IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Żeby wszystkim żyło się lepiej...

Go down 
AutorWiadomość
Axel

Axel


Liczba postów : 114
Dołączył : 17/02/2019

Żeby wszystkim żyło się lepiej... Empty
PisanieTemat: Żeby wszystkim żyło się lepiej...   Żeby wszystkim żyło się lepiej... EmptyCzw Mar 14, 2019 9:00 pm

I. Wprowadzenie

Jestem Axel, ale to już wiecie. Z PBF mam już doświadczenie parę ładnych lat. Przede wszystkim PBF o pokemon, więc na ich temat trochę już wiem. To teraz tematyka w której się lubuję:
- większość moich przygód nawiązywać będzie do świata fantasy, kryminału, superbohaterów albo akcji związanych z tajnymi organizacjami albo agentami specjalnymi (uwielbiam @.@)
- jeżeli gracze wyrażają chęć mogę poprowadzić przygodę w ich klimacie, jednak muszę czuć się na siłach i jeżeli dana tematyka nie będzie mi odpowiadać to nie przyjmę.
- z góry uprzedzam, że nie przepadam za wampirami to też nie uznaję ich w moich przygodach

II. Kilka słów o moim świecie

- Gry prowadzone są w krainie Nexanea (nie prowadzę przygód w normalnych regionach znanych z gier i kreskówek)
- W trakcie przygody będzie można zdobyć 12 autorskich odznak regionu Nexanea, oraz zostać mistrzem lokalnego E4

III. Zasady przygód
- Jeden gracz na przygodę (Więcej nie przewiduję)
- Wszystkie pokemony, przedmioty w kp i inne rzeczy zdobyte poza przygodą, muszą zostać wprowadzone w grze aby móc ich używać (nie bawimy się Coperfielda i nie wyciągamy rzeczy z kapelusza, chyba że były w kp zanim zaczęliśmy przygodę)
- Piszemy w miarę po polsku i w miarę logicznie
- Prosiłbym także, aby posty były w miarę długie czyli min 5 linijek, ponieważ chciałbym móc odnieść się do waszych odczuć w przygodzie. Jeśli nie będę miał wystarczająco dużo materiału, przygoda po prostu się nie uda.
- Będę starać się odpisywać w miarę możliwości, jednak jeżeli nie pozwoli na to praca i życie prywatne, to proszę się spodziewać min 2 odpisów w tygodniu.


P.S. Regulamin może ulegać zmianie, więc proszę co jakiś czas odświeżać sobie zasady aby być na bieżąco.
Powrót do góry Go down
 
Żeby wszystkim żyło się lepiej...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kto to widział, żeby grozić duchom?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Stare przygody-
Skocz do: