IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Man vs World

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Camus

Camus


Liczba postów : 399
Dołączył : 02/02/2019

Man vs World Empty
PisanieTemat: Man vs World   Man vs World EmptyPią Kwi 19, 2019 11:09 pm

Man vs World P410
Man vs World Castelia_pop_art_by_toxicsquall_dctt9ch-250t
Wybudzony blaskiem świetlistych okien Castelii stanąłeś w końcu w ten pamiętny dzień przed swoim niedawnym lokum. Oddałeś kluczyki prze(nie)sympatycznej pani(carycy Voldemort) Krysi i ruszyłeś z uśmiechem przed siebie. Ciężka praca w końcu Ci się opłaciła. Zarobiłeś na to, by Twoje marzenie o podróży się spełniło. W końcu mogłeś wyrwać się i zacząć właściwą misję, z jaką tutaj przybyłeś. Twoje ciało było już przyzwyczajone do zmian po operacji, choć uległo nieco osłabieniu. Lecz na pewno dasz radę się pozbierać. W końcu Castelia jest wielkim miastem, a cały region Unova stoi przed Tobą otworem.




Ostatnio zmieniony przez Camus dnia Pią Kwi 10, 2020 9:01 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Jazon

Jazon


Liczba postów : 313
Dołączył : 13/03/2019

Man vs World Empty
PisanieTemat: Re: Man vs World   Man vs World EmptySob Maj 18, 2019 8:58 am

___Zielonowłosy wziął w swoje płuca spory wdech świeżego, porannego powietrza. Nastał ten czas, żeby zacząć coś zmieniać. Trzeba było ukrócić tyranię Organizacji, jednak wciąż był za słaby aby tego dokonać. Musiał wyruszyć podróż, aby stać się silniejszym. Dużo nie brał ze sobą, jedynie jedną parę ubrań na zmianę, śpiwór, oraz odrobinę jedzenia, w znacznej mierze kanapki, gdyż było to jedyne co potrafił zrobić Jazon, a i ich starczyłoby maksymalnie do jutrzejszego śniadania.
___Oddałem klucze pani, u której wynajmowałem mieszkanie, jeśli w zasadzie można to było mieszkaniem nazwać, ze względu na małą powierzchnię i masę uszkodzeń, jak popękany dach. Odwróciłem się od pani Krysi, zarzuciłem jakimś tekstem grzecznościowym, po czym szybko odszedłem, aby nie musieć patrzeć więcej na jej przebrzydłą mordę. Przede mną stał ogrom możliwości. Ostatecznie zdecydowałem się na wyruszenie na zachód, cóż mi szkodziło. Chciałem szybko oddalić się od miasta, żeby móc w spokoju poćwiczyć trochę.
Powrót do góry Go down
Camus

Camus


Liczba postów : 399
Dołączył : 02/02/2019

Man vs World Empty
PisanieTemat: Re: Man vs World   Man vs World EmptyCzw Maj 23, 2019 12:17 am

Udałeś się w stronę zachodniego portu, by móc zanurzyć stopy w piaszczystym wybrzeży Castelii. Była to mało znana lokacja, dlatego też nie było tutaj zbyt wielu ludzi. Mogłeś w spokoju potrenować ze swoim podopiecznym. Ponadto pamiętałeś, że dostałeś list, w którym okropna wieść doszła do Twoich uszu. Twój sąsiad z pomieszczenia naprzeciwko umarł i zostawił Ci w spadku Joltika, który czekał na odbiór w Centrum Pokemon. Najpierw jednak musiałeś skupić się na nawiązaniu bliższej relacji ze Swordem. W tym celu odnaleźliście w miarę odizolowane od społeczeństwa miejsce, gdzie mogliście w spokoju zająć się wspólnym zwiększaniem możliwości batalistycznych. Dookoła was znajdowała się kamienna fasada falochronu, plaża pełna kamieni i małych znajdziek oraz bezkresny ocean, którego piękno podkreślały promienie słońca. To jest to! To właśnie ten moment! Plaża wydawała się być z pozoru dokładnie taka, jakiej się spodziewałeś (Jazonowy Plecak).
Powrót do góry Go down
Jazon

Jazon


Liczba postów : 313
Dołączył : 13/03/2019

Man vs World Empty
PisanieTemat: Re: Man vs World   Man vs World EmptyPią Maj 24, 2019 11:56 am

___Kiedy opuszczałem budynek, który przez ostatnie parę tygodni był moim domem doszły mnie przykre informacje. Sąsiad z tego samego piętra zmarł. Ponoć pozostawił mi małego Joltika w spadku. Znałem już tego pokemona, gdyż pomagałem przy jego dorastaniu. Miał na mnie czekać w pobliskim centrum pokemon. Wieść ta jednak nie zmieniła mojego zdania o udaniu się na zachodnie wybrzeże.
___Wiele razy chciałem odwiedzić tę piękną lokację, jednak ciągłe zlecenia skutecznie mi to uniemożliwiały. Teraz jednak byłem wolny. Miałem ze sobą cały zakupiony sprzęt niezbędnych do podróży takich jak ta. No i oczywiście swoją katanę. Przez ostatnie pół roku zbyt często jej nie używałem, bo i czasu nie było. Wiedziałem, że czeka mnie długa droga do osiągnięcia swoich celów.
___Plaża była doskonałym miejscem do przetestowania możliwości mojego magnesowego przyjaciela. Wypuściłem Sworda z jego balla. - Hej Sword. Co powiesz na ostatni trening przed pełnoprawnym wyruszeniem w drogę? Przetestujmy wszystkie posunięcia, jakie udało nam się w ostatnim czasie opanować. Zaczęliśmy ćwiczenia. Sword używał Tackle, Supersonic, Thunder Shock, Double Team i Thunder Wave, a zielonowłosy szermierz obserwując poczynania swojego pokemona, wykonywał wymachy kataną ...
___Po krótkiej chwili tego treningu nadeszła jego druga część. Sword zaczął wykonywać Curse, Magnet Rise, Magnet Bomb, i Shock Wave. Zaś Jazon schował katanę i udał się w kierunku wody, aby obmyć ręce. Przy okazji cieszył swoje oczy pięknym widokiem błyszczącego w promieniach słońca morza, a swoje stopy ciepłem nagrzanego piasku ...
Powrót do góry Go down
Camus

Camus


Liczba postów : 399
Dołączył : 02/02/2019

Man vs World Empty
PisanieTemat: Re: Man vs World   Man vs World EmptyPon Maj 27, 2019 12:07 am

Nagle Twoją uwagę przykuła tajemnicza postać, która od niedługiego czasu przyglądała się waszej dwójce zza drzewa. Był to młodzieniec, który chyba podziwiał Twoje poczynania z Pokemonem.
Man vs World Akashi.Seijuurou.full.1245585

Malec, gdy tylko go ujrzałeś, schował się za drzewem i udawał, że go nie ma. W tym samym momencie z drzewa zleciał Spearow, który wyglądał na rozwścieczonego. Zaczął dziobać małego chłopca i gonić go po plaży. Magnemite spojrzał na Ciebie pytająco. Wydawało się, że chłopak potrzebuje Twojej pomocy. Przypomniało Ci to o dawnych latach, gdy jako mały brzdąc walczyłeś z wiatrakami. Ach ten powiew młodości. No ale nic. Musisz coś teraz wykombinować. Możesz trzasnąć Spearowa albo chłopca, albo Spearowa i chłopca, a mogłeś to olać i sobie pójść. W zasadzie full wyborów!
Powrót do góry Go down
Jazon

Jazon


Liczba postów : 313
Dołączył : 13/03/2019

Man vs World Empty
PisanieTemat: Re: Man vs World   Man vs World EmptyWto Maj 28, 2019 12:14 pm

___Jazon już od dłuższego czasu czuł na sobie czyjś wzrok. Wykonując kilka drobnych ruchów dostrzegł, kto tam niekulturalnie podgląda jego trening. Mały chłopiec, na oko nie mógł mieć więcej niż trzynaście lata, chociaż zielonowłosy początkowo dał mu zdecydowanie mniej, bacznie przyglądał się to szermierzowi, to latającemu magnesikowi. Dzieciak, chcąc się ukryć, schował się za drzewem. Trochę bezsensowne wydawało się to młodemu Reed'owi, skoro i tak obydwoje dobrze wiedzieli, że go ujrzał.
___Nagły ruch chłopca rozwścieczył dzikiego ptaka. Jazon widywał już takie w swoim rodzimym regionie, jednak za cholerę nie miał pojęcia jak się nazywał ten gatunek. Nie mógł zwyczajnie stać obok, i obserwować. Musiał coś zrobić. Spojrzał na Magnemite i wykonał długi, ciężki wydech. - Sword, zaatakuj tego pokemona z Shock Wave'a, aby go unieruchomić. Następnie użyj Curse i Tackle, żeby zadać mu obrażenia. - Szermierz dobrze widział co chciał uczynić ...
Powrót do góry Go down
Camus

Camus


Liczba postów : 399
Dołączył : 02/02/2019

Man vs World Empty
PisanieTemat: Re: Man vs World   Man vs World EmptyCzw Cze 20, 2019 11:49 pm

Nie trzeba było długo czekać, aż Spearow spłoszony nagłą salwą ucieknie, gdzie pieprz rośnie.

Legacy +1
Podczas przygody będziesz zdobywać punkty w zależności od Twoich wyborów. Będą to albo punkty Legacy (wybory na rzecz dobra innych), albo punkty Ego (wybory komfortowe dla Ciebie). Nie sugeruj się jednak nazwami, obydwie grupy punktów są jak najbardziej dobre, ale umożliwiają różne operacje w przyszłości i wpłyną na to, ja świat będzie Cię postrzegać oraz na to, w jaki sposób rozwinie się fabuła. Złe (negatywne wybory), bo takich też możesz dokonywać, nie zabraniam, będą nagradzane ujemnymi punktami. Jak się domyślasz ma to swoje korzyści, ale i niekoniecznie przyjemne skutki.

Uratowałeś chłopca, co bardzo go ucieszyło. Wyszedł zza drzewa i ukłonił się nisko.
-Przepraszam dzielny szermierzu! Nie chciałem przeszkadzać... po prostu... zawsze marzyłem, by Pana poznać- powiedział zdenerwowanym i zawstydzonym tonem.-Dziękuję Panu za ratunek..- dodał po chwili.

-Nazywam się Samuel i jestem sierotą. Od lat trenuję szermierkę, ale nie mam prawdziwego mentora... Czy zechciałby mnie Pan uczyć? - zapytał nadal w pokłonie. Dzieciak może nie był specjalnie dojrzały, ale na pewno miał ogromny szacunek do Twojej osoby. Mogłeś zgodzić się przyjąć go na ucznia, odesłać z kwitkiem lub samemu zadecydować, co z tym zrobisz :D W końcu to Twoja przygoda!
Powrót do góry Go down
Jazon

Jazon


Liczba postów : 313
Dołączył : 13/03/2019

Man vs World Empty
PisanieTemat: Re: Man vs World   Man vs World EmptyCzw Wrz 05, 2019 11:01 pm

___Chłopak, który jeszcze przed chwilą uciekał przed atakującym go pokemonem ptakiem stał teraz przede mną, cały przepocony, z kilkoma zadrapaniami. Rany nie wyglądały na jakieś specjalnie poważne, jednak mogłoby wdać się zakażenie. Jazon przykucnął przy dzieciaku, wyciągnął jakiś czysty kawałek materiału (przeważnie nosił takie przy sobie, aby móc opatrzyć własne rany), jednak nie posiadał żadnych innych medykamentów przy sobie. Kiedy oczyszczał chłopakowi rany i tworzył mało zgrabne opatrunki wysłuchiwał jego słów. Zielonowłosy postanowił przyjrzeć się młodzianowi lepiej. Na pierwszy rzut oka nie przypominał jakiegoś zawadiaki czy awanturnika. Wręcz przeciwnie. Jazon spoglądając na niego miał wrażenie, że widzi "lalusia", który prędzej sprawdziłby się jako kupiec, czy też sędzia, a nie wojownik. Nie chciał jednak oceniać Samuela na podstawie samego wyglądu, byłoby to niestosowne i niezgodne z stylem bycia szermierza.
___- Nie ma za co dziękować. Każde starcie przyda się mojemu Swordowi, aby nabrał trochę więcej doświadczenia, także też wyniosłem z tego jakąś korzyść - Jazona trochę biły z tropu słowa dotyczące niecodziennego marzenia chłopca. Zastanawiał się skąd on mógł go znać. Czyżby aż tak bardzo wyróżniał się wśród mieszkańców miasta? - Cóż, w zasadzie nie zajmuję się szkoleniem i nie mam w tym kompletnie doświadczenia, jednak wypadałoby, aby każdy mężczyzna potrafił zadbać o siebie i swoich bliskich. Tylko ... skąd mnie znasz? Jazon nie mógłby nie zadać tego pytania, zbyt mocno to go trapiło. Zwrócił też uwagę, że nie dostrzega u chłopca żadnego oręża, ten jednak twierdził, iż od lat trenuje. Szermierz nie rozstaje się ze swoją bronią, nigdy, tudzież był lekko skonfundowany.
Powrót do góry Go down
Camus

Camus


Liczba postów : 399
Dołączył : 02/02/2019

Man vs World Empty
PisanieTemat: Re: Man vs World   Man vs World EmptyPią Wrz 27, 2019 3:20 am

Samuel odpowiedział niemalże natychmiast:
-Uczyłem się szermierki na własną rękę odkąd Ci podli ludzie zamordowali moich rodziców... uciekłem tak jak mnie uczyła mama... ojciec powiedział, że gdyby coś im się stało, mam chwycić za miecz rodowy i uciec z nim. Szukać mężczyzny z przepowiedni. W mojej rodzinie wierzono, że co 10 pokoleń rodzi się profesjonalny szermierz, który potrafi swym jednym cięciem zwyciężyć tsunami, a nawet gorsze kataklizmy. Poszperałem trochę w necie, bo w końcu od czegoś jest i trafiłem do Castelii. Podobno któryś z mieszkańców podziwiał utalentowanego szermierza i oddał mu w spadku Pokemona. Udało mi się przechwycić trop i w ten sposób Pana znaleźć... niestety problemem jest mój miecz... został on skradziony przez starszych ode mnie chłopaków. Nie mogłem ich skrzywdzić, a nie wiedziałem, jak miałem się obronić... proszę, pomógłby mi Pan? Chcę zostać szermierzem i pomścić moją rodzinę- odrzekł długim wywodem i ku Twojemu zdziwieniu wydawał się przy tym być ogromnie przekonujący. W jego oku rozbłysnęła iskra, która przeszyła Twoje serce. To była prawdziwa wola walki i duch, którego niełatwo spotkać w tych czasach.
Powrót do góry Go down
Jazon

Jazon


Liczba postów : 313
Dołączył : 13/03/2019

Man vs World Empty
PisanieTemat: Re: Man vs World   Man vs World EmptyNie Gru 01, 2019 11:12 pm

Zielonowłosy ze spokojem wsłuchiwał się w wyjaśnienia chłopca. Samuel znalazł się w dość nieciekawej sytuacji. Jazon widział w nim młodszego siebie. Jednak nie zrozumiał wszystkiego co on powiedział. Przecięcie tsunami wydawało mu się być nierealne. Poza tym zastanawiał się czym był ten cały "net" o którym chłopak wspomniał. Wyglądało na to, że była to kolejna dogodność, na którą nie było go stać, oraz o której nic nie wiedział.
- Ehh ... niech będzie. Pomogę ci w przygotowaniu się, do odzyskania twojego miecza. Jednak nie sądzę, abym był szermierzem z twojej przepowiedni. Lekcja pierwsza ... - sypnął Samuelowi piaskiem prosto w oczy - jeśli przeciwnik ma przewagę, odbierz mu ją w inny sposób.. Rozpoczął się trening z piekła rodem.
Powrót do góry Go down
Camus

Camus


Liczba postów : 399
Dołączył : 02/02/2019

Man vs World Empty
PisanieTemat: Re: Man vs World   Man vs World EmptyPon Gru 02, 2019 12:00 am

Samuel starał się słuchać każdej Twojej uwagi i za każdym razem, gdy mu nie wychodziło wstawał i próbował dalej. Wyglądał na niezwykle zdeterminowanego. W pewnym momencie ujrzałeś w nim maleńką iskrę determinacji, która pomogła mu poruszać się szybciej. Po żmudnym treningu zaczęło się ściemniać, a nie wypadało trzymać chłopaka w taki ziąb na dworze. Castelia była ogromnym miastem, więc na pewno znaleźlibyście lokum, gdyby nie fakt, że Ci się bardzo śpieszy, w końcu ty też miałeś swój cel. Nietrudno było się zatem domyślić, że musiałeś wybrać, co teraz poczniecie. Czy bierzesz Samuela ze sobą w podróż? A może pozostaniesz w Castelii na dłużej? Może zdecydujesz jeszcze inaczej?

Tymczasem usłyszałeś w oddali jakiś niezrozumiały dla Ciebie odgłos. Pisk? Czy inny skrzek? Miałeś wrażenie, jakby coś błysnęło w oddali tuż nad horyzontem morza.
Powrót do góry Go down
Jazon

Jazon


Liczba postów : 313
Dołączył : 13/03/2019

Man vs World Empty
PisanieTemat: Re: Man vs World   Man vs World EmptyPon Gru 09, 2019 12:01 am

___Zielonowłosy obserwował poczynania młodziana z ogromnym skupieniem. Perfekcja ... jedna z nielicznych faktycznie dobrych rzeczy, jakich nauczył się podczas pobytu wewnątrz szeregów Organizacji. Właśnie do niej dążył Jazon. Chciał dostrzec wszelkie silne strony, które staną się podstawą siły młodego chłopaka, oraz te słabe, nad którymi trzeba będzie popracować, aby nie był zbyt proste do dostrzeżenia dla potencjalnego przeciwnika.
___Zaczęło się ściemniać nim się spostrzegli. Samuel mógł tego nie dostrzec, gdyż był wciąż w pełni skupiony na treningu, który jednocześnie rozgrzewał go, jednak stojący obok szermierz poczuł chłodny wiatr. Dawno dzień nie zleciał mu tak szybko jak dzisiaj. Co jednak miał on począć. Nadal daleka droga przed nimi, a przecież nie mógł sobie pozwolić na dłuższe pozostawanie w tym mieście. Musiał ruszyć przed siebie, jednak przy tym nie chciał jednocześnie pozostawiać chłopaka samego sobie. Chociaż miał unikać wracania do dawnego siebie, postanowił zrobić wyjątek, w końcu robił to z dobroci serca, z szczerej empatii, jaką zaczął darzyć chłopaka.
- Sam, powiedz no mi, ile ty masz lat? I czy śpieszno ci do odzyskania tego miecza? - mimo determinacji jaką w sobie posiadał Samuel, zielonowłosy widział, że nadal ten musi wiele się dowiedzieć. Mimo wszystko nie miał zamiaru rzucać się do walki z bandą dzieciaków, zwłaszcza, że to chłopak pragnął odzyskać swój miecz, i jest to coś, co musiałby osiągnąć własnymi siłami. - Nadal masz przed sobą sporo pracy, ja jednak nie mogę pozostać dłużej w tym mieście. Jeśli chcesz możesz zabrać się ze mną, nabrać siły, wiedzy i doświadczenia, i wtedy powrócić, odebrać co twoje. Chciałbym jednak przed tym coś sprawdzić. Spróbuj podnieść mój miecz. - Jazon zarzucił gadkę, której sam się nie spodziewał. Fakt, wszystko to było prawdą, jednak czy młodzian się zgodzi na jego propozycję? W kwestii miecz ... odpowiedź była oczywista. Jeśli młodzian ma odzyskać swój miecz rodowy, to dobrzy byłoby, aby miał chociaż dość siły, aby móc się nim kilka razy zamachnąć ...

___Kiedy tylko Jazon przekazał swoją katanę usłyszał dziwny odgłos, który zwrócił jego uwagę. Jego szósty zmysł zaczął wariować. Coś się zbliżało ... tylko co? - Sword, bądź w gotowości żeby zaatakować Thunder Shock'iem - zalecił Magnemite'owi
Powrót do góry Go down
Camus

Camus


Liczba postów : 399
Dołączył : 02/02/2019

Man vs World Empty
PisanieTemat: Re: Man vs World   Man vs World EmptyPią Sty 10, 2020 4:54 pm

Samuel radził sobie całkiem nieźle jak na dzieciaka. Szybko odpowiedział na Twoje pytanie:
-Jedenaście lat. Od małego trenowałem w samotności. Uwielbiam szermierkę i chciałbym stawać się tylko lepszy. Wyruszę za Panem tak daleko jak będzie trzeba. Jestem gotowy na wszelki wycisk, mój obecny poziom nie wystarczy, żeby ochronić rodzinną spuściznę. Moja rodzina walczy teraz o przewodnictwo nad rodzinną manufakturą...- gdy zadałeś mu, by podniósł Twój miecz, zrobił to bez zawahania i uniósł go bezproblemowo. Mogłeś ujrzeć, że dzieciak jest niezwykle wysportowany jak na jedenastolatka. Tymczasem Twoja czujność była jak zawsze nieomylna. Jednakże samo przeczucie nie wystarczyło. W jednej chwili tuż obok Ciebie pojawiła się pewna persona płci pięknej, której nie kojarzyłeś.
-Hmmm... Zielone włosy... Blizna na oku... Nadnaturalne skupienie... To na pewno Ty... Szykuj się do bitwy- w tej samej chwili mroczna aura pojawiła się jakby znikąd, a Sword w ostatniej chwili użył Thunder Shock! W tej samej chwili pojawił się Pokemon, odpowiedzialny za atak.

Tajemnicza Persona:

Walka:



Ostatnio zmieniony przez Camus dnia Pią Sty 31, 2020 3:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Jazon

Jazon


Liczba postów : 313
Dołączył : 13/03/2019

Man vs World Empty
PisanieTemat: Re: Man vs World   Man vs World EmptySob Sty 11, 2020 4:20 pm

___Jazon przyglądał się chłopakowi, który opowiedział więcej o sobie w bardzo mechaniczny sposób, ale przy tym trochę uroczy. Możliwe, że to dziwna szczerość i prostota płynąca z chłopca wpłynęły na jego decyzje, jednak jeszcze nim Samuel podniósł miecz wiedział, że chce go szkolić. Jednak kiedy w końcu udowodnił swoją siłę zielonowłosemu zrozumiał, że nie ma do czynienia z jakimś byle dzieciakiem. Zastanawiał się, dlaczego w takim razie potrzebuje jego pomocy. Skoro trenuje od dziecka i ma dość siły żeby swobodnie podnieść miecz i korzystać z niego to zgraja starszych dzieciaków nie powinna być dla niego problemem. Czuł, że całą ta sprawa czymś śmierdzi, i miał zamiar dowiedzieć się czym. Odebrał od Samuela katanę i ... poczuł niesamowity chłód.
___Przed Jazonem nagle stanęła pewna ciemnowłosa piękność, która przeszywała go wzrokiem. Ubiór kobiety wydawał się być dość skąpy, jednak nie miał czasu żeby nad tym rozmyślać. Mineło już trochę czasu od kiedy czuł podobną aurę. W tym oto momencie życie jego, Sworda, oraz Samuela wisiało na włosku. Żądza krwi jaką poczuł była niewyobrażalna także natychmiast dobył ostrza, stanął w pozycji defensywnej i obserwował przeciwnika. Nie miał zamiaru być tym, który zaatakuje jako pierwszy, zwłaszcza, że nic nie wiedział o stojącej naprzeciw niego kobiety. Słowa jakich użyła, oraz aura jaką wokół siebie rozsiewała ... z pewnością była jakoś powiązana z Organizacją, jednak wątpił aby była którymś z członków, a to z powodu pokemona którego wykorzystała do walki, gdyż tych Jazon nigdy nie uświadczył podczas przebywania w Organizacji. Oczywiście, mógł o czymś nie wiedzieć, albo mogły zajść jakieś zmiany, o których nie miał prawa wiedzieć, jednak tu i teraz stoczy pierwszą walkę od czasu opuszczenia Organizacji ... czy zdoła podtrzymać swoje postanowienia dotyczące nie zabijania, czy też może już na samym początku będzie musiał je złamać?
___Zielonowłosy spojrzał na kobietę, oraz nieznanego sobie pokemona ptaka jakiego ta wezwała. Postanowił najpierw rozwiązać tę sytuację ugodowo. Rzucił Swordowi spojrzenie, aby ten sam podejmował decyzje zgodnie ze swoim uznaniem, zaś sam Jazon zwrócił się do kobiety. - Nie mam pojęcia kim jesteś, a skoro już chcesz walczyć to wypadałoby się przedstawić. Chociaż osobiście nie radzę podejmować ze mną pojedynku. ...

@Camus
Powrót do góry Go down
Camus

Camus


Liczba postów : 399
Dołączył : 02/02/2019

Man vs World Empty
PisanieTemat: Re: Man vs World   Man vs World EmptyPią Sty 31, 2020 4:02 pm

Kobieta wzruszyła ramionami i obojętnie zakpiła z Twojej uwagi. Tymczasem jej Pokemon nie próżnował i uderzył w Sworda za pomocą Reversal. Sword odleciał kawałek bliżej Ciebie, a dziewczyna wyciągnęła dziwny sztylet. Obecny stan walki niestety był przewagą mrocznej kobiety. Samuel nie mógł patrzeć na taki obrót spraw, jednak był bezbronny. Sparaliżował go strach przed potęgą przeciwnika.
-Sh... Sheala... Sheala! Proszę pomóż nam!- ku  Twojemu zdziwieniu chłopak zaczął coś krzyczeć. W jednej chwili poczułeś mroczną aurę, która wyłoniła się z pluszaka Samuela. W jednej chwili ze środka wyskoczył Pokemon, od którego emanowała ogromna energia.
Man vs World 54846eca192c83e6add74bad610690c3
W jednej chwili użył Ominous Wind i odbił kruka w drugą stronę. Teraz było was dwóch na jedną.
-Czyżby to był jeden z Twoich podopiecznych Jazon?
Ciekawe co na to BlackQuill. Pamiętasz jeszcze swojego dawnego druha? Przez Ciebie siedzi w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Vernon był Twoim towarzyszem... złapali go, a Ty czmychnąłeś i nawet nie próbowałeś go uratować. Jestem jego siostrą. Veronica Reyes. Dam Ci popalić!

- powiedziała z morderczym wzrokiem.
Sztylet:

Walka:
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Man vs World Empty
PisanieTemat: Re: Man vs World   Man vs World Empty

Powrót do góry Go down
 
Man vs World
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» The Bright World
» The Bright World
» the place where the world ends

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Działy Mistrzów Gier :: MG Camus 6/6-
Skocz do: