IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Poligon Yatasharu

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Yatasharu

Yatasharu


Liczba postów : 183
Dołączył : 10/02/2019

Poligon Yatasharu Empty
PisanieTemat: Poligon Yatasharu   Poligon Yatasharu EmptyWto Cze 02, 2020 6:30 pm

Poligon Yatasharu Poligon15
POLIGON YATASHARU
Powrót do góry Go down
Yatasharu

Yatasharu


Liczba postów : 183
Dołączył : 10/02/2019

Poligon Yatasharu Empty
PisanieTemat: Re: Poligon Yatasharu   Poligon Yatasharu EmptyWto Cze 02, 2020 6:40 pm

Poligon Yatasharu Wide_Guard_VI_2
Honedge - Wild Guard (Egg Moves I) 0%

Nowe wyzwania, które rzuca nam świat wymagają wyjątkowych umiejętności. Z tego powodu przybyłem na wykupione miejsce na poligonie, aby w spokoju zacząć trenować z moim stalowym towarzyszem. Po dotarciu na miejsce mogłem zaczynać.
- Witaj Honedge! Mam przed sobą bojowe zadanie w związku z naszą misją pozbycia się wszelkich bestii ze świata. Pomyślałem, że ten ruch będzie idealny na naszą podróż. Mowa tutaj o Wild Guard.
Postanowiłem rozpocząć trening od pokazania mojemu towarzyszowi wykonania i efektów tego ataku przez obejrzenie nagrania na popularnych serwisie AttackTube. Dostrzegliśmy na nim, że dzięki temu ruchowi Honedge będzie mógł się bez problemu bronić przed licznymi ciosami, które mogą zaszkodzić wielu osobom.
- Jak widzisz ruch ten się przyda gdy przyjdzie nam bronić ludzi. Damy radę?
Dzisiaj na tym wyglądało nasze spotkanie. Jutro zaczniemy poważnie trenować
Powrót do góry Go down
Yatasharu

Yatasharu


Liczba postów : 183
Dołączył : 10/02/2019

Poligon Yatasharu Empty
PisanieTemat: Re: Poligon Yatasharu   Poligon Yatasharu EmptySro Cze 03, 2020 5:32 pm

Honedge - Wild Guard (Egg Moves I) ??%

Wróciłem na znajomy dla nas poligon ćwiczeniowy, aby kontynuować treningi z moim Honedge. Wczorajszy dzień pokazał mi, że przed nami jeszcze sporo pracy i medytacja jest w tym momencie najlepszym sposobem na naukę. Po dotarciu na nasze miejsce wypuściłem swojego towarzysza z pokeballa.
- Witaj Honedge! Wczoraj rozpoczęliśmy praktyczną naukę ruchu, więc przyszła pora na dalszą pracę. Podobnie jak wcześniej zaczniemy od medytacji.
Usiedliśmy przy jednym z drzew, aby szelest liści powoli koił nasz umysł. Zaczęliśmy powoli i równomiernie oddychać, aby wprawić się w stan spokoju. Przez większość czasu szukaliśmy w sobie wewnętrznej siły, którą moglibyśmy wykorzystać do wytworzenia bariery przed potencjalnym atakiem.
- Świetnie! - powiedziałem spokojnym głosem - Spróbuj odnaleźć w sobie moc, którą wydobędziesz ze swojego ciała. Dzięki temu będziesz mógł stworzyć pożądaną barierę.
Spędziliśmy na tej medytacji jeszcze chwilę po czym mogliśmy wrócić do domu.
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Poligon Yatasharu Empty
PisanieTemat: Re: Poligon Yatasharu   Poligon Yatasharu EmptySob Cze 06, 2020 2:34 pm

Pokemon: Honedge
Atak: Wild Guard (5-20)
Aktualny postęp: 15% + 14% + 5 + 5 + 2 + 4
Ogólny postęp: 45%
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poligon Yatasharu Empty
PisanieTemat: Re: Poligon Yatasharu   Poligon Yatasharu Empty

Powrót do góry Go down
 
Poligon Yatasharu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Yatasharu v2
» Kartoteka Yatasharu
» Dziennik Yatasharu
» Depozyt Yatasharu
» Yatasharu vs Ridderak

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Szkolenia-
Skocz do: