IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Regulamin

Go down 
AutorWiadomość
Jazon

Jazon


Liczba postów : 313
Dołączył : 13/03/2019

Regulamin Empty
PisanieTemat: Regulamin   Regulamin EmptySro Kwi 10, 2019 11:31 pm

COŚ SIĘ KIEDYŚ POJAWI

Witajcie. Wychodzę z założenia, że nim się od kogoś będzie wymagało przedstawienia, to wypadałoby samemu się przedstawić. Więc ja jestem Jazon, dla przyjaciół Jazz. Interesuję się wszystkim po trochu. Lubię czasem przeczytać jakąś książkę, obejrzeć serial bądź film. Większość wolnego czasu spędzam pisząc sobie jakieś bazgroły w notatnikach, oglądając anime, oraz grając w gry, głównie strategiczne. Jeśli chodzi o moje przygody, to najciężej miałbym przy tych z elementami science fiction, oraz grubszej erotyki, jednak lubię wyzwania, więc z chęcią się jakiejś bym podjął z waszą pomocą. No, to tyle chyba w dozie wstępu i możemy przejść do regulaminu.
1. MG ma maksymalnie 2 tygodnie na odpis bez zapowiedzianej nieobecności. Ja jednak zobowiązuję się odpisywać wam maksymalnie do tygodnia, jednak będę starać się odpisywać w przeciągu 48-72h.
2. W razie jakiś jakichś moich nieobecności zostaniecie osobiście przeze mnie poinformowani.
3. Mimo iż limit linijek przy odpisach wynosi ok. pięciu, to gorąco zachęcam do poświęcenia odrobinę więcej czasu na te odpisy.
4. Staramy się dbać o swoją pisownię. Jesteśmy Polakami, a Polacy nie gęsi, swój język mają. Oczywiście jakieś błędy mogą się zdarzyć, jednak dbajmy, aby było ich możliwie jak najmniej.
5. Jeśli będziecie mieć jakąś sytuację, kiedy nie będziecie mogli odpisać w przeciągu tygodnia, to proszę informujcie mnie o tym. Nie chciałbym martwić się, czy przypadkiem nie zechcieliście uciec ode mnie.
6. Sprawdzajcie dokładnie moje odpisy, możecie się czasem nieźle zaskoczyć :D
7. Bądźmy dla siebie mili i sympatyczni!
8. Jeśli możecie, to nie bądźcie natrętami w kwestii odpisów. Nie zapomnę o was, a czasem będę mieć więcej spraw na głowie i nie będę zwyczajnie w stanie wyrobić się podczas 72h z odpisami.
9. Jak jest zapisane w poście z zapisami, pojawi się wkrótce mój autorski region. Będziecie mogli się do niego dostać po zakończeniu aktualnie prowadzonego wątku w przygodzie, oraz w przyszłości też będziecie mieć możliwość zwiedzić go. Podobnie będzie z multiprzygodami, w razie potrzeby będziecie mogli po zakończeniu swoich wątków prowadzić wspólną przygodę.
10. I na sam koniec chciałbym, abyście w swoich Dzienniczkach posiadali chociaż jeden post poświęcony w skrócie waszej przygodzie. Dotyczyć to by miało towarzyszy, wrogów oraz wydarzeń. Chociaż w podpunktach. Samemu też będę prowadzić takie zapiski w swoich notatnikach, tak aby nam się później przyjemnie grało i nie pouciekały niektóre postaci czy wydarzenia.

Regulamin może jeszcze ulec drobnym zmianom na przestrzeni najbliższych kilku miesięcy.
Powrót do góry Go down
 
Regulamin
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Regulamin
» Regulamin
» Regulamin MG
» Regulamin
» Regulamin Stowarzyszenia Łowców Przygód

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Stare przygody-
Skocz do: