IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Zapisy [0/2]

Go down 
+2
Honey
Chitzu
6 posters
AutorWiadomość
Makoto

Makoto


Liczba postów : 70
Dołączył : 21/03/2019

Zapisy [0/2] Empty
PisanieTemat: Zapisy [0/2]   Zapisy [0/2] EmptySob Lip 20, 2019 10:17 pm

Link do Karty Postaci: Wystarczy podlinkować, cobym miał łatwy dostęp do tego.
Miejsce i czas startu: Region, miasto(?) i czas, w którym zaczyna się przygoda.
Cele gry, marzenia postaci: Może być jeden, może być ich wiele. Coś, do czego ma w sumie zmierzać przygoda.
Wątki +18: Jak często mają się znajdować w przygodzie i czy w ogóle.
Klimat przygody: Ponury, wesoły, romantyczny, tajemniczy itd.
Realizm, wątki fantastyczne: Nawet zwyczajna gra może mieć jakieś urozmaicenia. Ogółem wszelkie życzenia, czy wzbronienia względem realiów, czyli wszelkie fantasy, zjawiska nadprzyrodzone, świat gdzie żyją tylko ładne dziewczynki, albo jakieś omegaverse, etc.
Stosunek wątków pokemonowych do pozapokemonowych: Powinno to wynikać z powyższego, ale można w razie czego doprecyzować. W sensie kwestie typu odznaki, istnienie pokemonów i ich rola, etc.
Ulubione pokemony: Myślę, że sześć takich najbardziej lubianych to dobra ilość. Oczywiście wolałbym wersje postaciową.
Nielubiane pokemony: Jak wyżej. Te gatunki, które chcesz widywać jak najrzadziej.
Dodatkowe prośby i sugestie, kilka słów od siebie: Jeśli o coś zapomniałem zapytać, czy nawet jakąś specyficzną prośbę, ten podpunkt jest cały twój.

Kod:
[b]Link do Karty Postaci:[/b]
[b]Miejsce i czas startu:[/b]
[b]Cele gry, marzenia postaci:[/b]  
[b]Wątki +18:[/b]
[b]Klimat przygody:[/b]
[b]Realizm, wątki fantastyczne:[/b]
[b]Stosunek wątków pokemonowych do pozapokemonowych:[/b]
[b]Ulubione pokemony:[/b]
[b]Nielubiane pokemony:[/b]
[b]Dodatkowe prośby i sugestie, kilka słów od siebie:[/b]


Ostatnio zmieniony przez Makoto dnia Pią Lis 15, 2019 5:29 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Chitzu

Chitzu


Liczba postów : 13
Dołączył : 20/07/2019

Zapisy [0/2] Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy [0/2]   Zapisy [0/2] EmptySob Lip 20, 2019 10:58 pm

Pozwól więc, że będę pierwszą osobą, która wyśle swój zapis

Link do Karty Postaci: Klik
Miejsce i czas startu: Powiedzmy 20 września 2042 roku. Kanto, nieopodal Vermilion City. Gdzieś w jakimś lesie
Cele gry, marzenia postaci: Głównym celem jest upodlenie ojca, ewentualne zabicie go również wchodzi w rachubę. Cel poboczny to stworzenie organizacji przestępczej, o jakiej się nikomu jeszcze nie śniło. Pokonanie każdej E4 i udowodnienie wszystkim, że Chitzu nie jest słabeuszem również jest jednym z celów postaci.
Wątki +18: Jak najbardziej. Krwawe sceny kiedy tylko będzie wygodnie, ze scenami łóżkowymi się wstrzymajmy. Nie przepadam.
Klimat przygody: Przydałoby się sporo tajemnic, może wątki detektywistyczne, generalnie przygoda bardziej ponura. Wszystko zaakceptuję, poza romantyczną.
Realizm, wątki fantastyczne: Fantasy jak najbardziej. Portale do innych światów, smoki, elfy, magia, wszystko chętnie adoptuję. No, może poza typowymi magami z pana Pottera, wampirami ukradzionymi ze Zmierzchu i tak dalej. Darujmy sobie również statki kosmiczne, mamy Deoxysa i Rayquazę, prawda?
Stosunek wątków pokemonowych do pozapokemonowych: A tu jak wygodnie. Wolałbym więcej pokemonowych, ale jestem wyjątkowo elastycznym człowiekiem
Ulubione pokemony: Nidoking, Steelix, Aggron, Gallade, Blaziken, Rhyperior
Nielubiane pokemony: Sylveon, Umbreon, Vulpix(właściwie oba, razem z ewolucjami), Azurill, Woobat, Gardevoir
Dodatkowe prośby i sugestie, kilka słów od siebie: Wdzięczny byłbym za przyjęcie do tego jakże elitarnego grona Twoich graczy. Proszę o pozwolenie na mój zegarek poza podstawowym ekwipunkiem
Powrót do góry Go down
Makoto

Makoto


Liczba postów : 70
Dołączył : 21/03/2019

Zapisy [0/2] Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy [0/2]   Zapisy [0/2] EmptySro Lip 24, 2019 9:14 am

Przygoda powinna pojawić się wieczorem. Najpóźniej jutro, jeśli utonę w grze.
Powrót do góry Go down
Honey

Honey


Liczba postów : 196
Dołączył : 10/03/2019

Zapisy [0/2] Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy [0/2]   Zapisy [0/2] EmptyNie Lip 28, 2019 10:02 pm

*cichutko wchodzi do działu*

Link do Karty Postaci: KLIKAJ
Miejsce i czas startu: Może być jakieś losowe miasto z Unovy
Cele gry, marzenia postaci:  
Tak ładnie z kp, odnoszące się do postaci:

Cytat :
- Jeśli się uda, odkryć więcej o nim samym.

- Wyewoluować swojego Litwicka, ponieważ maluch wygląda, jakby bardzo tego chciał.

- Wplątać się w jakąś niezwykle pokręconą sytuację, aby nie było nudno.

- Skompletować swoją małą mapę gwiazd, którą rysuje w wolnym czasie.

Tak ode mnie, jako cel gry, głównie zależy mi na poznaniu faktycznej przeszłości Haru i prawdziwej postaci Zero.

Wątki +18: Gore/horror jak najbardziej, jednakże sceny seksualne to nie moja bajka.

Klimat przygody: Bardzo chętnie przywitam jakiś romans jako jeden z wątków tylko kto takiego dziwaka zechce?, a tak poza tym to tajemnice, akcja, kryminały, thriller... duchy, demony, może magia, z otwartymi ramionami przyjmę wszystko co wymyślisz. Baw się do woli. Choć wolę unikać czystego si-fi.
Realizm, wątki fantastyczne: Fantastyczne wątki jak najbardziej.
Stosunek wątków pokemonowych do pozapokemonowych: Jak dla mnie możesz i olać Pokemony przez większość czasu. Nie przeszkadzałoby mi nawet jeden Pokemon w zespole do samego końca gry.
Ulubione pokemony: Uwielbiam wszystkie. Naprawdę. Jakikolwiek się pojawi, przytulę.
Nielubiane pokemony: --
Dodatkowe prośby i sugestie, kilka słów od siebie: Uhm, jeśli chodzi o samego Zero, to kierowanie nim z chęcią oddam tobie. Możesz go zrobić faktyczną drugą osobowością, czy innym, dziwnym wybrykiem natury. Sama jestem ciekawa.
Nie lubię chodzenia po salach i zbierania odznak, więc tego wolałabym uniknąć. W razie pytań zapraszam na Discorda.
Powrót do góry Go down
Makoto

Makoto


Liczba postów : 70
Dołączył : 21/03/2019

Zapisy [0/2] Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy [0/2]   Zapisy [0/2] EmptySob Sie 10, 2019 12:20 am

Uznajmy, że przyjęty. Ten tego. Przygoda pewnie pojawi się w podobnych godzinach jak teraz, ale z niedzieli na poniedziałek lub dzień później. Chcę jeszcze przemyśleć, w którą stronę wolałbym ruszyć kreowanie Zero.
Powrót do góry Go down
Unka

Unka


Liczba postów : 7
Dołączył : 11/10/2019

Zapisy [0/2] Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy [0/2]   Zapisy [0/2] EmptySob Paź 26, 2019 12:38 pm

Link do Karty Postaci: https://pokekingdom.forumpolish.com/t828-kazusada-takenoi
Miejsce i czas startu: czasowo, to tam gdzie kończy się historia w KP. Miejscowo to chciałabym jeszcze pograć chwilę w Kanto.
Cele gry, marzenia postaci: marzenia postaci to jedna sprawa - mnie bardziej zależało by na pociągnięciu dwóch wątków z historii (jego siostry i jego pierwszego pokemona - co się z nimi stało). Byłoby super, aby rozwiązanie ich nie było natychmiastowe, zwłaszcza tego co stało się z Meowth.
Nie potrafię sobie wyobrazić jak mógłby wyglądać ogólny 'happy end', ale samą grę chciałabym oprzeć na survivalu podczas podróży i możliwości połączenia zwykłych ludzkich umiejętności z wyjątkowymi umiejętnościami pokemonów.
Wątki +18: nie mam nic przeciwko, ale bardziej jako ubarwienie historii niż jej core
Klimat przygody: chyba nie umiem się z tym określić :|
Realizm, wątki fantastyczne: w kontynuacji historii nie miała bym nic przeciwko udziwnieniom, ale na początku wolałabym raczej trzymać się realiów
Stosunek wątków pokemonowych do pozapokemonowych: na początku wolałabym jednak większe nasilenie wątków pokemonowych - mam ochotę pograć sobie w tych klimatach. Z drugiej strony z wątków pokemonowych chciałabym postawić bardziej na możliwości współpracy z pokemonami w różnych aspektach, niż ciągłego łapania ich/walki z każdym kto się napatoczy.
Ulubione pokemony: z Kanto lubię praktycznie wszystkie, z pozostałych regionów - nie mam właściwie ulubionych
Nielubiane pokemony: znalazło by się trochę, ale nie przeszkadza mi, żeby się pojawiały.
Dodatkowe prośby i sugestie, kilka słów od siebie:
Odpisy - sama nie grzeszę ogromną ilością czasu, ale fajnie by było aby chociaż na początku rozgrywa była w miarę wartka.
Mój starter nie posiada jakos wybitnie dużej puli ataków (xD), dlatego fajnie by było aby na początku albo postawić na fabułę, gdzie moja postać będzie w stanie poradzić sobie bez specjalnego wsparcia pokemona - do czasu kiedy będe w stanie odkarmić go do następnej ewolucji, nauczenia ataku albo znalezienia kogoś bardziej bojowego.
Powrót do góry Go down
Makoto

Makoto


Liczba postów : 70
Dołączył : 21/03/2019

Zapisy [0/2] Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy [0/2]   Zapisy [0/2] EmptyPią Lis 15, 2019 5:29 pm

To ten jako że próbuję wrócić do życia to, no... Jeśli dalej jesteście zainteresowane to dajcie mi jakoś znać, choćby tutaj postem, albo via PW. Sorry, że po prostu wprost nie zaakceptuje ostatniego zgłoszenia, ale trochę czasu od nich minęło i nie wiem, czy nie zrezygnowałyście/nie zapisałyście się już gdzieś indziej/dalej chcecie grać/etc.
Powrót do góry Go down
Raphel

Raphel


Liczba postów : 35
Dołączył : 18/11/2019

Zapisy [0/2] Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy [0/2]   Zapisy [0/2] EmptySob Lis 30, 2019 6:30 pm

Link do Karty Postaci: https://pokekingdom.forumpolish.com/t857-raphel-tajniak-jej-krolewskiej-mosci
Miejsce i czas startu: Sinnoh, Snowpoint City, czas dowolny
Cele gry, marzenia postaci: Rozwiązanie zadania nadanego przez MP, zostanie mistrzem Konkursów i reunite z Magnemite
Wątki +18: Ok, ale bez przesady.
Klimat przygody: Trochę z jajem, trochę bez.
Realizm, wątki fantastyczne: Zostańmy w świecie Pokemon.
Stosunek wątków pokemonowych do pozapokemonowych: j.w.
Ulubione pokemony: Lubię wszystkie.
Nielubiane pokemony:jw.
Dodatkowe prośby i sugestie, kilka słów od siebie: Prosiłbym o występowanie tylko Pokemonów z regionu Sinnoh.
Powrót do góry Go down
Makoto

Makoto


Liczba postów : 70
Dołączył : 21/03/2019

Zapisy [0/2] Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy [0/2]   Zapisy [0/2] EmptySob Gru 14, 2019 9:08 pm

Powrót do góry Go down
Bornholm

Bornholm


Liczba postów : 40
Dołączył : 01/04/2019

Zapisy [0/2] Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy [0/2]   Zapisy [0/2] EmptyWto Gru 24, 2019 9:24 pm

Link do Karty Postaci: https://pokekingdom.forumpolish.com/t875-podroznik-w-czasie-tak-jakby
Miejsce i czas startu: Chaldea (gdzieś wysoko w górach gdzieś tam), niech będzie że zaczyna się gdzieś na początku stycznia roku dowolnego
Cele gry, marzenia postaci: pomóc w Chaldei, obojętnie czym się tam zajmują
Wątki +18: mogą być, o ile nie zabijesz mi postaci xD
Klimat przygody: już dobrze wiesz jaki ;)
Realizm, wątki fantastyczne: raczej zdecydowanie to drugie
Stosunek wątków pokemonowych do pozapokemonowych: wolę więcej pozapokowych
Ulubione pokemony: Blaziken, Mudkip, Corviknight, Houndoom, Ampharos, Lapras
Nielubiane pokemony: głównie jakieś kamienne, no może oprócz Rockruffa
Dodatkowe prośby i sugestie, kilka słów od siebie:
Powrót do góry Go down
Makoto

Makoto


Liczba postów : 70
Dołączył : 21/03/2019

Zapisy [0/2] Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy [0/2]   Zapisy [0/2] EmptyPią Gru 27, 2019 12:44 am

To ten. Oficjalnie przyjęty. Przygoda pewnie pojawi się na dniach. Może nawet już jutro, ale raczej na 99% przed Nowym Rokiem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zapisy [0/2] Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy [0/2]   Zapisy [0/2] Empty

Powrót do góry Go down
 
Zapisy [0/2]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zapisy
» Zapisy
» Zapisy
» ~ZAPISY 0/4~
» Zapisy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Działy Mistrzów Gier :: MG Makoto 2/2-
Skocz do: