IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 O mnie

Go down 
AutorWiadomość
Chaos

Chaos


Liczba postów : 45
Dołączył : 24/02/2019

O mnie Empty
PisanieTemat: O mnie   O mnie EmptyWto Mar 12, 2019 7:07 pm



O mnie TFnUijy

1. Przygody będą się toczyć w miarę możliwości realistycznie. Krótko mówiąc, twoja postać musi pamiętać o tym, aby pić wodę, jeść, odpoczywać - w przeciwnym wypadku będzie odczuwać tego skutki, tak jak każdy normalny człowiek. Musisz wczuć się w postać i myśleć o jej potrzebach, a nie traktować jak bezmyślną marionetkę. Mogę Ci jedynie zagwarantować, że Twoja postać nie zginie - chyba, że będzie robiła skrajnie niebezpieczne rzeczy.

2. Wszystkie przedmioty i pokemony, które zdobędziesz poza przygodą, muszą zostać przeze mnie wprowadzone.
Jak już wspomniałam, stawiam na realizm, więc dziwne by było, gdyby twoja postać nagle znalazła się w posiadaniu przedmiotu ewolucyjnego, tm'u, czy czegokolwiek innego.
Za każdym razem, gdy zdobędziesz coś na forum, musisz mi o tym powiedzieć, najlepiej drogą wiadomości prywatnej.

3. Nie jestem zwolenniczką odpisów, w których gracz opisuje wyłącznie to, co robi jego postać. Zależy mi na tym, by zawarty został opis odczuć wewnętrznych postaci, jego myśli. Nie oznacza to, że oczekuję od gracza ścianopostów, choć jeśli masz chęć się porządnie rozpisać - droga wolna - będzie to mile widziane, ponieważ sama lubię się rozpisać.

4. Chciałabym, aby każdy gracz miał świadomość, że opis krajobrazu, który mu przedstawiam, jest jedynie orientacyjny. Jeśli chcesz wzbogacić swój odpis, możesz dodać coś od siebie. Oczywiście mowa tu o rzeczach, które w żaden sposób nie wpłyną na dalszy los fabuły. Żeby było jasne o co mi chodzi, podam prosty przykład:
możesz napisać, że twoja postać biegnie przez las - patrzy przed siebie, a nie pod nogi, więc potyka się o korzeń, upada i biegnie dalej. Nie zgadzam się za to na coś w stylu - "patrzy przed siebie, a nie pod nogi, więc potyka się o korzeń, upada i łamie nogę".

5. Staram się, aby w jednym poście niewiele się działo. Chcę dać graczowi możliwość kierowania swoim losem. Czasem jednak przyspieszam tempo akcji, gdy nie planuję w międzyczasie wtrącić nic ciekawego. Oczywiście jeśli gracz w tym czasie zdecyduje, że walnie w twarz pierwszego napotkanego przechodnia, mogę cofnąć czas.

6. Wszystkie odpisy będą pisane w trzeciej osobie lub w drugiej osobie. Preferuję w trzeciej, ale jeśli wolisz w drugiej, nie ma sprawy, dostosuję się.
Nie ma to dla mnie znaczenia, czy gracz odpisuje w pierwszej, czy w trzeciej osobie.
Co do estetyki postów - możesz pogrubiać dialogi, ale proszę - nie podkreślaj ich, ani nie pisz kursywą. Dopuszczam też używanie jakiegoś wybranego koloru, byleby nie raził w oczy.
Mile widziane są akapity, które można zrobić za pomocą obrazka (można zerknąć w którąś z moich gier i skopiować białe pole na początku zdania), ale oczywiście tego nie wymagam. Po prostu uważam, że to dodaje estetyczności i czytelności.

7. Nie prowadzę kontynuacji gier.

8. Kiedy toczysz pojedynek możesz podglądać status obu pokemonów na ekranie pokedexu. To jedyna opcja sprawdzenia, ile punktów życia zostało twojemu pokemonowi. Musicie dbać o to, by wycofać pokemona w odpowiednim momencie. Jeśli wasz podopieczny będzie zaniedbany albo zostanie ciężko ranny i nie zostanie mu udzielona żadna pomoc, może umrzeć.

9. Gry prowadzę we wszystkich regionach oprócz Aloli.

10. Jestem osobą bezkonfliktową. Nie uważam, by gra na forum była jakimś śmiertelnie poważnym biznesem. To jest przede wszystkim z a b a w a. Obie strony muszą czerpać z niej przyjemność, a nie odpisywać z poczucia obowiązku. Dlatego nie obrażę się, gdybyś stwierdził/a, że nie podoba Ci się, w jakim kierunku zmierza gra, bo inaczej to sobie wyobraziłeś/aś. Chcę, by gracze byli ze mną szczerzy. Wierzę, że zawsze można się jakoś dogadać.

11. Co do częstotliwości odpisów - z tym bywa bardzo różnie. Czasem będzie to nawet kilka dziennie, czasem będzie to jeden na dwa-trzy dni, czasem jeden na tydzień (ale to już naprawdę w ostateczności; jestem zdania, że aby gra była fajna, musi iść do przodu w miarę sprawnie). Wszystko zależy od ilości wolnego czasu i weny.

To chyba wszystko. Na końcu formularza zgłoszeniowego zostaw link do swojej ulubionej piosenki, żebym wiedziała, że nic nie pominąłeś i dotarłeś do końca. Jeśli myślisz, że będę odpowiednim MG dla Ciebie, złóż formularz, będzie mi bardzo miło, że wybrałeś akurat mnie.
Powrót do góry Go down
 
O mnie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» O mnie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Stare przygody-
Skocz do: