IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Zapisy itp.

Go down 
+3
Dia
Shax
Vaphel
7 posters
AutorWiadomość
Kyuuri

Kyuuri


Liczba postów : 313
Dołączył : 24/07/2019

Zapisy itp. Empty
PisanieTemat: Zapisy itp.   Zapisy itp. EmptyPią Sie 16, 2019 9:10 pm

Ok. Chyba każdy wie z czym to się je ale wstępną gadaninę trzeba odbyć. Więc ogólnie to tak lecie:

Zasady Ogólne:
1. Choć mój maksymalny czas na odpis to tydzień odpisu możecie się spodziewać w przedziale najwyżej 72h. Limit siedmiu dni jest tylko dlatego, że choroby po prostu mnie lubią i często mam jakąś dolegliwość, a chyba nikt nie lubi postów bez krzty logiki.
2. Każdy ma na odpis również tydzień. Oczywiście miałoby było powitać bardziej aktywnych ale jeśli ktoś ma nawał osobistych spraw to też trzeba zrozumieć ;)
3. Każdy z nas jest człowiekiem i musimy się rozumieć wzajemnie. Mogę przymknąć oko na dłuższa niż ustalona nieobecność jeśli ktoś ma do niej sensowny powód.  Jednak prosiłabym też o zrozumienie jeśli np. Odpiszę tylko jednej osobie z powodu braku dostatecznej ilości czasu.
4. Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości możecie śmiało napisać do mnie na PW.
5. Jestem MG a nie twoim wrogiem. Jestem też człowiekiem i można się ze mną dogadać. Jeśli na przykład uważasz, że obecny przebieg histori jest zbyt nudny, zbyt szybko się rozwija główna tajemnica lub po prostu akcja nie jest w twoim stylu możesz mi śmiało o tym powiedzieć, a ja w miarę możliwości postaram się ją zmienić.
6.Mam dysleksje i dysgrafię, więc mimo czerwonego podkreślenia czasem zjem jakiś znak lub literkę (najczęściej tyczy się to przecinków). Możesz mi powiedzieć o błędzie na pw ale proszę zrobić to w kulturalny sposób.

Posty i Historia twojej postaci

1. Posty piszemy w pierwszej lub trzeciej osobie. Jednak jak już wybierzesz postaraj się jej trzymać, a nie zmieniać co post. (Zmiana jest możliwa ale nie szalejmy ;)
2. Dialogi piszemy kursywą lub pogrubieniem. Tak jak wyżej możesz wybrać jakiego chcesz się stylu trzymać. Dobrze by było, gdyby jakoś wyróżniały się od myśli postaci.
3.bardzo podoba mi się pomysł Shax'a na podział przygody na Arc'y i Chaptery, więc i ja je wprowadzę. Dzięki temu podróż będzie nie tylko ciekawsza ale i bardziej przejrzysta.
4.Na chwilę obecną mam siły na czwórkę graczy, więc jeśli chcesz bym prowadziła ci przygodę musisz wykazać się kreatywnością i ciekawym pomysłem na przygodę.



Wzór podania:

Imię i nazwisko: Tak masz wszystko w KP ale wolę mieć rozpiskę pod ręką.
Wiek: Jak wyżej
Miejsce startowe: Tu możesz powiedzieć, gdzie konkretnie chcesz zacząć przygodę. Nie musisz ograniczać się do swego rodzinnego miasta ale wybrać konkretne miejsce i porę. Przecież możesz pochodzi z bogatej rodziny, a swoją przygodę zaczynać gdzieś w lochach.
Ulubione gatunki książek i filmów: Co lubisz najbardziej. Romanse? Horrory? Masę zagadek do rozwiązania jak w filmach detektywistycznych? Powiedz, a będzie nam lepiej stworzyć odpowiednią przygodę.
18+: Nie chodzi tylko o Sex ale i o bardziej brutalne sceny, śmierć, szczegółowe opisy goru itp.
*Towarzysz: Jeśli się decydujesz powiedz o nim parę słów. Nie musi to być KP ale chciałabym wiedzieć z czym mam do czynienia.
*Rywal: Tak jak wyżej. Z tym wyjątkiem, że nie musi być to koniecznie kolejny Gary, czy Paul. Równie dobrze może to być jakiś twój wróg, który tylko spiskuje by zetrzeć cię z tego świata.
*Prośby: Jeśli masz to się nie krępuj.
*Dream Team: Każdy ma swój ale by nie było za pięknie prosiłabym o piętnaście z każdego regionu w formach o które ci chodzi. Jak wiadomo nie każdy chce ewoluować Pikachu, a taki Eevee ma sporo możliwości i ciężko zgadnąć jaką ty najbardziej lubisz. Nie mogę obiecać, że złapiesz któregokolwiek z nich zamiast czegoś spoza listy ale zawsze warto wiedzieć kto co lubi. Pamiętaj też, że jest znacznie większa szansa na Caterpie niż Tauros'a.
Kod:

Kod:
[b]Imię i nazwisko: [/b]
[b]Wiek: [/b]
[b]Miejsce startowe: [/b]
[b]Ulubione gatunki książek i filmów: [/b]
[b]18+: [/b]
[b]*Towarzysz: [/b]
[b]*Rywal:[/b]
[b]*Prośby: [/b]
[b]*Dream Team: [/b][/td]


* - pola nieobowiązkowe
Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Liczba postów : 344
Dołączył : 16/06/2019

Zapisy itp. Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy itp.   Zapisy itp. EmptyPią Sie 16, 2019 9:35 pm

Imię i nazwisko: Fernando de la Rosa
Wiek: 18 lat
Miejsce startowe: Oblivia, Coccona Vilage
Ulubione gatunki książek i filmów: To się nie przyda, tajemniczy wątek jest. Klimat z mangi Pokemon Yellow mile widziany.
18+: Ok.
*Towarzysz: Eusin - nerd, Nell - blondi. Opis dostałaś już na pw.
*Rywal: Póki co brak, ale ogólnie chętnie.
*Prośby: Poczki tylko natywne do Oblivii i może zasada czterech ataków.
*Dream Team: Nie mam. Aczkolwiek mam niebanalny gust i wolę trenować do Konkursów wspomnianego Taurosa niż Roselie.
Powrót do góry Go down
Kyuuri

Kyuuri


Liczba postów : 313
Dołączył : 24/07/2019

Zapisy itp. Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy itp.   Zapisy itp. EmptySob Sie 17, 2019 1:19 pm

Formalność ale akcepcik leci ;)
Powrót do góry Go down
Shax

Shax


Liczba postów : 39
Dołączył : 01/06/2019

Zapisy itp. Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy itp.   Zapisy itp. EmptyNie Sie 18, 2019 11:08 pm

Imię i nazwisko: Shiro Masaru
Wiek: 18 lat
Miejsce startowe: Miasto Fuschia (Kanto)
Ulubione gatunki książek i filmów: Fantasy, Kryminał, Horror, Przygodowe
18+: Zdecydowanie TAK
*Towarzysz: Obecnie brak. Daje ci wolną rękę co do towarzyszki. Chciałbym, aby była koordynatorką i dołączyła do mnie ze względu na zauroczenie/miłość i aby się to jakoś rozwijało. Tobie zostawiam charakter, wygląd itp.
*Rywal: Brak. Jedynie przyjaciel z historii, który jest rywalem w dążeniu do sukcesu i wiedzy. Rywal w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
*Prośby: Chciałbym spotykać głównie pokemony z I i II generacji, bo jestem ich największym fanem, ale pozostawiam oczywiście decyzję dla ciebie.
*Dream Team: Squirtle, Bulbasaur, Nidoran, Skyther, Spinarak, Lapras, Heracross, Pidgey, Raichu, Evee (ewolucja z czasem zdecyduje)
Powrót do góry Go down
Kyuuri

Kyuuri


Liczba postów : 313
Dołączył : 24/07/2019

Zapisy itp. Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy itp.   Zapisy itp. EmptyPon Sie 19, 2019 4:10 pm

Jak mówiłam wcześniej akcept. Przygodę zrobi się dziś... jak tylko się ochłodzi
Powrót do góry Go down
Dia

Dia


Liczba postów : 359
Dołączył : 09/06/2019

Zapisy itp. Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy itp.   Zapisy itp. EmptySob Sie 31, 2019 9:40 pm

Imię i nazwisko: Diana Moonlight
Wiek: 25 lat
Miejsce startowe: miasto Hurricane, stan Utah
Ulubione gatunki książek i filmów: kryminały, detektywistyczne, horrory, fantasy
18+: tak
*Towarzysz: Sierżant Frederick Goodwin jako mój opiekun
*Rywal: póki co brak, ale zawsze mogę się nie dogadywać z kimś z pracy
*Prośby: brak
*Dream Team: jako policjantka nie będę łapać Pokemonów[/td]

Dopiero teraz przypomniałam sobie, że nie złożyłam jeszcze u ciebie zapisu xD
Powrót do góry Go down
Kyuuri

Kyuuri


Liczba postów : 313
Dołączył : 24/07/2019

Zapisy itp. Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy itp.   Zapisy itp. EmptyNie Wrz 01, 2019 4:13 pm

Tak jak mówiłam bardzo chętnie poprowadzę przygodę w realiach Fnafka ;)
Powrót do góry Go down
Chmurek

Chmurek


Liczba postów : 1058
Dołączył : 27/02/2019

Zapisy itp. Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy itp.   Zapisy itp. EmptyPon Wrz 02, 2019 6:41 pm

Imię i nazwisko: Noah Nox
Wiek: 20
Miejsce startowe: Jubilife City, Akademia Gwiazd, choć Noah pochodzi z Eterny.
Ulubione gatunki książek i filmów: Fantastyka, Romans, Kryminał, Tajemnice.
18+: Tak
*Towarzysz: Ludzie z grupy w której wyląduje Noah, pewnie z kimś będzie się bardziej trzymał, z kimś mniej :)
*Rywal: Może znajdzie swojego Nemesis, ale dwa pozostałe domy, do których nie będzie należał Noah. Chodzi tutaj o rywalizację między domami, a nie jakieś "ty albo ja", "moim celem jest pokonanie Ciebie, reszta świata nie ma znaczenia".
*Prośby: Aby w czasie lat nauki Noah w szkole działy się jakieś tajemnicze rzeczy, zagadki do rozwiązania, zdrady, dramaty, które będą się powoli łączyć całość, a na koniec będzie wielka finałowa walka na śmierć i życie.
*Dream Team: Jest tyle pokemonów, że ciężko wskazać już taki jeden dream team. Po prostu lubię pokemony cute, więc dopóki nie będziesz dawać mi Binacle będzie okay :D
Powrót do góry Go down
Kyuuri

Kyuuri


Liczba postów : 313
Dołączył : 24/07/2019

Zapisy itp. Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy itp.   Zapisy itp. EmptyPon Wrz 02, 2019 7:46 pm

Spoko przyjmuję. Szykuj się na wyczerpujący rok szkolny :) Temat najpewniej stworzę jutro gdzieś koło południa bo dziś trochę zajęta jestem ;)
Powrót do góry Go down
Blaze

Blaze


Liczba postów : 71
Dołączył : 09/03/2019

Zapisy itp. Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy itp.   Zapisy itp. EmptyCzw Wrz 26, 2019 10:56 pm

Imię i nazwisko: Blaze Skylight
Wiek: 20
Miejsce startowe: Viridian City[
Ulubione gatunki książek i filmów: Fantasy oczywiście :)
18+: Tak
*Towarzysz: Nie mam (jeszcze)
*Rywal: Nie mam (jeszcze)
*Prośby: A kontynuowanie mojej przygody. Aktualnie Michael zrezygnował :(
*Dream Team: [/td]Venosaur, Mimikyu, Lapras, Pidgeot, Heracross, Umbreon
Powrót do góry Go down
Kyuuri

Kyuuri


Liczba postów : 313
Dołączył : 24/07/2019

Zapisy itp. Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy itp.   Zapisy itp. EmptyPią Wrz 27, 2019 7:10 pm

Wprawdzie mam limit ale zważywszy na rzadkie odpisy Shaxa i Chmurka mogę cię wziąć. Akcept. Temat dziś lub jutro. Zależy jak się wyrobię.
Powrót do góry Go down
SayuriSagi

SayuriSagi


Liczba postów : 1015
Dołączył : 08/04/2019

Zapisy itp. Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy itp.   Zapisy itp. EmptyWto Paź 01, 2019 9:39 pm

Imię i nazwisko: Cleome Spinosa
Wiek: 18 lat
Miejsce startowe: chciałabym
Ulubione gatunki książek i filmów: fantasy, mystery
18+: tak
*Towarzysz: myślę, że mogę nazwać Nolana towarzyszem
*Rywal: niby oficjalnie nie mam, ale już tam zaczynają na mnie polować ...
*Prośby: mogę kontynuować u ciebie przygodę? -> https://pokekingdom.forumpolish.com/t503-skakanie-miedzy-wymiarami-nie-wychodzi-ludziom-na-zdrowie
*Dream Team: początkowo chciałam pozostać na tej KP przy Pokemonach typu Ghost i Dark, ale nic ż tego nie wyjdzie
Powrót do góry Go down
Kyuuri

Kyuuri


Liczba postów : 313
Dołączył : 24/07/2019

Zapisy itp. Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy itp.   Zapisy itp. EmptyCzw Paź 03, 2019 10:24 pm

Czemu wszyscy migrują do mnie? Ech, ok ale tylko dlatego, że lubię twoją postać ;) Przygoda będzie w weekend ;)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zapisy itp. Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy itp.   Zapisy itp. Empty

Powrót do góry Go down
 
Zapisy itp.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zapisy
» Zapisy
» Zapisy
» Zapisy
» Zapisy!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Działy Mistrzów Gier :: MG Kyuuri 4/4-
Skocz do: