IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Biuro pana Forsiastego

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Pan Forsiasty

Pan Forsiasty


Liczba postów : 4
Dołączył : 02/07/2019

Biuro pana Forsiastego Empty
PisanieTemat: Biuro pana Forsiastego   Biuro pana Forsiastego EmptyWto Lip 02, 2019 10:54 pm

Witajcie!
Nazywam się Pan Forsiasty. Posiadam imię ale nie używam go już od tak dawna że po prostu zapomniałem jak ono brzmiało. Pieniądze są dla mnie o wiele ważniejsze.
Od jakiegoś czasu oprócz prowadzenia mojego skarbca - interesuje się trenerami pokemon. Mojego pierwszego stworka oczywiście zakupiłem...całkowicie legalnie. 
Prowadzę też swój własny ogród i sad ale nie mam czasu by samemu je prowadzić. Potrzebuję waszej pomocy!


1. Ostatnio dowiedziałem się że mój Meowth może nauczyć się egg move ale na treningach słabo nam idzie...ruch nazywa się Covet. Zatrudnię tego kto zechce zająć się moim treningiem!
Zapłata: 300$

Powrót do góry Go down
Stella

Stella


Liczba postów : 348
Dołączył : 13/06/2019

Biuro pana Forsiastego Empty
PisanieTemat: Re: Biuro pana Forsiastego   Biuro pana Forsiastego EmptyPon Gru 02, 2019 8:59 pm

___Zgłaszam się do drugiego zadania - zajmę się ogródkiem.
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Biuro pana Forsiastego Empty
PisanieTemat: Re: Biuro pana Forsiastego   Biuro pana Forsiastego EmptyPon Gru 02, 2019 9:02 pm

@Stella. Witaj młoda damo! Myślałem że moje pieniądze nie pomogą mi w zostaniu mistrzem pokemon ale zjawiłaś się ty! Proszę, oto sadzonki Chesto Berry. Zadbaj o nie!
Powrót do góry Go down
Stella

Stella


Liczba postów : 348
Dołączył : 13/06/2019

Biuro pana Forsiastego Empty
PisanieTemat: Re: Biuro pana Forsiastego   Biuro pana Forsiastego EmptySro Gru 04, 2019 8:50 am

___Melduję, że zadanie wykonane Panie Forsiasty. Oto 43 jagody Chesto z Pańskiego ogródka.

___@Michael
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Biuro pana Forsiastego Empty
PisanieTemat: Re: Biuro pana Forsiastego   Biuro pana Forsiastego EmptySro Gru 04, 2019 6:53 pm

@Stella Bardzo pani dziękuje! Oto umówiona zapłata!
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Biuro pana Forsiastego Empty
PisanieTemat: Re: Biuro pana Forsiastego   Biuro pana Forsiastego EmptyPią Gru 06, 2019 7:57 pm

Nikt się nie zgłosił po osatnie zlecenie...

1. INSTINCT. Witajcie członkowie Instinctu! Lubię mieć dużo jagód w magazynie ale nie bardzo lubie się brudzić...dostarczcie mi po minimum 20 jagód pospolitych. Oczywiście, ja dostarczam sadzonki do mojeg ogródka!
Nagroda: 300$. Zarezerwowane przez Stella.

2. Ostatnio zgubiłem 1 pokebloczka...był kwaśny! Czy moglibyście go dla mnie wykonać? Dostarczę wam wszystko czego potrzebujecie...
Nagroda: 30$


Ostatnio zmieniony przez Michael dnia Pon Gru 09, 2019 12:06 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Stella

Stella


Liczba postów : 348
Dołączył : 13/06/2019

Biuro pana Forsiastego Empty
PisanieTemat: Re: Biuro pana Forsiastego   Biuro pana Forsiastego EmptyNie Gru 08, 2019 10:25 pm

___Zgłaszam, że z chęcią zajmę się zadaniem dla Instinctu Panie Forisasty, jeśli nie ma nic Pan przeciwko tej samej osobie pojawiającej się po raz kolejny w Pańskim ogrodzie.

___@Michael
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Biuro pana Forsiastego Empty
PisanieTemat: Re: Biuro pana Forsiastego   Biuro pana Forsiastego EmptyPon Gru 09, 2019 12:06 am

@Stella Ok, bierz!
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Biuro pana Forsiastego Empty
PisanieTemat: Re: Biuro pana Forsiastego   Biuro pana Forsiastego EmptyPią Gru 13, 2019 3:18 pm

Dzisiaj wyjątkowo tylko jedna mała robota.

1. Poszukuję kogoś kto nakarmi mojego Charmandera w trakcie ćwiczeń...żadnych ataków, niech sobie pobiega! A na końcu, proszę nakarmić go tym oto rare candy!
Zapłata: 40$
Powrót do góry Go down
Stella

Stella


Liczba postów : 348
Dołączył : 13/06/2019

Biuro pana Forsiastego Empty
PisanieTemat: Re: Biuro pana Forsiastego   Biuro pana Forsiastego EmptyCzw Gru 19, 2019 10:32 am

___Zadanie nr. 1 z 06.12. wykonane.

___Zebrano następującą ilość jagód:
___Chesto - 41
___Cheri - 39
___Pecha - 44
___Rawst - 42
___Aspear - 43

___@Michael
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Biuro pana Forsiastego Empty
PisanieTemat: Re: Biuro pana Forsiastego   Biuro pana Forsiastego EmptyCzw Gru 19, 2019 1:01 pm

@Stella Zaklepane. Biez hajs!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Biuro pana Forsiastego Empty
PisanieTemat: Re: Biuro pana Forsiastego   Biuro pana Forsiastego Empty

Powrót do góry Go down
 
Biuro pana Forsiastego
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sala treningowa Pana Forsiastego!
» Sad Forsiastego!
» Ogród Forsiastego!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Zlecenia-
Skocz do: