IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Have you ever...

Go down 
+7
V
erielle
Ryuuzaki
Shine
Chmurek
Mozaika
Herbatka
11 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Herbatka

Herbatka


Liczba postów : 1107
Dołączył : 22/01/2019

Have you ever...  Empty
PisanieTemat: Have you ever...    Have you ever...  EmptySob Mar 09, 2019 7:40 pm

Każdy zna? Have you ever...  1891973445   Osoba poniżej odpowiada na pytanie, które zaczyna się do "czy kiedykolwiek..." oraz zadaje swoje własne. Można się dowiedzieć naprawdę ciekawych rzeczy. :3


Czy kiedykolwiek tańczyłaś/eś w deszczu?
Powrót do góry Go down
Mozaika

Mozaika


Liczba postów : 38
Dołączył : 17/02/2019

Have you ever...  Empty
PisanieTemat: Re: Have you ever...    Have you ever...  EmptySro Mar 13, 2019 11:27 pm

Taaak, w dzieciństwie bardzo często. Kiedy jeszcze nie wiedziałam, że nie umiem tańczyć xD

Czy kiedykolwiek chodziłeś/aś nocą po dużym mieście?
Powrót do góry Go down
Herbatka

Herbatka


Liczba postów : 1107
Dołączył : 22/01/2019

Have you ever...  Empty
PisanieTemat: Re: Have you ever...    Have you ever...  EmptyCzw Mar 14, 2019 2:25 am

Raczej nie, chociaż fajnie by było. Późny wieczór ze znajomymi się pewnie nie liczy? :D

Czy kiedykolwiek gdzieś się zgubileś/aś?
Powrót do góry Go down
Mozaika

Mozaika


Liczba postów : 38
Dołączył : 17/02/2019

Have you ever...  Empty
PisanieTemat: Re: Have you ever...    Have you ever...  EmptyCzw Mar 14, 2019 12:22 pm

Tak, w przedszkolu. Zamiast na 1 piętro, po śniadanku poszłam na 2. Czułam się, jakbym trafiła do innej galaktyki, prosto między starszaki! Najśmieszniejsze, ale i najbardziej przerażające jest to, że ani moja grupa, ani nowa- nikt nie zauważył, że mnie nie ma tam, gdzie być powinnam. Dopiero jak mama przyszła mnie odebrać to zaczęto mnie szukać. No, ale przynajmniej cymbałki miałam cały dzień tylko dla siebie C:

Czy kiedykolwiek Cię okradziono?
Powrót do góry Go down
Chmurek

Chmurek


Liczba postów : 1058
Dołączył : 27/02/2019

Have you ever...  Empty
PisanieTemat: Re: Have you ever...    Have you ever...  EmptyCzw Mar 14, 2019 7:07 pm

Tak ! Ukradli mi laptop jak wracałem z studiów do domu :( I to była kradzież w pociągu, w przedziale pełnym ludzi, którzy pewnie widzieli jak mnie okradają :( Smutno mi teraz xDD

Czy kiedykolwiek ochlapał się samochód przejeżdżający obok od stóp do głów.
Powrót do góry Go down
Shine

Shine


Liczba postów : 180
Dołączył : 16/02/2019

Have you ever...  Empty
PisanieTemat: Re: Have you ever...    Have you ever...  EmptyPią Mar 15, 2019 2:44 pm

tak, w tamtym roku jak szłam do szkółki:( zawróciłam do domku.

Czy kiedykolwiek stalkowałeś/aś kogoś?
Powrót do góry Go down
Ryuuzaki

Ryuuzaki


Liczba postów : 89
Dołączył : 01/02/2019

Have you ever...  Empty
PisanieTemat: Re: Have you ever...    Have you ever...  EmptyPią Mar 15, 2019 3:00 pm

Nie, nigdy mi się to nie zdarzyło xD Jest to nieco creepy

Czy kiedykolwiek bałeś/aś się wejść ciemnego pomieszczenia?
Powrót do góry Go down
Mozaika

Mozaika


Liczba postów : 38
Dołączył : 17/02/2019

Have you ever...  Empty
PisanieTemat: Re: Have you ever...    Have you ever...  EmptySro Mar 20, 2019 4:59 pm

Oj tak. Ciemna komórka, a w środku miał czekać doberman, którego nie chciał nawet właściciel wyciągnąć, bo ponoć gryzie jak opętany. Na szczęście w środku był przerażony, a nie agresywny psiak, którego udało się zabrać interwencyjnie i bez wideł "opiekuna".

Czy kiedykolwiek śpiewałeś/aś przed publicznością?
Powrót do góry Go down
erielle

erielle


Liczba postów : 170
Dołączył : 11/02/2019

Have you ever...  Empty
PisanieTemat: Re: Have you ever...    Have you ever...  EmptySro Mar 27, 2019 2:04 am

Tak, w gimnazjum należałam do zespołu wokalnego i występowaliśmy w okolicy. Plus śpiewałam psalm na bierzmowaniu xD

Czy kiedykolwiek powiedziałeś/aś komuś, że prezent, który od niego dostałeś/aś, Ci się nie podoba?
Powrót do góry Go down
Chmurek

Chmurek


Liczba postów : 1058
Dołączył : 27/02/2019

Have you ever...  Empty
PisanieTemat: Re: Have you ever...    Have you ever...  EmptySob Kwi 06, 2019 6:54 pm

Nie, ale ... podobno po mnie zawsze widać, więc w sumie nie muszę.

Czy kiedykolwiek cofnąłeś/aś się w grze o kilka dobrych godzin w grze, bo okazało się, że pominąłeś/aś jakąś znajdzkę albo quest?
Powrót do góry Go down
Herbatka

Herbatka


Liczba postów : 1107
Dołączył : 22/01/2019

Have you ever...  Empty
PisanieTemat: Re: Have you ever...    Have you ever...  EmptySob Kwi 06, 2019 7:47 pm

Tak, za często. Ostatnio skasowałam zapis z DA, bo okazało się, ze mogłam wcześniej spotkać Fenrisa.

Czy kiedykolwiek byłeś świadkiem przemocy i odważyłeś się stanąć po stronie ofiary?
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Have you ever...  Empty
PisanieTemat: Re: Have you ever...    Have you ever...  EmptyNie Kwi 07, 2019 6:43 am

Ja, mam nawet bliznę na pamiątkę. Ach, praca na nocce w monopolowym daje tyle radości i ciekawych doświadczeń...

Czy kiedykolwiek porzuciłeś/aś grę tylko dlatego, że towarzysz nie spełniał Twoich wymagań estetycznych?
Powrót do góry Go down
Jazon

Jazon


Liczba postów : 313
Dołączył : 13/03/2019

Have you ever...  Empty
PisanieTemat: Re: Have you ever...    Have you ever...  EmptyNie Kwi 07, 2019 4:58 pm

Nie, raczej tak nie miałem.
Czy kiedykolwiek zrobiłeś grafiti i zostałeś przyłapany na gorącym uczynku?
Powrót do góry Go down
Shine

Shine


Liczba postów : 180
Dołączył : 16/02/2019

Have you ever...  Empty
PisanieTemat: Re: Have you ever...    Have you ever...  EmptySro Kwi 10, 2019 6:35 pm

nie xD

czy kiedykolwiek otarłeś się o śmierć?
Powrót do góry Go down
Jazon

Jazon


Liczba postów : 313
Dołączył : 13/03/2019

Have you ever...  Empty
PisanieTemat: Re: Have you ever...    Have you ever...  EmptySro Kwi 10, 2019 6:55 pm

Tak. W pracy stanąłem na skrzynce od piwa, żeby wyłączyć światło w lodówce i coś źle nadusiłem, kopnął mnie prąd i poleciałem do tyłu, a za mną stał drewniany stojak na towar (stand). Ogólnie to poleciałem z niezłym hukiem, i moja głowa zatrzymała się na jakieś 2-3 centymetry przed kantem, bo zaparłem się łokciem o podłogę.

Czy kiedykolwiek wpadłeś/aś do rzeki w środku nocy?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Have you ever...  Empty
PisanieTemat: Re: Have you ever...    Have you ever...  Empty

Powrót do góry Go down
 
Have you ever...
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Gry i zabawy-
Skocz do: