IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Salvatore Boarding School for the Young & Gifted

Go down 
AutorWiadomość
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

Salvatore Boarding School for the Young & Gifted Empty
PisanieTemat: Salvatore Boarding School for the Young & Gifted   Salvatore Boarding School for the Young & Gifted EmptyWto Kwi 21, 2020 6:34 pm

Salvatore Boarding School for the Young & Gifted Tenor

xxxxKolejny raz tego samego dnia zdarzyło ci się zasnąć w dość dziwnych okolicznościach. Ostatnie, co pamiętałeś, to słowa Daviny w jakimś dziwnym języku, do czasu aż nie otworzyłeś ponownie oczu i nie znalazłeś się na... boisku do rugby, za którym rozciągał się ogromny budynek przypominający nieco architekturą Hogwart... Po kobiecie nie było oczywiście śladu, jednak nie mogłeś narzekać na brak towarzystwa, bo przy tobie pojawiła się jakaś nastolatka.
xxxx- Ciotka powiadomiła mnie, że wysłała kogoś do szkoły. Domyślam się, że to ty? Jestem Hope Mikaelson. Doszły mnie słuchy, co zrobiłeś. Wcale nie dziwi mnie to, że Bennettówna nie poprosiła o pomoc kogoś ze szkoły... Witamy w Szkole imienia Stefana Salvatore dla Młodych i Uzdolnionych. Davina stwierdziła, że lepszego miejsca dla ciebie nie znajdzie i miała rację. Pomożemy ci odkryć, czym tak naprawdę jesteś - chwila, że co? Czym? Czy ona właśnie zakwestionowała twoje człowieczeństwo? Twoja mina musiała idealnie zdradzać twoje obecne zmieszanie, bo dziewczyna jedynie się zaśmiała i pośpieszyła z dalszymi wyjaśnieniami.
xxxx- Nie przejmuj się, ostatnimi czasy trafiają do nas kolejne dziwadła, które nie powinny istnieć. Czar lokalizujący Daviny był dość sprecyzowany. Od zwykłego człowieka Bonnie nie byłaby w stanie zaczerpnąć aż takiej mocy. Musisz być jednym z nich. Jednym z nas - Hope chciała oprowadzić cię po okolicy, w której przyjdzie ci spędzić najbliższy czas, jednak ty nadal siedziałeś na ziemi zamurowany. Pokręciła oczyma, po czym ruchem dłoni i prostym zaklęciem uniosła cię w powietrze i pociągnęła za sobą.
xxxx- Ictus!


Cytat :
Witam oficjalnie w moim dziale! Jest to temat skierowany dla mnie i dla moich graczy, o którym wspominałem w regulaminie. Służy do powiadamiania w razie kryzysowych sytuacji, żeby wszystko było czarno na białym. Myślę, że w przyszłości pojawi się tutaj także spis moich graczy (albo zrobię nowy temat, o ile znajdę do niego odpowiednią czarownicę >.>). Wyczekujcie, ale nie róbcie sobie zbyt wielkich nadziei!


Powrót do góry Go down
 
Salvatore Boarding School for the Young & Gifted
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Salvatore Boarding School for the Young & Gifted
» Teen Gotham-Riverdale Diaries of 100 Legacies Gifted Magicians, the Originals (also Runaways...) Shadowhunters fighting Justice for Jackson, née Flash, Arrow, Cloak & Dagger.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Działy Mistrzów Gier :: MG Bezpański Naleśnik 2/2-
Skocz do: