IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Trening Garreta

Go down 
4 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Garret B.

Garret B.


Liczba postów : 168
Dołączył : 30/04/2019

Trening Garreta Empty
PisanieTemat: Trening Garreta   Trening Garreta EmptyPon Cze 10, 2019 4:48 pm

Wkroczyłem na wydzielone pole treningowe, rozglądając się dookoła. Byłem naprawdę pozytywnie zaskoczony wyposażeniem, które tutaj mieli i nie mogłem się doczekać, aż razem z Honedge je przetestujemy. Wypuściłem swojego Pokemona z Pokeballa.
- Cześć. Co powiesz na to, żeby trochę potrenować? - zapytałem swojego podopiecznego. Wiedziałem, że on jest zawsze gotowy do tego typu działań, więc nie spodziewałem się odmowy. Wyjąłem Pokedex, by przyjrzeć się liście ruchów, które mógł poznać. Zastanawiałem się przez dłuższą chwilę, który z nich będzie najbardziej użyteczny. - Nauczymy się dzisiaj Shadow Sneak, co Ty na to? I tak możesz go poznać, jednak w tym momencie będzie nam dużo bardziej potrzebny. Hm... Według Pokedexu, powinieneś wydłużyć swój cień, by następnie zaatakować przeciwnika od tyłu. Póki co skupmy się na pierwszej części. Postaraj się przelać swoją energię w cień i wydłużyć go na tyle, by dotknął jednego z manekinów.
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Trening Garreta Empty
PisanieTemat: Re: Trening Garreta   Trening Garreta EmptyCzw Cze 13, 2019 9:38 pm

Honedge zrozumiał teorię tego ataku ale nie miał pojęcia w jaki sposób przelać swoją energię w cień.

Trening Garreta 679
Shadow Sneak(5-20%): 15% +5% (WG)
Ogólny postęp: 20%
Powrót do góry Go down
Garret B.

Garret B.


Liczba postów : 168
Dołączył : 30/04/2019

Trening Garreta Empty
PisanieTemat: Re: Trening Garreta   Trening Garreta EmptyPią Cze 14, 2019 10:00 pm

Zamilkłem na moment, widząc, jak Hondege nie do końca rozumie, jak radzić sobie z poleceniem. Ciężki temat, zwłaszcza, że do tej pory nie zajmowałem się treningiem żadnego Pokemona. Odetchnąłem cicho i starałem się wrócić myślami do dni, które spędziłem z ojcem na ranczu. Zaśmiałem się pod nosem, gdy przypomniałem sobie pewną formułkę.
- Wiesz, mój ojciec zawsze powtarzał, że siła każdego Pokemona jest uśpiona głęboko w nim. Brzmi strasznie oklepanie, ale... może coś w tym jest? W końcu zna się na rzeczy. Może spróbuj mocno się skupić. Wejrzyj wgłąb siebie i... nie wiem, spróbuj znaleźć to źródło? - skrzywiłem się nieco, gdy dotarło do mnie, jak głupio muszę teraz brzmieć, ale naprawdę nie byłem w stanie wymyślić niczego innego.
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Trening Garreta Empty
PisanieTemat: Re: Trening Garreta   Trening Garreta EmptyPią Cze 14, 2019 10:08 pm

Pokemonowi niewiele to pomogło i dalej nie wiedział w jaki sposób ma wejść w swój własny cień. Zrezygnowany pokemon miecz "wbił" się w ziemię smutny.


Trening Garreta 679
Shadow Sneak(5-20%): 17% +5% (WG)
Ogólny postęp: 42%
Powrót do góry Go down
Garret B.

Garret B.


Liczba postów : 168
Dołączył : 30/04/2019

Trening Garreta Empty
PisanieTemat: Re: Trening Garreta   Trening Garreta EmptySob Cze 15, 2019 2:07 pm

Obserwowałem starającego się Pokemona, choć szczerze nie spodziewałem się, by ta rada cokolwiek zmieniła. Widząc, jak po raz kolejny mu nie wychodzi, skrzywiłem się lekko, po czym uśmiechnąłem w stronę zasmuconego miecza.
- Hej, nie przejmuj się. Spróbuj jeszcze raz. Jesteś w końcu duchem, tak? Po prost spróbuj się zdematerializować i może wtedy będzie Ci łatwiej. A gdy już Ci się to uda, przenieś się za manekina i sieknij go przez plecy. - oznajmiłem wesoło, gestem zachęcając go do dalszych prób. Nie mógł się przecież tak łatwo poddać.
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Trening Garreta Empty
PisanieTemat: Re: Trening Garreta   Trening Garreta EmptySob Cze 15, 2019 2:48 pm

Pokemonowi w końcu udało się wejść do swojego cienia ale nie potrafił nim jeszcze sterować. Zachwycony wyskoczył z niego.

Trening Garreta 679
Shadow Sneak(5-20%): 15% +5% (WG)
Ogólny postęp: 62%
Powrót do góry Go down
Garret B.

Garret B.


Liczba postów : 168
Dołączył : 30/04/2019

Trening Garreta Empty
PisanieTemat: Re: Trening Garreta   Trening Garreta EmptyNie Cze 16, 2019 12:56 pm

Uśmiechnąłem się szeroko, gdy Honedge w końcu pojął, jak wskoczyć do własnego cienia. I to dzięki mojej radzie! Wiem, że do ojca jeszcze wiele mi brakowało, ale moje ego zostało mile połechtane. Najwyraźniej każdy Pokemon potrzebuje innego podejścia. Będę musiał to zapamiętać. Całkiem wartościowa lekcja.
- Dobrze, o to chodziło! Jeszcze raz, musisz to jak najlepiej opanować. Postaraj się teraz wycelować cień w stronę manekina. Jestem pewien, że najtrudniejsze jest już za nami, więc nie zniechęcaj się. - dopingowałem podopiecznego, obserwując jego dalsze starania.
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Trening Garreta Empty
PisanieTemat: Re: Trening Garreta   Trening Garreta EmptyNie Cze 16, 2019 10:10 pm

Pokemon wskoczył do swojego cienia bez problemu i tym razem przemieścił się o kilka metrów. Nie dotarł do manekina

Trening Garreta 679
Shadow Sneak(5-20%):10% +5% (WG)
Ogólny postęp: 77%
Powrót do góry Go down
Garret B.

Garret B.


Liczba postów : 168
Dołączył : 30/04/2019

Trening Garreta Empty
PisanieTemat: Re: Trening Garreta   Trening Garreta EmptyPon Cze 17, 2019 11:46 pm

Byłem naprawdę zaskoczony tym, jak szybko Honedge radził sobie z ogarnięciem tego ataku. Pokemon po raz kolejny zgrabnie wskoczył w swój cień i ruszył w stronę manekina, jednak nie udało mu się dotrzeć do celu. Przynajmniej nie załamał się tak, jak ostatnio.
- No, prawie się udało! Jesteśmy już blisko celu, jestem tego pewien. Musisz po prostu nieco mocniej się skupić i dać z siebie naprawdę wszystko. Wiem, że potrafisz! Nie raz pokazywałeś mi, że dla Ciebie nie ma granic. Dajesz, jeszcze raz! - dopingowałem latający mieczyk, mając nadzieję, że tym razem wszystko pójdzie zgodnie z planem.
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Trening Garreta Empty
PisanieTemat: Re: Trening Garreta   Trening Garreta EmptyWto Cze 18, 2019 3:26 pm


Tym razem pokemonowemu mieczowi udało się wyskkoczyć za swoim cele z cienia i zadać mu potężne obrażenia.
Trening Garreta 679
Shadow Sneak(5-20%):18% +5% (WG)
Ogólny postęp: 100%
Powrót do góry Go down
Garret B.

Garret B.


Liczba postów : 168
Dołączył : 30/04/2019

Trening Garreta Empty
PisanieTemat: Re: Trening Garreta   Trening Garreta EmptyCzw Cze 20, 2019 8:29 pm

Po kilku dniach znów wracam na tereny treningowe, tym razem z dwoma Pokemonami. Deerling, którą dopiero co złapałem, na pewno przyda się dodatkowy ruch, a Honedge załapie się przy okazji. Wypuściłem podopiecznych ze swoich Pokeballi i wyciągnąłem Pokedex, by dowiedzieć się, czego mogę ich nauczyć.
- Dobra. Honedge, Ty dzisiaj zajmiesz się ćwiczeniem Iron Head. Atak polega na wzmocnieniu głowy, a raczej części ciała, którą atakujesz i naparciem z całych sił na przeciwnika. Wiem, że masz stalowe ciało, jednak zaczniemy od wzmocnienia. Musisz się mocno skupić i wyobrazić sobie, jak pokrywasz się dodatkową, ochronną warstwą metalu. - wyjaśniłem mieczowi, wiedząc, że doskonale da sobie radę z ćwiczeniem.
- Deerling, dla Ciebie przygotowałem dzisiaj Solar Beam. Jest to naprawdę potężny atak, więc pewnie spędzimy tutaj wiele czasu. Na początku jednak skupimy się na zbieraniu energii słonecznej. Ustaw się promieniach i wchłoń energię, poczuj, jak przepływa przez Twoje ciało. - uśmiechnąłem się do swojej podopiecznej, odsuwając się nieco, by dać Pokemonom miejsce na ćwiczenia.
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Trening Garreta Empty
PisanieTemat: Re: Trening Garreta   Trening Garreta EmptyCzw Cze 20, 2019 9:36 pm

Oba pokemony zrozumiały na czym polegają ich ataki i pomyślnie przeszły pierwsze próby wykonania go - Honedge lekko zalśnił a Deerling..po prostu sobie stał i się opalał.

Trening Garreta 679
Iron Head(5-16%):16% +5% (WG)
Ogólny postęp: 21%




Trening Garreta 585
Solar Beam(3%-15%) - 15% +5%
Ogólny postęp: 20%
Powrót do góry Go down
Garret B.

Garret B.


Liczba postów : 168
Dołączył : 30/04/2019

Trening Garreta Empty
PisanieTemat: Re: Trening Garreta   Trening Garreta EmptySob Cze 22, 2019 1:59 pm

Z zadowoleniem pokiwałem głową, gdy dostrzegłem, jak Honedge delikatnie zalśnił. Dobrze, najwyraźniej nie miał większych problemów ze skupieniem w sobie energii. Ten Pokemon cały czas zaskakiwał mnie tym, z jaką łatwością przychodziło mu poznawanie nowych ataków. Wszystko szybko łapał i zawsze dawał z siebie 100%.
- Honedge, świetnie, jak na początek! Pamiętaj, że warstwa ochronna musi pokryć Cię całego, bo nie masz fizycznej głowy. Przysuń się do manekina i spróbuj go tym razem zaatakować, gdy już wzmocnisz ciało.
Przeniosłem spojrzenie na Deerling, która stała na słońcu i wyglądała na bardzo zadowoloną z życia. Podszedłem nieco bliżej i uśmiechnąłem się.
- Czujesz, jak przepływa przez Ciebie słońce? Skup się na tym, jak grzeje Twoje futerko, jak sprawia, że się rozluźniasz, po czym postaraj się pobrać tą energię, wchłonąć ją do swojego ciała, by Cię wzmocniła.
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Trening Garreta Empty
PisanieTemat: Re: Trening Garreta   Trening Garreta EmptySob Cze 22, 2019 3:45 pm


Tyk razem pokemonom poszło o wiele gorzej. Postęp nie był zbyt duży.
Trening Garreta 679
Iron Head(5-16%):10% +5% (WG)
Ogólny postęp: 36%




Trening Garreta 585
Solar Beam(3%-15%) - 13% +5%
Ogólny postęp: 38%


Powrót do góry Go down
Garret B.

Garret B.


Liczba postów : 168
Dołączył : 30/04/2019

Trening Garreta Empty
PisanieTemat: Re: Trening Garreta   Trening Garreta EmptyNie Cze 23, 2019 6:14 pm

Przyglądałem się działaniom Pokemonów, próbując wyłapać ewentualne błędy lub rozkojarzenia. Wiedziałem, że ode mnie zależy, jak szybko uda im się opanować nowe ataki, więc naprawdę starałem się dawać z siebie wszystko. Znów skierowałem się w stronę Honedge.
- Musisz naprawdę porządnie się skupić, znaleźć w sobie siłę, dzięki której Twoje ciało stanie się wzmocnione. Wyobraź sobie, że pokrywa Cię warstwa, skorupa, powodująca, że zadasz jeszcze większe obrażenia. - poradziłem mu, po czym zwróciłem się w stronę Deerling.
- Radzisz sobie naprawdę świetnie! Dobra robota. Jesteś częściowo roślinnym Pokemonem, prawda? Spróbuj wsłuchać się w swoją naturę, w głos wszystkiego dookoła. Słońce to przecież dla Ciebie najważniejsza sprawa, prawda? Daje Ci siłę i możliwość wzrostu. Skorzystaj z tego. Zbierz tę energię, jak najwięcej, ile tylko zdołasz!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Trening Garreta Empty
PisanieTemat: Re: Trening Garreta   Trening Garreta Empty

Powrót do góry Go down
 
Trening Garreta
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Ciężki trening Chmurka
» Box Garreta
» Sad Garreta
» Dziennik Garreta
» Dziennik Garreta

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Szkolenia-
Skocz do: