IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wylęgarnia Jeckylla

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Jeck

Jeck


Liczba postów : 665
Dołączył : 04/02/2019

Wylęgarnia Jeckylla Empty
PisanieTemat: Wylęgarnia Jeckylla   Wylęgarnia Jeckylla EmptyNie Maj 26, 2019 10:13 pm

Inkubator #1
Wylęgarnia Jeckylla Images?q=tbn:ANd9GcSGmzqTPb5we3h2Euy7M1vzuhO4kDbDSCrIEFdqNC7B-slwl4YM

Pusty

Inkubator #2
Wylęgarnia Jeckylla Images?q=tbn:ANd9GcSGmzqTPb5we3h2Euy7M1vzuhO4kDbDSCrIEFdqNC7B-slwl4YM

Pusty


Ostatnio zmieniony przez Jeck dnia Nie Cze 16, 2019 12:27 pm, w całości zmieniany 10 razy
Powrót do góry Go down
Jeck

Jeck


Liczba postów : 665
Dołączył : 04/02/2019

Wylęgarnia Jeckylla Empty
PisanieTemat: Re: Wylęgarnia Jeckylla   Wylęgarnia Jeckylla EmptyNie Maj 26, 2019 10:14 pm

Przyszedłem do Day-Care ze swoim świeżo zdobytym jajeczkiem. Umieściłem je w jednym z Inkubatorów, uprzednio dokładnie je czyszcząc i upewniając się, że temperatura jest dla niego odpowiednia.
Powrót do góry Go down
Jeck

Jeck


Liczba postów : 665
Dołączył : 04/02/2019

Wylęgarnia Jeckylla Empty
PisanieTemat: Re: Wylęgarnia Jeckylla   Wylęgarnia Jeckylla EmptyPon Maj 27, 2019 1:18 am

Przychodzę i znów dokładnie zajmuję się jajkiem, upewniając się, że wszystko jest w najlepszym porządku.
Powrót do góry Go down
Jeck

Jeck


Liczba postów : 665
Dołączył : 04/02/2019

Wylęgarnia Jeckylla Empty
PisanieTemat: Re: Wylęgarnia Jeckylla   Wylęgarnia Jeckylla EmptyWto Maj 28, 2019 1:45 am

Powtarzam poprzednie czynności, zastanawiając się, jak długo to wszystko zajmie. W końcu nigdy nie miałem z tym do czynienia.
Powrót do góry Go down
Jeck

Jeck


Liczba postów : 665
Dołączył : 04/02/2019

Wylęgarnia Jeckylla Empty
PisanieTemat: Re: Wylęgarnia Jeckylla   Wylęgarnia Jeckylla EmptySro Maj 29, 2019 10:31 am

Znów przychodzę, by zająć się jajkiem. Wygląda na to, że ma dobre warunki, bo chyba jestem w stanie dostrzec małe pęknięcia na skorupce.
Powrót do góry Go down
Banshee

Banshee


Liczba postów : 503
Dołączył : 10/04/2019

Wylęgarnia Jeckylla Empty
PisanieTemat: Re: Wylęgarnia Jeckylla   Wylęgarnia Jeckylla EmptySro Maj 29, 2019 7:10 pm

Cain, jako wzorowy członek Teamu Instynkt i dobry przyjaciel, także przyszedł, by odwiedzić jajeczko Jeckylla. Podszedł do inkubatora, wyjął niewyklutego malucha ze środka oraz chciał nim potrząsnąć, lecz w porę został złapany za kołnierz i wywleczony z pomieszczenia. "Wychodząc", Cain pomachał jajeczku na pożegnanie.
Powrót do góry Go down
Jeck

Jeck


Liczba postów : 665
Dołączył : 04/02/2019

Wylęgarnia Jeckylla Empty
PisanieTemat: Re: Wylęgarnia Jeckylla   Wylęgarnia Jeckylla EmptyCzw Maj 30, 2019 4:43 pm

Nieświadomy wczorajszej wizyty, znów zajmowałem się jajkiem, dostrzegając na nim ślady jakiś tłustych łapsk. Poza tym cały pokój śmierdział fajkami. Cain...
Powrót do góry Go down
Jeck

Jeck


Liczba postów : 665
Dołączył : 04/02/2019

Wylęgarnia Jeckylla Empty
PisanieTemat: Re: Wylęgarnia Jeckylla   Wylęgarnia Jeckylla EmptyPią Maj 31, 2019 4:12 am

Tym razem przyszedłem do jajka przygotowany. Dowiedziałem się, że małe Pokemony słyszą to, co dzieje się dookoła nich, gdy są w jajku, więc przyniosłem ze sobą książeczkę dla dzieci z typową, oklepana bajką o tym, jak dobro i odwaga wygrywają z zepsuciem. Może zalapie, o co chodziło.
Powrót do góry Go down
Jeck

Jeck


Liczba postów : 665
Dołączył : 04/02/2019

Wylęgarnia Jeckylla Empty
PisanieTemat: Re: Wylęgarnia Jeckylla   Wylęgarnia Jeckylla EmptySob Cze 01, 2019 1:58 pm

Po raz kolejny przychodzę i zajmuje się jajkiem
Powrót do góry Go down
Banshee

Banshee


Liczba postów : 503
Dołączył : 10/04/2019

Wylęgarnia Jeckylla Empty
PisanieTemat: Re: Wylęgarnia Jeckylla   Wylęgarnia Jeckylla EmptySob Cze 01, 2019 9:19 pm

Jasnowłosy przyszedł tu po raz kolejny, tym razem z markerem, malując na skorupce jajka radosną buźkę i wychodząc.

Wylęgarnia Jeckylla YCr5HKK
Powrót do góry Go down
Jeck

Jeck


Liczba postów : 665
Dołączył : 04/02/2019

Wylęgarnia Jeckylla Empty
PisanieTemat: Re: Wylęgarnia Jeckylla   Wylęgarnia Jeckylla EmptyNie Cze 02, 2019 5:17 pm

Na widok markera na skorupce jajka mało nie wybuchłem. Znów wiedziałem, kto to był. Cain nie przeżyje następnego spotkania ze mną, tego może być pewien. Siadłem przy jajku i zacząłem je delikatnie czyścić, wyobrażając sobie, co zrobię temu białowłosemu dziadowi.
Powrót do góry Go down
Jeck

Jeck


Liczba postów : 665
Dołączył : 04/02/2019

Wylęgarnia Jeckylla Empty
PisanieTemat: Re: Wylęgarnia Jeckylla   Wylęgarnia Jeckylla EmptyPon Cze 03, 2019 1:26 pm

Jajko wyglądało, jakby za moment miało się wykluć. Wolałem zostać przy nim i pilnować, czy aby na pewno wszystko idzie zgodnie z planem.

Korzystam z bonusu Instinct!
@Tea
Powrót do góry Go down
Herbatka

Herbatka


Liczba postów : 1107
Dołączył : 22/01/2019

Wylęgarnia Jeckylla Empty
PisanieTemat: Re: Wylęgarnia Jeckylla   Wylęgarnia Jeckylla EmptyPon Cze 03, 2019 3:59 pm

Wylęgarnia Jeckylla Bag_Pok%C3%A9_Ball_Sprite #443 Gible Wylęgarnia Jeckylla Male[G]
Imię:

Wylęgarnia Jeckylla Gible Wylęgarnia Jeckylla Gible

Typ: Wylęgarnia Jeckylla Dragon Wylęgarnia Jeckylla Ground
Poziom: 3
Ewolucja: Gible -> (lv. 24) Gabite -> (lv. 48) Garchomp
Ataki: Tackle | Sand Attack |  
Umiejętność: Rough Skin
Trzyma: -
Charakter/historia:
Natura: Bold
Smak: +Kwaśne, -Ostre.
Data złapania: 03.06.2019
Trener: Jeckyll Spike
Przywiązanie: 0%
Dojrzałość: 0%

Kod:
[center][img]https://cdn.bulbagarden.net/upload/9/93/Bag_Pok%C3%A9_Ball_Sprite.png[/img] [color=#84B1C8][b]#443 Gible[/b][/color] [img]https://gpx.plus/files/images/badge/male.gif[/img][b][G][/b]
[b]Imię[/b]:

[img]https://www.pkparaiso.com/imagenes/xy/sprites/animados/gible.gif[/img] [img]https://www.pkparaiso.com/imagenes/xy/sprites/animados-espalda/gible.gif[/img]

[b]Typ:[/b] [img]https://www.serebii.net/pokedex-bw/type/dragon.gif[/img] [img]https://www.serebii.net/pokedex-bw/type/ground.gif[/img]
[b]Poziom[/b]: 3
[b]Ewolucja[/b]: Gible -> (lv. 24) Gabite -> (lv. 48) Garchomp
[b]Ataki[/b]: [color=#ADA594]Tackle[/color] | [color=#D6B55A]Sand Attack[/color] |  
[b]Umiejętność[/b]: Rough Skin
[b]Trzyma[/b]: -
[b]Charakter/historia[/b]:
[b]Natura[/b]: Bold
[b]Smak[/b]: +Kwaśne, - Ostre
[b]Data złapania[/b]: 03.06.2019
[b]Trener[/b]: Jeckyll Spike
[b]Przywiązanie[/b]: 0%
[color=#FF0000][b]Dojrzałość[/b]: 0%[/color][/center]

Odejmij jeden Pokeball!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wylęgarnia Jeckylla Empty
PisanieTemat: Re: Wylęgarnia Jeckylla   Wylęgarnia Jeckylla Empty

Powrót do góry Go down
 
Wylęgarnia Jeckylla
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wylęgarnia Axela
» Blog Jeckylla
» Depozyt Jeckylla

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Day-care :: Wykluwanie jajek-
Skocz do: