IndeksRejestracjaZaloguj

 

 Gra Mabh Liddel

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next
AutorWiadomość
Vaphel

Vaphel


Liczba postów : 344
Dołączył : 16/06/2019

Gra Mabh Liddel Empty
PisanieTemat: Gra Mabh Liddel   Gra Mabh Liddel EmptySob Lip 13, 2019 10:45 pm

Ruszyłas w swoją ekscytująca podróż by odnaleźć robaczeo-latajacego stworka, który zwie się Scyther, a który to należy do lidera sali w Azalea - Bugsy'iego. Przedtem jednak postanowilas obkupić się w mieście. Wychodząc spotkałas kilku krzyczacych chłopaków.
- O Pokemony oczywiście chodzi, w Ilex jest ich pełno. A teraz spieprzaj mała - odpowiedział Ci jeden z nich i poszli sobie w stronę Centrum Pokemona. Toboe zostało kontynuować swoją podróż. Stalas zasadniczo u bram owego lasu i faktycznie słychać było w nim różne dziwne dźwięki.
Powrót do góry Go down
Birdy

Birdy


Liczba postów : 511
Dołączył : 27/02/2019

Gra Mabh Liddel Empty
PisanieTemat: Re: Gra Mabh Liddel   Gra Mabh Liddel EmptySro Lip 17, 2019 11:36 pm

Kontynuacja gry https://pokekingdom.forumpolish.com/t401-mabh-liddell

Mabh nie przywykła, aby zwracano się do niej w tak grubiański sposób i oszołomiona wytrzeszczyła oczy na starszych chłopaków nie wiedząc co odpowiedzieć. Zrobiło jej się gorąco, a na twarz wystąpił rumieniec skrępowania. Trudno powiedzieć kto pierwszy od kogo odszedł, na szczęście z minuty na minuty dzieliła ją od grupki coraz większa odległość. Mabh starała się skupić na swoim zadaniu, biedny scyther mógł być teraz w niebezpieczeństwie. Ilex Forest... bywała w nim nie raz kibicując Bugsy'emu w konkursie łapania robaków, rozmawiając i bawiąc się z miejscowymi dziećmi... Również sama wzięła w nim udział, lecz było to tylko raz i dawno temu. Skrawek głównej drogi był jej dość znany, jednak wydawało jej się, że scyther unikałby uczęszczanych przez ludzi ścieżek... lecz czy w Ilex Forest naprawdę mogło być coś zdolnego zagrozić tak silnemu pokemonowi? Jej celem było dotarcie do Goldenrod City przed zapadnięciem zmierzchu. To był pierwszy raz, gdy miała się udać do Ilex Forest wyłącznie w towarzystwie swojego pokemona i już samo to wzbudzało w niej niepokój. Wolała nie wyobrażać sobie sytuacji, w której musiałaby spędzić w nim noc...
- Chodźmy Moru, nie ma czasu do stracenia - zwróciła się do swojej kotki, która powinna się gdzieś w pobliżu kręcić. Załatwiły już wszystkie sprawy w Azalea Town i nic ich już tam nie trzymało.  

Przepraszam za opóźnienia :c
Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Liczba postów : 344
Dołączył : 16/06/2019

Gra Mabh Liddel Empty
PisanieTemat: Re: Gra Mabh Liddel   Gra Mabh Liddel EmptyPią Lip 19, 2019 12:10 am

Jak postanowiłas tal zrobiłaś i już po chwili szlas żywym krokiem w kierunku lasu. Czy uda Ci się go dziś pokonać to się okaże, ale wiele wskazuje na powodzenie tej akcji. Twoja Meowth biegła na czterech łapkach próbując dotrzymać Ci kroku. Już po niedlugim czasie znalazłaś się w lesie. Był Ci znany. Gestwina koron drzew nke wpuszczala zbyt dużo słońca do wnetrza przez co było tutaj dość wilgotno. Wtem zobaczyłas chmurę pyłu rozciągająca się na tyle szeroko, że nie dało rady jej ominąć. Jej wykonawca siedział w srodku niej i świetnie się bawił. Widziałas niestety tylko kontur jego postaci.
Powrót do góry Go down
Birdy

Birdy


Liczba postów : 511
Dołączył : 27/02/2019

Gra Mabh Liddel Empty
PisanieTemat: Re: Gra Mabh Liddel   Gra Mabh Liddel EmptyPią Lip 19, 2019 7:21 pm

Mabh czuła się wspaniale w tym środowisku i nie mogla się dziwić pokemonom, które uczyniły z lasu swój dom. Nie widziała w tym nic niezwykłego, czy magicznego... to właśnie przyziemność tego miejsca stanowiła o jego uroku. Meowth jednak mogla się poczuć onieśmielona nowym miejscem, które tętniło zupełnie inna energia od jej rodzinnej farmy.
- Moru, uczyńmy z tego wspaniała przygodę - zwróciła się do kotki, po raz pierwszy odważając się wyrazić owe myśli na glos. Nie były tu by się bawić, oczywiście... ale przecież nie zaszkodzi to bardziej biednemu scytherowi. Do czasu powrotu do domu to będzie ich krótki moment ekscytacji, do którego chętnie będą później wracac wspomnieniami. Po chwili marszu drogę dwójki poznających się partnerek zagrodziła chmura kurzu... rozejrzawszy się na boki i zobaczywszy gęsto porastające zbocza krzewy, Mabh doszła do wniosku, ze innej drogi nie ma.
- Przepraszam - zwróciła się uprzejmie do osoby, której twarzy nie rozpoznawała, a która z pewnością trenowała na środku drogi swoje pokemony. - Pewnie o tym nie wiesz, ale to jest główna droga prowadząca przez las... jeśli poszukujesz miejsca do trenowania swoich pokemonów, to kawałek dalej jest taka fajna polanka... hmm, wiem. Narysuje ci mapę - zasugerowała gorliwie i wyciągnęła z torby nowo zakupiony notatnik w eeveelucje oraz jeden ze swoich skarbów: wielokolorowy długopis. I to właśnie pretekst do jego użycia wzmógł w dziewczynce taka życzliwość. W wyobrażeniu Mabh posiadanie owego długopisu miało decydujące znaczenie dla popularności ucznia w szkole. Cóż, ona zakupiła swój już w czasie trwania wakacji, ale i tak nie miała zamiaru przepuścić okazji do pochwalenia się nim przypadkowo napotkanej osobie.
Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Liczba postów : 344
Dołączył : 16/06/2019

Gra Mabh Liddel Empty
PisanieTemat: Re: Gra Mabh Liddel   Gra Mabh Liddel EmptySob Lip 20, 2019 9:41 am

Kiedy Ty sobie pitolilas od rzeczy i zaczęłaś rysować mapę swoim zajebiaszczym długopisem mapke sprawcy chmury wybiegli z niej i schowali się w krzakach. Ostatni wyszedł z niej i stanął na przeciwko was groźnie potrzasajac grzbietem, z którego wyrastaly grzybki, które to rozsiewaly dalej chmurę pyłu. Raczej nie zamierzał przepuścić was bez walki. Twoja kotka stanęła niepewnie przed Tobą kiedy to robalek wykonał pierwszy ruch - Scratch. Twoja kotka upadła po czym odwróciła głowę w Twoim kierunku czekając na komendę.
Paras 100 vs Meowth 90.
Powrót do góry Go down
Birdy

Birdy


Liczba postów : 511
Dołączył : 27/02/2019

Gra Mabh Liddel Empty
PisanieTemat: Re: Gra Mabh Liddel   Gra Mabh Liddel EmptySob Lip 20, 2019 1:13 pm

Uh-huh. Się porobiło. Długopis zastygł w powietrzu tuż nad kartka, gdy dziki stworek rzucił się na jej kotkę. - Hej! - Zawołała zbulwersowana Mabh w obronie jej honoru. Paras raczej nie chciał zaczynać z Moru, jeśli ta się rozkręci, to nic jej już nie powstrzyma... wstyd się przyznać, ale jej kontrola nad kotka nie była absolutna. Mimo to dziki stworek nie pozostawiał im wyboru, a Mabh wątpiła, aby dał się inaczej przekonać. - Moru, oddaj mu swoim Scatchem, a potem użyj Pay Day! I warknij na niego, aby wiedział z kim ma do czynienia! - Paras był znanym jej gatunkiem przez częstotliwość swojego występowania w regionie. W tym momencie był to jednak pierwszy dziki pokemon, z jakim miała się zmierzyć jako trenerka pokemon... liczyła na to, ze osłabiony walka pozwoli im przemknąć się obok i udać w dalsza drogę. Przemknęło jej oczywiście przez myśl złapanie parasa, laczyl bowiem w sobie ulubione typy jej oraz Bugsy'ego... Mabh czuła się jednak trochę winna, że był to na ten moment jedyny powód i była niezdecydowana.
Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Liczba postów : 344
Dołączył : 16/06/2019

Gra Mabh Liddel Empty
PisanieTemat: Re: Gra Mabh Liddel   Gra Mabh Liddel EmptyNie Lip 21, 2019 7:54 am

Twoja taktyka, co tu dużo mówić, była słaba i choć pierwszy atak trafił to kolejnego przeciwnik sprytnie uniknął. Następnie użył Leech seed co spowodowalo, że mógł ssać z Twojej kotki energię. Gdy chciał wykonać kolejny ruch wydarzyła się rzecz niebywała. Spadła na niego sucha gałąź, która zadała mu poważne obrażenia. Na tyle duże, że stworek omdlal. Mogłaś tu go zostawić na pożarcie i iść dalej, albo coś zrobić z tym fantem. Wybór należał do Ciebie, ale decyzja musiała zostać podjęta szybko.
Meowth + 2 lvl
Powrót do góry Go down
Birdy

Birdy


Liczba postów : 511
Dołączył : 27/02/2019

Gra Mabh Liddel Empty
PisanieTemat: Re: Gra Mabh Liddel   Gra Mabh Liddel EmptyNie Lip 21, 2019 11:46 am

Dziewczynie ciężko było patrzeć jak jej kotce dzieje się krzywda, szczególnie gdy czuła się całkowicie odpowiedzialna za całą ta sytuacje. Doszła do wniosku, ze bedzie musiała poświęcić trochę czasu na trening meowth, gdy już uda jej się opuścić las. Stąd tez, gdy działa się rzecz niespodziewana i gałąź przygniotła parasa, uznała to za przypływ szczęścia i chciała czym prędzej odejść... przeszła obok rannego pokemona i zrobiła parę kroków do przodu. Chwile potem jednak obejrzała się za siebie i zrobiło jej się go żal. Porzucenie go tutaj w tym stanie mogło się dla niego równać z zagładą. Cofnęła się i przyjrzała pokemonowi, który zdecydowanie nie byłby zdolny się obronić w przypadku ataku innego pokemona. Co robić? Pomyślała, że mogla owinąć go swoja bluza i zanieść do Centrum Pokemon, gdyż niestety nie posiadała przy sobie żadnych lekarstw. Dziki paras jednak ocknąwszy się mógłby je znów zaatakować... nie widząc innego wyjścia z sytuacji, Mabh uznała to za przeznaczenie i wyjęła pusty Poke Ball dotykając nim omdlałego stworka, aby go schwytać. To jednak nie był koniec...
- Moru, musimy spróbować znaleźć dla niego jakieś lekarstwo w lesie... rozglądajmy się za krzewami jagód. - Dziewczynka znała się na roślinach lepiej niż przeciętna osoba i znała zastosowanie bardziej popularnych pokemonowych jagód. Tajemnica pozostawały dla niej ich smaki.
Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Liczba postów : 344
Dołączył : 16/06/2019

Gra Mabh Liddel Empty
PisanieTemat: Re: Gra Mabh Liddel   Gra Mabh Liddel EmptyNie Lip 21, 2019 5:21 pm

Pokemon złapał się niemal od razu co sprawiło, że zyskalas nowego podopiecznego w swojej niedoli a może kiedyś nawet przyjaciela. Nie ma co ukrywać, że wiekszy w tym udział miała natura niż Ty sama ale sukces to sukces. Poszłaś dalej próbując znaleźć jakieś jagody. Jak wiadomo większość z nich lubiła światło co tutaj nie należało do warunków panujacych. Dreptalas bitą godzinę zanim dotarłaś do malego jeziorka, w którym taplalo się stadko Psyduckow. Po jego drugiej stronie rosły krzaki w kolorze złota na których polyskiwaly niebieskie owoce. Możliwe, że było to to czego potrzebowałas.
Powrót do góry Go down
Birdy

Birdy


Liczba postów : 511
Dołączył : 27/02/2019

Gra Mabh Liddel Empty
PisanieTemat: Re: Gra Mabh Liddel   Gra Mabh Liddel EmptyNie Lip 21, 2019 6:56 pm

Pierwszym złapanym przez Mabh pokemonem był paras i pomimo początkowych wątpliwości, bardzo szybko przyzwyczaiła się do tej myśli.
- Mamy nowego członka drużyny Moru - zwróciła się do kotki pokazując jej Poke Ball. Przydałoby się nadać mu jakieś imie, lecz nie to było teraz najważniejsze. Poza tym, kto wie, może po ocknięciu się paras wyrazi oburzenie na wiadomość o podróżowaniu z nimi? Mabh musiała wziąć takie prawdopodobieństwo pod uwagę, choć nie słyszała, aby takie sytuacje zdarzały się często... przede wszystkim musiała doprowadzić go do porządku, nie podobało jej sie trzymanie w kapsule omdlałego pokemona. Aby nadrobić trochę trasy, zaczęła przeskakiwać z nogi na nogę główną droga Ilex Forest rozglądając się za jagodami. Nie przyszło jej nawet do głowy przeskanować Poke Ball z parasem swoim Pokedexem, który zapewne rozładowany leżał sobie gdzieś na dnie jej torby. Mabh nie lubiła elektronicznych gadżetów. Jak pokemon się ocknie, to zapewne sam jej wszystko powie. - Co nie? - Zwróciła się do kotki na potwierdzenie swoich myśli i biedna mogla się jedynie zastanawiać, o co chodzi jej trenerce. Szły już dłuższe czas i dziewczynka powoli zaczęła tracić nadzieje, jednak w końcu jej wzrok przyciągnęły owocujące krzewy... zaraz potem zaś dzieląca ja od nich wodę wraz z taplającymi się nad nią żółtymi stworkami. Doszła do wniosku, ze owoce musiały znajdować się na ich terytorium, a walka z całym stadem nie wchodziła w grę... musiała odnieść się do ich dobrych serduszek. Podeszła trochę bliżej, po czym ukucnęła, by znaleźć się na ich wysokości i zwróciła do nich: - Kaczuszki, muszę was prosić o pomoc dla mojego podopiecznego... - tutaj wypuściła parasa przed siebie, aby sobie nie myślały, że chciała je oszukać. - Aby wyzdrowieć, potrzebuje jagód rosnących po drugiej stronie waszego jeziora... nie mam wiele, ale mogę dać wam trochę jedzenia. - Wygrzebała z torby garść karmy dla pokemonów o smaku spicy i wyciągnęła je przed siebie. Nie mogla dać im więcej, gdyż miała teraz do wykarmienia dwa pokemony. Żałowała, ze nie mogla dać im niczego innego w wymianie... oczywiście mogla spróbować złapać jednego z psyducków tak jak uczyniła to z parasem, lecz to po prostu nie leżało w jej naturze. W jakiś sposób czułaby wtedy, że zmusza go do czegoś, czego ten nie chce, odrywając siłą od rodziny i przyjaciół. Z pewnością nie była tego typu trenerka!
Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Liczba postów : 344
Dołączył : 16/06/2019

Gra Mabh Liddel Empty
PisanieTemat: Re: Gra Mabh Liddel   Gra Mabh Liddel EmptyNie Lip 21, 2019 10:59 pm

Kotka przeciagle miauknela na wieści o nowym towarzyszu co zapewne miało znaczyć zadowolenie.
Gdy dotarłaś do stadka Psyduckow okazało się, że nie interesuje ich za bardzo to co znajduje się poza bajorkiem, ale nie pogardziły darmową wyzerka. Po zjedzeniu jagód dalej leniwie leżały na mieliźnie. Jeden z nich, wiekowo średni patrząc na jego rozmiar patrzył na Ciebie przenikliwie. Cóż to mogło znaczyć? Mozliwe, że tylko Psyduck raczył wiedzieć. Tymczasem Ty miałaś wolną drogę do haszczy Jagód.
Powrót do góry Go down
Birdy

Birdy


Liczba postów : 511
Dołączył : 27/02/2019

Gra Mabh Liddel Empty
PisanieTemat: Re: Gra Mabh Liddel   Gra Mabh Liddel EmptyPon Lip 22, 2019 1:04 am

Jak to widziała Mabh, psyducki przyjęły jej ofiarę z karmy dla pokemonów i pozwoliły zebrać jagody z krzewów rosnących na ich rewirze. Podniosła wiec z ziemi omdlałego parasa i ruszyła w ich kierunku starając się udawać, ze nie widzi przenikliwego spojrzenia jednej z kaczek na swoich plecach. Przeprawiła się przez chaszcze, lecz nim zerwała pierwsze jagody obejrzała się na psyducka z zakłopotaniem.
- Ano, mogę ci jakoś pomóc? Niestety nie mam dla was więcej jedzenia - zwróciła się do stworka i uważnie obserwowała jego reakcje, gdy sięgała po jagody. Musiała być gotowa zareagować natychmiast jeśli stworek wykaże objawy agresji.
Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Liczba postów : 344
Dołączył : 16/06/2019

Gra Mabh Liddel Empty
PisanieTemat: Re: Gra Mabh Liddel   Gra Mabh Liddel EmptyPon Lip 22, 2019 12:30 pm

Stworek przechylił głowę na bok zastanawiając się zapewne co do niego mówisz. Nie zareagował też bardziej niż olewczo na to, że zerwałas trzy jagody Oran. Więcej nie udało Ci się wziąć gdy Psyducki je zjadły. Gdy już uleczylas Parasa uslyszalas kroki za sobą. Z zarośli wyłoniła się dziewczyna, potencjalnie starsza od Ciebie. Trzymała Pokeball w ręku. Wypuściła z niego Bayleefa, który po chwili walki rozgonil poke-kaczki aż na arenie pozostał tylko ten o przenikliwym spojrzeniu. Ten też się dlugo nie utrzymał i padł omdlaly. Został następnie schwytany przez dziewczynę. Zeskanowala go Pokedexem i rzekła- niestety slabiaczek, chcesz go? - spytała patrząc się na Ciebie.
Powrót do góry Go down
Birdy

Birdy


Liczba postów : 511
Dołączył : 27/02/2019

Gra Mabh Liddel Empty
PisanieTemat: Re: Gra Mabh Liddel   Gra Mabh Liddel EmptyPon Lip 22, 2019 8:20 pm

Mabh zerwała jagody z krzaczka i nakarmiła nimi rannego parasa, który chyba poradziłby sobie sam na wolności w takim stanie. Nie miała jednak szansy bliżej go poznać i się o tym przekonać, gdyż chwile później nie była już sama... Ilex Forest był przyjazny początkującym trenerom stąd obecność dziewczyny nie była zaskoczeniem. Zakłóciła przyjemna scenę wypoczywających przy jeziorze kaczek, jednak tak widocznie miało być. Gdy jeden z psyducków zniknął w jej Poke Ballu, Mabh poczuła dziwne ukłucie w sercu. Coś jakby zawód, to nie był jakiś tam psyduck...
- Nie każdy pokemon musi być silny... - Odpowiedziała nieznajomej dziewczynie podchodząc do niej z parasem w ramionach. - Ale nie przekonasz się o tym, jeśli nie dasz mu szansy. - Czuła się w obowiązku bronić honor psyducka. Nie rozumiała co ten elektroniczny gadżet może o nim wiedzieć, co miałoby zadecydować o jego potencjalnej sile, ale nie chciałaby być sama w taki sposób oceniana. Bez szansy udowodnienia swojej wartości, po prostu odrzucona jak przedmiot. Zrobiło jej się przykro na samą myśl. - Jeśli naprawdę go nie chcesz to dlaczego nie pozwolisz mu wrócić do swojej rodziny?
Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Liczba postów : 344
Dołączył : 16/06/2019

Gra Mabh Liddel Empty
PisanieTemat: Re: Gra Mabh Liddel   Gra Mabh Liddel EmptyPon Lip 22, 2019 8:41 pm

- Jasne, że nie każdy - odpowiedziała Ci dziewczyna po czym dodała - ale Pokemony trenerów muszą być silne. Na tym to polega. Nie mam czasu na trenowanie go od zera. Skoro go nie chcesz to narka!
Po ostatnim słowie odwróciła się i ruszyła w swoją stronę. Podrzucila kilka razy kulkę w ręku i rzuciła ją niedbale w bok, tak jak wyrzuca się ogryzek po jabłku. Kulka poleciała prosto do jeziorka i zniknęła pod wodą. Dziewczyny już po chwili nie było w zasiegu Twojego wzroku, a Ty zostałaś z potencjalnym problemem. Albo wejdziesz do wody wyciągnąć stworka, albo zostanie tam aż mechanizm puści lub coś go wypuści.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

Gra Mabh Liddel Empty
PisanieTemat: Re: Gra Mabh Liddel   Gra Mabh Liddel Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Mabh Liddel
Powrót do góry 
Strona 1 z 20Idź do strony : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Sad Mabh
» Ogród Mabh
» Treningi Mabh
» Mabh Liddell
» Dziennik Mabh

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Działy Mistrzów Gier :: MG Vaphel 1/3-
Skocz do: