IndeksRejestracjaZaloguj

 

 Treningi Mabh

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Birdy

Birdy


Liczba postów : 511
Dołączył : 27/02/2019

Treningi Mabh - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Mabh   Treningi Mabh - Page 3 EmptyWto Sie 27, 2019 1:12 am

Meowth - Iron Tail
Metapod - Iron Defense

Mabh zdecydowała się wznowić trening dopiero po paru dniach, aby jej pokemony mogły odpocząć i cieszyć ostatnimi dniami lata. Nawet powrót do sesji treningowych nastawiony był na spokój i wygodę, gdyż młoda trenerka zabrała Moru i metapoda nad pobliskie jezioro.
- Moru, gratuluję nauki nowego ataku. To był najtrudniejszy do tej pory i wierz mi, że mało który meowth może się poszczycić jego znajomością. I choć przed nami jeszcze sporo pracy, dzisiejszy dzień poświęcimy głównie medytacji... ponieważ kolejny atak, jakiego będziesz się uczyć ma sporo wspólnego z ruchem jaki właśnie ćwiczy metapod. Będziesz mogła się od niego uczyć. Chodzi o Stalowy Ogon, którego ostatnio użyła na tobie miltank liderki Whitney. Pamiętasz jak jak jej ogon zaczął się świecić i przybrał właściwości stali? Na pewno tak, gdyż odczułaś to na własnej skórze i wiesz jak przydatny może to być ruch... - chwilę potem zwróciła się do metapoda. Tym razem to on miał być tym bardziej doświadczonym i uczyć Moru poprawnego użycia stalowego ataku. Mabh miała nadzieję, że podziała to na niego motywująco, w końcu czy może istnieć milsze uczucie niż móc podzielić się z przyjaciółką wiedzą? - Od ostatniego treningu poczyniłeś ogromne postępy i udało ci się wykonać kilka solidnych prób Iron Defense. W dodatku z każdą próbą nabiera on siły i to widać. Dzisiaj będziesz kontynuował swoje ćwiczenia, ale dodatkowo chciałabym, abyś pokazał Moru jak wzmocnić się w taki sposób i użyć stalowego ataku. W jej przypadku będzie to ogon. Chociaż oba ruchy mają inne zastosowanie, ten krok jest bardzo podobny, gdyż bez odpowiedniego wzmocnienia ogona, Moru zrani się starając wykonać atak ogonem. Chciałabym, abyście pracowali dziś razem, a tematem przewodnim ma być medytacja. - Tu zwróciła się do kotki. - Wiem, że dla ciebie szczególnie nie będzie to łatwe, ale w tym wypadku jest to naprawdę ważne. Musisz się wyciszyć, by odnaleźć w sobie tą moc i wzmocnić swój ogon. Jeśli stracisz koncentrację w trakcie wykonywania ataku i żelazna osłona z niego spadnie, możesz nabawić się poważnej kontuzji. - Poza tym Mabh chciała, aby tym razem trening był bardziej na zasadach metapoda, który do tej pory musiał cierpliwie znosić szaleństwa kotki. Role się odwróciły i obojgu wyjdzie to na dobre. Na wspólnym treningu spędzili całe popołudnie podczas którego dziewczynka starała się podpowiadać pokemonom co powinny robić i motywować je do działania dopingiem. Był to nietypowy trening, lecz wierzyła ona, że takie podstawy były konieczne do bezpiecznej nauki tych ataków. Chciała również zbalansować nieco relacje w swojej drużynie, gdyż przez swój zadziorny charakterek oraz niską mobilność metapoda, meowth miała skłonności do dokazywania w ich wspólnych zabawach. Musiała nauczyć się czasem ustępować i okazać cierpliwość, zaś metapod podbudować trochę swoją pewność siebie i docenić własne zdolności. To zdecydowanie miał być jego dzień! Mabh była przekonana, że w tak miłym miejscu i tak przyjemnej atmosferze sierpniowego dnia uda się spełnić wszystkie te plany!
Powrót do góry Go down
Chmurek

Chmurek


Liczba postów : 1058
Dołączył : 27/02/2019

Treningi Mabh - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Mabh   Treningi Mabh - Page 3 EmptyWto Sie 27, 2019 8:22 am

Teraz oba pokemony wspólnymi siłami próbowały opanować transmutację w stal. Podpatrywały się, podpowiadały i czyniły postępy. Choć Metapod znacząco wyprzedzał Meowth, kotka nie poddawała się, wiedząc, że po prostu kokon zaczął treningi szybciej.

Szkoleniowy raport:
Treningi Mabh - Page 3 052
Pokemon: Meowth
Trenowany atak: Iron Tail
Typ ataku: Move Tutor
Aktualny postęp: +8%
Ogólny postęp: 8%

Treningi Mabh - Page 3 011
Pokemon: Metapod
Trenowany atak: Iron Defense
Typ ataku: Move Tutor
Aktualny postęp:+23%
Ogólny postęp: 77%
Powrót do góry Go down
Birdy

Birdy


Liczba postów : 511
Dołączył : 27/02/2019

Treningi Mabh - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Mabh   Treningi Mabh - Page 3 EmptyCzw Sie 29, 2019 11:24 pm

Meowth - Iron Tail
Metapod - Iron Defense

Widok jej ukochanych pokemonów współpracujących ze sobą, aby opanować nowy atak był dla Mabh czymś naprawdę niesamowitym i wyjątkowym. Zawsze były z Moru tylko we dwie, ale teraz widziała szansę na powiększenie ich drużyny. Metapod był jej częścią i może kiedyś, pewnego dnia... ale teraz nie była pora myśleć o takich rzeczach.
- Obojgu wam idzie bardzo dobrze. Ponieważ jesteście zbudowani inaczej to wasze podejście do wzmocnienia do twardości stali części swojego ciała musi być inne. Metapod, już o tym wiesz ale ty musisz skupić całą energię na swoim egzoszkielecie wydobywając energię do zewnątrz. - Jak wynikało z jej obserwacji świata, używanie ataków wymagało od nich zużywania energii i kalorii. Dlatego ta energia musiała być odpowiednio nakierowywana, aby nie być zmarnowana. - Moru, ty z drugiej strony jesteś kręgowcem i zamiast przesyłać energię na zewnątrz swojego ciała, będziesz próbowała skupić ją w kości ogona. - Chociaż ten etap obu ruchów jest podobny, pokemony musiały być świadome tych różnic współpracując razem i kopiując siebie nawzajem. To było szczególnie ważne do zrozumienia dla Moru, gdyż dla metapoda był to instynkt i automatycznie wiedział co robić. Kotka kopiując po prostu jego poczynania mogła w pewnym momencie uderzyć głową w przysłowiowy mur. Ten trening być może nie był z jej punktu widzenia zbyt ciekawy, ale Mabh nie mogła ryzykować kontuzji, gdyż żelazna powłoka nie tylko wzmacniała siłę ataku, ale również podnosiła wytrzymałość kończyny. Postanowiła przeprowadzić ten trening powili i bez stresu spędzając z pokemonami miło dzień, to po prostu wymagało czasu. A tak długo jak oboje starali się i skupiali pokrywając od czasu do czasu srebrzystą powłoką, czynili postępy. Mabh dawała im również sporo przerw na odpoczynek i zabawę, aby po każdej mogły powrócić pełne sił i z nową energią. Dla kotki był to szczególnie trudny trening, gdyż musiała skupiać się mocno na kończynie, której zapewne do tej pory nie poświęcała dużo uwagi. Aby stała się bardziej świadoma swojego ogona, Mabh poleciła jej balansować na nim niewielkie przedmioty, dzięki czemu zaczęłaby używać tych mięśni. Metapod wydawał się za to bardzo zadowolony móc po prostu siedzieć w miejscu nie tykany i ćwiczyć swój nowy ulubiony atak w spokoju.
Powrót do góry Go down
Chmurek

Chmurek


Liczba postów : 1058
Dołączył : 27/02/2019

Treningi Mabh - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Mabh   Treningi Mabh - Page 3 EmptySob Sie 31, 2019 2:30 pm

Pokemony dalej kontynuowały zbieranie energii i zmianę jej w stal. Metapod niemal cały potrafił już opleść się pancerzem niczym stal, za to Moru ... jeden włosek na jej ogonie zmienił się w stalową igłę. To postęp, prawda?

Szkoleniowy raport:
Treningi Mabh - Page 3 052
Pokemon: Meowth
Trenowany atak: Iron Tail
Typ ataku: Move Tutor
Aktualny postęp: +6%
Ogólny postęp: 14%

Treningi Mabh - Page 3 011
Pokemon: Metapod
Trenowany atak: Iron Defense
Typ ataku: Move Tutor
Aktualny postęp:+20%
Ogólny postęp: 97%
Powrót do góry Go down
Birdy

Birdy


Liczba postów : 511
Dołączył : 27/02/2019

Treningi Mabh - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Mabh   Treningi Mabh - Page 3 EmptyPon Wrz 02, 2019 1:07 pm

Meowth - Iron Tail (MT)
Metapod - Iron Defense (MT)
Paras - Psybeam (EM)

Kolejnego dnia treningu, Mabh postanowiła zabrać ze sobą całą trójkę swoich pokemonów. Moru towarzyszyła jej non stop, a obok pojawili się metapod i paras o imieniu Rydzyk. I wszyscy mieli sporo roboty przed sobą, z czego najmniej zielony stworek. Dziewczynka miała zamiar pozwolić mu się relaksować przez resztę dnia z nadzieją, że wpłynie to motywująco na meowth i paras.
- Metapod prawie już opanował swój atak Iron Defense i dzisiaj będzie go bardziej doszlifowywał. Moru tobie również przydałoby się dalej go obserwować, gdyż jesteś nadal na tym etapie nauki Iron Tail. Będziemy dziś dalej próbowały pokryć twój ogon żelazem, aby można było bezpiecznie przejść do dalszej części trening. Ty Rydz, masz przed sobą trudniejsze zadanie. Nigdy wcześniej nie uczyłaś się w ten sposób nowego ataku, ale wierz mi, że ten który dla ciebie wybrałam sprawi, że będziesz jeszcze bardziej przerażająca - zakończyła z powagą swoją wypowiedź. Cóż, chyba nic innego by jej bardziej nie zmotywowało. Paras była bad girl i uwielbiała walczyć... wydawać by się nawet mogło, że zadawanie obrażeń przeciwnikom sprawiało jej jakąś dziwną przyjemność. - Dzisiaj rozpoczniesz naukę ataku Psybeam... jest to atak psychiczny, dlatego będzie trudno ci się go nauczyć. Nie wymaga kontaktu fizycznego, a głównie skupienia. Jednak będzie wyjątkowo przydatny dla ciebie, gdyż neutralizuje pokemony trujące, które są dla ciebie ogromnym zagrożeniem. - Mabh wiedziała jak ważne dla niej były walki i jak nie znosiła przegrywać, czy być gorszą. Dlatego właśnie wybrała ten atak, gdyż wydawało jej się, że pomimo trudności paras chętnie będzie chciała się go uczyć. - Zaczniemy spokojnie, od lekkiej medytacji w celu wyzwolenia w tobie psychicznej energii. Pokemony psychiczne różnią się od fizycznych tym, że czerpią energię ze swojego umysłu, a nie mięśni. Ty masz wyjątkowo silny charakter, dlatego myślę, że uda ci się opanować Psybeam. - Po tych krótkich instrukcjach Mabh przeszła do nadzorowania treningów, w których cała trójka miała wykonywać czynności związane z nauką (lub doszlifowaniem) ataku przez kolejne powtórzenia. Była bardzo ciekawa, czy paras będzie równo zacięta do treningów jak do walk, to był ich pierwszy wspólny trening.
Powrót do góry Go down
Chmurek

Chmurek


Liczba postów : 1058
Dołączył : 27/02/2019

Treningi Mabh - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Mabh   Treningi Mabh - Page 3 EmptyPon Wrz 02, 2019 4:16 pm

Ostateczny błysk i Metapod stał się twardy jak stal. Trochę to trwało, ale opłaciło się. Moru z odrobiną zazdrości zerknęła na towarzysza, po czym skupiła się podwójnie na swoim ogonku. Sierść błysnęła kilka razy na srebrno, ale efekt nie był w stanie się utrzymać. Rydz, który dopiero dołączył do treningu skupił się na swojej psychicznej mocy wewnętrznej. Zamknął oczy, skupił się i ... zasnął. Medytacja potrafi być relaksująca.

Szkoleniowy raport:
Treningi Mabh - Page 3 052
Pokemon: Meowth
Trenowany atak: Iron Tail
Typ ataku: Move Tutor
Aktualny postęp: +8%
Ogólny postęp: 22%

Treningi Mabh - Page 3 011
Pokemon: Metapod
Trenowany atak: Iron Defense
Typ ataku: Move Tutor
Aktualny postęp:+3%
Ogólny postęp: 100%

Treningi Mabh - Page 3 046
Pokemon: Paras
Trenowany atak: Psybeam
Typ ataku: Egg Move
Aktualny postęp:+15%
Ogólny postęp: 15%

Metapod opanowuje Iron Defense!
Powrót do góry Go down
Birdy

Birdy


Liczba postów : 511
Dołączył : 27/02/2019

Treningi Mabh - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Mabh   Treningi Mabh - Page 3 EmptyNie Lip 19, 2020 11:19 pm

Meowth - Iron Tail (MT)
Paras - Psybeam (EM)

Minęło sporo czasu od kiedy ostatnim razem Mabh zabrała swoje pokemony na trening nowych ruchów. Po sukcesie metapoda spoczęła trochę na laurach i niestety zaniedbała zarówno meowth jak i paras. To miało się dziś zmienić, ale po takiej przerwie dziewczyna zdecydowała się zacząć spokojnie i powoli... Usadowiła się z nimi pod drzewem w cieniu i puściła relaksacyjną muzykę.
- Zamknijcie oczy i wyciszcie się - przemówiła spokojnym tonem. Tak, ten trening miał polegać na medytacji, która mogła być naprawdę silnym i pomocnym narzędziem przy nauce nowego ataku. Szczególnie w typie innym od typu stworka. - Moru, ty trenowałaś atak Iron Tail typu stalowego dlatego chciałabym, byś skupiła się dzisiaj na swoim ogonie... postaraj się pokryć go żelazem i utrzymać taki stan rzeczy jak najdłużej. Jest to ważne, gdyż jeśli w momencie wykonywania ataku stracisz koncentracje, możesz go poważnie uszkodzić. To kwestia bezpieczeństwa. - Tak poleciła swojej kotce mając nadzieję, że ta zwyczajnie nie zaśnie sobie w trakcie treningu. - Rydz, ty za to będziesz trenować swoją siłę woli. Starasz się poznać działanie ataku psychicznego i tak jak pokemony tego typu, energia do jego wykonania musi płynąć z twojego mózgu. Postaraj się maksymalnie skupić na jakimś celu i dopiero, gdy zbierzesz wystarczająco tej energii i nie będziesz mogła jej więcej utrzymać, wypuść ją w wali promienia. - Mabh siedziała pomiędzy swoimi pokemonami i również medytowała, wszak podobno było to bardzo korzystne również dla ludzi. - Chociaż dzisiejszy trening może się wydawać pasywny, chcę byście potraktowały go obie bardzo poważnie i dały z siebie wszystko. Jeśli się postaracie, waszą nagrodą będą nie tylko postępy ale również wasz ulubiony przysmak.

1 spicy pokeblock dla meowth
1 bitter pokeblock dla paras
Powrót do góry Go down
Luk1313

Luk1313


Liczba postów : 130
Dołączył : 11/05/2020

Treningi Mabh - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Mabh   Treningi Mabh - Page 3 EmptySro Lip 22, 2020 9:23 pm

Pokemony najpierw skupiły się na pałaszowaniu jedzonka, po czym spoczęły przed Tobą. Meowth może nie miał pojęcia jak zmienić ogon w stal, ale jego medytacja dała mu ciekawą lekcję. Wyćwiczył niesamowicie mięśnie w ogonie, można nawet powiedzieć, że są jak ze "stali". Paras zrozumiał jedno: medytacja równa się sen. Była to jednak krótka drzemka, gdyż w jego mózgu zaszły dziwne zmiany, tak jakby pierwszy raz go używał. Ból był krótki, ale pouczający.

Szkoleniowy raport:
Treningi Mabh - Page 3 052
Pokemon: Meowth
Trenowany atak: Iron Tail
Typ ataku: Move Tutor
Aktualny postęp: +11%
Ogólny postęp: 33%
+3% Przywiązania (Pokeblock)


Treningi Mabh - Page 3 046
Pokemon: Paras
Trenowany atak: Psybeam
Typ ataku: Egg Move
Aktualny postęp: +13%
Ogólny postęp: 28%
+3% Przywiązania (Pokeblock)

_________________
Treningi Mabh - Page 3 Traine13
Powrót do góry Go down
Sponsored content

Treningi Mabh - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Mabh   Treningi Mabh - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Treningi Mabh
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Treningi Mol
» Treningi Księżniczki
» Treningi Lucie
» Treningi Vaphelka.
» Treningi Victor'a

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Szkolenia-
Skocz do: