IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Jeck trenuje

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Jeck

Jeck


Liczba postów : 665
Dołączył : 04/02/2019

Jeck trenuje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 6 EmptyNie Kwi 19, 2020 2:22 am

___Mimo że hałas generowany przez Pokemony Caina nieco mnie irytował, dotarło do mnie, że jest całkiem niezłym sposobem na trening koncentracji moich podopiecznych. W końcu w warunkach prawdziwej walki nie będą mieli możliwości zamknięcia oczu i zebrania się w sobie. Może jednak powinienem mu za to podziękować czy coś?
___ - Brawo! Naprawdę dobrze manipulujesz już swoją energią. Jestem pod wrażeniem. Skoro mamy opanowany ten etap, przejdźmy dalej. Aby poprawnie wykonać atak, po naładowaniu musisz wystrzelić w kierunku celu wiązkę energii. Najlepiej skupioną w promieniu, żeby siła ataku się nie zmniejszyła i skutecznie zadziałała przeciwko wrogom. Spróbuj teraz wycelować taki promień w tamten głaz. - poleciłem Giblowi, klepiąc go po płetwie i przenosząc swoją uwagę na Carvanhę, której udało się opanować Super Fang.
___ - Bardzo dobrze. Właśnie o to chodziło. Teraz możesz pogryźć Caina, a jak wrócisz, to mam dla Ciebie kolejny atak. Tym razem będzie to Zen Headbutt. - oznajmiłem, odnajdując w Pokedexie wspomniany ruch i pokazując rybie filmik instruktażowy, oczywiście zachowując odpowiednią odległość. Nie przejmowałem się też faktem, że byłem cały mokry. To nic nowego przy treningach z Carvanhą. Korzystając z chwili spokoju, wrzuciłem do wody 5 wytrawnych Pokeblocków. - Pamiętasz Psychic Fangs, którego się niedawno uczyliśmy? Musiałeś wtedy pokryć swoje zęby psychiczną energią. Teraz będzie podobnie, tylko zamiast w szczękach, skup energię przed swoją głową. I na razie skupmy się na tym. Jak Ci się uda, przejdziemy do dalszej częsci ataku.

-5 wytrawnych Pokeblocków z depozytu
Powrót do góry Go down
Banshee

Banshee


Liczba postów : 503
Dołączył : 10/04/2019

Jeck trenuje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 6 EmptyNie Kwi 19, 2020 7:25 pm

_____- Oh - mruknął, trochę nie spodziewając się, że dziewczyny postanowią... cóż, nakrzyczeć na siebie. Nie zrobił z tym jednak za wiele; pokemony trenowały, a walki między nimi były czymś normalnym, więc nawet jeśli walną się atakiem czy dwoma, nie powinno im to na dłuższą metę zaszkodzić, o ile pójdą na zasłużony odpoczynek i zregenerują siły podczas przerwy. - Jeśli musicie to z siebie wyrzucić, oby tak dalej - dodał Donovan. Nawrzeszczą się, odreagują, a przy okazji nauczą się dodatkowego ataku.
_____Niestety w tym chaosie i jazgocie, nie usłyszał komendy wypowiedzianej przez Jeckylla, dlatego dalej sobie siedział po turecku, niespecjalnie gotowy na to, co miało się wydarzyć ... albo i nie wydarzyć? Zależy od samej ryby, bo równie dobrze mogła się odwrócić przeciwko swojemu trenerowi, robiąc mu na złość. Nie licząc jednak świadomego działania, zawsze mógł liczyć, że zadziała jego instynkt (nie bez powodu w nim był, duh) i jeśli w jego stronę poleci jednak jakieś zagrożenie - a w tym przypadku pocisk z zębami - uchroni się, by nie wygryziono mu najistotniejszych organów. Resztę może.

Pokemon: Houndour Nysa ♀
Move Tutor: Hyper Voice
Natura: Hardy (likes all)

Pokemon: Amaura Niree ♀
Move Tutor: Hyper Voice
Natura: Mild (likes dry)
Powrót do góry Go down
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

Jeck trenuje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 6 EmptyPon Kwi 20, 2020 2:02 am

Łatwiej powiedzieć, gorzej zrobić. O ile opanowanie energii nie stanowiło już dla Gible'a wyzwania, promień stanowił problem. Jednak nie było to nic, czego nie można by przeskoczyć. Miał kilka gorszych prób, ale koniec końców strzelał promieniem, niszcząc kolejny głaz.
Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 6 443
Pokemon: Gible
Trenowany atak: Dragon Pulse
Typ ataku: Move Tutor (5-16)
Atak nauczony!

Ryba jak najbardziej zamierzała odebrać swoją nagrodę i wyskoczyła ze zbiornika w kierunku Caina. Ten zdążył jednak odsunąć się w samą porę, żeby nie stracić całej nogi, a jedynie kawałek spodni (byliście teraz jak bracia!). Pirania zostawiła też płytkie rany po jej szpilkowatych zębiskach. Widząc, że już niewiele ugra, poturlała się z powrotem do wody. Zadowolona z siebie, przystąpiła do nauki kolejnego ataku. Niestety, niezbyt szło jej z przekierowaniem energii na czoło (?), bowiem energia psychiczna pojawiała się cały czas na jej kłach.
Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 6 318
Pokemon: Carvanha
Trenowany atak: Zen Headbutt
Typ ataku: Move Tutor (5-16)
Aktualny postęp: +10%
Pomoc koleżeńska: +8%
Ogólny postęp: 18%
-15% przywiązania

Dziewczyny ponowiły próbę, kierując atak dźwiękowy na siebie. Niestety, różnica pomiędzy wykonaniem pogłębiła się jeszcze bardziej - Nysie szło po prostu lepiej, na czym cierpiała oczywiście Niree. Po raz kolejny oberwała sonicznym atakiem, jednak tym razem silniejszym od poprzedniego. Widać było po jej twarzy poirytowanie. Pewnie chciała odgryźć się swojej koleżance.
Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 6 228
Pokemon: Houndour
Trenowany atak: Hyper Voice
Typ ataku: Move Tutor (5-16)
Aktualny postęp: +12%
Pomoc koleżeńska: +8%
Ogólny postęp: 90%

Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 6 698
Pokemon: Amaura
Trenowany atak: Hyper Voice
Typ ataku: Move Tutor (5-16)
Aktualny postęp: +10%
Pomoc koleżeńska: +7%
Ogólny postęp: 84%
Powrót do góry Go down
Jeck

Jeck


Liczba postów : 665
Dołączył : 04/02/2019

Jeck trenuje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 6 EmptyPon Kwi 20, 2020 6:48 pm

___ Parsknąłem śmiechem, obserwując, jak Carvanha wystrzeliwuje z wody i dopada do nogawki Caina. Dobrze mu tak. Jesteśmy kwita. Ryba samodzielnie wróciła do swojego jeziorka, wyraźnie zadowolona, że mogła zrobić komuś krzywdę. Może teraz będzie nieco bardziej przychylna do dalszych treningów.
___- Hm.... W Zen Headbutt atakujesz przede wszystkim głową, nie kłami. Dlatego tak ważne jest, żebyś tę głowę wzmocnił, właśnie za pomocą tej energii, której zazwyczaj używałeś do wzmocnienia szczęki. Pomyśl o tym, jak o... takiej psychicznej tarczy, która jednocześnie ma wzmocnić Twoje uderzenie, ale też obronić Cię przed ewentualnymi obrażeniami. - starałem się wyjaśnić działanie ataku najlepiej, jak potrafiłem, choć ciężko było to zrobić jedynie na podstawie nagrania z Pokedexu.
___W tym samym czasie Gible opanował kolejny atak. Pojętny maluch. Poklepałem go po głowie, nagradzając za dobrą pracę, szukając zaraz kolejnego ruchu. Tym razem wybór był prosty.
___ - Gible, teraz weźmiemy się za Stealth Rock. Nie jest to atak ofensywny, przynajmniej nie tak bezpośrednio, jak te, które ćwiczyliśmy do tej pory. Chodzi o to, żeby otoczyć obszar wokół przeciwnika ostrymi kamieniami, przez co każdy nowy Pokemon będzie przez nie raniony. Na razie musimy skupić się na stworzeniu tych ostrych kamieni. Skup się i spróbuj stworzyć pod sobą złożony z nich okrąg, o średnicy kilku metrów. - poleciłem Pokemonowi, pokazując mu w międzyczasie filmik instruktażowy.
Powrót do góry Go down
Banshee

Banshee


Liczba postów : 503
Dołączył : 10/04/2019

Jeck trenuje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 6 EmptyPon Kwi 20, 2020 9:50 pm

_____O akcji ze strony ryby nie wiedział. Zdawał sobie sprawę, że pokemon był zdolny do takich rzeczy, ale wesoło to ignorował, a teraz nawet nie miał jak usłyszeć złośliwej komendy Jeckylla. Udało mu się uniknąć większej szkody, nawet jeśli niewielka rana została. Z początku dość zaskoczony i nieco pobudzony tą niewielką dawką adrenaliny, jednak szybko doszedł do siebie i popatrzył na ślady zostawione po piranii. Płytkie, nie zostanie po tym widoczna pamiątka.
_____- Też cię kocham! - rzucił w stronę ryby. Nie miałby nic przeciwko kolejnej bliźnie, ale nie chciał też, by pokemon odgryzł mu połowę mięsa z łydki. Musiał jakoś wrócić do siebie, kiedy mu się znudzi tu siedzieć.
_____Wrócił do Nysy i Niree.
_____- To jak? - zapytał dziewczyny. - Już rozwiązałyście sprawę między sobą, czy potrzebujecie jeszcze chwili? - zapytał. Podejrzewał, że po treningu obydwie będą musiały iść na dłuższą przerwę zarówno od siebie, jak i odpocząć od samej "walki".

Pokemon: Houndour Nysa ♀
Move Tutor: Hyper Voice
Natura: Hardy (likes all)

Pokemon: Amaura Niree ♀
Move Tutor: Hyper Voice
Natura: Mild (likes dry)
Powrót do góry Go down
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

Jeck trenuje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 6 EmptyWto Kwi 21, 2020 4:59 pm

Coś tam widocznie podziałało, bo czoło Carvanhy rozbłysło jaśniejszą energią. Jej objętość nie była jednak wystarczająca - nie była osłonięta praktycznie wcale paszcza z kłami, które najbardziej były narażone na ewentualne obrażenia spowodowane nieudanym atakiem.
Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 6 318
Pokemon: Carvanha
Trenowany atak: Zen Headbutt
Typ ataku: Move Tutor (5-16)
Aktualny postęp: +14%
Pomoc koleżeńska: +12%
Ogólny postęp: 44%

Gible starał się wytworzyć potrzebne kamienie, ale widocznie było mu zbyt ciężko, bo postanowił za pomocą niedawno poznanego Stone Edge wyciągnąć na powierzchnię wielkie głazy. Spojrzał na ciebie z uśmiechniętą mordką, myśląc pewnie, że im większe "wytworzył" kamienie potrzebne do ataku, tym lepsze.
Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 6 443
Pokemon: Gible
Trenowany atak: Stealth Rock
Typ ataku: Move Tutor (10-30)
Aktualny postęp: +19%
Pomoc koleżeńska: +10%
Ogólny postęp: 29%

Samiczki zignorowały twoje pytanie, przymierzając się do kolejnego ataku. Niree była już wyraźnie nabuzowana tym, że ciągle zbierała łomot i tym razem nie zamierzała dać za wygraną. Pokemony zawyły, a fale zderzyły się ze sobą, przez chwilę siłując się to na jedną stronę, to na drugą. Koniec końców się zniwelowały, a w twoich uszach pozostał jeszcze przez chwilę uciążliwy podźwięk niedawnej potyczki.
Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 6 228
Pokemon: Houndour
Trenowany atak: Hyper Voice
Typ ataku: Move Tutor (5-16)
Atak nauczony!

Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 6 698
Pokemon: Amaura
Trenowany atak: Hyper Voice
Typ ataku: Move Tutor (5-16)
Atak nauczony!
Powrót do góry Go down
Banshee

Banshee


Liczba postów : 503
Dołączył : 10/04/2019

Jeck trenuje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 6 EmptyWto Kwi 21, 2020 6:50 pm

_____Cain stwierdził, że lepiej by zrobili sobie przerwę od ruchów, które sprzyjają przyszłej głuchocie. Dał Amaurze 5 dry bloków, schował poki i w zamian wypuścił Fletch.
_____- Wcześniej chcieliśmy go ogłuszyć, teraz spalimy mu plac treningowy - przedstawił swój plan działania i jednak odsunął się na znaczną odległość od reszty, bo atak miał szersze pole rażenia. - Heat Wave. Końcowe zamierzenie: spalić wszystko, co stanie na drodze, za pomocą gorącego oddechu - przedstawił plan działania i zaraz dodał: - Różnica od płomiennych ataków, których dotychczas się nauczyłaś, jest taka, że nie formujesz płomieni, tylko gorącą falę - wytłumaczył krótko.

Pokemon: Fletchinder Fletch ♀
Move Tutor: Heat Wave
Natura: Quiet (likes dry)

Pokemon: Amaura Niree ♀
Natura: Mild (likes dry)
Pokeblock: 5 Dry
Powrót do góry Go down
Jeck

Jeck


Liczba postów : 665
Dołączył : 04/02/2019

Jeck trenuje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 6 EmptyWto Kwi 21, 2020 9:32 pm

___Carvanha wyraźnie coraz łapał, o co chodziło w ataku, jednak dalej nie był w stanie pokryć swojej czaszki energią. Przynajmniej nie całą. Szczęka wciąż nie była chroniona, a niestety była to najbardziej wystająca część rybiej głowy. Nie mogłem pozwolić, żeby atakował w ten sposób, bo na pewno zrobiłby sobie krzywdę.
___ - Prawie dobrze. Dokładnie o to chodzi z pokrywaniem czaszki energią, jednak ważne jest, żeby cała była zakryta. Ty wciąż masz odsłoniętą szczękę. Jeśli zaatakujesz, możesz ją sobie nawet połamać, dlatego musisz naprawdę się przyłożyć. Dajesz! Jestem pewien, że tym razem będzie w porządku! - rzuciłem z przekonaniem, spoglądając na rybę, by po chwili przenieść spojrzenie na Gible, który okazał się być małym cwaniakiem.
___ - Pff. Chciałbyś, żeby to było takie proste. Powiedziałem, że zaczniemy od tego, bo później jest trudniejszy etap. Głazy będą musiały lewitować wokół areny. Dlatego Stone Edge się tutaj nie sprawdzi. Muszą być na tyle małe, żebyś był w stanie je potem unieść. Kolejna próba. Tym razem bez kombinatorstwa! - rzuciłem z uśmiechem do Pokemona, zerkając kątem oka na Caina, który najwyraźniej miał jakies skłonności do piromanii.
Powrót do góry Go down
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

Jeck trenuje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 6 EmptyWto Kwi 21, 2020 10:02 pm

Fletch zmrużyła oczy, gdy wspomniałeś o pozostałych ognistych atakach, które już znała. Wszystkie, w ilości aż jeden. Nie czyniło jej to żadnym specjalistom w tej dziedzinie, ale próbowała kombinować coś z Ember. W końcu to też nie był czysty płomień, tylko żar. A żar wydziela jako tako gorący opar, prawda?
Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 6 662
Pokemon: Fletchinder
Trenowany atak: Heat Wave
Typ ataku: Move Tutor (3-12)
Aktualny postęp: +11%
Pomoc koleżeńska: +15%
Bonus dla newbie: +5%
Ogólny postęp: 31%
+15% przywiązania dla Amaury

Co tu dużo mówić, miałeś rację, tym razem się udało. Ryba w końcu pokryła cały swój przód energią potrzebną do zaatakowania Zen Headbutt. Skoro kaski i ochraniacze są na miejscu, czas na szarżę.
Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 6 318
Pokemon: Carvanha
Trenowany atak: Zen Headbutt
Typ ataku: Move Tutor (5-16)
Aktualny postęp: +13%
Pomoc koleżeńska: +14%
Ogólny postęp: 71%

Gible był nieco zawiedziony tym, że nie spodobał ci się jego pomysł na ewolucję wykonania tego ataku, ale dość szybko mu przeszło i przeszedł do dalszych ćwiczeń, tym razem prawidłowych z wytycznymi. Nie okazało się to wcale takie trudne, po jakiejś chwili sypnął ci pod nogi drobnymi kamykami, które miały dość wyraźne i ostre krawędzie.
Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 6 443
Pokemon: Gible
Trenowany atak: Stealth Rock
Typ ataku: Move Tutor (10-30)
Aktualny postęp: +25%
Pomoc koleżeńska: +12%
Ogólny postęp: 66%
Powrót do góry Go down
Jeck

Jeck


Liczba postów : 665
Dołączył : 04/02/2019

Jeck trenuje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 6 EmptySro Kwi 22, 2020 10:08 pm

___- Świetnie. Mówiłem, że uda Ci się teraz obronić tak, jak należy. A skoro tą część masz już opanowaną, pora na szarżę. Jesteś świetnym pływakiem i trzeba to wykorzystać. W wodzie jest głaz, który teraz będziesz musiał zniszczyć za pomocą Zen Headbutt. Ochroń swoją głowę i przyspiesz w jego stronę tak bardzo, jak tylko potrafisz. Możesz sobie wyobrazić, że ta skała to ja. Pewnie będziesz bardziej zmotywowany. - zauważyłem, wzdychając pod nosem, jednak czekałem, aż ryba wykona swoje zadanie. W tym czasie Gible dał sobie spokój z kombinatorstwem i brał się właśnie za poprawny trening. Szybko mu poszło, bo już po chwili dookoła znajdowały się zaostrzone kamienie.
___- Właśnie o to chodziło! Teraz, jak mówiłem, czeka nas trudniejsza część. Jak widziałeś w filmiku, kamienie te muszą unosić się dookoła areny. Dlatego skup się porządnie i znów spróbuj wyczuć głazy w ten sam sposób, jak przy Stone Edge. Tym razem jednak będziesz musiał unieść je w powietrze i sprawić, żeby tam zostały. - wyjaśniłem Pokemonowi, stając z boku, by móc wyłapać ewentualne błędy.
Powrót do góry Go down
Banshee

Banshee


Liczba postów : 503
Dołączył : 10/04/2019

Jeck trenuje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 6 EmptySro Kwi 22, 2020 11:12 pm

_____Kiedy Fletch popatrzyła na niego ze zmrużonymi oczami, Cain nie miał naprawdę dobrej odpowiedzi. Dlatego nie zważając na jej (x) Doubt, białowłosy tylko zareagował radosnym:
Jeck trenuje - Page 6 MQmyN5Wd_400x400

_____Wszystkie, czyli aż jeden, ale za to jaki! Ona sobie nie poradzi? Jasne, że sobie poradzi. Może jednak lepiej popatrzeć, jak to robią bardziej ogarnięte istoty. Wcześniej Jeckyll kombinował coś tam z Pokedexem, dlatego Donovan też postanowił wyciągnąć telefon i włączyć jakiś filmik - ot! Kompilację pokemonów, które wykonywały Heat Wave.
_____- Chodź, pooglądamy - dodał, dając przed nich ekran, a jako, że nie mieli przy tym popcornu, Fletch musiała się zadowolić 5 dry blokami. - To już wygląda lepiej, nie? - rzucił, gdy filmik się skończył i polecił, by ptaszyna spróbowała po raz kolejny.

Pokemon: Fletchinder Fletch ♀
Move Tutor: Heat Wave
Natura: Quiet (likes dry)
Pokebloki: 5 Dry
Powrót do góry Go down
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

Jeck trenuje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 6 EmptyCzw Kwi 23, 2020 2:23 pm

Carvanha zakłapała szczękami i wzmocniła swoją głowę fioletowo-różową poświatą, lecąc jak najszybciej się da na głaz. Uderzenie było tak silne, że... ryba przebiła się przez własną ochronę i zawaliła przodem ciała o głaz, rozpłaszczając się na nim. Po chwili wypłynęła bezwładnie na powierzchnię, a ty miałeś nieprzytomnego pokemona. *musiałem XD*
Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 6 318
Pokemon: Carvanha
Trenowany atak: Zen Headbutt
Typ ataku: Move Tutor (5-16)
Aktualny postęp: +10%
Pomoc koleżeńska: +9%
Ogólny postęp: 90%

Gible wyrzucił w powietrze kamienie, jednak za pierwszym razem nie zostały tam za długo. Dopiero po kilku kolejnych próbach udało mu się je tam zawiesić na stałe. Cóż, wygląda na to, że to wszystko z tego ataku.
Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 6 443
Pokemon: Gible
Trenowany atak: Stealth Rock
Typ ataku: Move Tutor (10-30)
Aktualny postęp: +24%
Pomoc koleżeńska: +10%
Ogólny postęp: 100%
atak opanowany!

Fletch przysiadła na twoim ramieniu, gdy włączyłeś filmiki z DIY Heat Wave. Dzięki nim załapała, że powinien to być raczej gorący podmuch wiatru, niż skoncentrowany ładunek energii. Spróbowała zamachać mocniej skrzydłami, aczkolwiek nie poczułeś jakiejś wielkiej duchoty. Tak właściwie to nawet cię schłodziła.
Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 6 662
Pokemon: Fletchinder
Trenowany atak: Heat Wave
Typ ataku: Move Tutor (3-12)
Aktualny postęp: +10%
Pomoc koleżeńska: +10%
Bonus dla newbie: +5%
Ogólny postęp: 56%
+15% przywiązania
Powrót do góry Go down
Banshee

Banshee


Liczba postów : 503
Dołączył : 10/04/2019

Jeck trenuje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 6 EmptyCzw Kwi 23, 2020 6:26 pm

_____No proszę, czego nie mógłby załatwić filmik instruktażowy na youtube? No dobra, teraz była to kompilacja, ale wciąż zadziałała, nie wspominając o wspólnym czasie. który spędził wraz z pokemonem. Przyjemne z pożytecznym. Donovan podparł dłonią głowę i patrzył na kolejne próby Fletch.
_____- Myślisz, że to dobra alternatywa zamiast grzejnika? - rzucił jakby nigdy nic. Niekoniecznie by spalić wszystko po drodze, ale przy nieco mniejszej mocy, by nagrzać pokój. Przykryć się dodatkowo piórami?
_____Pewnie powinien przestać z rozmyśleniami na głos, zanim Fletch znów zacznie dziwnie patrzeć. Nie, by chciał ją przerobić na żywy kaloryfer, ale atak - jak większość ognistych - bez wątpienia przynosił ciepło.
_____- Dobra robota, oby tak dalej - dodał po chwili, machając ręką, by ptaszyna kontynuowała.

Pokemon: Fletchinder Fletch ♀
Move Tutor: Heat Wave
Natura: Quiet (likes dry)
Powrót do góry Go down
Jeck

Jeck


Liczba postów : 665
Dołączył : 04/02/2019

Jeck trenuje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 6 EmptyCzw Kwi 23, 2020 10:07 pm

___Westchnąłem ciężko, widząc, jak ryba uderza w skałę i najzwyczajniej w świecie traci przytomność. Mogłem się tego spodziewać. Pokręciłem głową i wycofałem Pokemona do Pokeballa, kierując się zaraz w stronę najbliższego Centrum Pokemon.
___ - Zaraz wracam, Donovan. Nie tęsknij za bardzo. - rzuciłem z szerokim uśmiechem w stronę białowłosego, opuszczając swoje pole treningowe. Tak jak obiecałem, wróciłem najszybciej jak się dało, znów wypuszczając rybę do zbiornika.
___ - Teraz już wiesz, co się stanie, jak nie ochronisz sobie porządnie głowy. Niezbyt to było przyjemne, co? Ale takie doświadczenia też są ważne. Spróbuj jeszcze raz. Tym razem postaraj się ochronić siebie bardziej dokładnie. - poleciłem rybie, mając szczerą nadzieję, że nauczył się, że nie należy przesadzać. Wrzuciłem mu również do wody dwa wytrawne Pokeblocki, by za chwilę przenieść uwagę na Gibla.
___ - Bardzo dobrze. Dokładnie o to chodziło. Pojętna z Ciebie bestia. A skoro mamy towarzystwo, poćwiczmy dalej. Tym razem weźmiemy na warsztat Incinerate. Jest to ognisty atak, dlatego pewnie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Atak jest o tyle ciekawy, że jeśli przeciwnik będzie trzymał jakiś przedmiot, w ten sposób uda Ci się go spalić i stanie się bezużyteczny. Zacznijmy spokojnie. Skup się porządnie i spróbuj znaleźć w sobie energię, którą później zamienisz właśnie w ogień. Nie przejmuj się, jeśli na początku będzie ciężko. Wierzę, że w końcu Ci się uda.
Powrót do góry Go down
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

Jeck trenuje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 6 EmptyPią Kwi 24, 2020 3:21 pm

Fletch uparcie szła za swoim, ignorując twoje głośne przemyślenia i skupiając się cały czas na wachlowaniu skrzydłami. Czułeś się prawie jak na jakimś wypizdowiu, na którym wieje ze wszystkich stron, ale w końcu poczułeś ciepło. Spod skrzydeł ptaka wydobywał się coraz to cieplejszy powiew, aż w końcu zaczął cię parzyć w twarz.
Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 6 662
Pokemon: Fletchinder
Trenowany atak: Heat Wave
Typ ataku: Move Tutor (3-12)
Aktualny postęp: +11%
Pomoc koleżeńska: +8%
Bonus dla newbie: +5%
Ogólny postęp: 80%

Ryba po wizycie w Centrum Pokemon była znowu pełna sił, chociaż w zestawieniu z wściekłością, jaką wręcz buzowała, nie wróżyło to nic dobrego... Na szczęście znajdowała się we wodzie, a ty na ziemi. Ponownie się rozpędziła i przywaliła w kamień, ale tym razem to on ugiął się pod jej uderzeniem, a nie odwrotnie.
Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 6 318
Pokemon: Carvanha
Trenowany atak: Zen Headbutt
Typ ataku: Move Tutor (5-16)
Aktualny postęp: +5%
Pomoc koleżeńska: +5%
Ogólny postęp: 100%
atak opanowany!
-6% przywiązania

Gible się starał. Naprawdę. Zawziął się w sobie, spiął, zamknął oczy i próbował z siebie uwolnić energię, o której mówiłeś. I kiedy oboje myśleliście, że jest już blisko... uszedł z niego tylko pierd. Może warto sprawdzić, czy ma temperaturę większą od jego ciała? Może od dupy strony to droga do sukcesu?
Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 6 443
Pokemon: Gible
Trenowany atak: Incinerate
Typ ataku: Transfer Move (10-20)
Aktualny postęp: +14%
Pomoc koleżeńska: +8%
Ogólny postęp: 22%
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jeck trenuje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Jeck trenuje
Powrót do góry 
Strona 6 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» tajga trenuje
» Jeck się bawi w ogrodnika
» Jeck bawi się w... stolarza?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Szkolenia-
Skocz do: