IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Pole treningowe ślepego mistrza

Go down 
5 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Pole treningowe ślepego mistrza Empty
PisanieTemat: Pole treningowe ślepego mistrza   Pole treningowe ślepego mistrza EmptyNie Mar 24, 2019 5:36 pm

Ralts [EM] - Confuse Ray

Przyszedłem na moje pole treningowe na którym uwielbiałem trenować z Ralts. Zawsze poznaję to miejsce po charakterystycznym zapachu. Rosło tu wiele kwiatów różnego rodzaju których nazw kompletnie nie znam. Uczyli nas o tym w szkole ale nauczycielka pokazywała tylko obrazki, nie opisywała nam zapachów. Postanowiłem zacząć trening od prostego ataku który nie powinien być problemem dla psychicznego pokemona jakim jest Ralts. 
Psychiczny stworek zeskoczył z mojego ramienia gdzie często przesiaduje, gdyby nie on, nie trafiłbym do tego miejsca bo droga jest skomplikowana.

- Ralts, na naszym pierwszym trenerskim treningu, zajmiemy się atakiem zwanym Confuse Ray. Przydatny atak sprawiający że trafiony nim przeciwnik jest skonfundowany i może zranić samego siebie atakując np. uderzając w zupełnie innym kierunku i trafiając w jakąś skałę- Powiedziałem do mojego Ralts. Ten przekazał mi że zgadza się z moimi słowami i też uważa że Confuse Ray to świetny atak na pierwszy trening. Postanowiłem rozpocząć od czegoś latwego żeby powoli wkręcić się w te całe pokemonowe treningi. Nie wiedziałem od czego zacząć trening takiego ataku więc poprosiłem Ralts by na chwilę użyczył mi swojego wzroku gdy ja wyszukałem w pokedexie jak wygląda taki atak w praktyce.
confuse ray:
Okazało się że pokemon na video generuje kulę energi którą atakuje swojego przeciwnika powodując konfuzję. Nasze treningi tegu ataku rozpoczęlismy od krótkiej medytacji która dla pokemona o typie psychicznym jest jak poranna kawa albo siku. Po zakończonej medytacji, przeszliśmy do praktyki. Ralts bardzo mocno się skupiał, starając się wygenerować podobną kule energii jak na filmiku. Był to nasz pierwszy trening tego ruchu więc efekty nie były niesamowite, Ralts udało się wytworzyć kilka iskier między łapkami a to nie jest nasz cel.
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Pole treningowe ślepego mistrza Empty
PisanieTemat: Re: Pole treningowe ślepego mistrza   Pole treningowe ślepego mistrza EmptyPon Mar 25, 2019 5:45 pm

Ralts [EM] - Confuse Ray [TRENING 2]

Na drugi dzień powróciłem na mój ulubiony plac treningowy. Kwiaty rosnące na placu i wokół niego powoli kwitły, dzisiaj doskonale czułem ich charakterystyczny zapach. Ralts miał dzisiaj odrobinę zły humor, dało się to wyczuć gdy ten dzielił się ze mną swoim wzrokiem. Może się nie wyspał albo po prostu było to spowodowane wczorajszym treningiem. Nie był to wymarzony trening bo Raltsowi nie udało się wygenerować idealnej kuli energii. Dzisiaj na pewno trening pójdzie o wiele lepiej bo odrobinę praktyki mamy już za sobą. Jak poprzednim razem, Ralts zeskoczył z mojego ramienia i podobnie jak wczoraj nasz trening rozpoczął się od krótkiej medytacji na macie. Te medytacje pomagają także mi bo mam więcej cierpliwości do trenowania kolejnych ciosów. 
Ralts, wczorajszy trening nie poszedł nam najlepiej.Spróbuj skupi ć swoją psychiczną energię zwiekszoną dzięki wcześniejszej medytacji w jednym punkcie w swoim ciele i wygeneruj z tej energii kulę pomiędzy swoimi łapkami.- Powiedziałem Raltsowi a ten ponownie spróbował zebrać swoją energię w łapkach żeby móc wygenerować energetyczną kulę. Tym razem poszło o wiele lepiej, zamiast iskier pojawiła się miniaturowa kuleczka. Zbyt słaba żeby zdezorientować przeciwnika ale jest to olbrzymi postęp w naszych treningach. Pogratulowałem Raltsowi a ten z powrotem wskoczył mi na ramię użyczając wzroku żebym mógł spokojnie odejść z placu treningowego.
Powrót do góry Go down
Herbatka

Herbatka


Liczba postów : 1107
Dołączył : 22/01/2019

Pole treningowe ślepego mistrza Empty
PisanieTemat: Re: Pole treningowe ślepego mistrza   Pole treningowe ślepego mistrza EmptyWto Mar 26, 2019 5:04 pm

Trening 1: Egg Move: Confuse Ray (Ralts) 17%
Trening 2: Egg Move: Confuse Ray (Ralts) 15%

Ogólny postęp: 32%
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Pole treningowe ślepego mistrza Empty
PisanieTemat: Re: Pole treningowe ślepego mistrza   Pole treningowe ślepego mistrza EmptyCzw Mar 28, 2019 7:19 pm

Ralts [EM] - Confuse Ray [TRENING 3]


Po krótkiej przerwie od treningów powróciłem na plac treningowy by kontyunuować treningi Confuse Ray wspólnie z Raltsem który przyzwyczaił się do naszych wspólnych treningów bo przestał narzekać w drodze, czułem lekkie podekscytowanie zbliżającym się treningiem. Na miejscu zastałem to co zostawiłem na poprzednim treningu, kwiaty jeszcze nie zakwitły ale są na doskonałej drodze tego. Psychiczny stworek Ralts jak za każdym poprzednim razem zeskoczył z mojego ramienia gotowy na trenowanie Confuse Ray'a.
Przewiduję że na dzisiejszym treningu Ralts uda się stworzyć pełnowymiarową kule energii. Kolejny raz rozpoczęliśmy nasz trening od krótkiej medytacji żeby wzmocnić psychiczny potencjał Ralts i ułatwić przyszłe kumulowanie energii.. Po zakończonej medytacji przeszliśmy do treningu właściwego ataku.
- Ralts, skoro na poprzednim treningu poszło Ci tak dobrze, oczekuje że na dzisiejszych ćwiczeniach pójdzie Ci równie dobrze a może nawet odrobinę lepiej - Wyjaśniłem moje oczekiwania psychicznemu Raltsowi a ten pokiwał głową na znak że rozumie i postara się na 100%. Ralts skupił swoją psychiczną energię w łapkach z łatwością dzięki doświadczeniu nabytemu w trakcie poprzednich. Ralts stworzył pomiędzy nimi psychiczną energię w postaci pełnowymiarowej kuli ale gdy ten próbował nią zaatakować, ta rozpadła się. Nie była stabilna i nie była w stanie utrzymać się dostatecznie długo.
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Pole treningowe ślepego mistrza Empty
PisanieTemat: Re: Pole treningowe ślepego mistrza   Pole treningowe ślepego mistrza EmptyPią Mar 29, 2019 12:43 pm

Pole treningowe ślepego mistrza Ralts
Confuse Ray(5-20): 14%
Ogólny postęp: 46%
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Pole treningowe ślepego mistrza Empty
PisanieTemat: Re: Pole treningowe ślepego mistrza   Pole treningowe ślepego mistrza EmptyPią Maj 31, 2019 8:35 pm

Ralts [EM] - Confuse Ray [Trening 4]

Tym razem moja przerwa od treningów potrwała długo. O wiele za długo. Powróciłem na moją kwiecistą łąkę ktra tonęła w słońcu bo mamy lato. W otaczającej nas gorącej atmosferze przeszedłem do treningu razem z moim startowym pokemonem Raltsem.
- Ralts! Ostatni trening był dawno temu ale mam nadzieje że pamiętasz wszystko czego się nauczyłeś. Udało Ci się stworzyć kulę energii ale ta rozpadała się po rzuceniu. Musisz potrenować trwałość tej kuli bo aktualnie jest wyjątkowo niestabilna i nie mam na myśli niestabilności emocjonalnej.- Powiedziałem Ralts a ten już wiedział co należy robić, pamiętał moje instrukcje z poprzednich treningów, zresztą już się nauczył tworzyć kulę energi. Tym razem psychicznemu pokemonowi poszło o wiele lepiej niż w trakcie pierwszego treningu, wzmocniony doświadczeniem z łatwością stworzył energetyczną kulę zbudowaną z psychicznej mocy Raltsa. Kula wytrzymała rzut i nie rozpadła się na miliony kawałków jak za poprzednim razem ale znikła po pokonaniu krótkiej odległości. Będzie to sprawa którą zajmiemy się podczas następnego treningu.
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Pole treningowe ślepego mistrza Empty
PisanieTemat: Re: Pole treningowe ślepego mistrza   Pole treningowe ślepego mistrza EmptyPią Maj 31, 2019 10:04 pm

Pole treningowe ślepego mistrza Ralts
Confuse Ray(5-20): 17% +5%
Ogólny postęp: 68%
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Pole treningowe ślepego mistrza Empty
PisanieTemat: Re: Pole treningowe ślepego mistrza   Pole treningowe ślepego mistrza EmptySob Cze 01, 2019 6:49 pm

Ralts [EM] - Confuse Ray [Trening 5]

Tym razem nie zrobiłem sobie nieplanowanej przerwy od wspólnych treningów i już nastepnego dnia powróciłem na treningową łąkę. Jesli chcemy być silni, musimy sporo trenować. Nie ma innego wyjścia. Psychiczny stworek zeskoczył z mojego ramienia a ja z kieszeni małego ruchomego robota na którym będziemy dzisiaj trenowali - mimo tego że jest to maszyna to potrafi zostać symulować efekt konfuzji jeśli jego detekory wykryją odpowiednie natężenie psychicznej energii - sam nie mam pojęcia jak to dokładnie działa, nie jestem na czasie jeśli chodzi o dzisiejsze technologie. Robota postawiłem na ziemi a ten automatycznie się uruchomił i skalibrował.
- Ok, Ralts. Dobrze wiesz co robić. Ten robot będzie za wszelką cenę przed tobą uciekał a twoim zadaniem jest trafić go atakiem Confuse Ray. Potrenujesz zasięg kulki i przy okazji jej celność. Powodzienia- Powiedziałem i słuchałem w ciszy jak robocik szaleńczo ucieka przed rzucanymi przez Ralts kulami.  Słyszałem że niektóre nie trawiały w swój cel tylko w ziemię a poznałem to po odgłosie rozrzucanej przez kule ziemi.
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Pole treningowe ślepego mistrza Empty
PisanieTemat: Re: Pole treningowe ślepego mistrza   Pole treningowe ślepego mistrza EmptyNie Cze 02, 2019 4:19 pm

Ralts [EM] - Confuse Ray [Trening 6]

Powróciłem na moją treningową polanę, mam nadzieję że to ostatni raz przyszedłem tu w celu trenownaia ataku confuse ray i przejdę do trenowania kolejnych ataków, ten ruch zaczynał nas już nudzić. Podczas ostatniego treningu zajmowaliśmy się głównie celnością i zasięgiem skutecznego działania energetycznej kuli. Postanowiłem że nie ma sensu zajmować się dzisiaj niczym nowym, Ralts do perfekcji opanował działanie kuli ale wciąż przyda mu się odrobina praktyki. Tak jak ostatnio wyciągnąłem robocika którego zadaniem jest uciekaniem przed Confuse Rayem.
Powrót do góry Go down
Herbatka

Herbatka


Liczba postów : 1107
Dołączył : 22/01/2019

Pole treningowe ślepego mistrza Empty
PisanieTemat: Re: Pole treningowe ślepego mistrza   Pole treningowe ślepego mistrza EmptyPon Cze 03, 2019 3:47 pm

Wszystko mieliście opanowane do perfekcji. Ralts z łatwością trafiał w robota i z pewnością powtórzy to w walce z żywym Pokemonem. 

Gratuluję, Ralts nauczył się ataku Confuse Ray. 
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Pole treningowe ślepego mistrza Empty
PisanieTemat: Re: Pole treningowe ślepego mistrza   Pole treningowe ślepego mistrza EmptyNie Cze 16, 2019 8:07 pm

Ralts [Move Tutor] Ice Punch 75 base power [Trening 1]




Powróciłem na moją treningową łąkę po kolejnej, tym razem o wiele krótszej przerwie. Poprzednio w końcu udało nam się dopiąć do końca nauchę ruchu Confuse Ray. Ja i Ralts byliśmy z tego bardzo zadowoleni, to jedna mała cegiełka do stania się potężnymi. Z pewnością nie zapomnimy momentu w którym nauczyliśmy się wspólnie pierwszego ataku. Ralts zeskoczył z mojego ramienia i udzielił mi swojego wzroku, na chwilę żebym mógł pokazać mu na pokedexie jak wygląda następny atak który będzie przez nas trenowany - Ice Punch.
- Spójrz Ralts. Atak ten nazywa się Ice Punch. Polega na uderzeniu zamrożoną pięścią w przeciwnika, jest to boleśniejsze dla ziemnych i trawiastych typów. Poszerzy to twój arsenał i będziesz mógł stawiać czoła większej puli przeciwników. Spójrz jak to mniej więcej działa!- Powiedziałem po czym skierowałem ekran pokedexa w jego stronę. Dzięki użyczonemu wzrokowi dobrze wiedziałem że uważnie się w niego wpatruje
Pole treningowe ślepego mistrza 6ba4671fe44af66773da1e3729b81ef0
- Dzisiaj nie będziemy trenowali oblodzonego ciosu ale przyda się rozgrzewka. Po prostu walk z całej siły w worek treningowy- Poleciłem psychicznemu Ralts i wskazałem na kilka wiszących na drzewach worków treningowych.
Powrót do góry Go down
Chmurek

Chmurek


Liczba postów : 1058
Dołączył : 27/02/2019

Pole treningowe ślepego mistrza Empty
PisanieTemat: Re: Pole treningowe ślepego mistrza   Pole treningowe ślepego mistrza EmptyNie Cze 16, 2019 10:02 pm

Ralts podeszła do treningowego worka, chcąc poćwiczyć uderzenia. Zgodnie z poleceniami trenera nie skupiała się na lodzie, ale na prawidłowym wykonaniu ciosu, aby był silny i celny. Póki co nie są to szczególnie silne ciosy, ale każdy trafia w worek.

Szkoleniowy raport:
Pole treningowe ślepego mistrza 280
Pokemon: Ralts
Trenowany atak: Ice Punch
Typ ataku: Move Tutor
Aktualny postęp: +15%
Wydarzenie globalne: +5%
Ogólny postęp: 20%
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Pole treningowe ślepego mistrza Empty
PisanieTemat: Re: Pole treningowe ślepego mistrza   Pole treningowe ślepego mistrza EmptyPon Cze 17, 2019 8:09 pm

Ralts [Move Tutor] Ice Punch 75 base power [Trening 2]




- Dobrze Ci idzie Ralts! - Pochwaliłem psychicznego stworka mimo tego że jeszcze nic nie zrobiliśmy...ale trzeba zachęcać do dalszych treningów żeby pokemon zawsze miał odpowiednią dawkę motywacji do skutecznego treningu!
- Ralts, poprzednim razem trenowaliśmy po prostu ciosy. Dzisiaj też będziemy je trenowali, nie skupimy się na wytwarzaniu chłodu w pięsci. Wykorzystam proste środki- Powiedziałem Ralts pokazując na wiadro z lodem. Zadaniem psychicznego stworka było zanurzanie pięsci w wiadrze i uderzanie schłodzoną łapką w worek treningowy. Zauważyłem że worek przyjmował przez to większe obrażenia chociaż nie mam pojęcia jakim cudem się to dzieje.
Powrót do góry Go down
Chmurek

Chmurek


Liczba postów : 1058
Dołączył : 27/02/2019

Pole treningowe ślepego mistrza Empty
PisanieTemat: Re: Pole treningowe ślepego mistrza   Pole treningowe ślepego mistrza EmptyPon Cze 17, 2019 8:21 pm

Ralts średnio spodobał się ten trening. Wkładanie łapki w lodowatą wodę nie było przyjemne, co skutkowało tym, że wkładał ją i równie szybko wyciągał. Uderzanie w worek początkowo nie przynosiło żadnych efektów, jednak wkrótce na materiale zaczęło się odkładać coś co wyglądało jak szron.

Szkoleniowy raport:
Pole treningowe ślepego mistrza 280
Pokemon: Ralts
Trenowany atak: Ice Punch
Typ ataku: Move Tutor
Aktualny postęp: +13%
Wydarzenie globalne: +5%
Ogólny postęp: 38%
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Pole treningowe ślepego mistrza Empty
PisanieTemat: Re: Pole treningowe ślepego mistrza   Pole treningowe ślepego mistrza EmptyWto Cze 18, 2019 4:11 pm

Ralts [Move Tutor] Ice Punch 75 base power [Trening 3]




Mimo tego że Ralts nie podobało się wkładanie łapek w wiadro lodu, nie przerywał treningu. Wiedział że tylko w taki sposób osiągnie potęge. Dzisiaj postanowiłem darować psychicznemu pokemonowi wkładanie łapek w wiadro pełne lodu, na dzisiejszym treningu skupimy się wyłącznie na wytwarzaniu chłodu w pięściach bez potrzeby używania pomocy z zewnątrz takiej jak wiadro z lodem, nie będziemy nosić takiego wiadra wszęze ze sobą.
-Jako pokemon psychiczne wiesz jak gromadzić różnego rodzaju energię w określonym punkcie ciała. Masz teraz duże doświadczenie po naszych treningach Confuse Ray gdzie dużo gromadziłeś taką energię ale innego rodzaju. Dzisiaj skup się i spróbuj gromadzić lodową energię w swojej łapce. Gdy zobaczysz na swojej łapce niebieską poświatę, uderz w worek treningowy. Rozwal go!- Powiedziałem psychicznemu Ralts. Miałem nadzieję że trening się uda.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pole treningowe ślepego mistrza Empty
PisanieTemat: Re: Pole treningowe ślepego mistrza   Pole treningowe ślepego mistrza Empty

Powrót do góry Go down
 
Pole treningowe ślepego mistrza
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pogorzelisko treningowe
» Pole treningowe Ryu
» Pole treningowe Leah
» Przygody smoczego mistrza
» Szukam mistrza gry pilnie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Szkolenia-
Skocz do: