IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Avengers, assemble!

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Majestatyczne Dni Płodne

Majestatyczne Dni Płodne


Liczba postów : 39
Dołączył : 19/06/2019

Avengers, assemble! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Avengers, assemble!   Avengers, assemble! - Page 2 EmptyPią Lip 05, 2019 1:08 pm

TOGEPI 5 poziom
ATAK: MT Water Pulse
Happiness: 50% /100

Zaśmiałam się, kiedy Togepi ochlapała mnie wodą i postanowiłam oddać jej tym samym. Pozwoliłam sobie i jej na chwilę beztroski, jednak musiałyśmy w końcu wrócić do tego, co istotne.
- No już, już, powygłupiamy się, kiedy skończymy trening. Wtedy nie będziesz potrzebowała fontanny, bo sama będziesz potrafiła wytwarzać wodę - taka obietnica musiała się wydawać dla niej kusząca. Przekona się na własnej skórze, że możliwość generowania wody jest całkiem przydatną umiejętnością, ale to dopiero po treningu. A żeby zakończyć trening, musimy wznowić nasze ćwiczenia. 
- Skup się na moich poprzednich słowach. Z wodą jesteś bardzo dobrze obyta, więc wiesz, jakie to uczucie, kiedy jej dotykasz. Pomyśl o tlenie i wodorze unoszących się w powietrzu i postaraj się je wyczuć. Przyciągnij je do siebie i skoncentruj pomiędzy swoimi łapkami, aby mogły się ze sobą związać. Same są dla ciebie nieistotne, ale ty wiesz, co chcesz dzięki nim uzyskać. Pomyśl o wodzie, którą dzięki nim możesz stworzyć - zdawałam sobie sprawę z tego, że gadanie o pierwiastkach może być dla niej zwykłym bełkotem bez ładu i składu, ale wierzyłam w to, że moje słowa naprowadzą ją do znalezienia swojego własnego, zrozumiałego sposobu. 

hello
Powrót do góry Go down
Jeck

Jeck


Liczba postów : 665
Dołączył : 04/02/2019

Avengers, assemble! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Avengers, assemble!   Avengers, assemble! - Page 2 EmptySob Lip 06, 2019 1:21 pm

Szkoleniowy raport:
Avengers, assemble! - Page 2 175
Pokemon: Togepi
Trenowany atak: Water Pulse
Typ ataku: Move Tutor
Aktualny postęp: +15%
Bonus Valoru: +5%
Ogólny postęp: 50%
Powrót do góry Go down
Majestatyczne Dni Płodne

Majestatyczne Dni Płodne


Liczba postów : 39
Dołączył : 19/06/2019

Avengers, assemble! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Avengers, assemble!   Avengers, assemble! - Page 2 EmptySob Lip 06, 2019 2:07 pm

TOGEPI 5 poziom
ATAK: MT Water Pulse
Happiness: 50% /100

Imponowało mi to, że Togepi tak łatwo się nie poddawała. Jasne, zdarzało jej się zasmucić z powodu braku progresu, ale ważne było to, że próbowała dalej. I może za kilkoma pierwszymi razami nic jej nie wychodziło, ale w końcu coś pojawiło się pomiędzy jej łapkami, z początku wyglądało miernie, ale z czasem nabierało kształtu i rozmiaru.
- Togepi, to kula wodna! - krzyknęłam w jej stronę uradowana, gdy zobaczyłam efekt jej ciężkiej pracy. W końcu jej się udało! Wierzyłam w to, że najcięższe mamy za sobą i teraz pójdzie nam już tylko z górki. 
- No dobrze, wytwarzanie wody i kulę wodną mamy już z głowy, ale pozostało nam jeszcze stworzenie fali. Jak tego dokonamy? Może lepiej będzie, jak ci to pokażę - zaproponowałam, po czym delikatnym ruchem dłoni nakazałam jej, żeby wyskoczyła z fontanny i stanęła na jej krawędzi. Upewniwszy się, że nikogo nie ma w pobliżu, użyłam swojej mocy, aby stworzyć małą szkarłatną kulkę, która szybko powędrowała pod taflę wody, wzburzając wokół niej fale. Powtórzyłam to jeszcze parę razy, żeby Togepi zapamiętała ten obraz. - Kiedy już stworzysz kolejną kulę, puść ją na ziemię. Niech zleje się z powierzchnią, ale musi być cały czas źródłem wody, które jest potrzebne do fal. Pomyśl sobie o tym, że nagle chcesz od siebie wszystkich odepchnąć siłą własnej woli i dzięki temu fale podnoszą się i płyną - pokazałam jej jeden ze sposobów, jakich może użyć, ale tak naprawdę nie wiedziałam, czy będzie dla niej odpowiedni. No cóż, przekonamy się. 

Co z tym szczęściem?
Powrót do góry Go down
Jeck

Jeck


Liczba postów : 665
Dołączył : 04/02/2019

Avengers, assemble! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Avengers, assemble!   Avengers, assemble! - Page 2 EmptyNie Lip 07, 2019 1:08 pm

Uzupełniałem wczoraj z tabletu w czasie drogi na grilla, wypadło mi z głowy xD

Togepi obserwowała Twoje działania, gdy po tafli wody przesunęła się szkarłatna kula. Wystawiła język, by móc bardziej się skupić i próbowała powtórzyć to samo na wodzie, którą trzymała między łapkami. Skupiła się, jednak ciecz straciła swój kształt i upadła na ziemię, rozbryzgując się i chlapiąc wszystko dookoła.

Szkoleniowy raport:
Avengers, assemble! - Page 2 175
Pokemon: Togepi
Trenowany atak: Water Pulse
Typ ataku: Move Tutor
Aktualny postęp: +17%
Bonus Valoru: +3%
Ogólny postęp: 70%
Przywiązanie: +9%
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Avengers, assemble! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Avengers, assemble!   Avengers, assemble! - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Avengers, assemble!
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Szkolenia-
Skocz do: