IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Mała dziewczynka w wielkim świecie

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Ryuuzaki

Ryuuzaki


Liczba postów : 89
Dołączył : 01/02/2019

Mała dziewczynka w wielkim świecie Empty
PisanieTemat: Mała dziewczynka w wielkim świecie   Mała dziewczynka w wielkim świecie EmptyWto Mar 12, 2019 11:33 pm

Obudziło ciebie ciągłe, i bardzo nieprzyjemne, pukanie. Bardzo niechętnie otworzyłaś oczy i ujrzałaś ptaka, który pukał w szybę niezasłoniętego okna. Usiadłaś na łóżku, co musiało spłoszyć pokemona, ponieważ ten od razu odleciał. Rozejrzałaś się po pokoju. Znajdowały się tutaj, oprócz łóżka, mały stolik, dwa krzesła, niewielki aneks kuchenny, oraz zawieszony na ścianie telewizor. Tak, nie byłaś już w domu, ale w Centrum Pokemon znajdującym się pod kilka kilometrów od granicy z Lasem Eterna. To aż zadziwiające, jak sprawnie dostałaś się w to miejsce, biorąc pod uwagę że w swojej podróży byłaś dopiero jeden dzień. Jednak oto czeka na ciebie wielki świat, pełen ścieżek i przeróżnych możliwości. Zatem gdzie skierujesz swoje pierwsze kroki?
Powrót do góry Go down
Mollin

Mollin


Liczba postów : 243
Dołączył : 10/03/2019

Mała dziewczynka w wielkim świecie Empty
PisanieTemat: Re: Mała dziewczynka w wielkim świecie   Mała dziewczynka w wielkim świecie EmptyWto Mar 12, 2019 11:58 pm

Nieco zirytowana spojrzałam w stronę okna, przy którym jeszcze zaledwie chwilę temu znajdował się bliżej nieokreślony ptak. Naprawdę nie miał nic lepszego do roboty, niż budzenie losowych ludzi poprzez nawalanie dziobem w okno? Oh, błagam...
Westchnęłam cicho i przeciągnęłam się, jednocześnie powoli wstając z łożka - nie ma czasu na narzekanie, szczególnie nie teraz, kiedy zdecydowałam się rozpocząć podróż. Trzeba ruszać dalej.
- Twiin, jeszcze nie rozwaliłeś całego świata, prawda? - zawołałam, rozglądając się za Pokemonem.
Nigdy nie przepadałam za chowaniem go w Ballu. W dodatku prawdopodobnie by mnie za to znienawidził.
Dlatego postarałam się jak najszybciej zorientować gdzie znajduje się Skiddo, a następnie ruszyłam w stronę łazienki.
- Ogarnę się trochę i wyruszamy. Przygotuj się - rzuciłam jeszcze do stworka.
I tak jak powiedziałam tak zrobiłam - poszłam przygotować się przed wyjściem, później sprawdziłam jeszcze czy mamy przy sobie coś do jedzenia (bo śniadanie wypadałoby zjeść!), a gdy wszystko było gotowe... po prostu zeszłam na dół, gotowa do opuszczenia Centrum.
Powrót do góry Go down
 
Mała dziewczynka w wielkim świecie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mała avatarnia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Stare przygody-
Skocz do: