IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Regulamin

Go down 
AutorWiadomość
Jeck

Jeck


Liczba postów : 665
Dołączył : 04/02/2019

Regulamin Empty
PisanieTemat: Regulamin   Regulamin EmptyNie Maj 19, 2019 2:33 am

Siema! Cieszę się, że zdecydowałeś się do mnie wpaść. Wiem, że spodziewałeś się kompletnej samowolki, ale jednak pewne rzeczy muszą zostać określone. Przykro mi, takie prawo dżungli. A teraz odliczamy!

1. Częstotliwość odpisów może być dość różna, przyznaję się bez bicia. Wiadomo, czasem bywa różnie z weną, dlatego mam nadzieję, że będziecie dla mnie wyrozumiali. Postaram się jednak odpisywać na bieżąco. Myślę, że taki maksymalny okres bez odpisu to będzie około tygodnia, ale zrobię wszystko, żeby do tego nie dopuścić.
2. Jeśli chodzi o wasze odpisy, to daję wam na nie max. 2 tygodnie. Po tym czasie przygoda wyląduje w archiwum, o ile oczywiście nie będziecie mieli zgłoszonej nieobecności. Lub dobrej wymówki. Wydaje mi się, że to sprawiedliwy układ.
3. Jestem otwarty na wszelkie wasze sugestie i pomysły. Macie mojego Discorda w profilu, więc jeśli tylko coś wam przyszło do głowy - dajcie znać, może stworzymy z tego coś fajnego.
4. Walki będą prowadzone tak, jak na forum. Nie jestem ich zwolennikiem i najchętniej unikałbym ich jak ognia, ale wiem, że ciężko jest zdobyć poziomy poza przygodą. W czasie jednej tury możecie użyć maksymalnie 4 ataków.
5. Bardzo bym was prosił o informowanie mnie o ewentualnych przedmiotach, Pokemonach, czy atakach, które udało wam się zdobyć poza przygodą. Nie lubię takich niespodzianek.

To tyle na ten moment. Jeżeli cokolwiek jest niejasne, dajcie mi znać, a postaram się rozwiać wasze wątpliwości.
Powrót do góry Go down
 
Regulamin
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Regulamin
» Regulamin
» Regulamin MG
» Regulamin
» Regulamin Stowarzyszenia Łowców Przygód

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Działy Mistrzów Gier :: MG Jeck 2/2 (Zawieszony)-
Skocz do: