IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Silna, niezależna i samodzielna

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Camus

Camus


Liczba postów : 399
Dołączył : 02/02/2019

Silna, niezależna i samodzielna - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Silna, niezależna i samodzielna   Silna, niezależna i samodzielna - Page 3 EmptySob Kwi 04, 2020 2:54 am

Violet oderwała się od nurtującej pracy i z uśmiechem odpowiedziała:
-Nah, raczej nie chodzi o high five. Ale może wszystkie cyfry to litery?- tu przerwała na moment-Do Le Nah? Och to bardzo proste podążaj za Litwickami! Unoszą się w powietrzu żeby pozamiastowych doprowadzić na miejsce. Tylko uważaj. Ponoć jedna arlekinka też bierze udział i jest naprawdę dobra.- to powiedziawszy wróciła do swojej pracy.
W drodze do Le Nah zgodnie ze słowami dziewczyny zaczepiłaś małego Litwicka, który z radością uniósł się w powietrze i doprowadził Cię powolutku między alejkami, aż pod drzwi restauracji. Jak się szybko okazało wewnątrz były tłumy. Przy małym okienku rejestracyjnym siedziała przemiła babinka.

Silna, niezależna i samodzielna - Page 3 68aa6cfdf978233aabcbf9774c35aa39

-Witam kolejną uczestniczkę. Nazywam się Regina i jestem reprezentantką konkursu MasterChef. Aby się zapisać musisz wypełnić formularz zgłoszeniowy. Potrzebne będzie mi Twoje imię, Pokemon Partner, ulubiony smak oraz Tytuł, jakim chcesz się reprezentować jako szef kuchni.- powiedziała uśmiechnięta babinka podając Ci formularz. Wewnątrz widziałaś mnóstwo nieznanych twarzy. Wśród nich wyróżniały się trzy osoby, spośród których dwie wydawały Ci się znajome.

Silna, niezależna i samodzielna - Page 3 F223942808993e9f40ccb693a7100093--pokemon-clemont-pastaSilna, niezależna i samodzielna - Page 3 Brock__master_chef_by_surrealtoons_d5682ko-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9MTAwMCIsInBhdGgiOiJcL2ZcLzA4YWJmNDI3LTEwNmYtNDUyMy1iZTYyLWI1OWI4MWIxMjI2M1wvZDU2ODJrby0xOWNiNDU3ZS1iYjAyLTQ0MmQtYjI1OS04OGQ5NTc4OGFlMGYucG5nIiwid2lkdGgiOiI8PTc1MCJ9XV0sImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl19Silna, niezależna i samodzielna - Page 3 Charlo10

-Jak to Brock? Zrezygnowałeś z Rock-Solid Eggs? Przecież to Twój popisowy numer!
-Nie chcę być nudny Clemont. A ty? Znowu zaskoczysz nas czymś cytrynowym?
-Panowie nie przystoi tak głośno kłócić się na środku restauracji, mon Dieu~

Ta trzecia kobitka, to zapewne ta arlekinka, o której mówiła Violet. Wtedy w oddali ujrzałaś wreszcie w stu procentach znajomą twarz. Nie mogłaś uwierzyć w to, że widzisz tak znaną personę. Była to słynna Battle Chatelaine "La Nuit" Nita. Siedziała za wielkim stołem z czerwonym obrusem, najwidoczniej była jurorką eliminacji.

Silna, niezależna i samodzielna - Page 3 9fb
Powrót do góry Go down
 
Silna, niezależna i samodzielna
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Działy Mistrzów Gier :: MG Camus 6/6-
Skocz do: