IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Salvatore Boarding School for the Young & Gifted

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

Salvatore Boarding School for the Young & Gifted Empty
PisanieTemat: Salvatore Boarding School for the Young & Gifted   Salvatore Boarding School for the Young & Gifted EmptyPon Lut 04, 2019 9:40 pm

Salvatore Boarding School for the Young & Gifted Tenor

xxxxKolejny raz tego samego dnia zdarzyło ci się zasnąć w dość dziwnych okolicznościach. Ostatnie, co pamiętałeś, to słowa Daviny w jakimś dziwnym języku, do czasu aż nie otworzyłeś ponownie oczu i nie znalazłeś się na... boisku do rugby, za którym rozciągał się ogromny budynek przypominający nieco architekturą Hogwart... Po kobiecie nie było oczywiście śladu, jednak nie mogłeś narzekać na brak towarzystwa, bo przy tobie pojawiła się jakaś nastolatka.
xxxx- Ciotka powiadomiła mnie, że wysłała kogoś do szkoły. Domyślam się, że to ty? Jestem Hope Mikaelson. Doszły mnie słuchy, co zrobiłeś. Wcale nie dziwi mnie to, że Bennettówna nie poprosiła o pomoc kogoś ze szkoły... Witamy w Szkole imienia Stefana Salvatore dla Młodych i Uzdolnionych. Davina stwierdziła, że lepszego miejsca dla ciebie nie znajdzie i miała rację. Pomożemy ci odkryć, czym tak naprawdę jesteś - chwila, że co? Czym? Czy ona właśnie zakwestionowała twoje człowieczeństwo? Twoja mina musiała idealnie zdradzać twoje obecne zmieszanie, bo dziewczyna jedynie się zaśmiała i pośpieszyła z dalszymi wyjaśnieniami.
xxxx- Nie przejmuj się, ostatnimi czasy trafiają do nas kolejne dziwadła, które nie powinny istnieć. Czar lokalizujący Daviny był dość sprecyzowany. Od zwykłego człowieka Bonnie nie byłaby w stanie zaczerpnąć aż takiej mocy. Musisz być jednym z nich. Jednym z nas - Hope chciała oprowadzić cię po okolicy, w której przyjdzie ci spędzić najbliższy czas, jednak ty nadal siedziałeś na ziemi zamurowany. Pokręciła oczyma, po czym ruchem dłoni i prostym zaklęciem uniosła cię w powietrze i pociągnęła za sobą.
xxxx- Ictus!


Cytat :
Witam oficjalnie w moim dziale! Jest to temat skierowany dla mnie i dla moich graczy, o którym wspominałem w regulaminie. Służy do powiadamiania w razie kryzysowych sytuacji, żeby wszystko było czarno na białym. Myślę, że w przyszłości pojawi się tutaj także spis moich graczy. Wyczekujcie, ale nie róbcie sobie zbyt wielkich nadziei!


Powrót do góry Go down
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

Salvatore Boarding School for the Young & Gifted Empty
PisanieTemat: Re: Salvatore Boarding School for the Young & Gifted   Salvatore Boarding School for the Young & Gifted EmptySob Lut 16, 2019 7:52 pm

Drodzy uczniowie! Kochane owieczki! Mamy komplet, więc chciałbym was powiadomić, że już niedługo w tym dziale pojawi się coś nowego, co, mam nadzieję, spotka się z waszą aprobatą!
Co to takiego? Szczegółów nie zdradzę, ale powiem wam, że szykuję dla was nowy region! Po samym dziale możecie spodziewać się, że nie będzie to nic zwyczajnego, ale będziecie mieli możliwość zwiedzenia go, jeżeli będziecie wyrażać na to chęci. Stay tuned, niedługo pojawi się więcej informacji! <3
Powrót do góry Go down
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

Salvatore Boarding School for the Young & Gifted Empty
PisanieTemat: Re: Salvatore Boarding School for the Young & Gifted   Salvatore Boarding School for the Young & Gifted EmptyCzw Lut 21, 2019 4:42 pm

Hej misie, region jest w trakcie prac, na SB wspominałem, że zostało mi jedynie jakoś ładnie opisać miasta (w sensie ich specjalizacje itp.) oraz zrobić jakąś mapę, żeby i mnie, i wam było łatwiej się połapać.

Przychodzę jeszcze z jedną sprawą. Chciałbym wspólnie ustalić z wami, ile mamy czasu na odpis. Wy nie macie niby obowiązku, ale nie chciałbym sytuacji, żeby ktoś odpisywał mi raz na miesiąc, bo później można stracić rachubę i wszystkie wątki. To tylko czysto teoretycznie, bo wierzę, że wy jesteście aktywnymi graczami. <3
Od siebie proponuję tydzień, ewentualnie dwa dla obu stron. Oczywiście będę starał się odpisywać jak najczęściej i na bieżąco (mam nadzieję, że teraz mi to jakoś wychodzi i nie czujecie się pokrzywdzeni względem graczy od innych MG), ale wiadomo jak to nieraz jest. W przypadku jakichś nagłych sytuacji będę was wszystkich informował i podawał przybliżony okres oczekiwania na odpis. Co myślicie?
Powrót do góry Go down
Herbatka

Herbatka


Liczba postów : 1107
Dołączył : 22/01/2019

Salvatore Boarding School for the Young & Gifted Empty
PisanieTemat: Re: Salvatore Boarding School for the Young & Gifted   Salvatore Boarding School for the Young & Gifted EmptyCzw Lut 21, 2019 4:48 pm

Mi tydzień odpowiada. ♥
Powrót do góry Go down
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

Salvatore Boarding School for the Young & Gifted Empty
PisanieTemat: Re: Salvatore Boarding School for the Young & Gifted   Salvatore Boarding School for the Young & Gifted EmptyCzw Lut 21, 2019 4:53 pm

@Tea
Zapraszam koleżankę z Kartą Postaci do zapisów. ^^
Powrót do góry Go down
erielle

erielle


Liczba postów : 170
Dołączył : 11/02/2019

Salvatore Boarding School for the Young & Gifted Empty
PisanieTemat: Re: Salvatore Boarding School for the Young & Gifted   Salvatore Boarding School for the Young & Gifted EmptyCzw Lut 21, 2019 5:01 pm

Tydzień jest jak najbardziej odpowiedni ^^ I cieszę się z tempa odpisów, jakie teraz mamy :D

Nie mogę się doczekać tego nowego regionu!
Powrót do góry Go down
Shine

Shine


Liczba postów : 180
Dołączył : 16/02/2019

Salvatore Boarding School for the Young & Gifted Empty
PisanieTemat: Re: Salvatore Boarding School for the Young & Gifted   Salvatore Boarding School for the Young & Gifted EmptyCzw Lut 21, 2019 8:05 pm

Mi też tydzień pasuje - jutro wracam do domku, więc będę mogła wszędzie szybko odpisywać. :o
Powrót do góry Go down
Yatasharu

Yatasharu


Liczba postów : 183
Dołączył : 10/02/2019

Salvatore Boarding School for the Young & Gifted Empty
PisanieTemat: Re: Salvatore Boarding School for the Young & Gifted   Salvatore Boarding School for the Young & Gifted EmptyCzw Lut 21, 2019 8:06 pm

Tydzień na odpis jest dobry :) Tempo jest dobre :) Zaklepuję bilet do nowego regionu :)
Powrót do góry Go down
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

Salvatore Boarding School for the Young & Gifted Empty
PisanieTemat: Re: Salvatore Boarding School for the Young & Gifted   Salvatore Boarding School for the Young & Gifted EmptySob Lut 23, 2019 12:03 am

Cieszę się, że mamy to ustalone, zaraz (jak któryś z adminów doda) pojawi się o tym dopisek w opisie działu. <3
Powrót do góry Go down
Herbatka

Herbatka


Liczba postów : 1107
Dołączył : 22/01/2019

Salvatore Boarding School for the Young & Gifted Empty
PisanieTemat: Re: Salvatore Boarding School for the Young & Gifted   Salvatore Boarding School for the Young & Gifted EmptySob Lut 23, 2019 12:06 am

Dodałam, dodałam! Nawet machnęłam kursywę.
Powrót do góry Go down
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

Salvatore Boarding School for the Young & Gifted Empty
PisanieTemat: Re: Salvatore Boarding School for the Young & Gifted   Salvatore Boarding School for the Young & Gifted EmptyPon Mar 11, 2019 10:36 am

Przepraszam za taką obsuwę. Powinienem was poinformować wcześniej. Macie przykład, jak robić się NIE POWINNO. xD Miałem sporo pracy, mało czasu i sił na to, żeby odpisać, albo chociaż wejść na forum. Jesie raz przepraszam i wracam już do regularnych odpisów na forum. Jak coś, możecie mnie kopać na Discordzie, bo ogarnąłem, że wam go nie podałem. D:

Peace!
Powrót do góry Go down
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

Salvatore Boarding School for the Young & Gifted Empty
PisanieTemat: Re: Salvatore Boarding School for the Young & Gifted   Salvatore Boarding School for the Young & Gifted EmptyPon Sie 05, 2019 10:36 pm

Wróciłem, ale nie potrafię się określić, czy odpisy będą regularne. R_R
Codziennie jestem w robocie od rana do -zazwyczaj- wieczora i po powrocie do domu padam na twarz, kompletnie wyssany z energii. Wybaczcie, wiem, że ze mnie słaby MG. V.V
Postaram się odpisywać w przeciągu tygodnia-dwóch, soraski za taką obsuwę. W razie czego nie bójcie się pisać na discordzie, który podałem post wyżej. Nie gryzę!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Salvatore Boarding School for the Young & Gifted Empty
PisanieTemat: Re: Salvatore Boarding School for the Young & Gifted   Salvatore Boarding School for the Young & Gifted Empty

Powrót do góry Go down
 
Salvatore Boarding School for the Young & Gifted
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Salvatore Boarding School for the Young & Gifted
» Teen Gotham-Riverdale Diaries of 100 Legacies Gifted Magicians, the Originals (also Runaways...) Shadowhunters fighting Justice for Jackson, née Flash, Arrow, Cloak & Dagger.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Stare przygody-
Skocz do: