IndeksRejestracjaZaloguj

 

 Treningi Mabh

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Chmurek

Chmurek


Liczba postów : 1058
Dołączył : 27/02/2019

Treningi Mabh - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Mabh   Treningi Mabh - Page 2 EmptyPią Maj 17, 2019 9:13 pm

Maru wznowiła trening starając się nauczyć nowego i trudnego ruchu, jakim był Gunk Shot. Meowth skorzystała z podpowiedzi trenerki i skupiła się na rzucaniu trawą do pojemnika. Wychodziło jej to nadzwyczaj sprawnie. Szczególnie, kiedy otrzymała od trenerki mały, słodki kwadracik.

Szkoleniowy raport:
Treningi Mabh - Page 2 052
Pokemon: Meowth
Trenowany atak: Gunk Shot
Typ ataku: Move Tutor
Aktualny postęp: +6%
Przywiązanie: +3%
Wydarzenie globalne: +5%
Ogólny postęp: 17%
Powrót do góry Go down
Birdy

Birdy


Liczba postów : 511
Dołączył : 27/02/2019

Treningi Mabh - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Mabh   Treningi Mabh - Page 2 EmptySob Maj 18, 2019 11:56 am

Zbieranie trawy zajęło Mabh i Moru większość popołudnia, gdyż było jej całkiem sporo. W końcu jednak cała znalazła się w pojemniku na kompost i mogły wrócić do domu, aby napić się czegoś zimnego.
- Dobra robota dzisiaj - pochwaliła swoją małą podopieczną, bo ta zdecydowanie na to zasługiwała. Była w końcu kotem, a dziewczynce udało jej się skłonić do robienia czegoś, co zupełnie nie leżało w jej naturze. Rodzice niejednokrotnie bezskutecznie starali się skłonić ją do sprzątnięcia swojego pokoju, dlatego dobrze to rozumiała. - Ale myślę, że to jeszcze nie koniec treningu...

Po kilkunastominutowym odpoczynku, Mabh wybrała się z kotką na spacer. Chciała się z nią bardziej zżyć, gdyż była przekonana, że to jak szybko idzie jej opanowanie jakiegoś ruchu jest w stu procentach zależne od tego jak bardzo jej na tym zależy. Chciała, aby jako zespół stanowiły jedność, a przy tym chciała odwdzięczyć się Moru za jej pracę samemu robiąc dla niej coś miłego. Poza tym był też inny powód...
- Ruch, którego próbujemy cię nauczyć, Gunk Shot może być użyty w każdym miejscu. Teraz musisz się skupiać na szukaniu śmieci, którymi mogłabyś rzucić, ale pewnego dnia stanie się to dla ciebie automatyczne. Chciałam ci pokazać różne rzeczy, które możesz użyć do wykonania tego ataku. - Mabh mieszkała na gospodarstwie sadowniczym położonym blisko Ilex Forex, dlatego miejsce w jaki zabrała kotkę na spacer obfitowało zarówno w łąki jak i drzewa. - Widzisz ten chrust? Albo tą gnijącą ziemię? Możesz wykorzystać wszystko, co tylko znajdzie się pod twoją łapką i rzucić tym w przeciwnika. Gunk Shot to atak typu trującego, dlatego zależy nam na znalezieniu czegoś, co gnije i się rozkłada. Dzięki temu będzie szansa na zatrucie przeciwnika, co szybciej zakończy walkę. - Poza tym Mabh nie chciała, aby Moru bezmyślnie wykonywała tylko jej polecenia. Wiedziała, że absolutne posłuszeństwo nie leży w jej naturze i wobec tego chciała, aby kotka była w stanie podjąć dobrą decyzję. Poza tym, co jeśli się kiedyś zgubi, albo jej zabraknie? Musiała umieć się bronić! - Trujące ataki są szczególnie skuteczne przeciwko pokemonom trawiastym i robaczym, których jest w naszej okolicy sporo. Jeśli któryś cię zaatakuje, użyj Gunk Shot i będziesz miała duże szanse się obronić. - W końcu skąd Moru miałaby to wszystko wiedzieć, skoro nawet Mabh musiała wyciągnąć z szafki nocnej prawie nieużywany Pokedex i ładować go przez pół dnia, by sprawdzić te informacje? Nie lubiła urządzeń elektronicznych, ale musiała przyznać, że informacje w pokedexie były bardziej kompletne niż w jakiejkolwiek książce. - Ale z drugiej strony nie sprawdzi się przeciwko pokemonom kamiennym, ziemnym i stalowym... jeśli któreś z nich zajdą ci drogę, najlepiej zrobisz uciekając przed nimi. - Nie żeby to był realistyczny rezultat zadarcia z jej wojowniczą podopieczną, ale może jak się kilka razu sparzy to się nauczy? Wydawała się chociaż słuchać tego, co Mabh do niej mówiła i dziewczynka była przekonana, że tak jak każdy pokemon, rozumiała jej słowa. A może wsłuchiwała się po prostu w głos swojej trenerki i pomiaukiwała na każdą przerwę tak jak się nauczyła?

W końcu jednak Mabh uznała, że koniec tych nudów na dzisiaj i resztę spaceru spędziły ganiając się po łące i bawiąc w chowanego przy użyciu rosnących na jej skraju drzew. Jednocześnie spoglądając w kierunku Azalea Town, dziewczynka pomyślała o chłopcu, który zapewne obecnie się tam znajdował. O chłopcu, którego kochała, pomyślała i jej spojrzenie złagodniało, a delikatny rumieniec wystąpił jej na policzki. Zastanawiała się, co u niego...
Powrót do góry Go down
Chmurek

Chmurek


Liczba postów : 1058
Dołączył : 27/02/2019

Treningi Mabh - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Mabh   Treningi Mabh - Page 2 EmptySob Maj 18, 2019 3:01 pm

Moru i Mabh znajdą wszędzie i zawsze czas na trening. Gdziekolwiek się nie znajdą, potrafią znaleźć chwilkę, aby się doskonalić. Tak też było tym razem. Praca nad nauką nowego ruchu została wznowiona. Meowth radośnie rzucała wszystkim co znalazła. Nagle spośród jej łapek wypadł papierek. Wyglądał jak po gumie do życia. Opadł na ziemię niszcząc jej nienaganny wygląda. Ostatecznie to atak śmieciami. Moru w trakcie nauki ataku nauczy się je przywoływać.

Szkoleniowy raport:
Treningi Mabh - Page 2 052
Pokemon: Meowth
Trenowany atak: Gunk Shot
Typ ataku: Move Tutor
Aktualny postęp: +11%
Wydarzenie globalne: +5%
Ogólny postęp: 33%
Powrót do góry Go down
Birdy

Birdy


Liczba postów : 511
Dołączył : 27/02/2019

Treningi Mabh - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Mabh   Treningi Mabh - Page 2 EmptyPon Maj 20, 2019 10:54 pm

Gdy Mabh spostrzegła pomiędzy łapkami kotki papierek, zdała sobie sprawę, że podchodziła do tego wszystkiego od złej strony... przyglądała się poczynaniom swojego pokemona jeszcze przez chwilę w zamyśleniu. Bardzo trudno było uczyć pokemona ataku, którego nigdy nie widziało się z bliska. Jednak dziewczynka miała już pewien pomysł... nie chciała jeszcze, by Moru wytwarzała śmieci. Tych było już na świecie dostatecznie dużo! Była bardzo praktyczna i wolała rozwiązywać problemy, niż tworzyć nowe.

I tak kilka dni później znalazła się przed budynkiem swojej szkoły. Była ona zamknięta na wakacje, jednak boisko oraz sala gimnastyczna pozostały udostępnione uczniom. Budynku pilnował woźny, którego Mabh zawsze bardzo lubiła, choć niektórzy uczniowie się go bali. Pamiętała jak okropnie zaśmiecone bywały czasem trawniki przy jej szkole i nigdy jej się to nie podobało... lecz do tej pory nie myślała, aby samemu coś z tym zrobić. Tego letniego popołudnia zobaczyła jak pan woźny graci śmieci do worków i pobiegła, by zaoferować swoją pomoc. Cóż, może bardziej pomoc Moru niż swoją. Chociaż nie zamierzała się lenić to przy tym zależało jej, by kotka miała na czym trenować.
- Moru, to moja stara szkoła - zwróciła się do niej, jakby meowth mogła mieć jakiekolwiek pojęcie o czym jej trenerka mówi. Nie miała. - Dzieci strasznie śmiecą, a to dla nas świetna okazja do treningu... i do pomocy! - Mabh uwielbiała pomagać i ciężko jej było odmówić, gdy ktoś ją o to poprosił. Tym razem nie było to potrzebne. - Widzisz te wszystkie papierki i torby po czipsach? Pomóżmy panu woźnemu pozbierać je do worków, ćwicząc w międzyczasie Gunk Shot! - Na zachętę, dyskretnie pokazała jej PokeBlock. Zależało jej, by meowth zrobiła dobre wrażenie na pracowniku jej byłej szkoły... gdy jeszcze do niej uczęszczała bardzo pragnęła mieć własnego pokemona, lecz była jedną z niewielu osób, które go jeszcze nie miały. Musiała się pochwalić, w końcu czekanie opłaciło się. Miała najwspanialszego pokemona na świecie! - Przyznaj, że to o wiele lepsze miejsce od wysypiska śmieci - dodała jeszcze, by uświadomić kotce, że mogło być o wiele gorzej! W tym czasie zapewne stary pan woźny patrzył na jej jednostronną rozmowę z kotem z niedowierzaniem. Kto mógł się spodziewać, że z Mabh była taka wariatka?
Powrót do góry Go down
Chmurek

Chmurek


Liczba postów : 1058
Dołączył : 27/02/2019

Treningi Mabh - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Mabh   Treningi Mabh - Page 2 EmptyWto Maj 21, 2019 7:48 am

Mabh zawsze była zaradną i dbającą o środowisko trenerką, dlatego nie postanowiła przekształcić atak w coś pozytywnego. Wyprawa do szkoły była świetnym pomysłem, a woźny był na prawdę wdzięczny i zadowolony z pomocy. Z uśmiechem patrzył jak kotka ochoczo zbiera różne śmieci, a potem wrzuca je celnie do kosza.

Szkoleniowy raport:
Treningi Mabh - Page 2 052
Pokemon: Meowth
Trenowany atak: Gunk Shot
Typ ataku: Move Tutor
Aktualny postęp: +10%
Wydarzenie globalne: +5%
Ogólny postęp: 48%
Powrót do góry Go down
Birdy

Birdy


Liczba postów : 511
Dołączył : 27/02/2019

Treningi Mabh - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Mabh   Treningi Mabh - Page 2 EmptySro Maj 29, 2019 11:04 pm

Mabh ta zabawa zaczęła się nawet podobać, lecz to Moru jak na kota przystało, miała z tego największą frajdę. Doszło do tego, że używała tego ataku przy najróżniejszych okazjach, gdy tylko wydawało jej się, że jej pomoc może się przydać. Rodzice dziewczynki żartowali, że jej pokemon pomaga w domu bardziej niż ona, co było oczywistą nieprawdą! I tak, pranie zostało zgarnięte z całego domu do kosza, zabawki jej młodszego braciszka wróciły do swojej skrzyni, a jej prace... jej starannie zrobione rysunki z całego roku, które do tej pory wisiały schludnie na ścianie jej pokoju... zgniecione i podarte, tworzyły kupkę śmieci. Chociaż Mabh bardzo chciała uniknąć wytwarzania przez kotkę dodatkowej i nikomu nie potrzebnej ilości śmieci to ta naturalnie zaczęła robić to sama z jej własnych rzeczy. Ten cios zdołał odbić się nawet na ich serdecznej przyjaźni, gdyż gdy tylko dziewczynka ujrzała ten widok na własne oczy... wygoniła Moru ze swojego pokoju i zaczęła płakać. Nic dziwnego, była tylko dzieckiem... a meowth zniszczyła jej pracę z całego roku z plastyki, z której była bardzo dumna. Nie potrafiła pogodzić się z tą stratą i nie chciała jej teraz widzieć... w tym czasie Moru siedziała pod drzwiami dziewczynki ze zdezorientowanym wyrazem pyszczka, kuląc uszy gdy dochodziły do nich dźwięki jej płaczu. Nie rozumiała co się takiego stało, ale czuła, że była to jej wina. Siedziała wytrwale i myślała, co może zrobić aż nie zapadł mrok... i obie nie zasnęły zmęczone dniem. Chyba miała już pewien pomysł!
Powrót do góry Go down
Chmurek

Chmurek


Liczba postów : 1058
Dołączył : 27/02/2019

Treningi Mabh - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Mabh   Treningi Mabh - Page 2 EmptyCzw Maj 30, 2019 6:30 am

Moru bardzo źle czuła się z tym co zrobiła i nie chciała, aby jej trenerka poczuła się źle, gdyż myślała, że pomaga. Rodzice dziewczynki cieszyli się, kiedy pomagała w sprzątaniu. Przytuliła się do swojej trenerki i przeprosiła jak to to tylko koty potrafią. Całe to "pomaganie" jednak przyniosło wyraźny skutek, gdyż Meowth coraz lepiej posługiwała się atakiem.

Szkoleniowy raport:
Treningi Mabh - Page 2 052
Pokemon: Meowth
Trenowany atak: Gunk Shot
Typ ataku: Move Tutor
Aktualny postęp: +12%
Wydarzenie globalne: +5%
Ogólny postęp: 65%
Powrót do góry Go down
Birdy

Birdy


Liczba postów : 511
Dołączył : 27/02/2019

Treningi Mabh - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Mabh   Treningi Mabh - Page 2 EmptyPią Maj 31, 2019 12:45 am

Następnego dnia Mabh siedziała przy niskim stoliku w salonie na poduszce z bardzo smutnym wyrazem twarzy. Na przeciwko niej siedziała meowth, wyglądając na dość zdezorientowaną całą sytuacją. Jej trenerka zwykła traktować ją jak drugiego człowieka i Moru zdążyła się już przyzwyczaić do niektórych jej dziwactw... jednak od czasu do czasu dziewczynka robiła coś, co nadal potrafiło ją zaskoczyć.
- Przepraszam, że tak wczoraj zareagowałam... dałam się ponieść emocjom, a przecież chciałaś tylko pomóc. To moja wina... będę się bardziej starała przy treningu. Mam nadzieję, że pewnego dnia stanę się dobrą trenerką - w końcu po tych uroczystych słowach Mabh podniosła głowę i spojrzała na Moru. Zdawała się nie zauważać zakłopotanego wyrazu jej pyszczka, który świadczył o tym, że rozumek kotki nie do końca nadążał za tym, co się właśnie działo. Kotka wyczuła jednak zmianę w nastroju swojej trenerki i ta zmiana bardzo ją cieszyła, o czym dała znak bardzo głośnym miauknięciem. Mabh dostrzegła swój błąd w tym, że starając się za wszelką cenę uniknąć robienia bałaganu, utrudniła jej naukę Gunk Shot. I dlaczego jak nie dla własnej wygody?
- Od dzisiaj będzie inaczej! Dzisiaj możesz śmiecić ile tylko chcesz i tworzyć własne, jeśli potrzebne ci będą do użycia tego ataku. Potem po prostu to wszystko wspólnie posprzątamy. - Dziewczynce wydawało się teraz, że zachowuje się jak prawdziwa dorosła i bardzo jej to odpowiadało. Zamiast unikać dodatkowej pracy starając się robić wszystko okrężną drogą, postanowiła wziąć odpowiedzialność za trening swojego pokemona. Jeśli potrzebował on śmiecić, aby nauczyć się tego ataku to tak właśnie będzie robić. W końcu nie ma takiego bałaganu, którego we dwie nie byłyby w stanie ogarnąć. - Ale oczywiście... na dworze - zakończyła z uśmiechem, by była w tej kwestii jasność. Potem wstała i wyprowadziła Moru na podwórze, gdzie spędziły cały dzień bawiąc się i kontynuując trening Gunk Shot. Gdy zaczął zbliżać się wieczór, wspólnymi siłami uprzątnęły wszystko co nabroiły i wróciły do domu napić się czegoś zimnego i odpocząć. To był udany dzień.
Powrót do góry Go down
Chmurek

Chmurek


Liczba postów : 1058
Dołączył : 27/02/2019

Treningi Mabh - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Mabh   Treningi Mabh - Page 2 EmptyPią Maj 31, 2019 6:38 am

Moru ucieszyła się, że trenerka jej wybaczyła i znów mogły być BFF. Kiedy Mabh zaproponowała trening na dworze, kotka ucieszyła się jeszcze bardziej i zaczęła intensywny trening, który zapełnił połowę ogródka śmieciami. Od papierków po lizakach, po stare, zużyte opony. Oj rodzice nie będą zadowoleni.

Szkoleniowy raport:
Treningi Mabh - Page 2 052
Pokemon: Meowth
Trenowany atak: Gunk Shot
Typ ataku: Move Tutor
Aktualny postęp: +8%
Wydarzenie globalne: +5%
Ogólny postęp: 78%
Powrót do góry Go down
Birdy

Birdy


Liczba postów : 511
Dołączył : 27/02/2019

Treningi Mabh - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Mabh   Treningi Mabh - Page 2 EmptyPon Sie 19, 2019 7:09 pm

Meowth - Gunk Shot
Metapod - Iron Defense

Tego dnia Mabh wypuściła dwa pokemony, swoją meowth oraz nowy nabytek, metapoda. Oba pokemony były dla niej najważniejsze na świecie, jednego otrzymała od rodziców, zaś drugiego od Bugsy'ego. Miała zamiar uczynić z obu silnych przedstawicieli ich gatunków.
- Moru, dzisiaj kontynuujemy naukę Gunk Shot. Mieliśmy sporą przerwę i myślę, że ten czas pozwolił ci przemyśleć sobie ten ruch. Ostatnio zaśmieciłyśmy połowę podwórka i teraz musimy je posprzątać. Tutaj masz kosz - przytaszczyła go wcześniej i ulokowała na samym środku. - Chcę, abyś biegała wokół niego i w trakcie biegu używała Gunk Shot, aby powrzucać śmieci do kosza. Gdy zacznie ci się kręcić w głowie, biegnij w drugą stronę. - Dzięki temu kotka mogła poćwiczyć używanie ataku w sytuacji, gdy liczyła się szybkość jak w czasie walki. Mogła też poćwiczyć celność obiema łapami, a także dać swojej trenerce znać, która z jej łap jest silniejsza i celniejsza.
- Ty metapod... - tutaj się zastanowiła. - Chciałabym, abyś nauczył się ataku, który nazywa się Iron Defense. Jest podobny do Harden, jednak znacznie silniejszy. A skoro już potrafisz używać Harden to nauka Iron Defense powinna pójść bez problemu. Pamiętaj tylko, że tutaj najważniejsze jest skupienie. Nie musisz się ruszać podczas używania tego ataku, jednak wymaga on znacznie więcej energii... postaraj się więc użyć energii potrzebnej do użycia Harden, jednak w znacznie większej ilości. Jakbyś chciał użyć dwa razy Harden jednocześnie. Ta obrona jest tak silna, że atak ten jest typu stalowego. Wobec tego twój egzoszkielet musi stać się naprawdę, naprawdę twardy! - Mabh nie potrafiła wyobrazić sobie, aby pokemon-kokon mógł być bardziej zmotywowany do nauki jakiegokolwiek innego ataku. - Ok, to zaczynamy. Iron Defense!

Po skończonym treningu, Mabh wręczyła każdemu z pokemonów po dwie kosteczki spicy Pokeblocka.
-4 spicy
Powrót do góry Go down
Chmurek

Chmurek


Liczba postów : 1058
Dołączył : 27/02/2019

Treningi Mabh - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Mabh   Treningi Mabh - Page 2 EmptySro Sie 21, 2019 7:20 pm

Moru z wdziękiem zabrała się za sprzątanie i z każdą chwilą podwórko wyglądało lepiej niż jeszcze parę chwilę wcześniej. W tym czasie do treningu dołączył też Metapod, który starał się stwardnieć jak stal. Póki co nie bardzo mu się to udawało - po prostu używał Harden.

Szkoleniowy raport:
Treningi Mabh - Page 2 052
Pokemon: Meowth
Trenowany atak: Gunk Shot
Typ ataku: Move Tutor
Aktualny postęp: +6%
Przywiązanie: +6%
Ogólny postęp: 84%

Treningi Mabh - Page 2 011
Pokemon: Metapod
Trenowany atak: Iron Defense
Typ ataku: Move Tutor
Aktualny postęp:+15%
Przywiązanie: +2%
Ogólny postęp: 15%
Powrót do góry Go down
Birdy

Birdy


Liczba postów : 511
Dołączył : 27/02/2019

Treningi Mabh - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Mabh   Treningi Mabh - Page 2 EmptyCzw Sie 22, 2019 11:14 am

Meowth - Gunk Shot
Metapod - Iron Defense

Na kolejną sesję treningową, Mabh zdecydowała się użyć gwizdka w celu wyuczenia w obu pokemonach refleksu. Działanie pod presją było trudniejsze, ale jej zdaniem również bardziej motywowało stworki do działania. Porównałaby to do uczenia się do testu w szkole, musiały być gotowe w każdej sytuacji.
- Moru, metapod! - Zagwizdała krótko. - Dzisiaj będziemy kontynuować wasz trening, lecz pierw dam wam moją ocenę waszych ostatnich zmagań. Moru, idzie ci już bardzo dobrze i myślę, że jesteś naprawdę o krok od opanowania tego ataku. Musimy znaleźć twój słaby punkt, by upewnić się w czym jeszcze jest problem. Co jeszcze potrzebuje treningu... jeśli wiesz, daj mi znać i postaram się wesprzeć cię w tym. - Mówiąc do kotki, dziewczynka nachyliła się do niej by ją pogłaskać, co ta bardzo lubiła. Cały czas coś im umykało w treningu, lecz nie wiedziała co to było... - Metapod, jak na pierwszą sesję treningową poszło ci doskonale. Widziałam, że bardzo się starałeś i chociaż nie udało ci się wykonać ataku, wierzę że jesteś na dobrej drodze. Początki zawsze takie są, prawda Moru? Ale pierwsze sukcesy są dzięki temu bardzo ekscytujące! Iron Defense jest atakiem podobnym do Harden, jednak znacznie od niego silniejszym. Jeśli będziesz używać Harden dwa razy w jak najmniejszym odstępie czasu jest szansa, że uda ci się go wykonać poprawnie. Postaraj się też wkładać w go więcej energii, dwa razy więcej! A teraz... - zagwizdała ponownie. - Moru, ustawiłam dla ciebie pusty kosz na śmieci i chciałabym, byś biegała wokół niego i za każdym razem, gdy zagwiżdżę, używała Gunk Shot. Czasem nie będziesz miała dużo czasu pomiędzy atakami, co wpłynie na ich jakoś i pokaże nam jego słaby punkt... nie przejmuj się, bo taki jest cel tego zadania. Po prostu postaraj się jak tylko możesz. Ty metapod masz ułatwiona zadanie, bo nie musisz się poruszać na czas tego treningu. Jednak ciebie również dotyczy sygnał z gwizdka i czasem nawet użycie zwykłego Harden w tak krótkich odstępach okaże się trudne... to nic. Dzięki temu nauczysz się w krótkim czasie wydobywać z siebie dużą ilość energii, co pomoże ci szybciej opanować ten atak. Po prostu daj z siebie wszystko!
I tak zaczęli trening, Moru biegała wokół kosza, a metapod po prostu czekał na sygnał. Mabh z początku gwizdała w sporych odstępach, jednak od czasu do czasu gwizdała dwa lub trzy razy na jednym wydechu. To było trudne ćwiczenie dla jej podopiecznych, jednak przygotuje je do ich późniejszych walk. Będą dzięki niemu gotowe na każdą sytuację, a ich refleks zdecydowanie się polepszy. Szczególnie w przypadku metapoda, którego atak wymaga nagłego zużycia dużej ilości energii w celu utwardzenia jego egzoszkieletu. Ponieważ był to wyjątkowo trudny i wyczerpujący trening dla obu pokemonów, po skończeniu go Mabh zabrała je do sadu by się z nimi pobawić... zerwała z jednego z drzew soczyste jabłko i podała je metapodowi. Chciała też, by stworki pobawiły się ze sobą i poznały lepiej, w końcu oba były dla niej tak ważne! Moru pokręciła nosem na jabłko, więc sama dostała kosteczkę ulubionego Pokeblocku. Resztę dnia spędzili w sadzie na wspólnej zabawie, a gdy zaczęło się ściemniać wrócili do domu.
Powrót do góry Go down
Chmurek

Chmurek


Liczba postów : 1058
Dołączył : 27/02/2019

Treningi Mabh - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Mabh   Treningi Mabh - Page 2 EmptyCzw Sie 22, 2019 7:31 pm

Ćwiczenia z gwizdkiem były świetnym pomysłem i przypadł Moru do gustu dzięki czemu trening szedł gładziej. Metapodowi mniej podobało się gwizdanie i używanie Harden w tak krótkich odstępach czasu. Niemniej także ćwiczył wytrwale i efekty można było dostrzec w postaci lekkiego, srebrnego blasku.

Szkoleniowy raport:
Treningi Mabh - Page 2 052
Pokemon: Meowth
Trenowany atak: Gunk Shot
Typ ataku: Move Tutor
Aktualny postęp: +8%
Przywiązanie: +3%
Ogólny postęp: 92%

Treningi Mabh - Page 2 011
Pokemon: Metapod
Trenowany atak: Iron Defense
Typ ataku: Move Tutor
Aktualny postęp:+20%
Ogólny postęp: 35%
Powrót do góry Go down
Birdy

Birdy


Liczba postów : 511
Dołączył : 27/02/2019

Treningi Mabh - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Mabh   Treningi Mabh - Page 2 EmptySob Sie 24, 2019 12:53 pm

Meowth - Gunk Shot
Metapod - Iron Defense

Kolejnego dnia treningu, Mabh zabiera swoje pokemony na spacer po sadzie, gdzie wybiera kilkanaście drzew, na które przykleja kartki z różnymi numerkami. Pozwala meowth i metapodowi zapoznać się z terenem treningu, po czym siada na trawie przed nimi i zaczyna od rozmowy.
- Oboje poczyniliście olbrzymie postępy od czasu ostatniego treningu i jestem z was bardzo dumna. Nikt poza naszą trójką nie zrozumie wysiłku jaki wkładacie w te treningi, lecz wszyscy zobaczą ich rezultaty. Moru, wydaje mi się, że w twoim przypadku potrzeba po prostu trochę więcej czasu, gdyż nie widzę u ciebie żadnych braków zarówno w technice jak i sile ataku. Już niedługo będziesz w stanie wykonać ten ruch w każdej sytuacji i bez wahania położysz nią przeciwników w walce. Metapod, przed tobą zostało jeszcze trochę pracy... ale to jest najbardziej interesujący czas dla ciebie. Ostatnim razem udało ci się wykonać ten ruch poprawnie i na pewno sam zauważyłeś różnicę. - Pokemon ten miał o tyle lepiej, że ruch ten był dla niego instynktowny. Jego najważniejszym celem było przetrwanie w kokonie do czasu ewolucji i wszystko, co podnosiło jego wytrzymałość musiało sprawiać mu ogrom satysfakcji. - W dzisiejszym treningu podniesiemy trochę poprzeczkę, gdyż chciałabym byście odbyli coś w rodzaju walki treningowej. Moru, ostatnim elementem twojego treningu będzie kontrola nad siłą ataku... w czasie normalnej walki chcemy użyć jak największej siły, jednak tutaj będzie inaczej. Ważna jest celność, lecz sam atak musi być jak najsłabszy. Chodzi nam o to, metapod miał większą motywację do użycia swojej obrony. Metapod - tutaj zwróciła się do zielonego stworka. - Nim zaczniemy, chciałabym byś postarał się jak tylko możesz i użył Iron Defense... ta obrona ci się przyda, gdyż meowth będzie atakowała się ruchem fizycznym. Moru, chociaż Gunk Shot wymaga zwykle stworzenia śmieci, w takiej postaci byłby dla metapoda zbyt szkodliwy. Chciałabym, byś dzisiaj używała wyłącznie porozrzucanych po sadzie liści. Widzicie te numery na drzewach? Niektóre są czarne, a inne zielone... niektóre jednak są czerwone. Moru, czarne są twoje, a zielone metapoda. Gdy zawołam czarny numer, Moru musi wykonać Gunk Shot z liści atakując owe drzewo. To jest da ciebie okazja, aby przećwiczyć osłabienie tego ataku to stanu, który nie zrobi wielkiej krzywdy metapodowi. Metapod, gdy zawołam zielony numer, używaj Iron Defense. Postaraj się jednak, gdyż dzisiaj ta obrona naprawdę ci się przyda... nie używasz jej tylko dla samego używania. Wywołanie czerwonego koloru powinno sprawić, że metapod użyje obrony, zaś Moru go zaatakuje. To co, zaczynamy?
W przeciwieństwie do poprzedniego treningu, tym razem Mabh miała zamiar dać swoim pokemonom trochę więcej czasu na wykonanie ataku. Trenowali skupienie i kontrolę i dla obu było to bardzo istotne. Dziewczynka miała nadzieję, że rzucanie liśćmi zmieni typ ataku na trawiasty i nie zaszkodzi za bardzo metapodowi, ale w razie konieczności była gotowa przerwać wcześniej trening. Tak czy inaczej, wydawało jej się to dobrą strategią, w końcu trudno zmotywować pokemona do wykonania obrony bez żadnego celu. To szybko stałoby się nudne! Po skończonym treningu oboje otrzymali po kosteczce spicy pokeblocku, gdyż dla obojga będzie to bardzo trudny i intensywny trening. Metapod zaś zostanie czule odniesiony do domu i opatrzony przez Mabh i jej mamę.
Powrót do góry Go down
Chmurek

Chmurek


Liczba postów : 1058
Dołączył : 27/02/2019

Treningi Mabh - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Mabh   Treningi Mabh - Page 2 EmptyNie Sie 25, 2019 4:11 pm

Długi i ciężki, acz przebiegający głównie w formie różnych zabaw wreszcie dobiegł końca i Moru opanowała trujący atak. Metapod także nie tracił czasu i zawzięcie trenował co zaowocowało jeszcze większym, srebrzystym nalocie na ciele kokonu.

Szkoleniowy raport:
Treningi Mabh - Page 2 052
Pokemon: Meowth
Trenowany atak: Gunk Shot
Typ ataku: Move Tutor
Aktualny postęp: +8%
Ogólny postęp: 100%

Treningi Mabh - Page 2 011
Pokemon: Metapod
Trenowany atak: Iron Defense
Typ ataku: Move Tutor
Aktualny postęp:+19%
Ogólny postęp: 54%

Meowth opanowuje Gunk Shot!
Powrót do góry Go down
Sponsored content

Treningi Mabh - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Mabh   Treningi Mabh - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Treningi Mabh
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Treningi Mol
» Treningi Księżniczki
» Treningi Lucie
» Treningi Vaphelka.
» Treningi Victor'a

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Szkolenia-
Skocz do: