IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Les opposés

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Veronique

Veronique


Liczba postów : 56
Dołączył : 27/02/2019

Les opposés Empty
PisanieTemat: Les opposés   Les opposés EmptySob Mar 09, 2019 4:40 pm

Postacie: Veronica Lacroix (Veronique); Akira Hoshimaru (Tea)

Veronique
Dziewczyna poczekała, aż grupka nieznanych jej osób przeszła. Próbowała udawać obojętną, ale przy tym zapachu, nie jest w stanie wytrzymać, więc obrzydzenie pojawiło się na jej twarzy. Tylko wywróciła oczami, gdy chłopak zaczął jej się tłumaczyć.
- Czekałam na Ciebie. - Wyrzuciła szybko. - Te minusy miały cię zmobilizować, ale wydaje mi się, że masz to wszystko gdzieś? - wyjęła zeszyt z torby, po czym wyrwała kartkę i wyrzuciła do najbliższego śmietnika
Odsunęła się dwa kroki do tyłu, żeby nie stać w dymie papierosowym, który jest bardzo szkodliwy.
- Chyba powinieneś to zgasić... - Westchnęła cicho, z lekkim obrzydzeniem na twarzy...
Powrót do góry Go down
Herbatka

Herbatka


Liczba postów : 1107
Dołączył : 22/01/2019

Les opposés Empty
PisanieTemat: Re: Les opposés   Les opposés EmptyPon Mar 11, 2019 8:35 pm

- Czekałaś? Po co? – Zapytał, podnosząc lekko prawą brew. Potem obserwował tylko jak dziewczyna wyrzuca zgniecioną kartkę do śmietnika i przysiąc by można, że się przy tym uśmiechnął.
- Skąd. Brałem je jak bardziej poważnie, księżniczko. – Odpowiedział, siląc się na poważny ton. – Jestem zawiedziony, że to była tylko jakaś gierka. Ciekawe, ile masz ich jeszcze zanadrzu? – Zapytał i wziął do ust papierosa. Zaciągnął się porządnie i gdyby jego nowa koleżanka się nie odsunęła wcześniej, pewnie wypuściłby dym w jej stronę.
- Wyluzuj. Podczas przerw również jestem pod Twoim nadzorem? Nie mógłbym ci na przykład skradać raportów pod koniec dnia? - Wyrzucił jednak papierosa pod nogi i zdeptał, zakańczając tym samym jego żywot.
Powrót do góry Go down
Veronique

Veronique


Liczba postów : 56
Dołączył : 27/02/2019

Les opposés Empty
PisanieTemat: Re: Les opposés   Les opposés EmptyCzw Mar 21, 2019 5:08 pm

- Jak to po co? Miałam zamiar spędzić z tobą trochę czasu. Jak mam cię ocenić, gdy w ogóle z tobą nie bywam? - Powiedziałam wolno z lekką obojętnością - Nie bawię się w żadne gierki...
Wzdrygnęłam się, gdy prawie do moich nozdrzy wpadł drapiący dym.
- Dziękuję - Powiedziałam gdy chłopak zgasił szluga. - Po co mi twój raport? Mógłbyś tam napisać, że siedziałeś na każdej przerwie w bibliotece... Po prostu Ci nie ufam. - Westchnęłam - Spotkajmy się na długiej przerwie na dachu, nie spóźnij się... - Powiedziałam cicho i nie czekając na odpowiedź skierowałam się w kierunku klasy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Les opposés Empty
PisanieTemat: Re: Les opposés   Les opposés Empty

Powrót do góry Go down
 
Les opposés
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Sesje offtop-
Skocz do: