IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec

Go down 
5 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Jazon

Jazon


Liczba postów : 313
Dołączył : 13/03/2019

Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec Empty
PisanieTemat: Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec   Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec EmptyNie Mar 17, 2019 11:20 pm

Jazon Reed, człowiek który szerzej był znany pod pseudonimem "Reaper" postanowił zacząć spełniać jeden ze swoich życiowych celów, konkretnie ten o założeniu sierocińca. Miał zamiar w przyszłości założyć takowy dla ludzi, jednak musiałby pierw nauczyć się odpowiedniej komunikacji z innymi stworzeniami. Pomyślał, że świetnym pomysłem byłoby zacząć od budowania relacji z pokemonami, a że z doświadczenia wiedział, iż trening jest jednym z lepszych sposobów na stworzenie silnej relacji pomiędzy dwojgiem ludzi, zdecydował się właśnie na ten konkretny sposób. Liczył też, że przy okazji uda mu się znacznie wzmocnić swoje pokemony, więc upiekłby dwie pieczenie na jednym ogniu.

Na chwilę obecną Jazon nie posiadał specjalnego wyboru co do możliwych do trenowania pokemonów, także nie musiał przynajmniej się przejmować, z którym dzisiaj zacznie. Miał to być oczywiście Magnemite, jego starter. Przed wypuszczeniem malca z balla Jazon musiał poświęcić trochę czasu na sprawdzenie w PokeDexie listy potencjalnych ruchów dla swojego towarzysza. Kiedy już wypisał sobie w notatniku kilka go interesujących, oraz opisał je zdołał wybrać od którego ruchu zacznie się ich wspólna przygoda. Wypuścił pokemona z balla.
- Cześć Sword. Cieszę się, że jesteś tu ze mną. Mam nadzieję, że uda nam się wiele wspólnie osiągnąć, oraz że zwiększymy wspólnie swoją siłę. Właśnie w tym celu zaczniemy trening pewnego ruchu, który będzie dosłownie, zwiększać twoją siłę, ale uwaga, bo nie tylko. Konkretnie mam na myśli ruch Curse, który w twoim przypadku zwiększać będzie twoją siłę fizyczną, jak i wytrzymałość, co prawda kosztem szybkości, jednak nie jest to aż tak straszne, gdyż twoja specjalna zdolność zwiększa dodatkowo twoją siłę,, jesli jesteś wolniejszy od przeciwnika.

Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec Curse_IV_other

Pokazałem Magnemite'owi jak powinien wyglądać ten ruchów jego wykonaniu i rozpoczęliśmy naukę. Sword zaczął próbować przemienić swoją wewnętrzną energię odpowiedzialną za jego szybkość i przemienić w siłę i wytrzymałość. Przez cały ten czas starałem się wspomagać swojego pokemona w jego treningu poprzez różnego rodzaju hasłą motywujące, jak i podpowiedzi (oczywiście żywcem wzięte z opisów z PokedeXa, bo sam się na tym nie znałem kompletnie). Nie chciałem przemęczać specjalnie Sworda, więc na sam koniec przygotowałem jeszcze dla niego test zamknięty dotyczący tego ruchu. Pytania brzmiały następująco:

1. Co powoduje Curse jeśli użyje go pokemon duch
2. Czy ruch Curse zawsze działa tak samo, w przypadku każdego pokemona
3. Jaką statystykę może zwiększyć ruch Curse
4. Kosztem czego Curse zwiększa statystyki


Sword odpowiedział na wszystkie te pytania celująco, aczkolwiek nie były one jakoś specjalnie trudne. Mimo tego pogłaskałem pokemona po główce i zakończyłem dzisiejszy trening.

Magnemite:
1. Nauka Ruchu Curse - 1
Powrót do góry Go down
Jazon

Jazon


Liczba postów : 313
Dołączył : 13/03/2019

Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec Empty
PisanieTemat: Re: Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec   Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec EmptyPon Mar 18, 2019 1:37 am

Minął dzień, wieczór i poranek, a Jazon ponownie udał się do swojego "sierocińca". Dzisiaj miał zamiar, podobnie jak dnia wczorajszego, uczyć Magnemite'a Curse. Młody Reed wypuścił swojego partnera z balla.
- Cześć Sword. Jak się czujesz? Trzymasz się jakoś po wczorajszym treningu? Mam nadzieję, że tak - powiedziałem uśmiechając się do swojego startera. - Dzisiaj będziemy kontynuować wczorajszy trening.  Myślę, że nie ma co siedzieć z założonymi rękoma. Zaczniemy sobie dzisiaj od drobnej rozgrzewki - powiedziałem, po czym wskazałem na kilka kartonów, które udało mi się tutaj przytachać przed treningiem. - Wypełniłem te kartony piaskiem i żwirem. Chciałbym, abyś wykorzystał je jak worki treningowe i atakował przy użyciu Tackle - wydałem polecenie elektrycznemu pokemonowi. Kartonów było dokładnie pięć, każdy po brzegi wypełniony, oraz dobrze zaklejony, aby się nie rozwalił od byle pchnięcia. Sword rozpoczął swoja rozgrzewkę. Po kilkunastu atak, które przyniosły mierny skutek nakazałem mu przestać. - Magnemite, jak widzisz, na chwilę obecną twój atak jest dość słaby, jednak Curse to zmieni, sprawi że staniesz się silniejszy. Wykorzystaj ten ruch, aby się wzmocnić, wierzę że dasz sobie radę. Przypomnij sobie jak to wczoraj wyglądało, oraz wszystkie moje rady i spróbuj wykonać ten ruch - wytłumaczyłem malcowi następne czynności. Magnemite próbował zwiększyć swoją siłę i wytrzymałość przy pomocy Curse, jednak póki co widziałem, że efekt nadal ma wiele do życzenia. - Sword, na razie starczy tego. Teraz spróbuj ponownie wykonać Tackle na kartonach - powiedziałem. Dokładnie, planowałem aby Magnemite doświadczył na własnej skórze efektów trenowanego przez nas ruchu. Kiedy próbowałem zasnąć wczoraj wpadł mi do głowy ten pomysł, że właśnie jeśli Magnemite zrozumie jakie skutki przynosi Curse, będzie mu łatwiej go w pełni opanować. Kiedy Sword nacierał na swój "worek treningowy" zauważyłem, że jego prędkość lekko zmalała, co już napawało mnie lekkim optymizmem. Czy jego ciosy były silniejsze? Ciężko było mi to zweryfikować, bo nawet jeśli się tak stało, to zmiana byłą na tyle niewielka, że karton nadal nie został zniszczony. Jedynym, którym wiedział czy Curse przyniósł pożądany skutek był Magnemite. Postanowiłem w pełni mu zawierzyć w tej sprawie. Nie byłem pewien, czy to tylko moja wyobraźnia, ale wydawało mi się, iż widzę pewien błysk w oku mojego startera ... chociaż pewnie był to tylko zwykły omam, zrodzony z moich wielkich nadziei i oczekiwań względem tego pokemona.
Uznałem że na dziś starczy tego treningu. Wycofałem Sword'a do balla i spokojnym krokiem opuściłem swój mały przyczółek.

Magnemite:

1. Nauka Ruchu Curse - 2
Powrót do góry Go down
Jazon

Jazon


Liczba postów : 313
Dołączył : 13/03/2019

Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec Empty
PisanieTemat: Re: Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec   Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec EmptyWto Mar 19, 2019 12:20 am

Nadszedł kolejny poranek, a Jazon jak to miał w zwyczaju, wstał jeszcze przed szóstą rano. Szybko ogarnął się i udał się do swojego "specjalnego miejsca". Kiedy w końcu dotarł do celu, sprawdził czy z pozostawionymi przez niego kartonami było wszystko dobrze. Następnie wypuścił swojego startera. Po chwili już obok chłopaka unosił się elektryczno-stalowy pokemon.
- Cześć Sword - przywitał się ochoczo młody Reed ze swoim Magnemite'em. - Dzisiaj plan treningu w zasadzie nie będzie różnić się wiele od tego wczorajszego, jednak odrobinę go urozmaicimy. Konkretniej zaczniesz od rozgrzewki, która niczym się nie będzie różnić od wczorajszej, ale ... po użyciu Curse, zamiast atakować w kartony będziesz przyjmować na siebie uderzenia, moje uderzenia. - wskazał chłopak na drewniany kij. - Trening ten będzie mieć na celu, bardziej niż zwiększenie ataku, którym zajmowaliśmy się wczoraj, poprawieniu twojej obrony.
Jazon wytłumaczył pokemonowi co będą dzisiaj robić, po czym rozpoczęli ten trening. Chłopak uważnie przyglądał się poczynaniom swojego podopiecznego. Nie znał się może specjalnie na pokemonach, ale sam był niegdyś kimś na rodzaj wojownika, wiedział jak powinien przebiegać skuteczny trening, i próbował wykorzystać te swoje doświadczenia. Jazon nie wiedział, czy jego zamysł się sprawdzi, ale nie pozostało mu nic innego, jak jedynie wierzyć w siebie, jak i w Sworda, który trenował całym swoim sercem. Nieważne, czy akurat szarżował na karton, czy przyswajał sobie wiedzę, bądź też czy zwiększał swoją wytrzymałość poprzez przyjmowanie kolejnych ciosów na przysłowiową klatę. Bardzo to imponowało jego trenerowi, który po godzinnym treningu postanowił, że należy zakończyć na dziś trening. Nim jednak odeszli, zrobili sobie chwilę dla siebie, co szybko przeistoczyło się w drobną walkę pomiędzy trenerem i pokemonem, jednak jakby nie patrzeć obydwoje mieli dość wybuchowy charakter. Jazon bawił się przy tym, i miał nadzieję, że Sword też się cieszył na tego typu spędzanie czas ze swoim trenerem.


Magnemite:
1. Nauka Ruchu Curse - 3
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec Empty
PisanieTemat: Re: Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec   Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec EmptyWto Mar 19, 2019 2:43 am

Wszystkie trzy treningi pokemon przeszedł niemal śpiewająco. Był z tego niezwykle dumny. Z każdym kolejnym dniem magnes coraz bliżej był do opanowania ruchu Curse!

Magnemite Curse: 20%, 22%, 17%
Postęp całkowity: 59%
Powrót do góry Go down
Jazon

Jazon


Liczba postów : 313
Dołączył : 13/03/2019

Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec Empty
PisanieTemat: Re: Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec   Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec EmptySro Mar 20, 2019 11:53 pm

Nadeszło już późne popołudnie, kiedy Jazon przybył na teren swojego pierwszego sierocińca. Miał zamiar wraz z Magnemit'em kontynuować naukę Curse. Ostatnie treningi polegały kolejno na przyswojeniu sobie wiedzy na temat działa tego ruchu, zwiększeniu swojej siły, oraz wczoraj na zwiększeniu swoich zdolności defensywnych. Dla Jazona było dość oczywistym to, na co przyszedł czas dzisiaj, tudzież szybko wypuścił swojego pierwszego podopiecznego z balla.
- Witaj Sword. Cieszę się, że jesteś tutaj ze mną. Na wstępie chciałbym ci powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z ciebie, że tak bardzo się starasz i wytrwale trenujesz. Możesz być pewnym, że dzięki temu staniesz się silniejszy i będziesz mógł walczyć dużo częściej, oraz z o wiele trudniejszymi przeciwnikami. Dzisiaj odpuścimy sobie jakiekolwiek rozgrzewki. Zaczniesz ruchem Curse, następnie będziesz nacierać trzykrotnie na kartony, później ja uderzę raz w ciebie tym drewnianym patykiem. Znowu użyjesz Tackle trzy razy na swoim "przeciwniku". Będzie to pierwszy etap spośród pięciu, a każdy kolejny będzie wyglądał dokładnie tak samo, jednak z tą różnicą, że przy każdym następnym, będziesz silniejszy ze względu na Curse.
Dzisiaj już nie było żadnych ceregieli i poznawania właściwości tego ruchu. Jazon postanowił, że od teraz czas zacząć pełnoprawne treningi, które będą powtarzać aż do bólu, obydwoje - gdyż sam trener również postanowił trenować, poprzez wykonywanie wymachów swoją kataną.

Magnemite:
1. Nauka Ruchu Curse - 4
Powrót do góry Go down
Jazon

Jazon


Liczba postów : 313
Dołączył : 13/03/2019

Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec Empty
PisanieTemat: Re: Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec   Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec EmptyCzw Mar 21, 2019 12:06 am

Jak to mawiają - kolejny dzień, i znowu to samo. Podobnie było w przypadku młodego Reeda, Jazona. Chłopak był w trakcie nauczania swojego startera, Magnemite'a, nowego ruchu, pierwszego, który opracować mają wspólnie. Tym ruchem był oczywiście Curse, który w przypadku tego konkretnego pokemona, zwiększał mu statystykę ataku i obrony, jednak kosztem prędkości stworka. Jazon szybkim ruchem ręki wyrzucił balla ze swoim pokemonem w powietrze, s przed nim pojawił się latający poke-magnes.
- Hej Sword. Mam nadzieję, że zdążyłeś wypocząć po wczorajszym treningu. Ja niestety nie bardzo - zaśmiał się. - Mam wrażenie jakbyśmy zakończyli wczorajszy trening ledwie kilkanaście minut temu. Dziwne, prawda? Jednak nie mamy na to teraz czasu. Bierzmy się lepiej za robotę, czyli za wykonywanie ruchu Curse, nacieranie na manekiny, przyjmowanie na siebie ciosów, oraz ponawianie całej tej akcji. Wczoraj robiliśmy to pięciokrotnie, jednak myślę, że dzisiaj dasz radę podnieść nieco poprzeczkę. Wykonajmy sześć powtórzeń tego ćwiczenia. Gotów? Zaczynamy!
I tak rozpoczął się kolejny trening tej dwójki, które świetnie do siebie pasowała, obydwoje czuli się podczas treningów jak ryby w wodzie.

Magnemite:
1. Nauka Ruchu Curse - 5
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec Empty
PisanieTemat: Re: Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec   Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec EmptyCzw Mar 21, 2019 2:27 am

Pokemon z łatwością opanował nowy atak i zaraz po tym zaczął latać wokół swojego trenera dumny z siebie

Magnemite opanował Curse!
Powrót do góry Go down
Jazon

Jazon


Liczba postów : 313
Dołączył : 13/03/2019

Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec Empty
PisanieTemat: Re: Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec   Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec EmptyNie Mar 24, 2019 11:43 pm

Minęło kilka dni, od kiedy Jazon ostatnio odwiedził swoje pole treningowe. Po tym jak Magnemite opanował ostatnio swój pierwszy ruch pod okiem trenera, uznali że należy zrobić sobie kilka dni wolnego. Nie mogli jednak wiecznie leniuchować, zwłaszcza przy swoim charakterze. Chłopak przybył na miejsce przeznaczone na swoje treningi. Wypuścił pokemona z balla.
- Witaj Sword. Nie wiem jak tobie, ale mnie te kilka dodatkowych dni wolnego bardzo wymęczyło. Dużo lepiej czuję się podczas jakiegoś wysiłku. Dzisiaj rozpoczynamy naukę kolejnego posunięcia. Ostatnim razem nauczyliśmy się Curse, który zwiekszy twój atak i obronę, a w tym momencie rozpoczniemy naukę ... Magnet Rise. Ruch ten zmienia działanie pola grawitacyjnego, sprawiając, że ataki ziemne tracą na znaczeniu. Dla ciebie to bardzo ważne, bo to ziemne ruchy są dla ciebie największym zagrożeniem - wyjaśnił latającemu magnesowi. Następnie pokazał mu przebieg działania tego ruchu na PokeDexie
Magnet Rise:
Pokemon zapoznał się z ruchem, po czym wspólnie ze Swordem powtarzali wiadomości dotyczące tego ruchu. Dla trenera też to było ważne, zważywszy na jego brak wiedzy dotyczącej pokemonów. Po kilkudziesięciu minutach pokemon zaczął ćwiczyć w sobie zbieranie energii magnetycznej. Jazon posiadał przy sobie kilka drobnych metalowych przedmiotów, głównie spinaczy, które Magnemite, miał próbować przyciągać do swojego ciała przy pomocy siły magnetycznej, bo jakby nie spojrzeć był to pokemon magnes. Po półgodzinie takich starań Sword zaczął odczuwać zmęczenie, więc Jazon postanowił zakończyć dzisiejszy trening.

Magnemite:
1. Nauka Ruchu Magnet Rise - 1
Powrót do góry Go down
Jazon

Jazon


Liczba postów : 313
Dołączył : 13/03/2019

Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec Empty
PisanieTemat: Re: Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec   Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec EmptyPon Mar 25, 2019 12:21 am

Nastał kolejny poranek. Pogoda była dużo gorsza niż w niedzielę, a zapowiadano nawet deszcz. Jazon wstał jak zwykle przed szóstą rano i wykorzystał fakt, że nadal nie padało, aby potrenować. Pobiegł ile sił w nogach do swojego "sierocińca". Szybkim ruchem ręki podrzucił balla w powietrze, z którego to wydostał się latający, elektryczno-stalowy magnesik. Magnemite lewitował sobie obok i przyglądał się swojemu trenerowi.
- Witaj Sword. Gotów na kolejny trening. Nie ma co siedzieć na tyłku. Trzeba kuć żelazo, dopóki jest gorące. Dzisiaj będziesz kontynuować naukę Magnet Rise. Dzisiaj jeszcze powtórzysz sobie działanie tego ruchu, oraz ponownie będziesz przyciągać do siebie różne metalowe przedmioty. Na dzisiaj wziąłem ze sobą parę sztućców, oraz kilka metalowych długopisów. Jednak w ramach rozgrzewki zaczniesz od przyciągania do siebie spinek i zszywaczy, czyli tego co wczoraj.
Szybko wzięli się za trenowanie. Jazon powtarzał pokemonowi opis działania Magnet Rise. Następnie Magnesik zbierał w sobie energię, którą miał wykorzystać do zwiększenia swojego pola magnetycznego. Następnie próbował wykorzystać tę siłę, aby przyciągnąć drobne przedmioty do siebie. Po kilku minutach rozgrzewki Sword rozpoczął ostatni na dziś etap. Próbował do siebie przyciągnąć sztućce oraz długopisy. Jazon widział że trochę bardziej się przy tym męczył, jednak zdawał sobie sprawę, że musi to opanować, jeśli ma zamiar poznać Magnet Rise.

Magnemite:
1. Nauka Ruchu Magnet Rise - 2
Powrót do góry Go down
Jazon

Jazon


Liczba postów : 313
Dołączył : 13/03/2019

Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec Empty
PisanieTemat: Re: Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec   Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec EmptyWto Mar 26, 2019 9:55 am

Trzeci trening Magnet Rise miał wyglądać o wiele inaczej, niż te, które dotąd prowadził Jazon wraz z Magnemit'em. Zielonowłosy chłopak po przybyciu na miejsce treningowe przygotował prowizoryczny stół, na którym wyłożył kilka desek do krojenia, noży oraz innych przyborów kuchennych. Przyniósł też ze sobą przenośny palnik gazowy, garnek, i składniki. Kiedy wszystko stało już na swoim miejscu podrzucił balla do góry, z którego to wydostał się latający magnes.
-Cześć Sword. Pamiętasz nasze spotkanie z Jackie? Zainspirowało mnie ono do przeprowadzenia odrobinę innego treningu. Twoje zdolności magnetyczne stają się coraz to lepsze, widać znaczny postęp u ciebie, jednak nie jesteś nadal w stanie pozbyć się ziemnych ataków. Ale ... - i tutaj zrobił przerwę wskazując na to wszystko co przygotował - jesteś w stanie zrobić to! Będziesz dzisiaj gotować, poprzez manipulowanie polem magnetycznym swoim, oraz tych wszystkich przyborów kuchennych.
Jazon jedyne co robił podczas dalszego etapu tego treningu, to przypominał Swordowi przepis. Pokemon zaczął od krojenia warzyw, oraz mięsa nożem, który kontrolował. Położył garnek na gazie, zalał wodą, i gotował. Dokładał kolejno odpowiednich składników do środka i mieszał. Jazon raz na jakiś czas pomagał odrobinę pokemonowi poprzez zajęcie się dorzuceniem przypraw, których niestety nie był w stanie pokemon przemieścić. Po jakimś czasie w końcu udało się zrobić Swordowi swój pierwszy posiłek.

Magnemite:
1. Nauka Ruchu Magnet Rise - 3
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec Empty
PisanieTemat: Re: Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec   Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec EmptyWto Mar 26, 2019 6:02 pm

Magnemite Magnet Rise +13 +15 +11%
Ogólny postęp: 39%
Powrót do góry Go down
Jazon

Jazon


Liczba postów : 313
Dołączył : 13/03/2019

Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec Empty
PisanieTemat: Re: Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec   Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec EmptySro Mar 27, 2019 10:59 pm

Kolejnego już dnia przybył Jazon na swoje pole treningowe. Będąc szczerym, miał dzisiaj wyjątkowo ciężki dzień, toteż przyszedł trochę niechętnie. Zdawał sobie jednak sprawę, że aby coś osiągnąć, trzeba coś poświęcić. Dzisiejszy trening w zasadzie nie miał się różnić niczym, od wczorajszego, z tym, że dzisiaj postawił Swordowi limit czasowy. Krótko mówiąc, pokemon był zmuszony wykonywać te same czynności co wczoraj, ale o wiele szybciej, lub nawet więcej niż jedną w tym samym momencie. Młody Reed chciał, żeby nim przejdą do poważniejszego etapu treningu, Magnemite w pełni opanował kontrolę swoich magnetycznych zdolności. Tak więc latający magnes urabiał się po ło ... magnesy przy krojeniu wszystkich warzyw, przygotowywaniu mięsa, a także kontrolowaniu gazu. Sword mimo swoich najszczerszych chęci nie wyrobił się w przeznaczonym na to czasie, jednak nie wiele mu brakowało do tego. Na sam koniec zjedli wspólnie kolację i opuścili pole treningowe.

Magnemite:
1. Nauka Ruchu Magnet Rise - 4
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec Empty
PisanieTemat: Re: Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec   Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec EmptyCzw Mar 28, 2019 3:26 am

Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec Magnemite
Magnet Rise(10-30): 19%
Ogólny postęp: 58%


Ostatnio zmieniony przez V dnia Pią Mar 29, 2019 12:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Jazon

Jazon


Liczba postów : 313
Dołączył : 13/03/2019

Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec Empty
PisanieTemat: Re: Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec   Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec EmptyCzw Mar 28, 2019 11:33 pm

Kolejnego dnia Jazon przyleciał na trening. Spojrzał po terenie, na którym został drobny bałagan, gdyż specjalnie wczoraj nie posprzątali. Uznał to za świetną okazję do ... właśnie do treningu. Wypuścił Sworda z balla i nakazał pokemonowi wykorzystać Magnet Rise, do zbierania większej ilości metalowych przedmiotów w okolicy, a trochę się ich nazbierało. Pokemon zbierał noże, łyżki, garnki, puszki i wiele innych przedmiotów, gdy ja skupiłem się na myciu tego wszystkiego. Następnie Sword przy wykorzystaniu metalowej szufelki i miotły z metalowym trzonkiem wyzbierał wszystkie papierki, oraz inne śmieci, jak np. obierki po ziemniakach. Na sam koniec wykonał jeszcze tylko drobny posiłek dla siebie i swojego trenera, po czym zjedli go wspólnie. Trzeba było przyznać, że Magnemite coraz lepiej radził sobie z kontrolowaniem noża. Jazon przypuszczał, że jest to już ten moment, kiedy mogą przejść do następnego etapu treningu.

Magnemite:
1. Nauka Ruchu Magnet Rise - 5
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec Empty
PisanieTemat: Re: Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec   Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec EmptyPią Mar 29, 2019 12:05 pm

Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec Magnemite
Magnet Rise(10-30): 24%
Ogólny postęp: 82%
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec Empty
PisanieTemat: Re: Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec   Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec Empty

Powrót do góry Go down
 
Reaper - czyli żniwiarz otwiera sierociniec
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Szkolenia-
Skocz do: