IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Boku No Hero Academia.

Go down 
+2
Hyakki
Herbatka
6 posters
AutorWiadomość
Herbatka

Herbatka


Liczba postów : 1107
Dołączył : 22/01/2019

Boku No Hero Academia.  Empty
PisanieTemat: Boku No Hero Academia.    Boku No Hero Academia.  EmptyWto Lip 02, 2019 1:31 am

Boku No Hero Academia.  8d53fa3d83a96bd7737f76e59d0fa3f6

Poszukujemy osób do sesji z tego uniwersum. Wszystko do ustalenia, ale skłaniamy się bardziej do świata alternatywnego, bez kanonicznych postaci, czy coś. xD W każdym razie jakiś uczeń i prowadzący by się przydał tak trochę. :D PLUS ULTRA.
Powrót do góry Go down
Hyakki

Hyakki


Liczba postów : 9
Dołączył : 07/05/2019

Boku No Hero Academia.  Empty
PisanieTemat: Re: Boku No Hero Academia.    Boku No Hero Academia.  EmptyWto Lip 02, 2019 6:13 pm

Jestem chętna na udział w sesji jako uczeń <3
Nawet już sobie postać znalazłam idealną
https://www.artstation.com/artwork/8llkaw
Powrót do góry Go down
Herbatka

Herbatka


Liczba postów : 1107
Dołączył : 22/01/2019

Boku No Hero Academia.  Empty
PisanieTemat: Re: Boku No Hero Academia.    Boku No Hero Academia.  EmptySro Lip 03, 2019 1:53 am

Wygląda kjut! :D Ja sobie znajdę jakiegoś chłopca. Makoś też ma już postać. Obiecał Wspomniał, że może przygotować dla nas wzór KP! Niedługo się pojawi. derp
Powrót do góry Go down
Makoto

Makoto


Liczba postów : 70
Dołączył : 21/03/2019

Boku No Hero Academia.  Empty
PisanieTemat: Re: Boku No Hero Academia.    Boku No Hero Academia.  EmptySro Lip 03, 2019 8:38 pm

Tak tylko zaznaczę, że kabum. Czy coś.
Powrót do góry Go down
Jacqueline
Królewski Robaczek
Jacqueline


Liczba postów : 697
Dołączył : 12/03/2019

Boku No Hero Academia.  Empty
PisanieTemat: Re: Boku No Hero Academia.    Boku No Hero Academia.  EmptyCzw Lip 04, 2019 5:20 pm

___Też jestem chętna~ Oczywiście będę uczniem, pomysł też już mam~
Powrót do góry Go down
Herbatka

Herbatka


Liczba postów : 1107
Dołączył : 22/01/2019

Boku No Hero Academia.  Empty
PisanieTemat: Re: Boku No Hero Academia.    Boku No Hero Academia.  EmptyCzw Lip 04, 2019 6:37 pm

Ok, to mamy 4 osoby i tyle wystarczy! Soniacz będzie MGował. W nowym teamcie, w tym dziale @Makoto heh założy temat ze swoją pierwszą kp (bo już ma zrobioną chyba) i się tam do niego podepniemy. :D Temat z zapisami wyrzucę jak powstanie nowy. xD
Powrót do góry Go down
Soniacz

Soniacz


Liczba postów : 18
Dołączył : 15/03/2019

Boku No Hero Academia.  Empty
PisanieTemat: Re: Boku No Hero Academia.    Boku No Hero Academia.  EmptyCzw Lip 04, 2019 11:21 pm

Cieszy mnie zainteresowanie <3 Mam nadzieję że utrzyma się do końca sesji i że ta końca w ogóle dotrwa. W związku z tym że podobne rzeczy na forach mają zwyczaj ciągnąć się miesiącami, skłaniałbym się ku przeprowadzenia tego w trybie semi-live przez discorda(raczej pisanego, nie mówionego, ale jak wolicie). Dzięki podziałowi na działy będzie wtedy też okazja do jakiegoś postaciowego shitpostingu, a fabuła by się działa swoim torem. Ale decyzja zależy od was, dajcie. No i, wolelibyście sesję bardziej luźną, hydeparkową czy skupiającą się na pociągnięciu jakiejś konkretnej fabuły?
Powrót do góry Go down
Herbatka

Herbatka


Liczba postów : 1107
Dołączył : 22/01/2019

Boku No Hero Academia.  Empty
PisanieTemat: Re: Boku No Hero Academia.    Boku No Hero Academia.  EmptyCzw Lip 04, 2019 11:44 pm

Ja nigdy w taką Discordową nie grałam, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby spróbować. idk A jeśli chodzi o fabułkę to jestem otwarta na wszystko. :D
Powrót do góry Go down
Makoto

Makoto


Liczba postów : 70
Dołączył : 21/03/2019

Boku No Hero Academia.  Empty
PisanieTemat: Re: Boku No Hero Academia.    Boku No Hero Academia.  EmptyCzw Lip 04, 2019 11:47 pm

Dunno. Takie discordowe wydaje mi się takie no... trochę nie w moim stylu. Mi tam nie zależy osobiście na jakimś zawrotnym tempie, czy wartkiej akcji, a żeby była jakaś dłuższa, ciągnąca się fabuła, aż to nie obumrze całkiem. Takie no postowe etc. Nie wiem jak to inaczej opisać.
Powrót do góry Go down
Tori

Tori


Liczba postów : 122
Dołączył : 02/02/2019

Boku No Hero Academia.  Empty
PisanieTemat: Re: Boku No Hero Academia.    Boku No Hero Academia.  EmptyPią Lip 05, 2019 8:59 am

Wolałabym bardziej postowo, nawet w takim ślimaczym tempie. Tak, żeby tobie też było wygodnie o/
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Boku No Hero Academia.  Empty
PisanieTemat: Re: Boku No Hero Academia.    Boku No Hero Academia.  Empty

Powrót do góry Go down
 
Boku No Hero Academia.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Boku No Hero Academy - START.
» Hero on the path

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Sesje offtop-
Skocz do: