IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Pole treningowe Leah

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Baila

Baila


Liczba postów : 64
Dołączył : 21/06/2019

Pole treningowe Leah Empty
PisanieTemat: Pole treningowe Leah   Pole treningowe Leah EmptyNie Cze 23, 2019 10:36 am

Miejsce, w którym Leah trenuje swoich towarzyszy!
Powrót do góry Go down
Baila

Baila


Liczba postów : 64
Dołączył : 21/06/2019

Pole treningowe Leah Empty
PisanieTemat: Re: Pole treningowe Leah   Pole treningowe Leah EmptyNie Cze 23, 2019 10:56 am

Heracorss Rock Blast
(egg move)

Po raz pierwszy od otrzymania mojej misji przybyłam na tereny treningowe. Wspólnie z moim Heracorssem musimy bardzo się postarać, aby stawić czoła każdemu przeciwnikowi na naszej drodze. Po rozejrzeniu się po terenie wypuściłam mojego pokemona z pokeballa.
- Witaj Heracorss. Przed mami bardzo dużo wyzwań i dlatego musimy przystąpić do działania. W związku z twoimi typami powinniśmy poznać atak, który będzie skuteczny przeciwko latającym pokemonom. I właśnie taki ruch znalazłam. Chodź pokażę ci.
Przysiadłam wspólnie z Heracrossem i pokazałam mu kilka nagrań ukazujących sposób wykonywania ataku Rock Blast przez inne pokemony. Zwróciłam uwagę na tworzenie i wystrzelenie kamieni w przeciwnika.
- Jak widzisz nie jest to zbyt skomplikowany atak. Po prostu będziesz musiał trafić w przeciwnika kamieniami. Dlatego dziś potrenujemy twoją celność, a dopiero od kolejnego treningu przejdziemy to tworzenia skał. Widzisz - wskazałam mojemu pokemonowi tarczę - To jest twój dzisiejszy cel. Musisz celnie rzucać przyniesionymi tutaj kamieniami, które leżą u twoich stóp. Gotowy?
Bardzo mocno dopingowałam mojego kompana w kolejnych rzutach. Za każdym razem, nawet tym nie udanym, rzucałam jak świetnie się spisuje. Cóż taki początek może być nużący, ale będzie miało to swoje pozytywne konsekwencje w przyszłości.
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Pole treningowe Leah Empty
PisanieTemat: Re: Pole treningowe Leah   Pole treningowe Leah EmptyNie Cze 23, 2019 4:09 pm


Heracross poznał teorię i trochę praktykę. Na razie nie potrafi tworzyć kamieni ale już potrafi nimi rzucać.

Pole treningowe Leah 214
Rock Blast(5-20): 15% + 5% (WG)
Ogólny postęp:20%
Powrót do góry Go down
Baila

Baila


Liczba postów : 64
Dołączył : 21/06/2019

Pole treningowe Leah Empty
PisanieTemat: Re: Pole treningowe Leah   Pole treningowe Leah EmptyPon Cze 24, 2019 4:19 pm

Heracorss Rock Blast 
Ciężkie początki mamy za sobą, ale to nie znaczy że możemy spocząć na laurach. To tylko nas motywuje do dalszego działania. Dzisiaj jednak musimy przejść do znacznie trudniejszego elementu. W końcu na polu walki Heracorss nie będzie szukać kamieni i nimi rzucać w przeciwnika. 
- Świetnie sobie radzisz! Jednak przed nami cięższa rzecz. Widziałeś na nagraniach jak ten atak wygląda. No właśnie - to pokemony wytwarzały kamienie, które ciskane były do rywala. Dlatego teraz musimy się tym zainteresować i postarać się abyś sam je tworzył. W tym celu przejdziemy do medytacji. Znajdź w sobie duże pokłady energii i postaraj się wizualizować ten ruch! Gotowy?
Kiedy otrzymałam pozytywną odpowiedź usiadłam wspólnie z Heracorssem pod drzewem. Wzięliśmy głęboki oddech i rozpoczęliśmy wspólną medytację. Nie wiem co miał w myślach pokemon, choć liczę że właśnie to, jednak ja myślałam o tym jak to mój towarzysz podróży wykonuje właśnie ten ruch. 
- Pamiętaj o oddechu! To jest bardzo ważne. 
Kątem oka spoglądałam na medytującego pokemona w nadziei, że coś odczytam z jego mimiki. Ewidentnie wymagało to od niego sporo wysiłku, ale pojawiała się delikatna poświata na ciele. Czy to początek ruchu? A może tylko się spocił. 
- Świetnie sobie radzisz! Oby tak dalej! Uda ci się w końcu odnaleźć w sobie tyle wewnętrznej energii aby wytworzyć kamienie! 
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Pole treningowe Leah Empty
PisanieTemat: Re: Pole treningowe Leah   Pole treningowe Leah EmptyPon Cze 24, 2019 8:40 pm


Ta część treningu nie była trudna bo polegała tylko i wyłącznie na medytacji. Pokemon wypoczął w trakcie robienia tego i jest gotowy do prób tworzenia głazów.
Pole treningowe Leah 214
Rock Blast(5-20): 10% + 5% (WG)
Ogólny postęp: 35%


Powrót do góry Go down
Baila

Baila


Liczba postów : 64
Dołączył : 21/06/2019

Pole treningowe Leah Empty
PisanieTemat: Re: Pole treningowe Leah   Pole treningowe Leah EmptyWto Cze 25, 2019 7:34 pm

Heracorss Rock Blast 
- Cudownie! O to nam chodziło! Musiałem się przygotować do tworzenia tych głazów do rzucania w rywali!
Ucieszyłam się gdy dostrzegłam, że mój Heracross jest gotowy do dalszych działań w tym kierunku. Po tej chwili medytacji i znalezienia w sobie pokładów energii możemy iść dalej. Teraz przed nami znacznie trudniejsza część działania.
- Ok! Idzie nam ... To znaczy idzie ci świetnie! Musimy utrzymać to tempo pracy i przejść dalej. Kolejnym istotnym elementem jest to abyś to ty sam stworzył te głazy. Rozumiesz mnie? Nic na siłę, ale możemy spróbować.
Heracross po usłyszeniu moich słów przystąpił do pierwszych prób stworzenia kamieni. Nie było to proste zadania, ale nie zamierzałam tutaj bezczynnie czekać.
- Skoncentruj się i wyobraź sobie, że właśnie strzelasz! Spróbuj stworzyć jeden mały kamyczek!
Uważnie obserwowałam mojego towarzysza przy działaniu. Widziałam ile wymaga to od niego energii, ale za każdym razem rzucałam w jego kierunku budujące słowo. Chciałam by poczuł, że nawet najmniejsza próba jest bardzo istotna. Małymi kroczkami do przodu. Cieszyłam się z każdego małego elementu stworzonego przez niego.
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Pole treningowe Leah Empty
PisanieTemat: Re: Pole treningowe Leah   Pole treningowe Leah EmptySro Cze 26, 2019 5:00 pm


Heracrossowi udało się stworzyć jeden, mikroskopijny kamyczek.
Pole treningowe Leah 214
Rock Blast(5-20): 9% + 5% (WG)
Ogólny postęp: 49%




Zapomniałem o twoich bonusach!


Random number (1,5) :
1

Random number (1,5) :
4

Random number (1,5) :
4



(Postęp z bonusow dopisany na następnym treningu bo teraz nie widze wyników losownia a jak edytuje to się zmienią >:)
Powrót do góry Go down
Baila

Baila


Liczba postów : 64
Dołączył : 21/06/2019

Pole treningowe Leah Empty
PisanieTemat: Re: Pole treningowe Leah   Pole treningowe Leah EmptySro Cze 26, 2019 9:17 pm

Heracorss Rock Blast 

Sprawa z nauką ataku nie wygląda na zupełnie taką prostą. Nie ma co się dziwić gdy atak jest typu kamiennego, a mój Heracorss nie ma z nim zupełnie nic wspólnego. Jednak możliwość zadania skutecznych ataków latającym pokemonom jest dla nas istotniejsza.
- Super sobie radzisz! Nawet jak teraz nic wielkiego nie powstało to wiem, że wkrótce ci się uda!
Wspierałam z całej siły postępy mojego towarzysza i chciałam żeby czuł się pewny w tym co robi. Najgorsze w tym momencie będzie zwątpienie.
- Ok! Nie poddajemy się i dalej próbujemy wytworzyć kamień! Zacznijmy od tego, że na samym początku się mocno skupisz. Możesz nawet medytować. Postaraj się przez ten moment znaleźć w sobie pokłady energii mocy!
Zrobiłam tutaj chwilową przerwę, aby mój pokemon oswoił się z tym. Kiedy był gotowy mogłam dalej z nim ćwiczyć.
- Dokładnie o to mi chodzi! A teraz zacznij bardzo powoli uwalniać energię i kumulować ją w jednym miejscu przed sobą! To właśnie tam będzie utworzony kamień. Dasz radę!
Z uwagą obserwowałam co z tego ćwiczenia wyniknie. Chciałam mocno by się udało stworzyć choć jeden pełnoprawny kamień. Kiedy tylko Heracorss by gotowy rzuciłam w jego kierunku.
- Super! A teraz skieruj kamień przed siebie tak jakbyś go wykorzystał do ataku! Super! Tak dalej!
Powrót do góry Go down
Baila

Baila


Liczba postów : 64
Dołączył : 21/06/2019

Pole treningowe Leah Empty
PisanieTemat: Re: Pole treningowe Leah   Pole treningowe Leah EmptyCzw Cze 27, 2019 9:50 pm

Heracorss Rock Blast 

Z każdym treningiem się zbliżamy do upragnionego celu, aby nauczyć się nowego ataku! Nie zamierzam się zatrzymywać!
- Świetnie sobie radzisz Heracorss! Jesteśmy coraz bliżej do wykonania perfekcyjnego ruchu jakim jest Rock Blast. Jesteś gotowy do dalszej nauki?
Czekałam w spokoju na odpowiedź mojego towarzysza na to pytanie. Liczyłam się oczywiście z odmową, ale nie na tym etapie. Pokemon potwierdził gotowość.
- Świetnie! Musimy teraz jeszcze mocniej się skupić. Zamknij oczy i gromadź swoją energię. Gdy tylko to zrobisz od raz przejdź do formowania kamienia i próby jego wystrzelania wprost na tarczę. Na tą samą co na samym początku.
Obserwowałam i dopingowałam mojego towarzysza.


+ bonus urodzinowy
Powrót do góry Go down
Herbatka

Herbatka


Liczba postów : 1107
Dołączył : 22/01/2019

Pole treningowe Leah Empty
PisanieTemat: Re: Pole treningowe Leah   Pole treningowe Leah EmptyCzw Cze 27, 2019 11:59 pm

Robaczkowi ciężko było się skupić, by kamień wytworzyć, a co dopiero cisnąć nim w tarczę. Wiedział jednak, że właśnie tego od niego oczekujesz, a jako oddany towarzysz nie mógł pozwolić sobie, by cię zawieść. Podejmował mnóstwo prób, które często kończyły się niepowodzeniem. Kamień rozpadał się w drodze i nie dolatywał do celu albo rozsypywał się po dotknięciu tarczy. Dopiero jedno z ostatnich ciosów można było uznać za sukces!

Pole treningowe Leah 736da1d1fe963ea60fb0bd6fc0875cf8--cool-pokemon-pokemon-stuff
Rock Blast: 10% + 5%
Ogólny postęp: 72%
+
Rock Blast: 20% + 5%
Ogólny postęp: 97%

Jeśli z bonusów będziesz miała minimum 3% to znaczy, że Heracross nauczył się ataku! :D
Random number (1,5) :
1
Random number (1,5) :
3
Powrót do góry Go down
Baila

Baila


Liczba postów : 64
Dołączył : 21/06/2019

Pole treningowe Leah Empty
PisanieTemat: Re: Pole treningowe Leah   Pole treningowe Leah EmptyPią Cze 28, 2019 3:57 pm

Heracross Defense Curl
(transfer movie)

Gdy udało się mojemu towarzyszowi poznać nowy ruch przeciwko latającym przeciwnikom warto kontynuować naszą wspólną przygodę z treningami. Tym razem przygotowałam coś zupełnie innego i dającego nam przewagę z każdym kto będzie chciał uderzyć nas fizycznym atakiem.
- Świetnie się spisałeś! Udało Ci się poznać świetny Rock Blast, ale musimy dalej ćwiczyć by wykonać naszą misję ratowania świata. Dziś zaczniemy naukę ruchu Defense Curl. Powinno nam pójść to znacznie szybciej.
W tym momencie wyświetliłam mojemu towarzyszowi to w jaki sposób atak ten wykonują inne pokemony.
- Widzisz! Najważniejsze jest tutaj sprawne zwinięcie się w kulę i schowanie ramion i nóg. Jesteś gotowy na ćwiczenie?
Rozpoczęłam trenować wspólnie z moim chrząszczem. Podobnie jak pokemony zwijałam się chowając głowę pod ciało i przykrywając ją rękoma. Zupełnie jakbym chroniła się przed atakiem Ursaringa wysoko w górach.
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Pole treningowe Leah Empty
PisanieTemat: Re: Pole treningowe Leah   Pole treningowe Leah EmptyPią Cze 28, 2019 8:53 pm



Dla robaczego pokemona takiego jak Heracross zwijanie się w kulkę jest łatwizną. Pierwszy etap treningu przeszedł z łatwością.

Pole treningowe Leah 736da1d1fe963ea60fb0bd6fc0875cf8--cool-pokemon-pokemon-stuff
Defense Curl(10-30%): 25% + 5%
Ogólny postęp: 30%


Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pole treningowe Leah Empty
PisanieTemat: Re: Pole treningowe Leah   Pole treningowe Leah Empty

Powrót do góry Go down
 
Pole treningowe Leah
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pole treningowe Ryu
» Pole treningowe ślepego mistrza
» Leah Schaefer
» Ogród Leah
» Pogorzelisko treningowe

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Szkolenia-
Skocz do: