IndeksRejestracjaZaloguj

 

 Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Banshee

Banshee


Liczba postów : 503
Dołączył : 10/04/2019

Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon Empty
PisanieTemat: Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon   Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon EmptyPią Lut 07, 2020 3:40 am

Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon 81055a74dac8283a9e52c9d514347b15--anime-sakura-anime-beautiful

ᴀɴ ᴏʀɪɢᴀᴍɪ ᴄɪᴛʏ ғᴏʟᴅᴇᴅ ᴏᴠᴇʀ ᴀɴᴅ ᴏᴠᴇʀ ᴜɴᴛɪʟ sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ᴡᴀs ᴍᴀᴅᴇ ᴏғ ᴠɪʀᴛᴜᴀʟʟʏ ɴᴏᴛʜɪɴɢ
_____Słońce przyjemnie prażyło, oświetlając ulice wiecznie zajętego Tokyo. Wczesna pora odbierała trochę uroku całości, lecz nie piękna kwiatów wiśni, które rosły po obu stronach drogi prowadzących do budynku szkoły. Malowniczy widok, do którego większość uczniów zdołała się już przyzwyczaić - połowa miesiąca szybko minęła dla większości, lecz jeden z uczniów dopiero rozpoczynał swoją przygodę w nowej placówce.
_____Pierwsze dni, żeby się zapoznać i zasymilować z już możliwie zgraną grupą. Pierwsze "oficjalne" zajęcia minęły bez większych ekscesów. Większość rówieśników nie zwracała na ciebie uwagi, a nawet jeśli ktoś się zainteresował, to nie podszedł. Posyłali ci ukradkowe spojrzenia, które w niektórych przypadkach objawiały się jako zaintrygowane, inne znów z dystansem; w końcu byłeś "tym nowym, tym obcym". Ty również mogłeś się zaskoczyć niecodziennym widokiem, gdy ciemnowłosy chłopak, który na oko mogłeś stwierdzić, że był o dwadzieścia centymetrów wyższy od... właściwie każdego z tej klasy, okazał się jednym z uczniów. Wyróżniał się nie tylko wzrostem, lecz opaloną skórą, która nie pasowała do ludzi z tego położenia geograficznego.
_____Po pierwszych zajęciach, nauczyciel przywołał cię do siebie.
_____- Makoto Kobayashi, nie mylę się? - mężczyzna wyglądał na poważnego, lecz subtelny uśmiech rozmył pierwsze wrażenie. - Nazywam się Fukayama Sadaharu, jestem opiekunem waszego roku - przedstawił się krótko. - Możesz się do mnie zgłosić, jeśli tylko będziesz miał problemy.
_____Po tym zapewnieniu, wyjaśnił ci parę podstawowych rzeczy. Pochwalił, że posiadasz już mundurek szkolny (ciotka się tym zajęła - przynajmniej kosztami, bo wciąż musiałeś jej podać wymiary oraz odebrać strój), dopytał czy posiadasz plan lekcji oraz polecił ci, żebyś popytał się swoich rówieśników, by uzupełnić zaległości związane z wcześniejszymi nieobecnościami.
_____- Każdy uczeń jest również zobowiązany, by dołączyć do klubu zainteresowań - pociągnął dalej. - Będziecie z tego rozliczani pod koniec roku, więc upewnij się, że jesteś zarejestrowany.

Spoiler:


_________________

Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon ZCVy1vM
Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon LSiz5P4
bonus: 19.04.2020 - 18.05.2020


Powrót do góry Go down
Makoto

Makoto


Liczba postów : 70
Dołączył : 21/03/2019

Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon Empty
PisanieTemat: Re: Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon   Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon EmptySro Lut 12, 2020 1:08 am

Zmiany - to własnie one zawładnęły codziennością zielonowłosego chłopaka. Ostatnie dni nie należały do najprzyjemniejszych. Z perspektywy nastolatka stanowiły najpewniej coś iście koszmarnego. Niemal zupełnie nowe życie nie poprawiało tej perspektywy w najmniejszym stopniu. Nowe mieszkanie wraz ze stertą nierozpakowanych pudeł z poprzedniego domu. Nowa szkoła, czy ogrom nowych twarzy, o których nie wiedział zupełnie nic. Na domiar złego stracił te najbardziej istotne, pierwsze dni szkoły. Niestety, mógł tylko dostosować się do nowej, niezbyt kolorowej rzeczywistości. Z tego też powodu Makoto próbował to jakoś wytrzymać. Starał się być silnym i wierzyć w to, że w końcu wszystko znajdzie stosowne rozwiązanie.
- Będzie dobrze - rzucił tylko do siebie, ostatni raz przyglądając się nowemu mundurkowi, aby w ostatecznym geście odegnania wszelkich problematycznych myśli uderzyć się w oba policzki. Tylko po to, aby następnie zaczerpnąć ze dwa większe wdechy, zamknąć za sobą mieszkanie i ruszyć tam, gdzie miała rozpocząć się jego nowa przygoda. Słońce delikatnie oświetlało jego drogę, dodając tym samym nieco otuchy. Zupełnie tak, jakby próbowało tym sposobem odegnać wszelkie chmury obaw znad jego myśli. Te mimowolnie raz po raz zbaczały na temat tego, jak będzie wyglądać jego nowa klasa, czy nauczyciele oraz sam fakt, czy da radę się jakoś wpasować w wykreowane już otoczenie. Najgorsze miało jednak dopiero nadejść.
- Eh... - ciche westchnienie dobyło się ze strony chłopaka, kiedy to próbował nie przejmować się wścibskimi spojrzeniami co poniektórych osób. Cała ta uwaga zdawała się nader niepotrzebna i na tyle niekomfortowa, że ze dwa razy w trakcie pierwszych zajęć przełknął nerwowo ślinę ze dwa razy, ostatecznie jednak skupiając się na lekcji. Wystarczyło już to, że ominął parę dni, a więcej zaległości z pewnością nie było mu konieczne. Nie obyło się też bez rozmowy z wychowawcą, a przynajmniej tak własnie mógł wywnioskować nastolatek po słowach mężczyzny. Przytaknął jedynie głową w odpowiedzi na pierwsze jego pytanie, słuchając tego, co miał mu do przekazania. - Mógłby Pan doradzić, kogo mógłbym się o to podpytać? - zapytałby prosto, mając na uwadze to, że nawet jeśli nieznacznie, to mężczyzna jednak miał okazje poznać resztę uczniów nieco lepiej. Do tego być może wybrano już przewodniczącego, czy przewodniczącą klasy, co pewnie w jakiś sposób ułatwiłoby wytypowanie odpowiedniej do tego zadania osoby. Mimo wszystko, sama informacja o przynależności do klubu zainteresowań niezbyt go radowała. Przynajmniej nie na tyle, aby ciut markotny grymas nie odmalował się na jego twarzy, jakby sam miał odpowiedzieć za niego - jeśli to rzeczywiście konieczne.
Powrót do góry Go down
Banshee

Banshee


Liczba postów : 503
Dołączył : 10/04/2019

Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon Empty
PisanieTemat: Re: Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon   Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon EmptyPią Lut 21, 2020 11:10 pm

_____Mężczyzna nie zauważył twojej miny lub udał, że nie zauważył. W każdym razie, była to lepsza opcja niż ciągnięcie tematu kółek zainteresowań. Mogłeś próbować uciec od tej odpowiedzialności oraz stać się anarchistą, który tupnie nóżką, jednak czy późniejsze konsekwencje były tego warte?
_____Brunet zamyślił się na zadane mu pytanie, by wkrótce podzielić się poradą:
_____- Panna Reien została wyznaczona jako przewodnicząca klasy, na pewno posłuży pomocą - Fukayama potwierdził twoje przypuszczenia. Konkretna informacja! Teraz tylko znaleźć, kto z tej grupy nosi to wspomniane imię! - Czy jest jeszcze kwestia, która wymaga wyjaśnienia? - zapytał, cierpliwie czekając, aż się zdecydujesz - lub nie - żeby zadać dodatkowe pytania.
_____Uczniowie w tym czasie zajmowali się sobą, korzystając z przerwy. Słyszałeś w tle jakieś rozmowy, choć nie byłeś w stanie wychwycić nic konkretnego. Nieliczni postanowili opuścić pomieszczenie, kiedy inni, o ile nie siedzieli z parą lub w grupie, głównie przeglądali telefony.

_________________

Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon ZCVy1vM
Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon LSiz5P4
bonus: 19.04.2020 - 18.05.2020


Powrót do góry Go down
Makoto

Makoto


Liczba postów : 70
Dołączył : 21/03/2019

Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon Empty
PisanieTemat: Re: Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon   Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon EmptyWto Mar 03, 2020 12:22 am

Niektóre zasady istniały tylko po to, aby uprzykrzyć innym życie. Podobnie miała się sytuacja klubów, które niekoniecznie grały w duszy zielonowłosego. Ten z pewnością wolałby zająć się czymkolwiek innym, aniżeli angażowaniem się w szkolne aktywności pozalekcyjne. Mimo wszystko, miał chociaż jakiś wybór. Nie musiał się skupiać na tych zajęciach, które ukradną mu praktycznie wszelki wolny czas. Mógł też poszukać czegoś, co niekoniecznie wymagało większego zaangażowania, czy rozbudowanej interakcji z ogromem ludzi.
- Reien - zamyślone zgłoski dobyły się ze strony nastolatka, który to mimowolnie spojrzał na osoby zebrane w klasie. Zupełnie tak, jakby chciał zlokalizować wspomnianą dziewczynę, która równie dobrze mogła opuścić salę na czas przerwy. Mimo tego, przytaknąłby ze zrozumieniem głową, dając tym samym znać, że raczej odpuści sobie kolejne pytania. Wszystko po to, aby udać się w kierunku swojego miejsca. Być może nie był to nazbyt skuteczny sposób odnalezienia wspomnianej dziewczyny, jednak wracając do swojej ławki, czy zająwszy odpowiednie miejsce, sam Makoto spróbowałby przysłuchać się paru najbliższym rozmową. A nuż ktoś napomknie nazwisko nowej koleżanki z klasy, którą to miał podpytać o porady, czy pomoc. Nawet jeśli by nie usłyszał niczego takiego, to zawsze zostawała nadzieja, że w mniejszym lub większym stopniu zorientuje się, z kim przyjdzie mu koegzystować przez najbliższe miesiące, jeśli nie lata. Mimowolnie jego myśli pomknęły też w kierunku elektrycznego towarzysza, który to pozostawał w ciągłym zamknięciu nie tylko w samym ballu, co także w torbie nastolatka, chociaż... może to i lepiej. Nie potrzebował raczej teraz możliwie dodatkowego zamieszania.
Powrót do góry Go down
Banshee

Banshee


Liczba postów : 503
Dołączył : 10/04/2019

Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon Empty
PisanieTemat: Re: Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon   Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon EmptyWto Mar 17, 2020 7:38 am

_____Nie widząc większego zainteresowania z twojej strony, nauczyciel pożegnał się krótko i odszedł na zasłużoną przerwę. W tym samym czasie postanowiłeś trochę się rozejrzeć, a raczej wsłuchać się w głos tłumu, próbując wyłapać najistotniejsze informacje, co nie było najprostszym zadaniem. Kiedy się skupiłeś, udało ci się odizolować kilka głosów z pozytywnym skutkiem. Przy ławce znajdującej się w środkowym rzędzie, znajdowały się trzy osoby - dwie dziewczyny i chłopak. Usłyszałeś cichą, acz energiczną i wesołą muzykę puszczoną z telefonu.
_____- ... przypomina mi to żelki, które jedliśmy w podstawówce - zasłyszałeś rozmowę, która najwidoczniej dotyczyła jedzenia lub stoczyła się na ten temat. Ton dziewczyny był wyjątkowo spokojny, jakby szepczący, lecz zaraz przebił się drugi, bardziej wyrazisty.
_____- Każdy je miał - nieznajoma się zaśmiała krótko. - Albo pianka, do której dolewało się wody? Kwaśny wariant był najlepszy - stwierdziła z przekonaniem. - Hm! Macie jakieś ulubione smaki z dzieciństwa? - dodała zaraz. - Jak to wyglądało u ciebie, Yuren?
_____Padło jedno imię, ale szybko mogłeś stwierdzić, że to nie jest osoba, której szukasz. Płeć się nie zgadzała.
_____- Jak jeździliśmy do dziadków, zawsze mieli u siebie ciastka, które później wystawiali dla gości. Przez długi czas myślałem, że robili je samodzielnie, aż do dnia, gdy rodzice nie kazali mi iść do sklepu, żeby kupić ich cały zapas - opowiadał białowłosy chłopak. - Jak o tym pomyślę, wtedy nawet za nimi nie przepadałem...
_____- Może gusta ci się zmieniły? - zasugerowała jedna z nich. - Widać, że się starzejesz - odgryzła się żartobliwie, co spotkało się z oburzoną reakcją ze strony Yurena.
_____Rozmowa jeszcze się ciągnęła, zawierając w sobie drobne i raczej mało istotne fakty, lecz wkrótce udało się wychwycić kolejne imię. Uczennica o ciemnofioletowych, długich włosach oraz spokojnym tonie głosu, miała na imię Miwa i nie przepadała za pierożkami rybnymi. To już ponad połowa imion, dwa z trzech! Odrobina cierpliwości i stalkowania, a może w ten sposób pozna się imiona reszty klasy!

_________________

Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon ZCVy1vM
Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon LSiz5P4
bonus: 19.04.2020 - 18.05.2020


Powrót do góry Go down
Makoto

Makoto


Liczba postów : 70
Dołączył : 21/03/2019

Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon Empty
PisanieTemat: Re: Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon   Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon EmptySob Mar 21, 2020 12:17 am

Nie sposób ocenić tego, ile niektóre akcje mogły wyrządzić szkód. Nierzadko bywało tak, że samo teoretyzowanie na niektóre tematy przyczyniało się do niemałych problemów. Niemniej, nastolatek niekoniecznie myślał o nich w tym momencie. Żyjąc w błogiej nieświadomości zwanej aktualną chwilą - Makoto znalazł się ponownie przy swojej ławce, skupiając swoje myśli na pobliskich osobach. Być może nie potrafił się przyłączyć do tej dyskusji, jednak z pewnością musiał przyznać racje dziewczynie, która głosiła wyższość kwaśnych łakoci nad resztą. To jednak nie było tutaj największą przeszkodą zielonowłosego.
- Jak by tu... - mruknął pod nosem kilka zgłosek, nie kryjąc zbytnio lekkiego zakłopotania, zastanawiając się przy tym, czy 'panna Reien' była w ogóle wśród rozmawiających tutaj osób. Niby mógłby zapytać ich zwyczajnie, czy nie mogliby powiedzieć mu, gdzie może ją znaleźć, jednak sama wizja takiej rozmowy zdawała się odrobinę, trochę, bardzo niezręczna. Zwłaszcza, jeśli rzeczywiście znajdywała się w klasie i od dobrych kilku chwil przysłuchiwał się ich rozmowie. Nie mając bardziej błyskotliwego pomysłu na to, jak mógłby poruszyć tę kwestię, Makoto postanowił kontynuować wcześniejszy 'podsłuch', aby to przy okazji sięgnąć po własną torbę. Wszystko po to, aby przygotować się do kolejnej lekcji, czy też zwyczajnie wyciągnąć jakiś zeszyt, czy piórnik. Pozostało mu jednak liczyć na to, że wszystko potoczy się bez jakiś większych, nawet bardziej problematycznych komplikacji.
Powrót do góry Go down
Banshee

Banshee


Liczba postów : 503
Dołączył : 10/04/2019

Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon Empty
PisanieTemat: Re: Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon   Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon EmptyPią Kwi 10, 2020 5:16 am

_____Rozmowa trwała dalej, jeszcze chwilę kręcąc się na temat pojedynczych smakołyków. Głównie rozmowa o gustach i guścikach, gdzie sobie wzajemnie przytakiwali lub zaprzeczali, jak można jeść, a tym bardziej zachwycać się poszczególnymi rzeczami.
_____- Powinniśmy się gdzieś razem spotkać - czarnowłosa podparła się o policzek, nadymając przy tym drugi. - Jeszcze nie mieliśmy okazji, by zrobić coś wspólnie - zauważyła mrukliwie. - Ile to już minęło? - zapytała i nie czekając na odpowiedź kogokolwiek dodała: - Zdecydowanie za długo.
_____- Czy ktoś nie chciał zorganizować czegoś już wcześniej? - wtrącił się chłopak.
_____- Reien chciała - potwierdziła druga z dziewczyn. - Już nawet planowała, gdzie moglibyśmy iść, ale większość nie miała czasu.
_____- Nie wierzę, by nie mieli - czarnowłosa prychnęła. - Jeśli im się nie chce, ich sprawa. Zawsze możemy iść w mniejszej grupie - dodała. Wyglądało na to, że była ekstrawertyczką lub zwyczajnie nie chciała stracić okazji, by nawiązać nowe znajomości w środowisku innym niż te szkolne. Niezależnie od prawdy, nie zamierzała odpuścić.
_____Reszta uczniów zaczęła wracać. Trójka uczniów również rozeszła się do swoich miejsc, by rozpocząć kolejną lekcję. Wciąż nie dowiedziałeś się, kim dokładnie była szukana dziewczyna, lecz na lekcji nauczyłeś się nieco więcej na temat historii Japonii.
_____Nastała kolejna przerwa i kolejne możliwości.


_________________

Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon ZCVy1vM
Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon LSiz5P4
bonus: 19.04.2020 - 18.05.2020


Powrót do góry Go down
Makoto

Makoto


Liczba postów : 70
Dołączył : 21/03/2019

Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon Empty
PisanieTemat: Re: Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon   Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon EmptyCzw Maj 14, 2020 10:58 pm

Przysłuchiwanie się rozmowie zdawało się nie mieć większego znaczenia. Wszelkie kwestie gustów, czy guścików niekoniecznie interesowały nastolatka. Owszem, mogłyby pomóc mu przełamać pierwsze lody, jednak sama wizja zagadania zdawała się ściskać go jakoś w środku. Przełknął nerwowo ślinę, aby ostatecznie spojrzeć w stronę grupki raz jeszcze.
- R-Reien - pomyślałby tylko w chwili, w której to zasłyszał słowa niezaznajomionego przez niego trio. Zebrał się w sobie na tyle, coby zapytać ich o to, gdzie teraz jest Reien i jak ma ją poznać. Ostatecznie jednak wszelkie jego próby skończyły w chwili, w której to rozległ się kolejny dzwonek na lekcje. Uczniowie zaczęli wracać, a nauczyciel wkroczył do sali lekcyjnej. Niemniej, zielonowłosy nie do końca mógł się aktualnie skupić na samych zajęciach, rozważając to, aby ostatecznie spytać któreś z rozmownego trio o jakąś wskazówkę. Wszystko po to, aby ostatecznie postanowić zadać pytanie komuś, kto siedział najbliżej niego. Czy to z lewej, czy z prawej strony, albo to przed nim. Odczekałby z dobrą minutę lub dwie, aby to wydusić z siebie: - P-Przepraszam, pan Fukuyama powiedział, żebym spytał Reien o kluby, ale... n-nie wiem, jak ją poznać.
Powrót do góry Go down
Banshee

Banshee


Liczba postów : 503
Dołączył : 10/04/2019

Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon Empty
PisanieTemat: Re: Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon   Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon EmptyNie Cze 07, 2020 1:53 pm

_____Najbliższą ofiarą, którą mogłeś znaleźć, znajdowała się z przodu. Chłopak z brązowymi włosami, który wyglądał, jakby obcinał je sobie od miski. Jego mundurek był dość wymięty, postawa przygarbiona, kiedy opierał się niedbale o biurko. Wydawało się, że twoje słowa dotarły do niego dopiero po chwili. Odwrócił głowę na bok, próbując najpierw zlokalizować źródło głosu, by następnie się powoli wyprostować i odwrócić w twoją stronę. Nie spieszył się ze swoimi ruchami, choć nie miałeś go za co obwiniać, skoro sam czekałeś dobre dwie minuty z zadaniem pytania.
_____- Reien? - powtórzył po tobie. - Możesz ją dodać do znajomych -  zasugerował jedno z rozwiązań, choć nie tłumacząc dalej, co miał przez to na myśli, ni nawet nie dając podpowiedzi, jak wspomniana osoba wygląda, byś mógł ją zlokalizować.


_________________

Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon ZCVy1vM
Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon LSiz5P4
bonus: 19.04.2020 - 18.05.2020


Powrót do góry Go down
Makoto

Makoto


Liczba postów : 70
Dołączył : 21/03/2019

Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon Empty
PisanieTemat: Re: Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon   Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon EmptyPon Cze 22, 2020 4:37 pm

Odnalezienie osoby, której mógł zadać jakże istotne pytanie, nie stanowiło większego problemu. Ten powrócił do zielonowłosego wraz z odpowiedzią, którą to uzyskał. Czy chłopak o fryzurze na kształt miski nie mógł być odrobinę bardziej... konkretny? Z jednej strony odpowiedź może i wystarczyła, jednak w żaden sposób nie wskazywała Makoto tego, kim dokładniej jest Reien.
- Tylko... jak ją znaleźć? T-Tak jakby to mój pierwszy dzień - wydusiłby z siebie ostatecznie, zaniżając przy tym nieco swój ton, jakby nie chcąc jakoś zwracać na siebie uwagi. Mimo wszystko, nie miał innego pomysłu, jak postawić ową kwestię jasno przed swoim rozmówcą. W końcu dodanie kogoś do znajomych, kogo pełnego imienia nawet nie znasz graniczyłoby nieomal z cudem. Do tego wszystkiego wyglądałoby przynajmniej dziwnie. Tylko, czy rzeczywiście te lekkie doprecyzowanie miałoby pomóc nastolatkowi?
Powrót do góry Go down
Sponsored content

Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon Empty
PisanieTemat: Re: Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon   Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon Empty

Powrót do góry Go down
 
Hopes, desires, passions wrapped up with a ribbon
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» A man who desires revenge should dig two graves.
» They wrapped me in cloth, I grabbed a mic and went on tour
» But I've got high hopes, it takes me back to when we started

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Działy Mistrzów Gier :: MG Banshee 2/2-
Skocz do: