IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wprowadzenie

Go down 
AutorWiadomość
Makoto

Makoto


Liczba postów : 70
Dołączył : 21/03/2019

Wprowadzenie Empty
PisanieTemat: Wprowadzenie   Wprowadzenie EmptySob Lip 20, 2019 5:55 pm

Postanowiłem nieco skrócić wszelkie formalności, coby nikogo tym nie zanudzać. Wcale nie dlatego, że po prostu nie chce mi się ich rozpisywać. Niemniej, znajdą się tutaj podstawowe informacje i krótki regulamin.

1. Szanse na to, że będę odpisywać codziennie są niewielkie, jeśli nie zerowe. Może się tak zdarzyć, jeśli jednak komuś zależy głównie na tempie odpisów to polecam poszukać innego MG. Sam zwykle postaram się mieścić w tych trzech, czterech, czy tam siedmiu dniach.
2. Aktualnie mam więcej chęci na jakieś nietypowe gry, niekoniecznie nawet skupiające się na samych Pokemonach. Niemniej, nie odrzucę czegoś zwyczajnego. Nie znaczy to, że przyjmę wszystko, co nietypowe. Mimo wszystko, niezależnie czy przygoda jest zwyczajną i prostą grą, czy jakąś zawiłą przygodą w realiach fantasy lub sci-fi, musi najpierw mi przypasować. Jeśli więc coś odrzucę, nie znaczy, że jest to złe. Po prostu mi nie leży.
3. Wolę uniknąć kontynuacji przygód. Tak samo preferuję tworzyć własne regiony, czy niemalże kompletnie modyfikować te z gier. Mam tu na myśli głównie osoby. Nie leży mi zbytnio korzystanie z wykreowanych już postaci z anime, czy gier. Zwłaszcza, że wobec nich każdy ma jakieś swoje oczekiwania i swoje spojrzenie na nie/nich.
4. Miło byłoby, gdyby każdy potencjalny gracz prowadził ładnie dziennik, gdzie umieszczałby napotkanych NPC, etc. W skrócie miał taki spis tego, co było wprowadzone w przygodzie, co odwiedził i kogo poznał.
5. Nie chciałbym wprowadzać stworków spoza przygody. Jeśli zdobędziecie coś na polowaniu, czy w innym miejscu, to wolałbym uniknąć wprowadzanie czegoś takiego, albo chociaż ograniczyć do niezbędnego minimum.
6. W razie pytań można zawsze napisać na PW, albo na discordzie. Chyba nie mam blokady wiadomości od osób niedodanych do znajomych. Chyba.
7. Taki tam punkt na zaś... coś tu kiedyś może będzie.
Powrót do góry Go down
 
Wprowadzenie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Działy Mistrzów Gier :: MG Makoto 2/2-
Skocz do: