IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Always Forward, Never Back

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Chmurek

Chmurek


Liczba postów : 1058
Dołączył : 27/02/2019

Always Forward, Never Back Empty
PisanieTemat: Always Forward, Never Back   Always Forward, Never Back EmptyPią Mar 01, 2019 4:28 pm

Imię i nazwisko: Noah Nox
Team: Mystic
Pochodzenie: Eterna City, Sinnoh
Wiek: 20 lat
Cele: Ukończyć Akademię Gwiazd, wygrać ligę i stać się sławnym.
Always Forward, Never Back MBa8kWV


~ Charakter ~

Noah jest z natury optymistycznym, zabawnym i towarzyskim młodym mężczyzną. Niestety w świetle ostatnich wydarzeń stał się nieco skryty, wycofany, przygaszony i niechętnie mówi o swojej przeszłości. Oczytany i uprzejmy. Żarłok, ale nie przepada za słodyczami.


~ Historia ~

Siedziałem przy biurku w swojej sypialni, aby w świetle lampki zostawić wpis w swoim dzienniku, który prowadziłem od jakiegoś już czasu. Westchnąłem, wyglądając przez okno na spowite mgłą i ciemnością miasto, po czym wróciłem do pisania.

Jest w Sinnoh takie miejsce, o którym marzy każdy trener pokemonów. Położona w Jubilife City akademia, od dziesięcioleci szkoląca najlepszych zawodników, zasługując tym samym na renomę, którą się otuliła, a może należałoby powiedzieć, którą ją otulono. Absolwenci bez trudu zdobywali odznaki, wstążki, a w efekcie wszystkie Ligii i zawody koordynatorskie kończyły się pojedynkiem tychże byłych uczniów. Akademia Gwiazd, jak zaczęto ją nazywać, nie była miejscem, do którego przyjmowano wszystkich. Selekcja była zatrważająca. Szansę na dostanie się mieli tylko ci, którzy odpowiednio zapłacili albo już na początku mieli tyle talentu, aby ukończyć egzaminy wstępne. Niektórzy powiadali, że łatwiej było zdobyć sumę potrzebną na kupienie sobie miejsca w Akademii niż pokonanie profesorów, których wystawiali do walk z pretendującymi do miana uczniów.
To do tego miejsca właśnie się dostałem. Nie myślcie, że udało mi się pokonać w pojedynku kogoś z kadry nauczycielskiej. Wierzę w swojego Glameowa, ale nawet on nie byłby w stanie przeżyć wymyślnych taktyk przeciwników. Wybrałem pewniejszą drogę - kosztowniejszą, ale dającą stuprocentową szansę na sukces. Pracowałem, harowałem i w pocie czoła zebrałem potrzebną sumę. Być może nie będę najmłodszym uczniem, ale na pewno nie najstarszym. Z tego co słyszałem w Akademii uczniowie mieli od 15 do 25 lat. Podzieleni byli oni na trzy klasy w każdym roczniku.
Nauka trwała trzy lata. Uczniowie podczas specjalnej ceremonii, której towarzyszyła wystawna uczta rozdzielani byli po równi pomiędzy domami/klasami, w których dotąd przyjdzie im się uczyć, żyć i współdziałać. Oczywiście przyjaźnienie się z innymi uczniami nie było zabronione, ale biorąc pod uwagę czas, który spędzali wewnątrz własnych grup sprawiał,  że ludzi spoza własnego "domu" można było spotkać tylko podczas posiłków, gdzie siedzieli przy innych stolikach. Owe domy prezentowały się następująco - Złote Deerlingi, Czarne Chatoty i Niebieskie Litleo. Uczniów nie przydzielono na podstawie specjalnych kryteriów, gdyż w Akademii ceniono różnorodność i wyznawano zasadę, że największy rozwój następuje wtedy, kiedy uczniowie mogą rozwijać wiele talentów jednocześnie zamiast skupiać się jedynie na kilku z nich.
Jutro wyjeżdżam, a pojutrze zacznę naukę w wymarzonej szkole. Nie wiem co mnie czeka, ale wiem, że wreszcie spełnia się moje marzenie. Kiedy uzyskam dyplom, wygranie Ligii będzie tylko formalnością. Zbiorę odznaki, sprawię, że mój zespół będzie najsilniejszy w całym regionie i udowodnię wszystkim, że nie jestem tylko niechcianym dzieciakiem.


Zamykam dziennik, z trzaskiem odkładając długopis. Nie chcę dać ponieść się emocjom, ale dziś ciężko mi nad nimi zapanować. W kącie, tuż obok drzwi, stały spakowane walizki. Wszystko było gotowe. Ja byłem gotowy. Zamknąłem oczy, zaciskając pięści i włożyłem po uszu słuchawki. Wcale nie uciekałem. Wyjeżdżałem, aby coś osiągnąć. Wcisnąłem "play", a do uszu napłynęła muzyka.

Don't cry or do, whatever makes you comfortable I’m tired too, there's nothin' left to say


~ Ciekawostki ~

• jego ulubionym żywiołem jest woda
• ulubiony kolor - fiolet
• ulubione danie - naleśniki
• ma na brzuchu tatuaż z Wigglytuffem z MP3 w kształcie pokeballa w uszach.


Kod karty postaci wykonany przez :copyright: Ryuu <3




Ostatnio zmieniony przez Chmurek dnia Pon Wrz 02, 2019 6:42 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Chmurek

Chmurek


Liczba postów : 1058
Dołączył : 27/02/2019

Always Forward, Never Back Empty
PisanieTemat: Re: Always Forward, Never Back   Always Forward, Never Back EmptyPią Mar 01, 2019 4:28 pm

★ Pokemony:

#431 Glameow Always Forward, Never Back Male "Prince"
Always Forward, Never Back NormalIC
Poziom: 16
Ataki: Fake Out | Scratch | Growl | Hypnosis
Move Tutor: Water Pulse | Iron Tail | Shock Wave | Hyper Voice
Transfer Move: Fury Cutter | Dig | Headbutt | Secret Power | Swift
TM & HM: Dream Eater
Ewolucja: Glameow  » Lv.38 »  Purugly
Umiejętność: Limber
Trzyma: ---
Natura: Naughty (+Atak ⋆ - Sp.Def)
Smak: lubi ostre ⋆ nie lubi gorzkiego
Data złapania: Kwiecień, rok nieznany
Trener: Noah Nox
Przywiązanie: 100%
Rozmiar: Zwyczajny
Historia i charakter: Porywcze stworzenie, przywódca gangu bezdomnych Pokemonów w mieście Eterna. Nieco agresywny i bardzo zorientowany na swoje terytorium, za które uznaje także swoich towarzyszy. Będzie ich bronił do ostatniego tchu, nawet jeśli wobec tych, których lubi, zachowuje się nieco szorstko. Uznaje i docenia siłę, nie tyle fizyczną, co charakteru. Czasem zdarza mu się najpierw zadziałać, a potem pomyśleć, ma też problem z przepraszaniem i przyznawaniem się do błędu. To książę swych ulic, zadziorny i patrzący nieco z góry na innych. Pod swoją pieczą zebrał inne dzikie Pokemony, razem z nimi napadając raz po raz na spiżarnię Centrum Pokemon. W ten właśnie sposób poznał Noah.




Ostatnio zmieniony przez Chmurek dnia Pon Wrz 02, 2019 4:25 pm, w całości zmieniany 24 razy
Powrót do góry Go down
Chmurek

Chmurek


Liczba postów : 1058
Dołączył : 27/02/2019

Always Forward, Never Back Empty
PisanieTemat: Re: Always Forward, Never Back   Always Forward, Never Back EmptyPią Mar 01, 2019 4:29 pm


~ Plecak ~


Itemki: Always Forward, Never Back Dry_Poffin 6x Blue Poffins | Always Forward, Never Back Red_Pok%C3%A9block 2x Spicy Pokeblock | Always Forward, Never Back Green_Pok%C3%A9block 2x Bitter Pokeblock | Always Forward, Never Back Blue_Pok%C3%A9block 2x Dry Pokeblock | Always Forward, Never Back Eonticket 1x Kupon pominiętego dnia
Lecznicze: ---
Kule: Always Forward, Never Back Bag_Pok%C3%A9_Ball_Sprite 5x PokeBall | Always Forward, Never Back Bag_Love_Ball_Sprite 1x Love Ball | Always Forward, Never Back Bag_Lure_Ball_SpriteAlways Forward, Never Back Bag_Lure_Ball_IV_Sprite 2x Lure Ball | Always Forward, Never Back Bag_Fast_Ball_Sprite 1x Fast Ball | Always Forward, Never Back Bag_Level_Ball_Sprite 1x Level Ball | Always Forward, Never Back Bag_Moon_Ball_Sprite 1x Moon Ball | Always Forward, Never Back Bag_Friend_Ball_Sprite 1x Friend Ball | Always Forward, Never Back Bag_Heavy_Ball_Sprite 1x Heavy Ball

Do trzymania: 1x Stick Always Forward, Never Back Bag_Stick_Sprite
Jagody:  2x Coba Berry Always Forward, Never Back Bag_Coba_Berry_Sprite | 5x Yache Berry Always Forward, Never Back Bag_Yache_Berry_Sprite| 3x Payapa Berry Always Forward, Never Back Bag_Payapa_Berry_Sprite | 5x Shuca Berry Always Forward, Never Back Bag_Shuca_Berry_Sprite | 1x Enigma Berry Always Forward, Never Back Bag_Enigma_Berry_Sprite | 35x Oran Berry Always Forward, Never Back Bag_Oran_Berry_Sprite | 5x Roseli Berry Always Forward, Never Back Bag_Roseli_Berry_Sprite | 14x Figy Berry Always Forward, Never Back Bag_Figy_Berry_Sprite | 17x Leppa Berry Always Forward, Never Back Bag_Leppa_Berry_Sprite| 33x Aquav Berry Always Forward, Never Back Bag_Aguav_Berry_Sprite | 49x Mago BerryAlways Forward, Never Back Bag_Mago_Berry_Sprite | 28x Iapapa Berry Always Forward, Never Back Bag_Iapapa_Berry_Sprite | 6x Chople Berry Always Forward, Never Back Bag_Chople_Berry_Sprite | 7x Kebia Berry Always Forward, Never Back Bag_Kebia_Berry_Sprite
Apricorny: 7x Pink Apricorn Always Forward, Never Back Bag_Pink_Apricorn_Sprite | 8x Blue Apricorn Always Forward, Never Back Bag_Blue_Apricorn_Sprite | 10x Red Apricorn Always Forward, Never Back Bag_Red_Apricorn_Sprite | 10x White Apricorn Always Forward, Never Back Bag_White_Apricorn_Sprite | 3x Yellow Apricorn Always Forward, Never Back Bag_Yellow_Apricorn_Sprite | 8x Green Apricorn Always Forward, Never Back Bag_Green_Apricorn_Sprite | 9x Black  Apricorn Always Forward, Never Back Bag_Black_Apricorn_Sprite
Kluczowe: PokedexAlways Forward, Never Back VJOJ27o| Konewka w kształcie Lotada Always Forward, Never Back Bag_Sprinklotad_Sprite| Woreczek na jagody Always Forward, Never Back Berrypouch| Pudełko na apricorny Always Forward, Never Back Bag_Apricorn_Box_Sprite | zestaw do pokeblocków Always Forward, Never Back Pokeblockkit

TMy i HMy: TM13 Ice BeamAlways Forward, Never Back Bag_TM_Ice_Sprite |
TM32 Double Team Always Forward, Never Back Bag_TM_Normal_Sprite


Ostatnio zmieniony przez Chmurek dnia Nie Wrz 08, 2019 8:26 am, w całości zmieniany 96 razy
Powrót do góry Go down
Chmurek

Chmurek


Liczba postów : 1058
Dołączył : 27/02/2019

Always Forward, Never Back Empty
PisanieTemat: Re: Always Forward, Never Back   Always Forward, Never Back EmptyPią Mar 01, 2019 4:29 pm

★ Portfel: ★
997$
Wpływy:

Wydatki:


Ostatnio zmieniony przez Chmurek dnia Sro Wrz 11, 2019 8:05 pm, w całości zmieniany 29 razy
Powrót do góry Go down
Herbatka

Herbatka


Liczba postów : 1107
Dołączył : 22/01/2019

Always Forward, Never Back Empty
PisanieTemat: Re: Always Forward, Never Back   Always Forward, Never Back EmptyPią Mar 01, 2019 4:35 pm

Przeuroczy chłopak. Mam nadzieję, ze wszystko mu się ułoży i któregoś dnia dostanie to, czego naprawdę chce. Akceptuję przed Miszelem!
Powrót do góry Go down
Satano

Satano


Liczba postów : 103
Dołączył : 09/02/2019

Always Forward, Never Back Empty
PisanieTemat: Re: Always Forward, Never Back   Always Forward, Never Back EmptySro Maj 01, 2019 3:00 pm

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Always Forward, Never Back Empty
PisanieTemat: Re: Always Forward, Never Back   Always Forward, Never Back Empty

Powrót do góry Go down
 
Always Forward, Never Back
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» back from the dead
» But I've got high hopes, it takes me back to when we started

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Karty Postaci [zaakceptowane]-
Skocz do: