IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Treningi drużyny Theo

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Chaos

Chaos


Liczba postów : 45
Dołączył : 24/02/2019

Treningi drużyny Theo Empty
PisanieTemat: Treningi drużyny Theo   Treningi drużyny Theo EmptyPią Mar 22, 2019 9:25 pm

Trenowane pokemony:
- Riolu (ice punch [MT] 13%)


Ostatnio zmieniony przez Chaos dnia Sob Mar 23, 2019 8:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Chaos

Chaos


Liczba postów : 45
Dołączył : 24/02/2019

Treningi drużyny Theo Empty
PisanieTemat: Re: Treningi drużyny Theo   Treningi drużyny Theo EmptyPią Mar 22, 2019 9:58 pm

Treningi drużyny Theo MufQ6cMZdecydowałem, że rozbijemy obóz kilka godzin wcześniej, niż zwykle. Spojrzałem na zegarek. Dochodziła godzina szesnasta. Oceniłem, że zacznie się ściemniać dopiero za jakieś półtorej godziny, więc mieliśmy dość czasu, by bez pośpiechu rozłożyć posłania, rozpalić ognisko, zjeść kolację, a także zrobić coś, co planowałem od kilku dni. Miała to być mała niespodzianka dla mojej drogiej wojowniczki.
Treningi drużyny Theo MufQ6cM- Riolu - zagadnąłem pokemona. - Co powiesz na mały trening?
Treningi drużyny Theo MufQ6cMWiedziałem, że się ucieszy. Co prawda nie zareagowała na propozycję zbyt entuzjastycznie, ale kątem oka dostrzegłem, że na jej mordce pojawił się lekki uśmiech, który zniknął dopiero, gdy nasze spojrzenia się spotkały. Riolu zatrzymała się, skrzyżowała ręce na piersi i przez chwilę przyglądała mi się w milczeniu, jakby zastanawiała się nad odpowiedzią. Po chwili kiwnęła głową.
Treningi drużyny Theo MufQ6cM- Świetnie! - ucieszyłem się.
Treningi drużyny Theo MufQ6cMPrawdę mówiąc nie za bardzo wiedziałem, od czego powinienem zacząć. W czasie drogi uważnie studiowałem mini encyklopedię wbudowaną w pokedex, lecz dowiedziałem się z niej tylko tyle, że pokemon może się nauczyć różnych ciekawych ataków poprzez sumienny i czasochłonny trening. Z kolei moim zadaniem, jako trenera, było naprowadzenie pokemona na właściwy tor, poprzez dawanie mu różnych wskazówek.
Treningi drużyny Theo MufQ6cM- Przeglądałem tabelę ataków, których możesz się nauczyć - powiedziałem. - Jeden z nich wygląda interesująco i może być bardzo użyteczny w walce. Nazywa się Ice Punch. Lodowa Pięść. Jak sama nazwa wskazuje, jest to atak typu lodowego. Wiem, że jesteś pokemonem walczącym, ale trzeba poszerzać horyzonty, prawda? Nie jest to najłatwiejszy atak, dlatego nie zniechęcaj się, jeśli nie nauczymy się go od razu. Mamy czas.
Treningi drużyny Theo MufQ6cMWyciągnąłem pokedex, wyszukałem wyżej wspomniany atak i głośno przeczytałem jego opis.
Treningi drużyny Theo MufQ6cM- Ice Punch. Atak zadający obrażenia o mocy 75. Istnieje 10% szansy na zamrożenie przeciwnika. Niewiele nam to mówi, co? - powiedziałem, śmiejąc się przy ostatnim zdaniu. - Na początek spróbuj skupić całą energię w pięści. Myśl o lodzie. O zimie, soplach lodu zwisających z gałęzi drzew. Wyobraź sobie, że wokół nas leży tylko i wyłącznie śnieg. Może zamknij oczy, będzie ci łatwiej. Zaciśnij pięść i pomyśl o lodowej energii, która stopniowo się w niej kumuluje. Zupełnie tak, jakbyś zacisnęła w dłoni śnieżkę. Skumuluj w pięści jak najwięcej tej energii i zamachnij się, jakbyś chciała przeciąć powietrze.
Treningi drużyny Theo MufQ6cMPodrapałem się po nosie. Tylko ten charakterystyczny dla mnie tik nerwowy mógł zdradzić, że nie jestem do końca pewien, czy moje wskazówki są pomocne i nie brzmią jak stek bzdur. Miałem wielką nadzieję, że nie wybrałem zbyt trudnego ruchu na początek.
Powrót do góry Go down
Chmurek

Chmurek


Liczba postów : 1058
Dołączył : 27/02/2019

Treningi drużyny Theo Empty
PisanieTemat: Re: Treningi drużyny Theo   Treningi drużyny Theo EmptySob Mar 23, 2019 7:46 am

Trening Riolu i jego trenera zaczął się od skupiania energii. Było to bardzo dobrym pomysłem, zważając na fakt, że niemal każdy atak wymagał nagromadzenia energii, którą później uwalnia się w określony sposób - najczęściej nadaje mu się cechy żywiołów. Riolu nie udało się wprawdzie zmaterializować lodu na łapce, ale kiedy jego trener jej dotknął, poczuł, że jest zimna. Nawet bardzo. Podążali w dobrym kierunku.

Szkoleniowy raport:
Treningi drużyny Theo 447
Pokemon: Riolu
Trenowany atak: Ice Punch
Typ ataku: Move Tutor
Aktualny postęp: +13%
Ogólny postęp: 13%
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Treningi drużyny Theo Empty
PisanieTemat: Re: Treningi drużyny Theo   Treningi drużyny Theo Empty

Powrót do góry Go down
 
Treningi drużyny Theo
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Treningi Mol
» Treningi Księżniczki
» Treningi Mabh
» Treningi Lucie
» Treningi Vaphelka.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Szkolenia-
Skocz do: