IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Leah Schaefer

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Baila

Baila


Liczba postów : 64
Dołączył : 21/06/2019

Leah Schaefer Empty
PisanieTemat: Leah Schaefer   Leah Schaefer EmptyPią Cze 21, 2019 10:55 pm

★ Imię i Nazwisko: Leah Schaefer
★ Team: Valor
★ Pochodzenie: Niemcy
★ Wiek: 47
★ Charakter: Kobieta twardo stąpająca po ziemi, która nigdy nie daje się ponieść emocjom. Jak na prawdziwego naukowca przystało stara się za wszelką cenę przeanalizować wszystkie aspekty aby podjąć decyzję. Dla bliskich znajomych jest zawsze otwarta i chętna do pomocy. Jednak gdy do gry wchodzą nieznajomi jest bardzo ostrożna w nawiązywaniu kontaktów.
★ Biografia:
– Wzywam was do wspólnej pracy i przyspieszenia działań. Nie możemy zmarnować ostatniej szansy na powstrzymanie niekontrolowanych zmian klimatu. To byłoby nie tylko niemoralne, ale i samobójcze. Moje słowa mogą zabrzmieć jak dramatyczny apel, ale tak właśnie jest: to dramatyczny apel – drobna kobieta zwróciła się do pełnej sali ludzi, w skład których wchodzili naukowcy, przywódcy państw, biznesmeni, dziennikarz i wielu innych – Naprawdę! Jeżeli w tym momencie nie zrobimy stanowczego kroku to na całym świecie zmiany zachodzące w klimacie nie będą możliwe do powstrzymania. Straszliwe upały, ogromne powodzie, zamiecie śnieżne paraliżujące życie zwykłych ludzi. To będzie nasza codzienność. Nie chcemy tego! Nawołuję państwa o wdrażanie zaproponowanych przez mój zespół rozwiązań.
Na sali nastało wielkie poruszenie i nikt nie zwracał już uwagi na przemawiającą kobietę. Nawet moderator spotkania nie był wstanie uspokoić przekrzykujących się ludzi. Kobieta próbowała jeszcze przemówić, ale jej głos nie zdołał przedrzeć się przez hałas powstały w pomieszczeniu. Z dumnie podniesioną głową zeszła z mównicy i od razu skierowała się do swoich ludzi.
- Pani profesor proszę się tym nie przejmować. Im zależy tylko na tym, aby jeszcze tutaj zarobić.
- Nie musisz mi tego mówić. Doskonale to rozumiem. I wiem, że nasze pomysły jak ocalić klimat mogły okazać się zbyt radykalne. W końcu kto w ciągu pół roku zdecyduje się na zamknięcie wszystkich kopalni węgla na świecie.
Zespół pani profesor przemieszczał się korytarzami Światowego Centrum Konferencyjnego.  Mijali ludzi tak jakby ich wcale tam nie było, nikt ich nie obchodził. Dosłownie przed samym wyjściem z budynku grupa została powstrzymana. Przed profesor pojawili się ubrani na czarno agenci, którzy mieli tylko jedno zadanie. Za wszelką cenę doprowadzić kobietę na miejsce tajemniczego spotkania. Młody mężczyzna, który przemieszczał się z profesor chciał temu przeszkodzić, ale naukowiec podniosła tylko rękę na znak, że będzie bezpieczna. Poszła z nimi.
Została wprowadzona do małej sali konferencyjnej, w której przy okrągłym stole siedziała grupa nieznanych jej osób. Mężczyzna siedzący, na jakby głównym miejscu, wstał i ukłonił się wprowadzanej kobiecie.
- Witam serdecznie pani Schaefer. Przepraszam, że spotykamy się w takich okolicznościach. Nazywam się Devin Wallach i z uwagą przysłuchiwałem się pani słowom w Centrum. I to prawda, że mamy ostatni dzwonek na ratunek dla naszej planety.
Kobieta usiadła przy stole i uważnie przyglądała się zgromadzonym osobom. Nie rozpoznawała nikogo z tu obecnych.
- Przepraszam, ale chciałabym wiedzieć z jakiego powodu jestem tu wezwana. Mam przed sobą jeszcze długą drogę powrotną.
- Tak. Pani profesor należymy do międzynarodowej grupy Aliyev, która zajmuje się rozwiązywaniem globalnych problemów naszego świata. Ostatnio nasza grupa specjalistów odkryła, że za tymi ekstremalnymi zmianami klimatu nie stoi tak naprawdę sama działalność gospodarcza człowieka. Pojawiły się przesłanki, a później dowody na to, że pewna grupa przestępcza nazywająca się Borodina wpadła w posiadanie starożytnych kul mocy, które w specjalnej konfiguracji są w stanie wpływać nie tylko na pogodę, ale na cały klimat.
- Hahahah, proszę pana. Pomylił pan adresy, po sensacyjne wyjaśnienia proszę się zgłosić do gazet. Oni lubią takie historie. To jest marnowanie mojego i państwa czasu.
- Wiedziałem, że pani tak zareaguje. Dlatego przygotowałem nagrania nadesłane przez moich agentów. Większość z nich już nie żyje. Taka jest cena za zdemaskowanie.
Na ekranie pojawiło się nagranie prezentujące jak zamaskowani ludzie ustawiają różnokolorowe kule w różnych konfiguracjach wpływają na zmianę pogody w miejscu, a stojące dokoła psychiczne pokemony tworzą idealną kopię. Nawet po zabraniu oryginalnych kul, kopia wpływa na zmianę klimatu. Profesor przyglądała się temu z uwagą i nie dowierzała temu.
- Zaraz, zaraz! Chcecie powiedzieć, że jakieś tam kule mocy są w stanie aż tak wpłynąć na środowisko?
- Niestety tak. Wygląda to na nieprawdopodobne, ale nasze dane są prawdziwe.
- To musimy od razu ogłosić światu! Nie możemy tego trzymać w ukryciu!
- I tu pojawia się problem. Nie możemy. I zwracamy się do Pani o pomoc w przeszkodzeniu temu. Według naszych informacji jest legenda o stworzeniu zamkniętym za stalowymi drzwiami wysoko w górach. Aby je otworzyć potrzebujemy zdobyć 10 kluczy. Nadal próbujemy zlokalizować miejsce tej góry.
- Chwila … Czy ja mam rozumieć, że chcecie mnie do tego wysłać? To już naprawdę zły adres! Kobietę, która niedługo mogłaby być na emeryturze chcecie wysyłać na jakąś misję?
- Pani profesor … Proszę się nie krygować. Doskonale prześwietliliśmy panią. Idealna kondycja i sprawność fizyczna. W młodości sukcesy na arenach i walkach. Zwycięstwo w niezliczonych turniejach walk pokemon. Najtęższy umysł współczesnego świata. Czy można chcieć czegoś więcej. Wystarczy powiedzieć tak.
Leah Schaefer wyszła z budynku Centrum Konferencyjnego, przed którym czekała na nią jej grupa. Przyjrzała im się uważnie i wzięła głęboki wdech. Wstrzymała powietrze przez kilka chwil, tak jakby chciała oczyścić umysł. Wypuściła powietrze i sięgnęła do torebki by wyjąć telefon.
- Tu Leah. Gdzie mam się udać! Zrobię to! Z tych towarzyszy, których mi zaproponowaliście wybieram Heracrossa.

★ Ciekawostki: W młodości trenowała wiele dyscyplin sportowych m.in. biegi, sztuki walki a także zwyciężyła wiele turniej walk pokemon.
★ Cele/marzenia:
- uratować świat od zagłady klimatycznej
- zdobyć 10 kluczy o otwarcia drzwi z tajemniczym stworzeniem
- przeżycie na nowo młodości
Powrót do góry Go down
Baila

Baila


Liczba postów : 64
Dołączył : 21/06/2019

Leah Schaefer Empty
PisanieTemat: Re: Leah Schaefer   Leah Schaefer EmptyPią Cze 21, 2019 11:03 pm

Leah Schaefer Luxuryball Heracross Leah Schaefer Male
Imię:

Leah Schaefer 214-m

Typ: Leah Schaefer BugLeah Schaefer Fighting
Poziom: 5
Ewolucja: -
Ataki: Arm Thrust, Bulled Seed, Night Slash, Tackle, Leer, Horn Attack, Endure, Rock Blast
Umiejętność: Gust (kiedy pokemon ma zmianę statusu jego atak rośnie 50%)
Trzyma: -
Charakter/historia: Pokemon został od małego szkolony w tajnej organizacji Aliyev, aby być posłusznym swojemu partnerowi. W wyniku treningu jego pierwotne cechy osobowości zostały całkowicie wymazane. Osobnik ten został przydzielony Leah do misji odnalezienia kluczy.
Rozmiar: H
Natura: Adamant (nieugięty)
Smak: lubi ostre ⋆ nie lubi wytrawnego
Data złapania: 21.06.2020
Trener: Leah
Przywiązanie: 50%


Ostatnio zmieniony przez Baila dnia Pią Cze 28, 2019 12:15 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Baila

Baila


Liczba postów : 64
Dołączył : 21/06/2019

Leah Schaefer Empty
PisanieTemat: Re: Leah Schaefer   Leah Schaefer EmptyPią Cze 21, 2019 11:05 pm

★ Plecak:
Pokedex
5 x pokeball

TM 35 Flamethrower
TM 40 Aerial Ace

★ Odznaki:


Ostatnio zmieniony przez Baila dnia Czw Cze 27, 2019 7:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Baila

Baila


Liczba postów : 64
Dołączył : 21/06/2019

Leah Schaefer Empty
PisanieTemat: Re: Leah Schaefer   Leah Schaefer EmptyPią Cze 21, 2019 11:06 pm

★ Portfel:
Aktualny stan: 1020$

Przychody:
+ 200$ urodziny [27.06.2019]
Wydatki:
- 180$ zakupy [22.06.2019]


Ostatnio zmieniony przez Baila dnia Czw Cze 27, 2019 7:30 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Herbatka

Herbatka


Liczba postów : 1107
Dołączył : 22/01/2019

Leah Schaefer Empty
PisanieTemat: Re: Leah Schaefer   Leah Schaefer EmptySob Cze 22, 2019 3:20 pm

Uwielbiam takie biografie. Zupełnie jakby co ktoś wyrwał fragment z dobrej książki. Poruszony problem mocno życiowy. Nam też by sie przydała taka Leah, zanim zaczną wysyłać ludzkość na inną planetę, bo ziemię pochłonie globalne ocieplenie. ;u; Powodzenia!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Leah Schaefer Empty
PisanieTemat: Re: Leah Schaefer   Leah Schaefer Empty

Powrót do góry Go down
 
Leah Schaefer
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ogród Leah
» Pole treningowe Leah

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Karty Postaci [zaakceptowane]-
Skocz do: