IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 The Golden Dragon

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

The Golden Dragon Empty
PisanieTemat: The Golden Dragon   The Golden Dragon EmptyNie Lip 14, 2019 2:37 pm

Historia:
Pokemony:
Torba Zmiennowymiarowa:
Zdolności:
NPC:


Ostatnio zmieniony przez V dnia Nie Lip 21, 2019 7:30 pm, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Shadow

Shadow


Liczba postów : 150
Dołączył : 10/02/2019

The Golden Dragon Empty
PisanieTemat: Re: The Golden Dragon   The Golden Dragon EmptyNie Lip 14, 2019 2:47 pm

Nastał koniec roku... Pora byś poszła w świat i zaczęła realizować swój wielki cel... Ale najpierw musisz pójść odebrać swojego pokemona... Stoisz w kolejce, ta jest całkiem długa, niestety spotykasz się z dość nieprzychylnymi spojrzeniami na Twoją osobę, tak chyba niestety musi być... Po kilkudziesięciu długich minutach wreszcie nastała Twoja kolej. Dyrektor Dumbledore spojrzał na Ciebie i po chwili ustawił obok siebie trzy pokeballe.
- A więc Seviper, Absol, Carvancha - pokazuje pokeballe po kolei.
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

The Golden Dragon Empty
PisanieTemat: Re: The Golden Dragon   The Golden Dragon EmptyNie Lip 14, 2019 2:57 pm

No cóż. Taka cane popularności, nawet, jeżeli tej nieprzychylnej. Spojrzałam na pokeballe i zamyśliłam się. Był to wybór, którego się spodziewałam, i na który, jak się okazuje, nie byłam przygotowana. Wąż czy mroczy pies? Zamknęłam oczy wyciągając rękę po pokeball. Otwierając je przyjrzałam się kuli. A więc wąż. Dobrze.
- Wezmę tego, profesorze - powiedziałam po chwili zaciskając lekko dłoń w pięść. To było to. Moja przygoda właśnie się rozpoczęła. Pokonam Toma, znajdę smoka, uzyskam odpowiedzi na pytania i tym samym przywrócę honor swojej rodziny.
Po burzy zawsze wychodzi słońce, czyż nie?
Powrót do góry Go down
Shadow

Shadow


Liczba postów : 150
Dołączył : 10/02/2019

The Golden Dragon Empty
PisanieTemat: Re: The Golden Dragon   The Golden Dragon EmptyNie Lip 14, 2019 3:12 pm

To racja, chyba że to burza w nocy w sumie... Co nie? Po burzy w nocy nadal jeszcze jest ciemno... Ale zapewne nie o to Ci chodziło, a więc wybrałaś swojego pokemona. Dostałaś jeszcze standardowy pakiet trenera na początek i możesz udać się w swoją podróż.
- Życzę powodzenia - powiedział Dumbledore jeszcze tylko. - Mało kto jest zadowolony z obecnej sytuacji, ale wiem, że to nie twoja wina i nie daj się innym, którzy osądzają Cię po uczynkach członków Twojej rodziny - powiedział jeszcze i możesz iść.
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

The Golden Dragon Empty
PisanieTemat: Re: The Golden Dragon   The Golden Dragon EmptyNie Lip 14, 2019 3:24 pm

Spojrzałam na dyrektora, kiwając głową
- Dziękuję, profesorze. Do zobaczenia - powiedziałam, ruszając przed siebie. Przymknęłam lekko oczy. Poradzę sobie. Muszę.
Przez chwilę zastanawiam się gdzie iść. Pierwsze kroki powinnam skierować w stronę pierwszego magicznego Mistrza... Zerkam szybko na mapę chcąc sprawdzić, gdzie to może być i jak się tam dostać. Im szybciej, tym lepiej, nieprawdaż? Na dziedzińcu wypuszczam Sevipera z pokeballa
- Witaj, przyjacielu. Od dzisiaj jesteśmy partnerami
Powrót do góry Go down
Shadow

Shadow


Liczba postów : 150
Dołączył : 10/02/2019

The Golden Dragon Empty
PisanieTemat: Re: The Golden Dragon   The Golden Dragon EmptyNie Lip 14, 2019 3:37 pm

I pierwszy magiczny mistrz jest w mieście oddalonym o tydzień drogi stąd. Tradycja nakazuje podróżować pieszo, z racji że w trakcie drogi trener zdobywa doświadczenie i przechodzi swego rodzaju rozwój, przynajmniej tak jest według tradycji, choć oczywiście są osoby co mają tradycję w dupie i po drodze kupują sobie po prostu miotły.. No mniejsza z tym. Twój pokemon zasyczał radośnie na Twój widok. Chyba od razu Cię polubił z tego co widzisz. I wygląda bardzo przyjemnie.
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

The Golden Dragon Empty
PisanieTemat: Re: The Golden Dragon   The Golden Dragon EmptyNie Lip 14, 2019 3:47 pm

Poklepałam go delikatnie po łbie
- Też się cieszę. Nazwę Cię Serpent, śliczności. Myślę, że się świetnie dogadamy - uśmiechnęłam się delikatnie. Tydzień drogi... Cóż, niech tradycji stanie się zadość! Ruszam przed siebie myśląc nad tym wszystkim. To nie będzie łatwa wędrówka. Ale myślę, że sobie poradzimy... Nie jestem w tym sama
- No, to lećmy. Mamy tydzień drogi przed sobą. Jak myślisz, znajdziemy coś interesującego po drodze, maluchu? - zapytałam ciekawa, co on o tym myśli.
Powrót do góry Go down
Shadow

Shadow


Liczba postów : 150
Dołączył : 10/02/2019

The Golden Dragon Empty
PisanieTemat: Re: The Golden Dragon   The Golden Dragon EmptyNie Lip 14, 2019 4:16 pm

3 dni będziesz podróżować na granicy z zakazanym lasem jak się okazuje, więc i tu może być trochę niebezpiecznie.... Ale w sumie wszystko co związane z zakazanym lasem jest niebezpieczne, nawet relacje z centaurami w pewnym sensie.... Pokemon zasyczał zadowolony, ma bardzo fajną skórę w dotyku. I widzisz, że bardzo Cię polubił, więc tym bardziej będzie to dla was przyjemna podróż, już tylko wypatrywać pierwszej walki i złapania pierwszego dzikiego pokemona! Zostawiłaś za sobą wszystkich, ogólnie to rocznik zostaje dzisiaj zrobić imprezę na koniec, ale i tak nie jesteś tam mile widziana.
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

The Golden Dragon Empty
PisanieTemat: Re: The Golden Dragon   The Golden Dragon EmptyNie Lip 14, 2019 4:18 pm

Ano nie jestem... Jakoś mi to specjalnie nie przeszkadza. Odkąd Tom zrobił, co zrobił, wszyscy zaczęli mieć mnie głęboko. Dlaczego ja miałabym się przejmować nimi? Pf. Ja i Serpent świetnie poradzimy sobie sami. Dobrze, że pokemon tak szybko mnie zaakceptował. Ruszam na granicy z lasem, co jakiś czas wchodząc delikatnie miedzy drzewa, tak z czystej ciekawości. Teren zakazany dla uczniów... Uwielbiam niebezpieczeństwo tego typu. Teraz nikt nie może mi tego zabronić
Powrót do góry Go down
Shadow

Shadow


Liczba postów : 150
Dołączył : 10/02/2019

The Golden Dragon Empty
PisanieTemat: Re: The Golden Dragon   The Golden Dragon EmptyNie Lip 14, 2019 7:26 pm

Co racja to racja... I po godzinie, będąc już w trochę dalszej części drogi, widzisz widzące sobie beztrosko Burmy. Jeszcze sobie wiszą spokojnie bo nie przeszła tędy lawina uczniów, pędzących do pierwszego Mistrza, więc będziesz mogła sobie wybierać w pokemonach zapewne, że też nikt nie pomyślał by wyruszyć w trasę wcześniej właśnie z tego powodu? Seviper zasyczał w pewnej chwili i widzisz, że zwietrzył szczura, na którego najwyraźniej ma sporą ochotę. No tak, jest wężem więc będzie łapał się za gryzonie.
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

The Golden Dragon Empty
PisanieTemat: Re: The Golden Dragon   The Golden Dragon EmptyNie Lip 14, 2019 7:30 pm

Patrzę na Burmy i na Serpenta, a po chwili wzruszam ramionami
- Ależ nie krępuj się, mały. Smacznego - usiadłam pod jednym z drzew czekając spokojnie aż wróci z przekąską. Albo może lepiej dla mojego żołądka, jak wróci już bez niej, z nią w brzuszku. W sumie dobrze się stało, że ruszyliśmy wcześniej, może znajdziemy jakieś nieco rzadsze okazy. Gdy tylko Seviper wróci przejdziemy dalej. Burmy nie są w żadnym razie czymś, co można uznać za godnego przeciwnika. Być może dalej będzie lepiej? Kto wie.
Powrót do góry Go down
Shadow

Shadow


Liczba postów : 150
Dołączył : 10/02/2019

The Golden Dragon Empty
PisanieTemat: Re: The Golden Dragon   The Golden Dragon EmptyNie Lip 14, 2019 7:46 pm

I wąż wrócił po kilkunastu minutach z widocznym charakterystycznym zgrubieniem na brzuchu, gdzie jest jego gadzi żołądek... No i ruszacie dalej, długi czas nie widzisz nic ciekawszego, choć po dwóch godzinach pokazują się Caterpie, Wurmple... Na drzewach ćwierkają Starly i jeszcze słyszysz szum wody, czyli tak jak Twoja mapa wskazuje do jutra będziesz też szła wśród rzeki, która zasila wasze jezioro przy Hogwarcie. I widzisz przy brzegu tej rzeki jakiegoś Woopera! Maluch siedzi na brzegu i patrzy na wodę.
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

The Golden Dragon Empty
PisanieTemat: Re: The Golden Dragon   The Golden Dragon EmptyNie Lip 14, 2019 7:54 pm

Wooper! No i to jest godny przeciwnik! Zerkam na niego
- Hej, mały, nie masz ochoty na walkę? - podchodzę nieco bliżej. Wygląda na znudzonego, więc czemu by nie spróbować? Seviper powinien sobie poradzić z takim przeciwnikiem. A poza tym ten typ przyda mi się w późniejszych walkach... Przeskanowałam go zaintrygowana. Go? Ją? W sumie czy to ważne? Chyba nie... Uśmiecham się delikatnie chcąc zachęcić maluszka. Wygląda tak słodko... Uroczy jest, trzeba mu przyznać. No, a poza tym zawsze to jakieś doświadczenie bojowe dla Serpenta...
Powrót do góry Go down
Shadow

Shadow


Liczba postów : 150
Dołączył : 10/02/2019

The Golden Dragon Empty
PisanieTemat: Re: The Golden Dragon   The Golden Dragon EmptyNie Lip 14, 2019 8:04 pm

Pokedex wypluł póki co tylko informacje, że to samiczka i jest "słaba", więc na ten czas to idealny przeciwnik dla was! Seviper zasyczał zadowolony i po chwili czeka na reakcję stworka i ewentualnie komendy od Ciebie. A Wooper po chwili się podnosi i spojrzał na was wyraźnie bojowo i wyzywająco, chyba jest bardzo znudzony i porządna walka to to czego było mu trzeba!
- Woop-woop! - pisnął pokemon po swojemu i stoi naprzeciwko was, czekając widocznie na wasz ruch rozpoczynający walkę.
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

The Golden Dragon Empty
PisanieTemat: Re: The Golden Dragon   The Golden Dragon EmptyNie Lip 14, 2019 8:12 pm

No i fajnie!
- Dobra, Serpent, dasz radę. Na początek użyj X-Scizzors, żeby zaraz potem odrzucić ją od siebie Aqua Tail. Postaraj się unikać jej ataków. To chyba nie powinno być trudne, prawda? Gdy tylko do Ciebie podejdzie bliżej, zaatakuj z Venoshock, odrzucając ją jeszcze bardziej od siebie. Dasz radę! - powiedziałam do niego motywująco. Myślę, że da sobie radę, choć to nasza pierwsza walka... Trzymam kciuki. Musi mu się udać!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





The Golden Dragon Empty
PisanieTemat: Re: The Golden Dragon   The Golden Dragon Empty

Powrót do góry Go down
 
The Golden Dragon
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» The dragon prince
» Zapisy do FF o Dragon Ball.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Sesje offtop-
Skocz do: