorny [20$]
Powrót do góry Go down
Herbatka

Herbatka


Liczba postów : 1107
Dołączył : 22/01/2019

Dział ogrodniczy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dział ogrodniczy   Dział ogrodniczy - Page 6 EmptyNie Kwi 28, 2019 10:15 pm

Smacznego!
Powrót do góry Go down
Yún

Yún


Liczba postów : 240
Dołączył : 01/05/2019

Dział ogrodniczy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dział ogrodniczy   Dział ogrodniczy - Page 6 EmptySro Maj 01, 2019 8:18 pm

Wchodzę do sklepu ogrodniczego zachwycając się jego bogatym asortymentem. Od bardzo dawna interesowałem się ogrodnictwem, jednak wcześniej nie miałem okazji spróbować swoich sił. Moją uwagę przykuwa przepiękna konewka w kształcie Psyducka, która znajdowała się niedaleko narzędzi do zbierania jagód i apricornów, które również zamierzam kupić.
Największy zachwyt wzbudza we mnie widok tych wszystkich jagód, które oferuje sklep. Najchętniej kupiłbym wszystkie, ale muszą mi wystarczyć dwie sadzonki. Nie miałbym gdzie posadzić więcej. Już i tak muszę dokupić ziemi. Decyduję się na nasiona Wiki oraz Oran Berry. W następnej alejce przeglądam się zbiorowi apricornów, wkładając do koszyczka nasionka czarnych i niebieskich.
Na początek na pewno wystarczy. Podaję wszystko sprzedawcy, a po skasowaniu podaję mu odliczone pieniądze. Czas pójść poza miasto, aby to wszystko zasadzić.


    Grządka w ogrodzie 50$
    Grządka w sadzie 100$
    2x Nasionka jagód normalnych 40$
    2x Nasionka apricornów 160$
    Woreczek na jagódki 20$
    Koszyczek na apricorny 20$
    Konewka 10$
    Razem - 400$
Powrót do góry Go down
Draco

Draco


Liczba postów : 200
Dołączył : 09/03/2019

Dział ogrodniczy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dział ogrodniczy   Dział ogrodniczy - Page 6 EmptySro Maj 08, 2019 7:43 pm

-Poproszę konewkę, jeśli taka jest na składzie w kształcie jellicenta, fioletowy woreczek na jagody, i dwa nasiona custap berry. Będzie słodko. Jakieś rady co do ogrodnictwa? Dotąd raczej się nim nie zajmowałem. A, i jeszcze dokupiłbym jedną paczkę nawozu do stworzenia grządki!
Oznajmił Itward i położył na ladzie 180$
Powrót do góry Go down
Herbatka

Herbatka


Liczba postów : 1107
Dołączył : 22/01/2019

Dział ogrodniczy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dział ogrodniczy   Dział ogrodniczy - Page 6 EmptySro Maj 08, 2019 11:43 pm

Wszystko się zgadza. perfect
Powrót do góry Go down
Chmurek

Chmurek


Liczba postów : 1058
Dołączył : 27/02/2019

Dział ogrodniczy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dział ogrodniczy   Dział ogrodniczy - Page 6 EmptyCzw Maj 09, 2019 6:29 am

Noah postanawia od razu wydać zarobione pieniądze, więc przybywa do sklepu ogrodniczego, aby kupić nowe nasionka. Bierze z półki paczkę jagód Aguav i Mago oraz nasionka czarnych apricornów.

Razem - 120$
Powrót do góry Go down
SayuriSagi

SayuriSagi


Liczba postów : 1015
Dołączył : 08/04/2019

Dział ogrodniczy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dział ogrodniczy   Dział ogrodniczy - Page 6 EmptySob Maj 11, 2019 12:00 pm

Kupuję nasionko zielonego apricorna i pudełka na nie za 100$.

@Tea
Powrót do góry Go down
tajga

tajga


Liczba postów : 221
Dołączył : 21/04/2019

Dział ogrodniczy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dział ogrodniczy   Dział ogrodniczy - Page 6 EmptyNie Maj 12, 2019 7:59 pm

Na mojej prostej drodze do bankructwa stanął sklep ogrodniczy, w którym planowałam zostawić kolejne pieniądze. Wybrałam nasiona jagód Petaya, Custap i Salac, zapłaciłam 150$ i wyszłam.
Powrót do góry Go down
Chmurek

Chmurek


Liczba postów : 1058
Dołączył : 27/02/2019

Dział ogrodniczy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dział ogrodniczy   Dział ogrodniczy - Page 6 EmptySro Maj 15, 2019 6:27 am

Noah wbiega do sklepu ogrodniczego, aby zakupić nasionko ostatniego brakującego mu apricorna do kolekcji. Płaci sprzedawcy 80$ i biegnie sadzić.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dział ogrodniczy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dział ogrodniczy   Dział ogrodniczy - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dział ogrodniczy
Powrót do góry 
Strona 6 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Dział z różnościami
» Dział dla trenerów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: PokeMart-
Skocz do: