IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Zapisy

Go down 
+9
Jeck
Banshee
Majestatyczne Dni Płodne
Rex Ciffer
Michael
Astam
Nyir
CityDemon
Krwiożerczy Wampirek
13 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Jeck

Jeck


Liczba postów : 665
Dołączył : 04/02/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Zapisy   Zapisy EmptyNie Maj 19, 2019 2:53 am

*kiedyś dam tu ładny gif*


No i przechodzimy do najważniejszego, czyli zapisów. Mam szczerą nadzieję, że wszyscy będziemy się świetnie bawić. Z góry zaznaczam, że złożenie do mnie zapisu jest równoznaczne z przyjęciem zasad, które określa regulamin mojego działu.

Kod:
[b][url=LINK DO KARTY POSTACI]Karta Postaci[/url][/b]
[b]Miasto i region startowy:[/b]
[b]Pora roku:[/b]
[b]Cele:[/b]
[b]Dream Team:[/b]
[b]Oczekiwania:[/b]
[b]Prośby do MG[/b]

Gwoli wyjaśnienia:
Miasto i region startowy - miejsce, w którym zaczynacie swoją przygodę
Pora roku - muszę wiedzieć, czy odmarzną wam palce, czy może dostaniecie udaru
Cele - czyli co wasza postać chce osiągnąć. To prawdopodobnie najważniejszy punkt, dlatego dobrze się zastanówcie.
Dream Team - 6 Pokemonów, które najchętniej widzielibyście w swojej drużynie
Oczekiwania - tutaj napiszcie wszystko, co wam przyjdzie do głowy. Czy chcecie romanse, przemoc, sceny +18, jaki gatunek przygody wam pasuje. No wszystko, o czym pomyślicie. Dajcie mi też znać, czy zgadzacie się na ewentualne wstawki z uniwersów innych niż Pokemony. Np. z filmów lub książek, na które obecnie mam fazę (chociażby Marvel).
Prośby do MG - specjalne życzenia!
Powrót do góry Go down
Krwiożerczy Wampirek

Krwiożerczy Wampirek


Liczba postów : 8
Dołączył : 18/05/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptyNie Maj 19, 2019 10:30 am

What does the fox say?
Miasto i region startowy: Kanto, miasto obojętne
Pora roku: Wiosna
Cele: Teoretycznie pisze "Uciec od własnej przeszłości", więc zostanę z tym.
Dream Team: Nie mam. Przytulę wszystkie stworki. Możesz włączyć maszynę do losowania czy coś. A jak ci się nie chce, to możesz olać dawanie mi startera przez dłuższy czas, nie mam nic przeciwko.
Oczekiwania: Chciałabym, żeby cała przygoda przeczyła właściwie celowi postaci i żeby jednak goniły go cienie własnej przeszłości, doprowadzając do jej ujawnienia. Nie pogardzę romansem, sceny +18 też chętnie przygarnę, ale nic specjalnie erotycznego bo nie umiem się w to bawić. Jestem dosyć otwarta, więc akcja, jakieś mroczne klimaty, mafijne bzdety, kryminaliści,  fantasy czy jakiś paranormal, duchy, potwory, łykam wszystko. Przytulę wampirka. Przeszłość postaci zostawiłam dosyć otwartą, więc cokolwiek tu wsadzisz, będzie dobrze. Im dziwniej tym lepiej.
Prośby do MG Marzy mi się, aby Tora zdobył pistolet <3
Powrót do góry Go down
CityDemon

CityDemon


Liczba postów : 93
Dołączył : 12/04/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptyNie Maj 19, 2019 2:28 pm

Come to me, come to me
Miasto i region startowy: Unova, miasto losowe.
Pora roku: Wiosna
Cele: Odnalezienie chęci do życia, znalezienie chłopaka.
Dream Team: Możesz wybrać.
Oczekiwania: Chcę by przygoda była w klimatach tajemniczo-kryminalnych, i trochę romansowych.
Prośby do MG: Brak
Powrót do góry Go down
Nyir

Nyir


Liczba postów : 40
Dołączył : 17/05/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptyNie Maj 19, 2019 4:31 pm

Karta Postaci
Miasto i region startowy: region Kalos, miasto nie gra większej roli
Pora roku: a niech będzie i ta wiosna
Cele: Obecnym celem postaci jest okiełznanie zdolności, z którymi się urodził i zrozumienie ich działania. Jednocześnie jest zafascynowany współpracą trenera i Pokemona i zastanawia się, czy gdy wykształci swoje zdolności do odpowiedniego poziomu, może mu to pomóc w bardziej efektywnym treningu. Ponadto Nyir czuje pewnego rodzaju bliskość z Pokemonami typu psychicznego, toteż naturalnym jest, iż to byłoby targetem jego przygody trenerskiej. Z drugiej strony chłopak pochodzi z rodziny arystokratycznej, czego nigdy specjalnie nie czuł. Niby wychodził do ludzi i tak dalej, ale nie można powiedzieć, aby w stu procentach znał życie poza posiadłością własnych rodziców. Zdaje sobie sprawę z tego, jak to może wyglądać, aczkolwiek uważam, że eksplorowanie przez niego świata niezwiązanego tak mocno z tytulaturą i tradycją mogłoby okazać się ciekawe.
Ponadto, Nyir zawsze skrycie marzył o tym, aby być powodem do dumy dla swoich rodziców. To również może posłużyć za punkt zaczepienia.
Dream Team: Alakazam, Ambipom, Vileplume, Gardevoir, Kingdra, Typhlosion (To moje osobiste picki jako gracza - nie mam na nie żadnego ciśnienia. Ze względu na charakter postaci na wagę złota będzie każdy Pokemon typu: psychicznego, mrocznego, duch i baśniowy.)
Oczekiwania: Szampańskiej zabawy oczekuję. <3
Prośby do MG: Żadnych większych.
Powrót do góry Go down
Jeck

Jeck


Liczba postów : 665
Dołączył : 04/02/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptyNie Maj 19, 2019 6:39 pm

Wampirek - Chciałbym umieć takie ładne graficznie karty ;-; A co do treści, podoba mi się. Amnezja jako główny motyw daje bardzo dużo możliwości. Jakiś zalążek pomysłu w głowie mam (muszę pamiętać, żeby sobie to zapisać, bo potem zapomnę xD). Ostrzegam jedynie, że mistrzem tajemnicy i kryminału raczej nie jestem, choć będę się starał. Jestem oczywiście na tak.

Demon - kupuję to. Mam nadzieję, że jesteś gotowy i otwarty na ewentualną naukę, bo chciałbym Ci pokazać, jak trochę się podciągnąć w pisaniu :D No i przygoda będzie raczej family friendly. Jestem na tak.

Nyir - Z tym Panem to już mam poustalane wszystko. Przyjęty.

Przygody pojawią się na 90% dzisiaj, chyba że wypadnie mi coś nagłego.
Powrót do góry Go down
Astam

Astam


Liczba postów : 16
Dołączył : 08/02/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptyPią Maj 31, 2019 1:02 am

Karta Postaci
Miasto i region startowy: Kanto, Celadon City
Pora roku: Wiosna
Cele: Cele takie jak wymieniłem w KP, po prostu chciałbym stworzyć sobie historię, powieść grając z Tobą. Jako że moja historia jest dosyć uniwersalna, może być fajnie z kreowaniem czegoś.
Dream Team: Dragonite/Garchomp, Gengar, Tyranitar, Gardevoir/Roserade, Lucario, Gyarados
Oczekiwania: Miła zabawa
Prośby do MG weśmnieno
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptyPią Maj 31, 2019 5:10 pm

Moja KP
[url=LINK DO KARTY POSTACI][/url]
Miasto i region startowy: Floaroma, Sinnoh
Pora roku:Lato
Cele:  Odnaleźć matkę która go opuściła i zapytać o powód 
Dream Team: Mój Dream Team zmienia się ciągle więc...daj mi to co według Ciebie jest fajne/będzie pasowało do postaci XD
Oczekiwania:A rób co chcesz, ja jestem skromny
Prośby do MG Brak
Powrót do góry Go down
Jeck

Jeck


Liczba postów : 665
Dołączył : 04/02/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptySob Cze 01, 2019 1:31 am

Astam, krotka i przyjemna historia, choć brakowało mi czegoś więcej o Svenie, szczerze mówiąc, bo tak trochę znikąd się pojawił. Cele mi się podobają i czuje, że wyjdzie z tego coś fajnego. Biorę!

Miszelku Ty mój drogi, Ty dobrze wiesz, że ja to Cię zawsze i wszędzie wezmę, bez żadnego komentarza.

Muszę was tylko ostrzec, że przygody pojawią się prawdopodobnie najwcześniej w niedzielę wieczorem/w poniedziałek, bo mam zajęty weekend.
Powrót do góry Go down
Rex Ciffer

Rex Ciffer


Liczba postów : 14
Dołączył : 15/06/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptySob Cze 15, 2019 2:13 pm

Karta Postaci
Miasto i region startowy:Wyspa Cinnabar, Kanto
Pora roku:Lato
Cele:Stać się najlepszym trenerem, zostać oficjalnym mistrzem jednego z regionów. Założyć fundację pomagającą pokemonom oraz początkującym trenerom.
Dream Team:Feraligatr, Charizard, Electabuzz, Slaking/Ursaring, Machamp, Steelix
Oczekiwania:Brak udziwnień, czysta przygoda w świecie pokemon z łapaniem, walkami i treningami.
Prośby do MGFajne pokemony na drodze :p
Powrót do góry Go down
Jeck

Jeck


Liczba postów : 665
Dołączył : 04/02/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptyNie Cze 16, 2019 8:12 pm

Mówię to z ciężkim sercem, ale jestem zmuszony Cię odrzucić. Tylko dlatego, że mam już limit graczy. Wiem, że część nie odpisuje, ale niedługo będę miał mniej czasu i jak wszyscy wrócą, to nie będę w stanie się wyrobić, jak będę miał jeszcze kogoś. Przykro mi. Ale polecam iść do Banula lub Astama. To są świetni MG i też często siedzą na forum!
Powrót do góry Go down
Majestatyczne Dni Płodne

Majestatyczne Dni Płodne


Liczba postów : 39
Dołączył : 19/06/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptyWto Cze 25, 2019 4:42 am

[url=https://pokekingdom.forumpolish.com/t732-wanda-maximoff]Karta Postaci[/url]
Miasto i region startowy: gramy w realnym świecie, więc... zaskocz mnie! Akcja nie musi się rozgrywać bezpośrednio po wydarzeniach z historii, więc możesz ich wrzucić gdziekolwiek, byle było w miarę sensowne. Nie chciałbym się na razie udawać do Ameryki, chyba że masz jakiś pomysł. 
Pora roku: wczesne lato. 
Cele:
x odkryć, gdzie ulokowała się jej energia i ją odzyskać (co się równa zebraniu po pokemonie z każdego typu);
x zemścić się na Ultronie za to, co zrobił Pietro i powstrzymać go przed zagładą ludzkości;
x skonfrontować się ze Starkiem (tutaj zależnie od tego jak potoczy się fabuła - zemsta albo wybaczenie);
x poznać w końcu kogoś, kto zajmie się jej zbolałym sercem (PETEREK!);
x poznać bliżej pokemony i dowiedzieć się, skąd się wzięły w ich świecie oraz skąd pojawiły się u nich moce (z tym drugim miała coś wspólnego Wanda, ale ona nic nie wie);
x może spotkać innych obdarzonych mocami, poznać bliżej Avengersów, dołączyć do nich?

Dream Team: jednym z jej celów jest złapanie po reprezentancie z każdego typu, więc nie będę rzucał jakimiś konkretami. Zdam się na twój gust czuję, że będę tego żałował xD i mam nadzieję, że dobierzesz coś pasującego do Wandzi. 
Oczekiwania: romans, bo w końcu spotka Peterka naszego kochanego, nieco dramatu, przemoc, nawet kryminał się podciąga. xD +18 oczywiście, niczego się nie brzydzimy. I zgadzam się na wstawki z Marvela.  derp
Prośby do MG: fajnie byłoby zobaczyć genezę jej pseudonimu, bowiem nie posługuje się jeszcze aliasem Scarlet Witch, ani nikt jej tak nie nazywa. Dalej przygoda może potoczyć się niektórymi wątkami z MCU, jak Thanos i tym podobne, ale o tym pewnie doskonale wiesz. I serio chcę tego Peterka w przygodzie. <3
Spoiler:
Powrót do góry Go down
Jeck

Jeck


Liczba postów : 665
Dołączył : 04/02/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptyPią Cze 28, 2019 9:52 pm

Jestem w lekkim szoku, że znalazłeś aż tyle twórczości z tego shipu. xDDD Oczywiście Cię przyjmuję, tak, jak się dogadywaliśmy. Rozumiem, że Togepi mam Ci sam wprowadzić? Bo nie dałeś mu żadnego charakteru ani nic? xD
Przygoda pewnie pojawi się jeszcze dziś w nocy. Wybacz w ogóle, że tyle czekałeś, ale system mi w laptopie padł. xD
Powrót do góry Go down
Banshee

Banshee


Liczba postów : 503
Dołączył : 10/04/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptySob Lis 09, 2019 10:17 pm

Karta Postaci
Miasto i region startowy: Według Twojego uznania~
Pora roku: Z dwojga złego wolę odmarznięte; ale dopasuj do akcji XD
Cele:
- poszukać wskazówek odnośnie tego, co się stało
- upewnić się, że najbliższym nic nie grozi
- odnaleźć brata
- pobawić się w detektywa, odkryć tajemnicę, o ile taka jest, poznać sekrety - cele się rozwiną w zależności jak pójdzie dalej fabuła
- złapać lub zajumać bratu Fletchlinga/Fletchindera/Talonflame'a, bo mi pasuje do głównego arta

Dream Team: Pokemony, które fajnie byłoby mieć:
Huntail, bo wyglądem podobny do Caina
Hydreigon, bo urokiem podobny do Caina
praktycznie wszystkie ptaki, bo im więcej ptaków, tym lepiej
cokolwiek, co jest snekopodobne, długie, kluskowate
lista może być modyfikowana lub przegadana na PW >:3c

Oczekiwania:
Jako najseksowniejszy i najinteligentniejszy byt, który stąpał po tym świecie, nie ma rzeczy, której by się obawiał. Wszystkie możliwe wątki. Może dostać w nos, może dostać coś lepszego wink, można rzucić w niego wszystkim oraz o wszystko.

Prośby do MG
Send nudes. Nie muszą być twoje, mogą być 2D postaci.



Ostatnio zmieniony przez Banshee dnia Pon Gru 09, 2019 1:43 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Jeck

Jeck


Liczba postów : 665
Dołączył : 04/02/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptySob Lis 09, 2019 11:01 pm

Oczywiście biere, bez dwóch zdań.
Powrót do góry Go down
Nill

Nill


Liczba postów : 11
Dołączył : 24/06/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptyPon Lis 11, 2019 5:33 am

Karta Postaci
Miasto i region startowy: Slateport; Hoenn
Pora roku: Dajmy sobie późną jesień
Cele: Jak w KP. Nie obraziłbym się na jakiś dodatkowy wątek poboczny.
Dream Team: A gdyby tak postawić na poke pieseły? Jeden już jest.
Oczekiwania: Mimo że historia podchodzi pod komedię, wolałbym jednak przewagę powagi. Do tego może jeszcze odrobina mroku i kryminału? Co do reszty, to rób co chcesz. Możesz nawet spider-mana wrzucić, jeśli będzie pasował xD
Prośby do MG: Oczekiwania to nie są prośby? Zapisy SGQH2jr Zatrzymałem się metnalnie na czwartej generacji, więc fajnie by było, gdyby poki nie przekraczały tego momentu. Ponadto (nie wiem czy to w ogóle możliwe w przygodach) tymczasowe collaby z innymi graczami byłyby ciekawym urozmaiceniem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy Empty

Powrót do góry Go down
 
Zapisy
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» ~ZAPISY 0/4~
» Zapisy
» Zapisy [0/2]
» Zapisy itp.
» Zapisy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Działy Mistrzów Gier :: MG Jeck 2/2 (Zawieszony)-
Skocz do: