IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Regulamin

Go down 
AutorWiadomość
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Regulamin Empty
PisanieTemat: Regulamin   Regulamin EmptySob Lut 02, 2019 12:32 am

Posty
1. Piszemy poprawną polszczyzną.
2. A przynajmniej się staramy...
3. Posty powinny zawierać przynajmniej 5 linijek
4. Wszelkie wypowiedzi postaci muszą być pogrubione
5. Posty nie mogą zawierać "lania wody", typu "poszedłem w lewo, bo w prawo nie było ścieżki, pod ziemię nie mam jak się udać, no i nie posiadam skrzydeł, więc jedyna droga to ta w lewo"
6. Sceny erotyczne nie mają miejsca. Sceny wyjątkowo krwawe jak najbardziej mają.
7. Odpisy pojawiają się co tydzień w weekend. Okazjonalnie na tygodniu, ale nie licz na to zbyt często.
8. Jeżeli w Twojej przygodzie post nie pojawi się w ciągu 2 tygodni 2 razy z rzędu lub w ciągu 3 tygodni od mojego odpisu, Twoja przygoda wędruje do archiwum.
8.1 Nie obowiązuje w przypadku, w którym zostałam o tym fakcie poinformowana przez gracza.

Mechanika
1. Nie prowadzę gier w świecie SF
2. Nie prowadzę gier multigraczowych
3. Pokemony mogą umrzeć z głodu lub pragnienia
4. Głupie decyzje, jak rzucanie się na Gyaradosa z pięściami karane będą śmiercią Twojej postaci
5. Jeżeli rzucisz się na Gyaradosa z Caterpie, przypłacisz to życiem swojego pokemona. I prawdopodobnie swoim również.
6. Grając u mnie automatycznie zgadzasz się na to, że każdy ulepszenie pokemona wprowadzane będzie wyłącznie w przygodzie. Danie TM, RC czy innej rzeczy może się odbyć wyłącznie w grze. Będę tego pilnować
6.1 Jeżeli Twój pokemon nauczył się jakiegoś ruchu ZANIM rozpoczęliśmy przygodę(czy to przenosiny, czy trening, czy dałeś mu TM czy coś innego), nie będę tego wprowadzać.
6.2 Pokemony również zaliczają się do tego punktu. Każdy nowy stworek musi zostać wprowadzony przeze mnie zanim będziesz w stanie go użyć.
7. Jeśli dotarłeś aż tutaj, wklej na samej górze zapisu wilczą łapę
8. W Twojej przygodzie może pojawić się legenda. To się zdarza. Jednakże nie będziesz w stanie jej złapać. Nigdy.
9. W moim dziale obowiązuje zasada 3 stron. Po rozpoczęciu 3 strony przygody decyduję, czy zostajesz u mnie na stałe, czy się pożegnamy. Oczywiście decyzja może nadejść o wiele wcześniej, jeżeli będziesz nagminnie łamać regulamin, lub jeżeli przygoda wyjątkowo mi się nie spodoba

Twój ekwipunek
1. Twój plecak ma ograniczoną pojemność. Nie możesz oczekiwać, że nie rozerwie się pod ciężarem 20 puszek z karmą dla pokemonów, 40 jagód i 15 butelek z wodą
2. Przedmiotów nie możesz chować w PC. Jak niby masz zamiar upchnąć w komputerze kanapki? Co wtedy z ich świeżością?
2.1 Zamiast tego w każdym Centrum Pokemon dostępny jest dla Ciebie goniec posiadający Dragonite'a, który za kilka monet poleci pod wskazany adres(dom, pokój w hotelu, jaskinia w lesie) i w kilka minut zaniesie/przyniesie potrzebny/niepotrzebny ekwipunek.
3. Rzeczy takie jak jedzenie, latarka czy mapa mogą się popsuć. To normalne. Używanie zepsutej latarki wiąże się oczywiście z niebezpieczeństwem porażenia prądem. Zjedzenie podejrzanie wyglądającej kanapki też nie jest zbyt bezpieczne. Pamiętaj o tym podczas kupowania ekwipunku
4. W każdym mieście, wiosce oraz na niektórych drogach znajduje się sklep wielobranżowy, w którym kupić możesz jedzenie. Jednakże tylko w niektórych miastach znajdziesz sklep z ubraniami/kamieniami/proteinami dla pokemonów/innymi rzadszymi przedmiotami
5. Podróżując po regionie, możliwe jest, że spotkasz Wędrownego Handlarza. Różni się on od tego w Królestwie. Będzie on posiadał rzadkie, cenne, i nierzadko wyjątkowo użyteczne dla Ciebie przedmioty. Jednak ceną za ich otrzymanie będzie wykonanie zleconej przez niego misji. Szczegóły poznasz podczas pierwszego spotkania z Handlarzem


Czarna Lista
Tu trafiają gracze, którzy coś przeskrobali lub którzy świadomie opuścili mój dział. Jeżeli trafisz na czarną listę, nie masz możliwości powrotu do mojego działu. Tu trafiają również osoby, które nie odpisały na czas. Te, po uprzednim poinformowaniu mnie, mogą wrócić, ale tylko jednorazowo
- joey campbell - Brak odpisu przez 3 tygodnie. Możliwość powrotu.
- Jaskier - Brak odpisu przez 2 tygodnie. 1 ostrzeżenie.
- Birdy - Opuszczenie działu. Brak możliwości powrotu.
- Minty - Opuszczenie działu. Brak możliwości powrotu.

Chwilowo tyle.
Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu w każdym momencie. Będziecie o tym informowani

Dane kontaktowe
(Kliknij, aby rozwinąć):

V.


Ostatnio zmieniony przez V dnia Nie Kwi 07, 2019 3:50 pm, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Regulamin Empty
PisanieTemat: Re: Regulamin   Regulamin EmptyNie Mar 03, 2019 4:28 pm

Uwaga gracze.
Doszły nowe punkty:
"7.1 Jeżeli Twój pokemon nauczył się jakiegoś ruchu ZANIM rozpoczęliśmy przygodę(czy to przenosiny, czy trening, czy dałeś mu TM czy coś innego), nie będę tego wprowadzać.
7.2 Pokemony również zaliczają się do tego punktu. Każdy nowy stworek musi zostać wprowadzony przeze mnie zanim będziesz w stanie go użyć.
11. W moim dziale obowiązuje zasada 3 stron. Po rozpoczęciu 3 strony przygody decyduję, czy zostajesz u mnie na stałe, czy się pożegnamy. Oczywiście decyzja może nadejść o wiele wcześniej, jeżeli będziesz nagminnie łamać regulamin, lub jeżeli przygoda wyjątkowo mi się nie spodoba"
Życzę miłego grania!
V.
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Regulamin Empty
PisanieTemat: Re: Regulamin   Regulamin EmptyPon Mar 04, 2019 4:18 am

Uwaga gracze.
Niektóre punkty zmieniły swoją kategorię za radą i pomocą jednego z graczy.
Dodatkowo, pojawiła się nowa regulaminowa kategoria, Twój Ekwipunek. Proszę się z nią zapoznać, gdyż posiada dwie wyjątkowe dla mojego działu mechaniki.
Życzę miłego grania!
V.
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Regulamin Empty
PisanieTemat: Re: Regulamin   Regulamin EmptyNie Mar 10, 2019 1:54 pm

Uwaga gracze.
Doszły nowe punkty w regulaminie postów:
8. Jeżeli w Twojej przygodzie post nie pojawi się w ciągu 2 tygodni 2 razy z rzędu lub w ciągu 3 tygodni od mojego odpisu, Twoja przygoda wędruje do archiwum.
8.1 Nie obowiązuje w przypadku, w którym zostałam o tym fakcie poinformowana przez gracza.

Poinformować mnie można przez PW, GG, discorda lub gołębia pocztowego, co wolicie. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się pod regulaminem.
Dla dociekliwych - Regulamin forum daje wam cały, okrągły miesiąc czasu, owszem. Ja jednak preferuję aktywnych graczy, bo często w takich długich przerwach tracę wątek i źle mi się takie przygody prowadzi.
Życzę miłego grania!
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Regulamin Empty
PisanieTemat: Re: Regulamin   Regulamin EmptyNie Kwi 07, 2019 3:50 pm

Uwaga gracze.
Pojawiła się czarna lista. Proszę o zapoznanie się z jej treścią.
Miłego grania!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Regulamin Empty
PisanieTemat: Re: Regulamin   Regulamin Empty

Powrót do góry Go down
 
Regulamin
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Regulamin
» Regulamin MG
» Regulamin
» Regulamin
» Regulamin Stowarzyszenia Łowców Przygód

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Stare przygody-
Skocz do: